Fotostāsts: Mēles kulstītāji jeb Šķēle, Lembergs un Co oligarhu lietas komisijā 44

Komentāri (44)

J.šveiks 21.12.2017. 23.21

bastam, na ir čekas pidari, es par to vairs nediskutēšu, tas ir bezjēdzīgi, žēl mīlīt ka esi tik dikti ieciklējies , nu nav tie pareizie , a varbūt Tu ir no tiem???… tad nav jautājumu

+2
-1
Atbildēt

3

  Sskaisle > J.šveiks 22.12.2017. 11.44

  debess – nu beidz taču spītēties – skaidrs, ka na ir čekas pidari un kremļa arī – ko vēl te iztaisies par šaubīgo

  0
  0
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > J.šveiks 22.12.2017. 11.45

  Mīlīt,no tā es izdaru secinājumu,ka tu pats esi čekas pidars…ja nu vienīgi varbūt esi viekārši ieciklējies un tāpēc neesi spējīgs uz diskusiju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > J.šveiks 22.12.2017. 13.08

  Nenoliegsi taču vecais čekas pedofīl, ka tavas sugas brāļi: kas izkāpuši no skapja: Streips un Rinkēvičs, zvēriski nīst NA un ir par Vienotību, čekas pidarasu parķijai, Vienotības morāliem un idejiskiem priekštečiem, LC, nacionālpatrioti vienmēr bijuši kā kauls rīklē un tur vismaz puse bija sūdu stumdītāji. LC, tagad Vienotības trubadūrs, čekas paskvilu skribents, Ozoliņš, uz kura arī vairs nav zīmodziņu, kur uzspiest, kopš dienas pirmsākumiem ir izkārnījies uz TB/LNNK. Par čeku apkalpojošām žurnaļjugām: Tomsonu un Liniņu, īstas skaidrības nav, tomēr visas pazīmes liecina, ka tie ir no jūsu brālības, turklāt Liniņa tēvam bija tā sērga, ar Rēderu un Krauzi tas pats.
  Tātad pidarasi Latvijā valda un pidarasi veido sabiedrības viedokli.

  0
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 21.12.2017. 22.01

Lembergs spriež loģiski. Ja kādam “kvēpinātājam” nepielec, lai maina vai papildina Kriminālkodeksu. Pagaidām par ētikas pārkāpumiem sodu nepiespriest.
6.pants. Noziedzīga nodarījuma jēdziens
II nodaļa
Noziedzīgs nodarījums
(1) Par noziedzīgu nodarījumu atzīstams ar nodomu (tīši) vai aiz neuzmanības izdarīts nodarījums (darbība vai bezdarbība), kurš paredzēts šajā likumā un par kura izdarīšanu draud kriminālsods.
https://likumi.lv/doc.php?id=88966&version_date=15.11.2006

0
-1
Atbildēt

0

Aivars B. 21.12.2017. 15.42

Jautājums kā vērtē savas darbības no ētikas viedokļa, un Lembergs saka – ” Es nesapratu jautājumu ” tas ir vienkārši briljanti !
Un izskatās, ka tiešām nesaprata ! Nu nav viņa vārdu krājumā tāda vārda kā ētika – par tādām lietām nedomā un nekad nav domājis.

+9
0
Atbildēt

1

  BardainaisSigne > Aivars B. 21.12.2017. 17.30

  No kā tas ir secināms?Kuras darbības Lembergam bija jāvērtē ?Tās,kuras Lembergam piedēvē IR ar kompilētu sarunu fragmentiem,vai tās,kuras viņš tiešām ir veicis?

  +2
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Bārdainais Signe 21.12.2017. 17.48

  es nesen satiku -Zemgales zemnieku, tāds divmetrīgs vīrs. Jau nestrīdos ar viņu, bet …. viņa saimniecība ir likvidēta, tikvien kā māja un piemājas dārzs, bet bērni ārzemēs – laikam jau uz palikšanu – un viņš nebeidz slavēt Lmebergu – esot vienīgais īstais saimnieks – nu pirmajā reizē es ar viņu strīdējos, tagad vairs nē – priekš kam

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > Dusma 22.12.2017. 01.24

  “un viņš nebeidz slavēt Lmebergu – esot vienīgais īstais saimnieks”
  ————-
  Viss nosakāms salīdzinot. Uz čekistu publiski piesmietā morālā kropļa, Dombrovska, un viņa prokremliskās zagļu un pidrillu varzas fona, Lembergs ir īsts saimniekpapus. Igaunijā vai Lietuvā, protams, tā nebūtu.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.12.2017. 14.07

nesen Mana balss parakstījos par daudzām iniciatīvām

Viena tur nav, nezinu kā to ierosināt – valstij ir jādod nauda pētnieciskajai žurnālistikai.
Ja ne žurnāla IR cilvēki – oligarhi ar čekistiem netraucēti turpinātu savas dzīres, inteliģence – literāti pakalpīgi sulainām mutēm turpinātu laizīties gar drupačām no viņu galdiem

Nu un tad nākošais – oligarhi-čekisti ir jāpadzen no sabiedriskajiem medijiem Kādi var būt jauno vēlēšanu rezultāti, ja mums nemitīgi melo? Ja mūs nemitīgi māna?

Sabiedriskajos medijos vajadzētu būt vienai diskusijai pēc otras, izglītojošiem raidījumiem – par ekonomiku, par morāli, par tiesībām un tiesiskumu, par kultūru –
kas ir šobrīd?

Un tad te komentāros nav kauna tautu lamāt – figuški – nē un viss –

Kāpēc simtgadei par godu nerāda visu Latvijas kino klasiku

Tie paši Mērnieku laiki – es mīlu skatīties to filmu – kā tos nabaga zemniekus tur mānīja – un kā tie stulbenīši ticēja, jo bija kādi – nu kāds bija Ķencis – ko viņš birztaliņā lūdza ? Nu ko? lai Tas Kungs ātrāk pieņem pušelnieku Pāvulu – nu skaisti – ne ? Vai Prātnieks – kā Teni padzina no mājām – cik prasti un tieši. Nu un tad Švaukts un Pietuka Krustiņš ?

Bet jūs – tautieši to ziniet, ka tos Kaudzīšus toreiz nožmiegt gribēja ? Ka latviešus nomelnojot, ka vacbaltiem un krieviem kalpojot un ko tik vēl nē

Kāpēc ne LR1 , ne LTV1 par šo pirmo superīgo latviešu romānu nav sarunas, viedokļu sadursmes ?

Kāpēc mēs nevaram – nespējam par sevi izrunāties – kādi esam, kāpēc tādi esam

+4
-2
Atbildēt

3

  basta > Dusma 21.12.2017. 14.38

  “Viena tur nav, nezinu kā to ierosināt – valstij ir jādod nauda pētnieciskajai žurnālistikai.”
  ————–
  Būtu jau labi, ja valsts daļēji finansētu TV3, kompromat.lv, pietiek.com, kas atmasko valsts ienaidniekus un izlaupītājus. Tā vietā čekas paskvilu cepšanai nauda tiek irir.lv https://pietiek.com/raksti/zurnala_ir_izdeveji_tikusi_pie_vel_citiem_bezmaksas_labumiem_ltv

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > basta 21.12.2017. 14.45

  es domāju, ka jautājums – kam dot naudu, kuri tad ir tie pētnieciskie žurnālisti ir diskutējams – tas, ka tevis pārstāvētjamiem naciķiem IR ir kā suņanagla pakaļā – to es labi saprotu

  bet – es tā arī nesaprotu , kas dod naudu pietiek.com
  komentāros es lasu visādus apgalvojumus , bet man īsti nav kam pajautāt, ka atbildei es uzticētos par 101%

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  basta > Dusma 21.12.2017. 15.07

  Pietiek.com, tāpat, kā citi populāri izdevumi labi nopelna uz reklāmām. Irir.lv ir viens no mēdijiem, kas sludina pederastiju, slavina valsts nozadzējus un nodevējus un izkārnās uz latviešu nacionālpatriotiem. Sevišķi ar to grēko krieviski rakstošie.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > basta 21.12.2017. 15.24

  beidz basta, kurš gejs tev kaut ko apēdis vai atņēmis?
  drīz jau nevarēs dabūt mīļāko, ja nepiekritīsi anālajam seksam, bet tu te nosodi pederastiju – liekuli
  un par naiconālpatriotiem – pasaki man , izstāsti – kur parādieks iztērēja 2 miljonus eiro – it kā demogrāfijas uzlabošanai –
  ai nulabi – ej dirst – man apnika ar tevi kasīties, noriebies jau

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  basta > Dusma 21.12.2017. 15.40

  “izstāsti – kur parādieks iztērēja 2 miljonus eiro – it kā demogrāfijas uzlabošanai”
  ————–
  Man, jeb nodzītām maukām un pidarasiem vajag “atmaskot” Parādnieka kungu, man pietiek ar prokremlisko izdzimteņu un čekas kājslauķu, kas piedalās: TECII 2. kārtas, PV, Citadeles, Gudrona dīķu, Stradiņa slimnīcas, AirBaltic un citos čekas valsts nozagšanas megaprojektos. Pidarasi, kā rāda pieredze, zvēriski nīst latviešu valsti un tautu, par visu varu grib latviešu jauniešus padarīt par sev līdzīgiem kropļiem un izplata STS un zarnu infekcijas, tāpēc pilnīgi normāla ir vēlēšanās, lai tie nemaitātu mūsu planētas gaisu.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > basta 21.12.2017. 15.47

  https://www.youtube.com/watch?v=ayrPUQ3_J-A

  kā stāsta briti par romiešiem par Pompejam – kur varas elite no Romas ieradās atjaunot savu jaunību, ur veči kļuva par jauniem puišiem, bet jauni puišsi par jaunām meitenēm – kur cilvēka dzīvibai nebija absolūti nekādas vērtības
  kur Nerons bendēja savu māti un nevarēja nobendēt

  noskatījos Zvjaginceva Nemīlestība – nepatika tā filma, bet tikai tāpēc ka viņa parāda , kāda ir realitāte

  ka ir tik maz cilvēku uz šīs pasaules, kuri labklājību ir spējuši savienot ar mīlestību = cilvēcību

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > basta 21.12.2017. 14.50

  uz šī žurnāla vāka ir Nora Ikstena un man viņa rada miljons nepatīkamu asociāciju, un tam ir mani konkrēti pamatojumi

  pirmkārt, jau tas, ka viņa ir vākusi ziedojumus Latvijas literatūras vajadzībai, bet tas nav bijis un joprojām nav caurspīdīgs process – Kāpēc?
  Kāpēc mēs pētām oligarhus, nosodām, prasam maisus atvērt čekistiem , bet literāti paši rīkojas kā oligarhi un čekisti?
  Ikstena vismaz pieca reizes man ir draudējusi sūdzēt tiesā – par to, ka es viņai ceļot nelsavu, bet elle un indija – man ir tiesības zināt kur palika 100 000 eur LLC naudas ? Man ir tiesīūbas zināt kāpēc VKKF naudu saņem vieni un tie paši cilvēki?

  Nē – nu nav vienkārši un tava problēma basta ir tā, ka tev ir zirgal klapes uz acīm – tu esi vai nu naciķu nozombēts, nočipsēts vai tiešām traumēts – jo tu nespēj spriest visaptveroši

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  basta > Dusma 21.12.2017. 15.20

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  ierados > Dusma 26.12.2017. 09.45

  “…nezinu kā to ierosināt – valstij ir jādod nauda pētnieciskajai žurnālistikai…”
  Dusmas aptumšo prātu un tad sākas vērtējumi, runas un darbi no tā, kas pirmais ienāk prātā. Tu laikam domāji tādu utopisku, ideālu valsti, kas balstās uz patiesīgumu, uz pilsoņu brīvprātīgu vienošanos, kā kvintesence bila BALTIJAS CEĻŠ.
  Tā tas vairs nav. Atmoda beigusies, valsti pārvalda valsts vara, kurai piemīt visas varai raksturīgās īpašības, ko uzticējām mēs, reālie cilvēki, tādiem pašiem reāliem cilvēkiem ar visām sovokiem raksturīgajām īpašībām, viena no kurām, ja ne pati galvenā ir – “valstij ir jādod”.
  Satversmē stāv rakstīts “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.”
  Ja tev, reālai personai ar segvārdu “dusma”, pieder jebkas vērtīgs, tu pati parūpēsies par to, lai tīkotāji nenolaupa. Ne jau tu tiem tīkotājiem lūgsi naudu signalizācijām, apsardzei atslēgām, bultām.
  Te tev ienāca prātā tavas varas izvazātājiem prasīt palīdzību to sameklēt un nolikt goda vietā. Ierosināt var, var mēli izkārušam skraidīt vākt parakstus, un…? Vara rullē tālāk.
  IR arī citi veidi, tikai vajag labāk padomāt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  ierados > Dusma 26.12.2017. 10.48

  Papildinājums dusmai teiktajam:
  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/766269-latviesi_kutraki_uz_pilsoniskam_aktivitatem_neka_rietumeiropas_valstu_iedzivotaji
  Kādreiz tā nebija. Tie jaunie latviešu zēni ejot izkarot sev valsti neprasīja kādam labus ieročus, aprīkojumu, apdrošināšanu, mūža pensiju mantiniekiem u.c. Viņi lika uz kārts savu kailo dzīvību. Bet mēs te esam nosvinējušies lāčplēša dienas, neatkarības dienas, vienos ziedos un šampaniešos.

  0
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 21.12.2017. 13.33

“Ločmele: Melu koncentrācija Saeimā tik liela, ka pēc komisijas būtu jākvēpina.” (la.lv)
======================================================================================
Vajag Saeimā radīt īpašu komandu – kvēpinātājus, citādi vēl atkal var parādīties Latvijā kāds spēks, kas atkārtos Aleksandra Lielā (Kārļa Ulmaņa) paņēmienu neatraisāmā Gordija mezgla atraisīšanā (Saeima izkvēpināšanā).
Pagaidām turpinām bezjēgā paši pūst, degt un kvēpināt…Prātiņ, nāc mājās, nāc pie Ir-šistiem

+1
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > edge_indran 21.12.2017. 14.11

  Kāpēc bezjēgā?
  Mana svēta pārliecība, ka notiekošajam ir milzu nozīme, lai neteiktu – izšķiroša. Jautājums ir par to vai spēsim padzīt čekistus – oligarhus no saviem kakliem – lai mēs visi varam dzīvot cienpilni un cilvēcīgi, nevis viens Lemebrgs ar cik tur miljonu dārgu auto pa savu Venstpili vizināties

  tu kaut ko raksti – bet bieži vien kā tāds zvirbuļa bezdiens – ne vairāk tev izdodas edge !

  +3
  0
  Atbildēt

  0

edge_indran 21.12.2017. 12.50

“….Tas, ko mēs Latvijā gribētu redzēt, būtu jauns, tieši Latvijai piemērots sabiedriskais modelis, kas sevī apvienotu to labāko, kas ir izmantojams gan no sociālisma mantojuma, gan no kapitālistiskās sistēmas, no kurām ne viena, ne otra nav simtprocentīgi ne balta, ne melna.” VVF, 1994. (Tādi nu mēs esam, un tur nekā nevar darīt)
Ilmārs Poikāns, 2017:” Trešā atmoda atjaunoja neatkarību, taču netika atjaunota 18. novembra Latvija. Tika radīts hibrīds – tapa 4. maija republika, apvienojot padomju laika un varas mantojuma un mežonīgā kapitālisma sliktākās īpašības.” (delfi.lv)
Egils Levits, 2017:”Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti.” (LA, 20.05.2017.)
Arhibīskaps Jānis Vanags:”Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi.” Sprediķis valsts svētkos Rīgas Domā, 18.11.2017.
====================================================================================
“Butaforija” (Antons) ir pašu rokām galvām izveidota, tāpēc par tās nepilnību labošanu arī nāksies visiem maksāt. Bet maksāt negribas, tieši tāpēc vairākums LV pilsonīšu visiem turpinās stutēt savu “hibrīdu” – turpinās imitēt, taisīt de(r)mokrātijas šovus (maisi, parlamenta komisijas utt., utml.). Apstādināt un/vai izbeigt bezjēgu var tikai kāda globāla ķibele – ekoloģiska vai ģeopolitiska (tpu, tpu, tpu). Turpinam pūt un vaidēt, izdomāt dažādus iemeslus veģetācijai (tipa, “mentāli tuvāki esam Krievijai..”). Var būt laiks sakārtot smadzenes, lai rīkotos saprātīgi?

0
0
Atbildēt

0

Antons 21.12.2017. 11.15

Bagāti blēži ir jebkurā valstī.
Bet, no visām demokrātiskām valstīm Latvija ir to nedaudzo starpā, kur tā tauta ir tik politiski stulba, un bturpina balsot par šiem blēžiem, kas to, faktiski, apzog, un par to ņirdz,un politiķi ir tik pērkami, ka jau sen nodevuši šo valsti pilnīgākā šo bagāto blēžu kontrolē.
Un piln’\igi vienalga – vai tie ir krievi, kas balso par SC, vai ;latvieši, kas balso par NA vai ZZS.
Visa tā komisija ir pilnīgākais blefs.
Kā blefs un butaforija šai valstī ir gandrīz viss – Saima, kuras vairākums sen nopirkts un pārpirkts, vai arī iebiedēts, KNAB, kurš sen kļuvis par izsmieklu, AT ar blēdi BIckovicu priekšgalā, mūsu izcilais oligofrēns ( “augstais debils) un Tieslietu ministrs Rasnačs, kuru pat viņa sievas piekauj, ar kurām viņš tiesājas ( tāpēc kādas reformas tiesu sistēmā var gaidīt no ši te NA frika, kas taisni savas niecības dēļ tur ieilkts, kaut, no otras puses, viņš NA VL daļā nebūt nav tāds vienīgais), mums ir pilnībā oligarhiem vai citiem naudīgiem blēžiem piederošas trīs partijas – NA, kuras seja ir bijušais ģenerālsekretārs Lūsis, kurš to bija nopircis par ļētu naudu, kopā ar to viņa draudziņu Sprūdu, kurš aiz rrestēm( otru, TB daļu, sen nopircis Lembergs).
Tā ka sveicināti, šeit ir Latvija, kur tauta balsos un turp[inās balsot par šiem varoņiem, jo tāda mums tauta, kurai lielākie ienaidnieki Soross, amerikāņi, liberāļi, utt., bet šie te ir “savējie”.
Mēs, pēc savas mentalitātes, esam daudz tuvāki Krievijai, patīk tas, vai nepatīk, diemžēl, nekā mums gribētos un mēs domājam.

Kam pieder ZZS. sen zināms, nav jātkārtojaas, tāpat, kā SC.

+6
-2
Atbildēt

3

  BardainaisSigne > Antons 21.12.2017. 11.43

  Vot vot,tauta ir tik stulba,ka to apzog gaišā dienas laikā,uzliekot OIK par no gāzes ražotai elektrībai un atdod banku par sviestmaizi,bet visādi antoni joprojām balso par visādām vienotībām.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  tonijs > Bārdainais Signe 21.12.2017. 16.42

  Mazliet palabošu tevi. Ja domā Citadeles pārdošanu, tad investori par to samaksāja 74,7 miljonus eiro. Ja viena sviestmaize maksā 1 eiro, tad banka tika pārdota par 74,7 miljoniem sviestmaižu, nevis par sviestmaizi. Lūdzu, būsim precīzi un neizplatīsim melus un nepatiesības.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 21.12.2017. 17.07

  Katrs latvietis zina, ko nozīmē “par sviestmaizi”. Varbūt, bastard, latviešu vārdus esi iemācījies, taču izteicienu smalkumi tev ir gājuši secen. Pienāks diena, kad katrs nolādētais maukas bērns, Citadeles afēras figurants, nolādēs to dienu, kad pirmo reizi paņēma rokā čekista daiktu, bet mīkstais Dombrovskis, Junkera zilais draudziņs, izmisumā izmetīsies pa logu.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Antons 21.12.2017. 12.23

  Anton, vienreiz šito izbeidz ! Tauta nav stulba, bet tauta ir bezspēcīga pret čekistu un oligarhu varu un pret to posttotalitāras sabiedrības mantojumu mūsos.

  Vai mēs spējam normāli sarunāties par čekas maisu atvēršanu?

  Vispār – man ir problēma – man ir tk daudz viedokļi , kuri jāizsaka – jāuzraksta, bet man nav izdarīti daudzi darbi un nevaru vairs vsu paspēt, bet es veinu es tev aizliedzu – rakstīt, ka tauta ir stulba !

  Ja velreiz tā rakstīsi , es aizbraukšu pie tevis sapliķēšu un izraustīšu tavus matus – gal galā ja nesaprot ar teišanu, ir jālieto spēks – neko nevar darīt, piedod – tāda dzīve

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  Antons > Dusma 21.12.2017. 12.36

  Un tu domā, ka tanīs maisos ir palicis kaut kas vērā ņemams?
  Sen jau viss ir izņemts, neesi jau tik naiva.
  Un par to tautu – es netecu, ka tauta ir vispār stulba, tauta ir stulba politiski, un gudrāka kļūt pat negrib, tas, redz, prasa zināmu smadzeņu piepūli, un mūsu politiķi dara visu, lai tā tāda arī paliktu.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Antons > Dusma 21.12.2017. 12.38

  Un tu arī, Dusma, pārāk gudra neesi, ja nesaproti, ka tā” maisu” tēma uzpeld tad, kad vajag novirzīt uzmanību no reālām lietām, un tad viss noplok, un tu un daudzi citi uz to uzķeras.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Antons 21.12.2017. 14.19

  jā – es neesmu pārāk gudra un labprāt to mainītu , bet ne jau gudrība ir teikt, ka tauta ir dumja –

  Es skaidri un gaiši, tieši un konkrēti saku, ka čekas maisi ir jāatver. Izskrēju cauri visiem portāliem šodien. Cik daudzi saka ,ka čekas maisi ir revidēti – bet kā viņi to zin? Iznāk absurds – saeimas apstiprināta pētnieku komisija pie čekas maisiem netiek, par to izteikties nedrīkst, bet visādu politisko krāsu gudrinieki – ieskaitot VVF zin mums – sabiedrībai stāstīt , ka čekas maisu saturs ir mainīts , koriģets utt

  Tad man par to jājūtas muļķei, jeb man ir tiesibas skaidri un gaiši teikt, ka tiek , kuri pārtiek no nodokļu naudas vienkārši manipulē ar mani – māna, melo , krāpj mani

  Tad sauc lietas vārdos – nevis es esmu muļķe, bet mani māna , man melo un tā ir milzu atšķirība

  Naciķi – Debess – cietumā tos bandītus – visus – pārmācībAS NAMĀ – uz Guantanamo visus – jo ātrāk jo labāk –

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 21.12.2017. 12.33

  “vai tie ir krievi, kas balso par SC, vai ;latvieši, kas balso par NA vai ZZS.”
  ———-
  Pidarasi un latviešus tautas un valsts nīdēji balso par Vienotību. Paldies Dievam, tādu padibeņu atlicis vairs 3%, tātad izdzīvosim.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

BardainaisSigne 21.12.2017. 11.04

Un kā tad var novērtēt no ētikas viedokļa,rīcību,kad noklausāmais speciāli muld niekus,jo zin,ka viņu noklausās?Te tā arī nav atbildes 😀
Mani kā NA vēlētāju gan vairāk interesē,kurš tad nu ir samelojies par to,ka Lembergs esot pieprasījis ZZS sarakstā likt cilvēkus,kuriem nebūtu problēmu sadarboties ar Saskaņu,Lembergs kategoriski noliedz tādu tēmu.Te nu derētu paklausīties īsto sarunas ierakstu,bet IRam jau tāda laikam nemaz nav…
https://www.youtube.com/watch?v=gHo0iLIC2aI

0
-7
Atbildēt

1

  Reinis Naļivaiko > Bārdainais Signe 21.12.2017. 11.53

  Tu lepojies, ka balso par NA?

  +4
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > Reinis Naļivaiko 21.12.2017. 11.56

  Protams,jo nacionāla politika ir vienīgā jēdzīgā un dabiskā attieksme pret dzīvi.Cilvēki vienmēr ir noformējušies grupās un aizstāvējuši šīs grupas intereses.

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Reinis Naļivaiko > Bārdainais Signe 21.12.2017. 12.08

  Tu arī turpmāk balsosi par NA?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > Reinis Naļivaiko 21.12.2017. 12.14

  Pašreiz neredzu nevienu citu nacionāli orientētu partiju.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Antons > Bārdainais Signe 21.12.2017. 12.30

  Tavā uztverē “nac. orientētais”, tātad, ir zaglīgs tipiņš, kas gatavs pārdoties jebkuram, gatavs par naudu sačakarēt savā valstī Tiesu sistēmu, pakalpot blēžiem no MNA un jebkuram, kas maksā, par att. summu ielikt par ģenerālsekretāru cilvēku, kurš ir visp’arzināms blēdis, likt amatos absolūti impotentos idiotus, dabiski, arī pēc pasūtījuma, kopīgi ar SC pieņemt absolūti homofobiskus, ksenofobiskus, reakcionārus likumus, kas virza Latviju pret visu to, kas notiek civilizētā pasaulē, un kura intelektuālais potenciāls ir stipri zem vidējā?
  Un tādu tu gribi to “nacionālo valsti”, tādu kā mazo Krieviju?

  +3
  -1
  Atbildēt

  2

  basta > Antons 21.12.2017. 12.39

  “Un tādu tu gribi to “nacionālo valsti”, tādu kā mazo Krieviju?”
  ————-
  https://www.youtube.com/watch?v=qcQ0g7ggcck&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DqcQ0g7ggcck&has_verified=1
  Kura no mūsu parķijām visvairāk grib dzīvot “mazā krievijā”? Vēl mums tikai prezis – pidaras trūka.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > Antons 21.12.2017. 12.44

  Kā jau tev daudzkārt paskaidrots,neviena partija nav psargāta no tā,ka viņas rindās neiefiltrēsies kāds blēdis,bet NA no tādiem ātri atbrīvojas.Tiesu sistēma tiek sakārtota un blēžiem kļūst arvien grūtāk apčakarēt valsti,bet to jau cilvēki,kuriem smadzenes ir piebāztas ar antinacionālu propagandu,nespēj ne saskatīt,ne saklausīt.
  http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/riita-intervija/tieslietu-ministrs-dzintars-rasnacs-par-maksatnespejas-administr.a96960/

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Antons > Bārdainais Signe 21.12.2017. 12.50

  Nu jā, ja jau Rasnačs tā saka, tad jau tā arī ir, tu mani uzjautrināji.
  Tur tā tava nelaime, ka tici tam, ko saka Rasnačs, Lembergs, utt., bet, absolūti neeesi spējīgs vērtēt to visu kritiski.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > Antons 21.12.2017. 12.57

  Man par tevi ir tāds pats iespaids,tu tici tam,ko saka Vienotība,ko raksta IR,bet neesi absolūti spējīgs analizēt faktus.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 21.12.2017. 13.10

  Krievu bandītu un čekistu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuiša, Putina smegmas baudītāja Zatļera, čekas savāktās spitālīgo varzas uznāciens Lembergu varmācīgi no lielākā ļaundara statusa aiztrieca uz neliešu top kādu 20. vietu, kad tiem pievienojās Vienotības morālie kropļi, vēl tālāk. Ločmeles, Judina un citu cirkaču performance padara Lembergu aizvien simpātiskāku. Manī tas raisa nopietnas aizdomas, ka viņš tos visus bagātīgi atalgo.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > Reinis Naļivaiko 21.12.2017. 12.30

  Tu lepojies, ka balso par kremļa maukām, čekas kājslauķiem, zagļiem un pidarasiem? Loģiski, ka normāls latvietis balso par latvisku, tas nozīmē arī: tiesisku, pārtikušu un tikumisku Latviju un to piedāvā NA, bet ne jau tādi prokremliski izdzimteņi, kas fanātiski sargā čekas maisus un dala UA krievu bandītiem un čekistiem. Tādā Latvijā, protams, nebūs vietas freibergām, dombrovskiem, zatļeriem, vējoņiem, meļņikiem, savickiem, rāvjiem un šļeseriem un citiem slēptiem vai atklātiem valsts ienaidniekiem..

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: