Putins ikgadējā uzrunā lielās ar jauniem kodolieročiem 16

Komentāri (16)

J.šveiks 03.03.2018. 17.32

šeit var izlasīt par sārkanās armijas zvērībām Eiropā 2. pasaules kara laikā, par kurām sen rakstīja rietumu presē, tagad topašu raksta krievi
http://agonia-ru.com/archives/17577

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 03.03.2018. 10.22

+3
-1
Atbildēt

0

rinķī apkārt 02.03.2018. 14.19

Šitas “kosmosšāviņš” tā arī stāvēs savā šahtā līdz brīdim, kamēr tiks norakstīts, kā novecojis. Bruņošanās sacensība, Rietumu pasaulei tas ir uzspiests vājprāts, bet Kremlim tas ir pasākums ar letālām beigām, kā tas ir jau pierādījies 🙂

NATO valstis apdraud ne tik daudz Krievija, tas drīzāk ir arguments turēties kopā. NATO valstis visvairāk apdraud brīdis, kad tās sapratīs, ka nav vairs kopēju, savu vērtību kuras aizstāvēt.

+2
-3
Atbildēt

1

  J.Biotops > rinķī apkārt 02.03.2018. 15.59

  Izpratne par “kopējām vērtībām” ne vienmēr drošs kritērijs.
  Deklarētās reti kad ir tās, no kā izriet rīcība. Tas laikam bija amerikānis Baidens, kurš apjautājās: “nestāstiet par vērtībām, bet parādiet savu izdevumu sarakstu, ar to skaidrībai par patiesām vērtībām būs diezgan”.
  NATO valstis ir atšķirīgas. Vienas ir aizsargātas, bet nav apdraudētas (reāli ne Ivans ar tanku vai pat Krievijas pilsoņkara “bēgļu” bandas līdz Francijai vai Portugālei nenonāks)
  Otras ir apdraudētas bet ar to aizsardzību… hmm. Tajā pašā nevalstisku bandu invāzijas variantā drīzāk saņemsim pārmetumus par iejūtības (Eiropas vērtība!) trūkumu, nevis palīdzību. Tieša iebrukuma gadījumā itāļi ar beļģiem un turkiem dziļdomīgi apspriedīs, vai paši neesam ilgstoši provocējuši miermīlīgo kaimiņu. Fonā – pretkara demonstrācijas ar sarkaniem un varavīksnes karogiem.
  Krievi var mierīgi ļaut raķetēm rūsēt šahtās. Pietiek ar to, ka apkārtējā pasaule zina, ka tās tur ir un nepašauba krievu agresivitāti. Tikai cer, ka līdz pašiem tā nenonāks.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

traductrice 02.03.2018. 12.42

Nezinu, kā tur Krievijai ar tiem stratēģiskajiem partneriem, bet nenoliedzami Krievijai ir savs Ostins Pauers un viņa mazais “es” čuņa-juņa personā. Var pat saskatīti vizuālu līdzību.

+2
-2
Atbildēt

0

tonijs 02.03.2018. 12.31

Un krieviņi pec uzrunas tik priecīgi un lepni par ģeržavu un prezidentu, ka uz brīdi pat aizmirsa par mazajām algām, sliktajiem ceļiem un nekvalitatīajiem pārtikas produktiem veikalos.

+3
-2
Atbildēt

1

  J.Biotops > tonijs 02.03.2018. 15.29

  “Hoķ i mi galodnijē, za to nas vsē bojacsa!”
  Pirmo reizi šo tautas balsi dzirdēju krievu tv Afganistānas kara laikā no babusjas pūkainā lakatā, kuras dēls tobrīd varēja “pildīt internacionālo pienākumu” (šis formulējums joprojām dzīvs) vai jau lēni pūt tuksnesī. Galvenais, lai no mums (ne gluži no manis, bet tomēr…) visi baidītos. Iracionāli, bet patiesi un Puķins to labi jūt, kā jau kauls no tautas kaula.
  Nekā draudīgāka un necilvēcīgāka par šo baiļu iedzīšanas ideālu nevajag un grūti pa iedomāties. Tautas raksturs tik īsā laikā nemainās un būtiski neatšķiras – augsts funkcionārs vai babusja. Te redzam neviltotu sajūsmu, kam nav nekāda sakara ar pašu drošību vai racionālām interesēm, tai skaitā arī ar naftu –
  https://mobile.twitter.com/ZavPolit/status/969261565273886721/video/1

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > J.Biotops 03.03.2018. 01.27

  А какие варианты? Если ты будешь слабым, но богатым на ресурсы..то окажется, что ты не очень-то демократичен…
  А если ты большой и богат ресурсами-то просто придется вкладывать в свое вооружение.
  И даже миролюбивый ЕС понимает, что если есть амбиции стать крупным и независимым долгоиграющим мировым игроком, то собственные военные силы (и федерализация) просто необходимы. Потому что НАТО-это инструмент, полностью подчиняемый США.
  И Китай, несмотря на всю его растущую экономическую мощь, понимает, что без адекватных вооруженных сил его те же США не будут воспринимать как равносильного партнера.
  Особенно на фоне “миролюбивого” военного бюджета США, который в разы крупнее других, и последних заявлений о разработке вооружения новейших поколений. И если Россия и Китай оставят свои вооруженные силы на существующем уровне, то лет через 10 США получит подавляющее военное преимущество. И паритет, который и сохраняет мир, будет нарушен…

  И нет никакой гарантии, что США удержится от соблазна это использовать…

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  tonijs > kolpants 03.03.2018. 10.57

  ASV militārām vajadzībām tērē 10x vairāk nekā Krievija , taču šie izdevumi sastāda mazāku daļu valsts IKP, tātad to ietekme uz valsts ekonomiku ir mazāka. Bet Krievija, mēģinot sacensties ar ASV bruņošanās jomā, kāpj uz vecajiem grābekļiem, aizmirstot par PSRS bēdīgo galu, un tas viņai slikti beigsies.
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures

  +3
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 02.03.2018. 11.38

Ne velti tūlīt pēc Vagņer izgāšanās Sīrijā Puķins esot saslimis (ORZ, droši vien). Vajadzēja ātri kaut ko izdomāt – tāpēc tika uzcepts šis multjiks. Līdz vēlēšanām divas nedēļas…

+3
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 02.03.2018. 10.46

Sasniegumu ticamība šoreiz nav būtiskākais. Puķina plātība jāskata kontekstā ar notiekošo Sīrijā un citur paaulē.
Pirmais mēģinājums panākt Krievijas pārsvaru un nolikt pie vietas nicināmos pindosus neizdevās. Sīrijā ihatmņetus sūtīja ne jau pēc naftas, bet panākt, lai rietumu televīzijās caurām dienām drillētu pāris amerikāņu līķus un pareizi runājošus gūstekņus. Tā formēta sabiedriskā doma ātri vien panāktu jeņķu izvākšanos un absolūtu Krievijas dominanti. Pie Baraha Husiena Kāviņusauc tā būtu izdevies, bet šoreiz pavisam negaidīti… AC-130, iznīcinātāju aizsargāti, kopāar lidgriežiem nokopj ihtamņetus, lai nebūtu kārdinājuma iejaukties no krievu tuvējām bāzēm Latakijā, Tartusā pagriež dežurējošos B-52. Un neviena pindosa līķa, tikai ihtmņetu drūzma pie elles vārtiem. Pēc tādas izgāšanās pat visprogresīvākie humānisti nesāks brēkt par Krievzemes diženumu un nepieciešamību pielabināties Puķinam.
Otrais mēģinājums – videoizrāde manēžā. Tagad pasaules prese apcer Krievijas sasniegumus un vienalga, vai lamā vai apsmej, vai atbalsta, vai baidās (tas, protams, pat labāk par atbalstu). Galvenais – troksnis iespaidos sabiedrisko domu un caur to – ne tikai Gabrielus un citus tradicionālus krievmīļus, bet arī normālus politiķus. HTB jau iebrēcās, ka tagad gan būšot jāsāk runāt ar Puķinu kā nopietnu zēnu.
Humānisti un pacifisti neiedziļināsies, vai fantastiskās tehnoloģijas tiešām krievam pa spēkam. ASV un NATO lamāšanai un cilvēces progresa aizstāvībai kopā ar krieviem tehniski sīkumi mazsvarīgi. Galvenais – pieglaimīgi runāt par pašu pašu… Un atvēlēt brīvu vaļu Krievija interešu zonās. Citādi…

+4
-1
Atbildēt

1

  Drosma > J.Biotops 02.03.2018. 14.10

  tik un tā es domāju, ka galvenais Sīrijā ir cīņa par naftu …

  kas attiecas uz informācijas ticamību – es lieku 50:50 – es tā arī nesaprou, kā Krievija var būt ANO padomē, ja pasaule vinu vaino slimnīcas apzinātā mērķtiecīgā bombardēšanā –
  tiek melots un man ir baigās aizdomas , ka melo visi visiem

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Dusma 02.03.2018. 14.13

  “Visi melo visiem”, nozīmē centienus attaisnot fašistu Krieviju, kas Sīrijā apzināti bumbo skolas un slimnīcas. Pasludināt visus mūsu politiķus par zagļiem, jāsaprot, kā uzmanības novēršana no Vienotības, JKP un SC.

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  Drosma > altinyildiz 02.03.2018. 15.48

  protams, protams – es mīlu putinu un domāju, kā viņam palīdzēt palaist atombumbu – to jau tikai naciķis spēj izdēt

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

J.šveiks 02.03.2018. 10.34

krievu armijas kaujas spējas konkrēti zem līmeņa , par to liecina neprofesionālais krievu uzbrukums Sīrijā , kad apšaudē ar amerikāņiem pa lufti aizgāja vairāki simti kareivju , tāpat ievainoto un bezvēsts pazudušo , izceptie tankos un tiešajā trāpījumā, pievienošu mazu video , kurš sniedz priekšstatu par zaldātu profesionalitāti
https://zloy-odessit.livejournal.com/video/album/431/?mode=view&id=15121

+2
-1
Atbildēt

1

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: