Stāsts nav tikai par Krieviju. Stāsts ir arī par mums 11

Komentāri (11)

Aivars B. 09.02.2018. 18.40

Pareizi Kols raksta. Tas ir arī par mums – jāparāda kurā pusē esam. Rietumu vai pašreizējās bandītu valsts Krievijas pusē. Es personīgi atbalstu sankcijas pret tiem, kuri ir sarakstā.

+1
0
Atbildēt

0

Drosma 09.02.2018. 16.31

kretīni – vienkārši elle brēc pēc dažiem kretīniem ….

http://www.la.lv/saeimas-deputati-magnitska-saraksta-balsojuma-laika-spele-paslepes/

+3
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > Dusma 09.02.2018. 17.00

  Vienotības darboņi bez bailēm, ka to čekas kuratori tos uzvilks uz desu, varēja balsot par, jo Magņicka slepkavas jau ir Šengenas melnā sarakstā. SC balsoja pret, jo savādāk to elektorāts, WWII noziedznieki un to noziegumu mantinieki, viņus nesaprastu.

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

Drosma 09.02.2018. 11.20

es nesen vienā centra gramatnīcā noskatījos vienu grāmatu un pēc tam meklēu to grāmatu internetā – domāju varbūt tur dabūšu lētāk , neatradu , stāstu to vienam cilvēka m – viņš man saka, ka tā centra grāmatnīca pastarpināti piederot lembergam un ka īstenībā tiem kungiem – ļoti loti daudz kas pieder pastarpināti –

vēl -par labo dzīvi Latvijā un slikto Krievijā – LU veikusi pētījumu par ātrajiem kredītiem. Secināts, ka vaina ir cilvēku alkatībā un zināšanu trūkumā – citiem vārdiem stulbumā. Savukārt, es atceros, kā mans apsaimniekotājs – tas, kuram akcionārs bija /ir viens no oligarhiem – man rakstīja un sūtīja draudu vēstules , ka parāds jāsamaksā uzreiz – ar vienu rēķinu un pārāds sākās ar daudzciparu summu. Teorētiski apsaimniekotājam būtu jābūt ieinteresētam, ka es vispār veicu apmaksu – bet te lūk tāds ultimāts – visu un uzreiz – nav naudiņas maziņajai? Re ku tie paši bandītiņi piedāvā tev lieliskus ātros kredītus …

Lasījāt par dr Seisumu – pelna 430 eur mēnesī – ja ne miljonārs eksvīrs – kā izdzīvot tādai sievietei ar diviem maziem bērniem? Nu viņai vēl ir vīrs, bet cik nav sieviešu bez vīriem – un ja bērni saslimst ?

nē – ja paskatās no šīs – kreisās puses – tad īstenībā pie mums ir baigi baigi sūdīgi un bezcerīgi , protams, ka uz jebko var paskatīties no labās puses – esi paēdusi, apģērbta un dzīva vispār …

+2
-2
Atbildēt

0

Drosma 09.02.2018. 10.50

es protams nesekoju līdzi ar kaislīgu interesi, bet atceros, ka savulaik tika publicēta informācija, ka ES doto naudu robežkontroles uzlabošanai ar Krieviju izmantoja tādam robežpunktam, kurš tiek škērsots reizi divās trīs dienās vai pat retāk, bet intensīvas satiksmes robežpunktiem uz robežas ar Krieviju joprojām trūkst normālas mūsdienīgas aparatūras nelikumīgo kravu un preču pārtveršanai

Nu kur tad rodas tas sigaretki spritjik mūsu tirgos? Kur rodas tās milzu summas, kuras apgrozās mūsu ekonomikā bez nodokļu nomaksāšanas, tie Pierīgas superdārgie rajoni, kurios cilvēki dzīvo kā citā pasaulē

Vai Latvija ir tik milzīga , ka mūsu austrumu robežu nevarētu sakārtot ? Nē, protams, ka nē, varētu un kā saka , ar Šveices perfektumu un latvisko izpildīgumu varētu, bet tikai ja tas notiks, tad nevis desmitiem , bet simtiem miljonāru kontrabandistu paliks bez ienākumiem un attiecīgi arī mūsu politmafija ….

tā kā turpiniet vien te rupji un zemiski izmantot nelaiķi Magņitagorski – uzceliet vel viņam pieminekli – jūs politiķi – maukas sasodītie !

+1
-1
Atbildēt

1

  vilburs > Dusma 09.02.2018. 12.23

  Var piekrist vairākām lietām kuras norādi, taču tas ir tikai rinķī apkārt galvenajam tematam. Lai kā mums riebtos politiķi, šī nu bija lieta ko vajadzēja jau sen pieņemt. Ja spēsim saskatīt draudus demokrātijai Krievijā, tad ar laiku varbūt sapratīsim, ka nevar uzticēt Latvijā savu balsi vēlēšanās tiem politiskajiem spēkiem, kas neapšaubāmi saistīti ar oligarhiem.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > vilburs 09.02.2018. 12.40

  jāsaka kā ir – nesapratu Tavu domu – kas tad ir galvenā lieta – pieņemt kaut kādas deklaratīvas sankcijas par krievu bandītiem , jo ar mūsu pašu bandītiem – oligarhiem neko izdarīt nespējām ? Vien par mūsu nodokļu naudu saeimā teātri uztaisījām?

  šorīt radio dzirdēju , ka LTRK vadītājs Endziņš Kuršinska valdības darbu vērtē kā labu – nu piedodiet nu man – valsts brūk kopā , tauta no šejienes padzīta, oligarhi ar ozolas reizneices ģīmi ņirdz tautai sejā , bet kalpi slavē kungus pilnām mutēm

  nē – man tas neder, negrasos tajā liekulībā piedalīties – tas ir pretīgi un zemiski

  krievu bandītus nosoda, pašu bandītiem laiza kurpes !!!!

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > Dusma 09.02.2018. 13.32

  Uz sevi labāk apskaties.Par Jurašu klīst runas kā par kontrabandas jumtotāju,bet Dusma taisās par viņu balsot,lai veicinātu spirķik sigareti tirdzniecību.

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Bārdainais Signe 10.02.2018. 15.20

  Par bargās krievenes vīreli Jurašu, tās nav nekādas baumas.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

vvilums 09.02.2018. 10.32

Ir jābalso par sankcijām Magņicka sarakstā esošajiem un arī tiem, kas ir pēdējā ASV sarakstā, kad pienāks brīdis. Nevar ļaut mežoņu iekārtai vairoties.

+2
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > vvilums 09.02.2018. 11.06

  Vairāk kā 50% Magņicka slepkavu sugasbrāļu Latvijā šobrīd ir pie varas un tos sargā IeM, DP un SAB. Atcerēsimies kaut vai krietnās un drosmīgās zurnālistes, Daukštes, mājas dedzināšanas gadījumu un esmu gatavs likt 100/1, ka vainīgos neatradīs, jo vainīgie paši sevi nemeklēs.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: