Aicina politiķus iedziļināties Stambulas konvencijas būtībā, nevis baznīcas pārstāvjos 13

Komentāri (13)

Jānis Jēkabsons38 30.01.2018. 00.21

“Marta centrs uzver, ka nevienai personai vai organizācijai, kas aktīvi iestājas pret konvencijas ratificēšanu, nav praktiskās pieredzes palīdzības sniegšanā no vardarbības cietušām personām, līdz ar to viņu kompetence vardarbības mazināšanas jomā un izpratne par to, kādas ir vardarbībā cietušās personas vajadzības, jāvērtē ļoti kritiski.”

Derētu vienreiz saprast, ka BAZNĪCA IR KAS VAIRĀK PAR GARĪDZNIECĪBU. Baznīca no grieķu vārda „ekklesia” nozīmē ‘saaicināta sapulce’, ‘sapulcinātā tauta’. Tā ir vīriešu un sieviešu kopums, kam ir ticība uz Jēzu Kristu (uzticīgie) Baznīcā ir cilvēki kuriem ir NVO, kas risina šīs problēmas un ir daudzi citi sociālie projekti,

+1
-1
Atbildēt

0

Pandora 29.01.2018. 22.37

Visas tās konvencijas ir vienādas. Cilvēktiesību konvencija deklarē jums tiesības, kādas jums pat sapņos nav rādījušās, bet katra panta otrā daļā dod valstīm tiesības visas šīs jūsu tiesības iegāzt miskastē. Un valstis ir kā rokās? “Kapitālu” lasījāt? Tāpat šitā konvencija izliekas, ka aizstāv apspiestas sievietes, bet patiesībā dod tiesības perversijām un ļaunumam. Vardarbību apkaro valsts likumi. Tiesībaizsardzības iestādes un elementāra morāle. Konvencijas tam nav vajadzīgas.

+2
-2
Atbildēt

0

andrejs 29.01.2018. 22.34

Dzimtene briesmās!
———————
Varu nomierināt, ka vismaz Igaunijā sievietes vairs nesit. Mums vēl augt un augt…

+1
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 29.01.2018. 17.54

Laikam jau Eiropas civilizācija pārdzīvo kārtējo krīzi. Vai tā dziļākā un pēdējā– neņemos spriest, daži gudrāki to mēģinājuši jau pirms gadiem simts un netrāpījuši. Nu nāk no visādiem kantoriem neapvaldīti idiotismi, nāk. Bet mūsu attieksme pret tiem lieliski rāda, kādi esam paši. Ātrumā piemērs:
Kaut kur Briseles apkārtnē sagudrotā personas datu regula radīs kaudzi ķezu visiem uzņēmējiem, bet sīkajiem – pat nopietnas problēmas. Sveikā netiks arī izglītības un ārstniecības iestādes – nāksies algot vēl kādu neproduktīvu darbinieku vai pat veidot ne gluži bezmaksas struktūrvienību, to uzraudzīšanai arī vajadzēs valstiski nozīmīgus izdevumus.
Kā tas nākas, ka pat visskaļākie eiroskeptiķi, Briseles diktāta apkarotāji, tautas sāpi jūtošie deputāti un citi patrioti par tādu praktisku tēmu nav pat iepīkstējušies? Nuja, par to jau pāva asti neizcelsi, bet vēlēšanas tuvojas ar joni. Var vēl saņemt apvainojumus par vergturu aizstāvēšanu, Dievs, pasargi!
Toties pret “Stambulas konvenciju”, lasītu vai nelasītu, karotāju gan netrūkst. Tādi draudi vēl mūsu tik vārgai un bailīgai tautiņai nav ne redzēti, ne piedzīvoti, visiem jāceļas svētā cīņā! Visi cīņā pret eirokrātiju, genderismu, astroseksomakromarasmu un Briseles diktātu! Dzimtene briesmās!
Varētu domāt, ka daži grūtāk iztulkojami formulējumi nu būs tie, kas manus mazbērnus pārtaisīs par lezborastiem un mani pašu par kvadroseksuālu monstru.

+2
-3
Atbildēt

0

kolpants 29.01.2018. 11.38

Что мог бы сделать центр-так это сделать перевод этой конвенции и приложить на него ссылку.
Иначе трудно понять, не видя первоисточник.

0
0
Atbildēt

1

  Vahamurka > kolpants 29.01.2018. 11.53

  kolpants > Vahamurka 30.01.2018. 10.57

  Ага, очень популярный сайт! на уровне Делфи и Латнета, прям в топе среди простого населения!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > kolpants 30.01.2018. 11.09

  Текст большой, пробежал только по диагонали. Но, по крайней мере, с первого взгляда, ничего такого там опасного не заметил. В основном общие слова типа “стороны должны в законах прописать против насилия”-так это уже и так в уголовном праве прописано, что к сексу насильно принуждать нельзя, к браку насильно принуждать нельзя и т.д.

  Общее впечатление вообще такое-в мире и в ЕС в частности, развелось просто море различных NVO, которые уже начинают работать не ради неких благих целей, а чтобы оправдывать свое существование. Организуют всякие (кстати, неплохо оплачиваемые) междусобойчики, катаются друг к другу в гости на семинары, конференции, дискуссионные панели и т.д.
  При этом любая критика крайне агрессивно отметается “вы что, против женщин, вы что, за насилие”?

  А деньги в этих NVO крутятся действительно немалые.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > kolpants 30.01.2018. 13.38

  Tur jau tā lieta,ka tikai retais lasīs visu tekstu,tāpēc tas arī nav delfos uc. tamlīdzīgās vietnēs,tāpēc dažas organizācijas ir papūlējušās nedaudz paanalizēt šos tekstus un stāstīt,ko tajos saskatījušas.Piemēram,Asociācija ”Ģimene” izdarījusi šādus secinājumus: http://asociacijagimene.lv/stambulas-konvencijas-problemjautajumi/

  +1
  0
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 29.01.2018. 11.12

Tāpat “Centrs Marta” uzskata, ka sekulārā valstī, kāda ir Latvija, nav pieņemami juridisko argumentāciju balstīt uz baznīcas vai reliģiskiem priekšrakstiem ++++ Ja deputāti, bez referenduma gatavotos pārrakstīt Satversmi balstoties uz “reliģiskiem priekšrakstiem”, tad Martas aicinājums būtu vietā. Šajā gadījumā raksta autori ir aizmirsuši, ka , pastāvot LR sabiedrībā valdošajiem diviem pretējiem viedokļiem, “Martai” un Baznīcai Latvijā ir līdzvērtīgs politiskais statuss. Abas šīs organizācijas pārstāv katra savu daļu LR iedzīvotāju un šādā gadījumā, ir jānoskaidro LR pilsoņu vairākuma viedoklis referendumā.

Kas attiecas uz Latvijas baznīcu nostāju šajā jautājumā, tad varu to tikai atgādināt nesagrozītā veidā:
“…Kristīgo baznīcu pārstāvji paziņojumā medijiem norāda, ka vardarbība pret sievieti ir pretrunā gan ar kristīgo ticību, gan ar cilvēcību, un pret vardarbību ir jācīnās visos līmeņos. Pret to vēršas arī Stambulas konvencija, kuru ratificējošās valstis apņemas izskaust vardarbību pret sievietēm dažādās formās, un šāda apņemšanās ir vērtējama pozitīvi.

“Šaubas un bažas izraisa tas, kā konvencijas autori analizē vardarbības cēloņus. Par tādiem tiek nosaukti nevis cilvēku netikumi, kļūdas un vājības, bet tradīcijas, kultūra, reliģija un ģimenes institūts. Konvencija nevēršas pret vardarbības popularizēšanu medijos un pret pornogrāfiju (..),” vēstulē norāda kristīgo konfesiju pārstāvji.”

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvijas-baznicu-lideri-konvencija-pret-vardarbibu-pasreizeja-forma-nav-pienemama.a180961/

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 29.01.2018. 11.01

Manuprāt, milzīga kļūda ir tā, ka par šo Stambulas konvenciju nav plašākas, dziļākas, nopietnākas sarunas sabiedriskajā telpā. Sabiedriskajos medijos par to būtu bijis jābūt diskusijām – tās nav bijušas un cik saprotu – nebūs.

Saeimas deputātu garīgo, morālo, profesionālo impotenci perfekti noraksturoja sudrabas mīlas dancis ar oligarhiem saeimas izmeklēšanas komisijā.

Boķis – pārbēdzējs no vienotības – perfekti pateica – negrib politiskās intrigas, grib zzs – kur lemebrgs pasaka , ko darīt un viņam atliks vien pacelt vai nolaist rociņu un visas rūpes veltīt tam, kā izdevīgāk notērēt saeimā nopelnīto

tai pat laikā – uz zemēm – tai pat Jelgavā – par bāreņu mocīšanu bērnu nama vadītājai tikai administratīvais sods, bet par dobeles bērn nāvi reirs pateica – ka visiem klāt nevar izstavēt, kamēr pārādniekam bija pilna mute ar kučinska 2 mij un tas neko neteica

un , protams, katru dienu vardarbībā iet bojā sievietes un tas ir nieks salīdzinājumā ar to , ka homoseksuāļi gribētu tiesisku sabiedrību , kurā dzīvot

nu tā kārtējā liekulības augstā dziesma

+2
-1
Atbildēt

1

  Vahamurka > Dusma 29.01.2018. 11.15

  Atmiņa tev pieklibo,vajag vairāk dzert..kā viņu tur…kalcedonu,bija tak tik skaista saruna vienam pret vienu Rēderam ar Rasnaču,kur Rēders nolīdzināja Rasnaču līdz ar zemi un vēl sadeva ar rabarberiem,tur,starp citu,bija arī nedaudz minēta Stambulas konvencija,par kuru Rasnačs slikti izteicās.Un,ja Rasnačs,kuru sieva ar rabarberiem sit,kaut ko sliktu saka par konvenciju,tātad viss ir pilnīgi otrādi un jāklausa Rēderam ar Martu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Vahamurka 29.01.2018. 09.52

Mēs esam brīva sabiedrība un juridisko argumentāciju varam balstīt uz ko vien gribam;ne tikai uz reliģiskiem priekšrakstiem,bet pat uz ” Centrs Marta” priekšrakstiem .

+3
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: