Eiropas Komisijas priekšlikums ļaus turpināt noplicināt lauku vidi 4

Komentāri (4)

BardainaisSigne 03.06.2018. 00.07

Nu,daži strazdi mazāk,pārcietīsim,toties strazdu vietā mēs labāk integrēsim bēgļus,tie arī ir tikpat melni.Piemēram, kohēzijas politikai būs aizvien lielāka loma strukturālajā reformā un migrantu ilgtermiņa integrācijā, skaidro EK.

0
-3
Atbildēt

0

Pandora 02.06.2018. 22.14

Vienmēr jau kāds balso par Padomes lēmumu. Speciāli vizinās uz slikto Briseli. Bet, ja laikus sarunātu ar baltiešiem un dažiem slāviem… lēmumam nebūtu vairākuma. Brisele taču nav Maskava. Diemžel vējoņi un kompānija tā uzskata un ir laimīgi to iepotēt tautai.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.06.2018. 18.43

šobrīd notiek 6.lielā sugu izmiršana un te ir labs raidījums vācu valodā – kā tas notiek, kāpēc , ko tas nozīmē mums vai precīzāk – ko tas nozīmēs mums – cilvēkiem – nākotnē

https://www.youtube.com/watch?v=J9IbJly_k_A

+3
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 02.06.2018. 16.21

Ja Brisele kaut ko uzspiež – piemēram, datu regulu – slikti, es saku – ka īstenībā tā regula ir sātana pirksts, bet ja neuzspiež – atkal slikti.
Manuprāt, datu regulas pirmais efekts ir sabiedrības tālāka personīgā – cilvēciskā atsvešināšanās, sabiedrības un valsts varas atsvešināšanās – līdz ar to valsts pašas organizētās korupcijas un noziedzibas !!! – pieaugums utt.

Bet par vidi – es domāju, ka ir pamats uztraukumam. Tas, ka pie varas esošie ZZS bandīti – nu tie paši, kuri Latviju ir pataisījušu par Eiropas atkritumu spaini – vainīgos nesoda, tieši otrādi – savā varā esošo publsiko telpu piedrazo ar meliem,ka Latvija esot pietiekami zaļa un pietiekami tīra – tas nenozīmē, ka problēmu nav. Tieši otrādi – tas, ka par tām klusē un tās nerisina – tas liecina, ka tās briest arvien lielākas.

Šābrīža varnešu rīcību nosaka prasta – absolūti trula alkatība – pāri līķiem. Lielais jautājums – vai spēsim ievēlēt citādus politiķus un ja jā – vai viņi spēs savus solījumus īsgtenot, jo skaidrs, ka aiz politiķiem esam mēs – sabiedrība – kāda nu esam.

Es jūtos jau kā Rīgas pašvaldības policijas štata štukačotāja, bet … man nav variantu – cilvēki dirsina un čurina zem maniem logiem savus suņus un kaķus, koridorā atstāj atkritumu maisus un nu jau regulāri – vismaz reizi nedēļā es brienu uz savu dzīvokli – kā pāri Getliņu laukiem ….

Nu ja mums ir tādas attiecības vienam pret otru – kādas var būt pret dabu – kura tā nespēj ne sūdzību uzrakstīt, ne parunāt ….

+4
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: