Ķīlis cilvēktiesībām 3

Komentāri (3)

Sskaisle 02.06.2018. 16.42

lūk, lasīju interviju ar Imantu Lancmani – viņš šausminās par šodienas laikmetu, es brīnos par viņu …. nu it kā ļoti izglitots cilvēks … vai tad tā – tik netaisnīgi, tik devalvēti un zemiski nav bijis visos laikos? Mainās dekorācijas, mainās idejas, bet …. skat – kā padlaikos ,kamēr ļeningradieši blokādē mira badā, čekisti ēda ikrus un dzēra šampi

kamēr ap 40 % Latvijas bērnu dzīvo uz nabadz ibas sliekšna – Kučinskis 2 miljonus iedeva parādniekko am – lai pēta – kāpēc tā ….

nu un kā Lancmanis ir iedomājies – pasaulē jau ir ap 2 miljardiem cilvēku – visi nu staigās paššūtās kleitās un sēdēs pie kvalitatīviem ozolkoka galdiem?

ai nu labi – ko tur daudz teikt … bet nu it kā nemaz nav labi

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Dusma 02.06.2018. 16.44

  8 miljardi – 2 miljardi esot tas maksimālais, kuri varētu normāli dzivot – ko ar tiem 6 darīt?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.06.2018. 16.37

es visu kas saistās ar homosekuāļu tiesību atzīšanu uzskatu par negodīgu un netaisnīgu , par tādu rupju stiprākā varas izmantošanu, jo manuprāt, Latvijā daudz daudz vairāk par homoseksuāļiem cieš bērni un pusaudži.

Lipše min Plikie rukši – talantīgs darbs, super , bet ….izlasiet Ilgas Raščevskas Norakstītie …. tad Bargais ar savām eksistenciālājām problēmām burtiski zaimo tos nabaga ikdienā valsts varas un suteneru izvarotos bāreņus …

Lasīju interviju ar JolantuCihanoviču – homoseksualu – a nē , biseksuālu – ļoti gudru un loti skaistu dāmu, kura aizbrauca no Latvijas , jo šeit nevarēja freģistrēt savas attiecības ar sievieti ….

Ko lai saka par tiem bērniem un pausaudžiem, kuriem nav ne gudrība, ne skaistums, ne elementārs cilvēcisks atbalsts – ne no cilvēkiem, ne no valsts varas …

es nevienu praidistu nenosodu, lai viņi skrien pa gaisu , bet es visu problēmu skaidroju tikai un vienīgi ar to, ka esam sasodīti bandītiska , beztiesiska sabiedrība = valsts ….

+2
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam