Vīķe-Freiberga: Ja tauta turpinās mīlēt oligarhus, viņiem nav iemesla mainīt paradumus 43

Komentāri (43)

Aivars B. 23.12.2017. 12.08

Visu cieņu VVF, viņa ir vienīgā no mūsu prezidentiem, kurā vērts ieklausīties.
Par to mīlestību uz oligarhiem – aptauju aģentūras ir labi iemanījušās uzdot jautājumus tā, lai dabūtu vajadzīgo atbildi. Kurš populārākais politiķis – dabū atbildi Ušakovs un Lembergs. Tikai nepasaka, cik % no aptaujātajiem viņus nosauca. Jau pirms gadiem nosauca tos % – Lembergu minēja kādi 5%, citus vēl mazāk. Un publicē ziņu ar virsrakstu lieliem burtiem – LEMBERGS PATS POPULĀRĀKAIS – tikai nepaskaidro, ka tikai 5% viņu nosauca.
Ja pajautātu, vai Lembergs pelnījis sēdēt cietumā – domāju, kādi 90 % atbildētu, ka pelnījis.

+2
0
Atbildēt

0

Antons 21.12.2017. 12.21

Pilnīgi pareizi, Latvijas tauta, īstenībā, taisni tādu valdību ir pelnījusi.
Šķēle taču teica – visos amatos “lielākos kretīnus”.
Lembergs, uz kura sirdsapziņas vairāki pazuduši vai pēkšņā nāvē miruši vairāki liecinieki viņa lietā, vispār tautas mīlulis.
Bet, kuru tas intersē, vairākums tautas ir politiski absolūti infantīla, un tai var iebarot jebkādus makaronus visprimitīvākā populisma mērcē, un tā rīs tos makaronus un prasīs vēl, jo meklēt reālu informāciju vai domāt un analizēt( nevis reaģēt) nav spējīga.
Attiecīgi mums ir arī politiķi, lielākā daļā – pērkami, savtīgi, bezatbildīgi, mazizglītoti, toties savu labumu, kā viņi to izprot, garām nelaidīs.
Tātad – pilnīgāka harmonija, kādi esam, tā dzīvojam.

+1
0
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > Antons 21.12.2017. 12.36

  Nu jau vairs tik vienkārši nav kārt tos makaronus uz ausīm, ar skaļiem rietumnieciskiem saukļiem uz lūpām paklusām izputinot un pa lēto izpārdodot valsts mantu,

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Antons > Bārdainais Signe 21.12.2017. 12.45

  Ahā, saprotu, Rietumi, NATO, ES ir tas lielākais ļaunums.
  Būtu labi iestāties NVS, vai ne, kopā ar brālīgo Krieviju, Turkmēniju, Azerbaidžanu, Baltkrieviju.
  Origināla doma, bet, tam, kam Lemberegs ir varonis, un kurš pārēdies Lemberga makaronus, normāli, veselais saprāts Lemberga elektorātam iztrūkst, sen zināms fakts.

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > Antons 21.12.2017. 12.53

  Tā tu gribētu gan saprast,bet es saku,ka Vienotība ir viltus rietumnieki,kuri zem šīs viltus šiltes grauj Latvijas valsts pamatus,lai cilvēki viltos rietumu vērtībās un gribētu atpakaļ pie Krievijas.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 21.12.2017. 14.50

  Šaubos gan, vai latviešu grūtnieču dedzinātāja, NKVDešņika Kononova, fanāts Zatļers, turot aiz vaiga Putina ļengano daiktu, dāvājot nelegāliem imigrantiem latviešu pensionāru naudu un solot krieviem bezvīzu režīmu, dikti domāja par NATO.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Antons 21.12.2017. 13.41

  Anton – ko tu te taad sludini, jeb latviski sakot – muldi?! Vari man paskaidrot?

  Sāksim ar to, ka tauta un čekistu=oligarhu kontrolētā un vadītā politmafija nav viens un tas pats.
  Tuvojas vēlēšanas – tikko saeima pieņēma budžetu, VM – miljards, savukārt, jau burtiski nākošajā dienā pati ministre atzist, ka likums par budžetu veselības nozarē nedarbosies. Ja es tā strādātu savā firmā – ar tukšiem solījumiem un zaudējumiem īpašniekiem – mani ne tikai atlaistu no darba , bet sagatavotu miljons nepatikšanu.
  Tad – jautājums ir par politiķiem – viņu atbildību.

  Un te nu jāsāk šķetināt jautājums – par, kuru jau rakstīju Signei – kas kontrolē LTV1 un LR1 – kāpēc sabiedriskie mediji ir oligarhu – čekistu kontrolē?

  Savulaik, mans berns man teica – mammu – tu izskaties kā no Austrumeiropas – kad biju aizlidojusi pie viņas uz Parīzi – es atbildēju – bet es esmu no Austrumeiropas – es nevaru izskatīties kā parīziete, jo es pat savā domāšanā neesmu kā parīziete

  Un tieši tas pats ir par oligarhu – čekistu varas uzvarēšanu – ja mums katru dienu Lembergs tiek pasniegts kā mīļais labais asprātīgais onkulis – īstais saimnieks , kuram ir īstā vara , bet Škēle , kā saimnieks ar vērienu – tad ko tu gaidi no tautas ?

  Kas to pasniedz ? Puškins? Kremļa čekisti? Amerikāņi? tramps ? NLO vīriņi? Ka tik ne mūsu pašu latviski runājošie un rakstošie bāliņi!!!!!

  Un tu tikai gaudo savu gaudošanu , kamēr tev būtu jāsit dūre galdā un jāsaka – žurnālisti – dodiet mums patiesību – jāraksta uz saeimu – negribu jūs uzturēt jo jūs melojiet, krapiet mūs un gau galā -apzodziet.

  Tu to esi izdarijis?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > Dusma 21.12.2017. 14.57

  “Lembergs tiek pasniegts kā mīļais labais asprātīgais onkulis”
  ————
  Par tādu Lemberga tēlu nepagurstoši raujās Ločmele, Judins un citi cirkači. Nebūšu izbrīnīts, ja atklāsies, ka viņš tiem maksā.
  Kas attiecas uz LR1, tā žurnaļjugas – politmaukas jau 6 gadus uz saviem daiktiem šūpo Vienotības čekas kuratori, tas pats arī ar LTV1 nekaunīgo purnu, Rēderu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

edge_indran 20.12.2017. 19.36

Tauta ar cerībām skatījās uz augstāko morāles nesēju valstī, gaidīja spriedumu oligarhiem…
Sagaidīja ne tikai “baltu lapu”, bet arī lielu mīlestības izpausmi:
“Tā saukto “čekas maisu” atvēršanu nobloķēja Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga 2006. gada 1. novembrī, trešo reizi neparakstot Saeimas pieņemto likumu.
p.s.
Jāpiekrīt tautas teicieniem – “Krauklis krauklim acī neknābs” – “Roka roku mazgā, abas….”

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 20.12.2017. 18.53

noklausījos raidījumu – un nepiekrītu , ka čekas maisi nebūtu jāatver

ja esam demokrātiska sabiedrība – mums maisi ir jāatver un par tiem jārunā

tas, kā dzejniece Māra Zālīte ņirgdama stāsta, ka jā brauca uz Kanādu kopā ar čekistiem – tie nesa koferus – piedodiet – tas dzejnieces spļāviens acīs čekas upuriem un es esmu pret šādu rīcību

čekas maisus vaļa un ja vajag – kaujamies līdz asinīm – bet cīnāmies par patiesību

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/19.12.2017-11-gundars-reders-vaira-vike-freiberga.id113675/

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 20.12.2017. 18.10

Zīmīi, ka Vīķe Freiberga praktiski ir vienīgā eksprezidente , kura spēj kaut cik objektīvi spriest un uzrunāt tautu.

Par ko mēs naudu dodam citiem eksprezidentiem?

Skumji, protams

+3
-1
Atbildēt

2

  edge_indran > Dusma 20.12.2017. 19.45

  Ulmanis, Vīķe-Freiberga un Zatlers pērn kopā «apēduši» vismaz 172 000 nodokļu eiro
  Bijušo Valsts prezidentu nodrošināšanai ar dzīvokli un automašīnu pērn iztērēti vismaz 172 199 eiro nodokļu naudas. Vienīgais, kurš nodokļu maksātājiem nav prasījis neko, ir Andris Bērziņš. ( infotop.lv)
  =====================================================================================
  Trīs eks-prezi maksā par maisu atslēgu glabāšanu:” Tā saukto “čekas maisu” atvēršanu nobloķēja Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga 2006. gada 1. novembrī, trešo reizi neparakstot Saeimas pieņemto likumu.” (delfi.lv)

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 21.12.2017. 02.34

  Vienīgais prezidents, kurš nav mūsu valstij sagādājis neatgriezeniskus finansu un reputācijas zaudējumus, Andris Bērziņš, no haļavas ir atteicies.

  0
  0
  Atbildēt

  7

  Sskaisle > basta 21.12.2017. 15.08

  nav tiesa – Bērziņš nav autoritāte latviešu tautā. Ja viņš neprasa lielu pensiju, tad tas ir
  labi, jo kā SEB bankas cilvēks ir nopelnījis naudu un lai būtu
  Bet – būt valsts prezidentam nozīmē būt morālai autoritātei – Bērziņš tāds nebija un nav.

  Ja nedari sliktu, bet nedari arī labu – kas tas ir? Kā to izteikt vārdos, vērtēt?

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  basta > Dusma 21.12.2017. 16.46

  Bērziņš, atšķirībā no pārējiem čekas mērgļiem neizdarīja neko sliktu un par to paldies. Ja mēs nevaram atļauties sev izcilus prezidentus, kā Kačinskis, Lansberģis, Adamkus, Gribauskaite, Meri, vai Ilvess, tad arī Bērziņš ir labs.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > basta 21.12.2017. 16.15

  Iespaidīgs dzīvojamais komplekss, kas liek atcerēties padomjlaiku kompartijas funkcionāru šauram lokam domātās atpūtas bāzes, taču acīmredzami paredzēts tikai tā īpašnieku, viņu radu un draugu šauram lokam, – šāds iespaids rodas, mēģinot apmeklēt bijušā baņķiera, tagadējā Valsts prezidenta amata kandidāta Andra Bērziņa ģimenes mītni Amatas krastā. Pretēji publiski apgalvotajam, ka Lauku atbalsta dienesta līdzekļus saņēmušajam „aktīvās atpūtas kompleksam” tiekot meklēti jauni apmeklētāji, neviens nepiederošais šeit acīmredzami netiek gaidīts, – sāk apstiprināties aizdomas, ka it kā aktīvās atpūtas kompleksam iegūtie Lauku atbalsta dienesta līdzekļi jau sākotnēji pakampti ar domu tos izmantot pašu vajadzībām.
  https://www.pietiek.com/raksti/papildinats_-_berzinu_viesu_nams_nevienu_sveso_negaida_aizdomas_par_lad_lidzeklu_izkrapsanu_sak_apstiprinaties

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > basta 21.12.2017. 16.19

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) augustā ierosinātajā kriminālprocesā par Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) nelikumīgu finansēšanu figurē arī eksprezidenta Andra Bērziņa un ZZS Saeimas frakcijas vadītāja Augusta Brigmaņa vārdi, vēsta žurnāls “Ir”.
  http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/zurnals-knab-lieta-par-partiju-naudam-figure-ari-eksprezidents-berzins-un-brigmanis.a205267/

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > basta 21.12.2017. 16.21

  2013.gada maijā „Krustpunktā” ēterā prezidents stāstīja par braucienu uz Turkmenistānu. Bērziņa atbilde uz norādi, ka tur ir autoritārs režīms, arī ierakstāma starp biežāk citētajiem prezidenta teicieniem: „Tur uz šo brīdi, skatoties uz oficiāliem skaitļiem, bezdarbs ir 60%. Vai to var uzskatīt par bezdarbu? Tas ir cits jautājums. Kad cilvēki ir brīvi, pārvietojās starp kalniem un Kaspijas jūru dažādos laikos, piekopjot vēl to veco dzīvesveidu,” pauda Bērziņš.
  http://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/berzina-cetrgade-zolitudes-tragedija-valsts-valodas-referendums-un-neveiklie-izteikumi.a132040/

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 21.12.2017. 16.53

  Jādomā tomēr, ka Bērziņa kungs neatsūkāja Berdimuhamedovam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > basta 21.12.2017. 16.23

  … viņš (Bērziņš) kā vienīgais no Baltijas valstu prezidentiem apmeklēja ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju Sočos.
  http://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/berzina-cetrgade-zolitudes-tragedija-valsts-valodas-referendums-un-neveiklie-izteikumi.a132040/

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 21.12.2017. 16.50

  Lai kā nopūlējās Rinkēvičs, viņam neizdevās pierunāt Bērziņa kungu doties 9. maijā uz Maskavu un apgānīt krievu fašistisko izdzimteņu pus miljona noslepkavoto latviešu gaišo piemiņu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > basta 21.12.2017. 16.24

  2014.gada pavasarī Bērziņam tika pārmesta neskaidrā pozīcija par Krievijas īstenoto Krimas aneksiju, tāpēc vairāk kā 400 cilvēku parakstīja atklātu vēstuli ar aicinājumu atkāpties. Prezidents uz to atbildēja, ka no amata neatkāpsies – viņš vēloties uzlabot Latvijas cilvēku dzīvi ilgtermiņā, nevis gūt ātru un lētu popularitāti īstermiņā
  http://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/berzina-cetrgade-zolitudes-tragedija-valsts-valodas-referendums-un-neveiklie-izteikumi.a132040/

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  tonijs > basta 21.12.2017. 16.30

  Tas, ka Berziņš tika ievēlēts par prezidentu ar SC balsīm, NA atbalstītājiem ir ok, kas tikai apliecina to, ka NA un SC ir viena pāra zābaki.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 21.12.2017. 16.58

  Gadās arī Vienotības kremļa mauku, čekas kājslauķu, zagļu un pidarasu paģeļņikiem, SC, kādreiz nokļūdīties, bet balsojot kopiski ar Vienotību par tās čekas kuratoru izraudzīto Putina favorītu Vējoni, viņi trāpīja desmitniekā.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

basta 20.12.2017. 13.43

Čekas viķirāne, WWII, staļinisma un GULAG apoloģēte, kura sava defektīvā Kārlīša zilo draudziņu, čekas pidrillu, Šļeseru, nosauca par “balto lapu”, atbalstot to turpināt izzagt un graut mūsu valsti, ierunājās par “oligarhiem”. Atkārtoju jau kuro reizi: par noziegumiem pret latviešu valsti ir jābūt paredzētam nāvessodam un visbaisākam, kādu vien vēsturē bijuši, savādāk mums nav nākotnes.

0
-6
Atbildēt

0

J.šveiks 20.12.2017. 11.25

oligarhi nav no muļķu mājām , sevišķi gudrs ir saraiņais , tagad ar lembi sadziedājušies , saliek kretīnus amatos un valdībā, saeimas ērmiem samaksā par balsojumiem , pieņem sev labvēlīgus likumus , tautai noplēš deviņas ādas, protams tauta nīst un lamā gan valdību gan deputātus , bet tāds ķēms oligarks smaidot kā maija mēnesis , sola ka debesīs labāki būs ( viņu rokās mēdiji) , tauta pēc kremļa parauga apstilbināta pēc pilnas programmas , kompartijas skolā lembe to labi apguvis , redzēsiet kas notiks kad viņš savas mauk… tfu, padauzas salaidīs kopā ar krievu partijām ( misteru 20 ar pie tām skaitu), varbūt tiksim pie lētas medicīnas , divām oficiālām valsts valodām , sarīkos reperendumus par izstāšanos no ES un NATO , nesiet jau laikus puķes uz tiesas namiem kā kapiem.

+3
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > J.šveiks 20.12.2017. 11.31

  nu beidz , Šveik , izbeidz šo liekulīgo pieticību !

  nevis tauta pēc kremļa parauga, bet kremlis pēc Latvijas čekistu – oigarhu – politiku parauga drāž savu krievu tautu –

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > J.šveiks 20.12.2017. 12.03

  Ak tad Vienotībā lielākie kretīni salikti pēc sarainā norādījumiem?Arī Zatleru viņš?Nemaz i nezināju…

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  basta > J.šveiks 20.12.2017. 14.18

  “varbūt tiksim pie lētas medicīnas”
  ————
  Ak tu vecais čekas pediņ, kā tu tiksi pie lētas medicīnas, ja Vienotības kremļa maukas, čekas kājslauķi, zagļi un fekāliju stumdītāji par VM budžeta līdzekļiem pasūtīs saviem saimņiekiem nevajadzīgas būves simtiem miljonu vērtībā un par tur sataisīto brāķi dāvinās vēl desmitus miljonu? Visi viņu atbalstītāji pelnījuši nosprāgt kukaiņu pārņemtā nabagmājā ar ateju un aku sētā.

  0
  -5
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > basta 20.12.2017. 16.50

  tu nu gan esi stulbs , nemāki lasīt,čekistu dzīvu redzējis neesi , bet pļūti pa deviņiem mēmiem

  +6
  0
  Atbildēt

  1

  basta > J.šveiks 20.12.2017. 17.23

  Esmu daudz čekistu redzējis, esmu pratināts, mani ir vervējuši, un pēc 1991. gada augusta esmu pietiekoši dzirdījis čekistus, kuri vēl nebija izveidojuši savu biznesu, vai iekļāvušies organizētās noziedzības grupās un izlasījis veselu kaudzi grāmatu, kuras Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas čekisti paguva sarakstīt pašā deviņdesmito gadu sākumā. Esmu iepazinies ar: Gordijenko, Kalugina, Rezuna un citu pārbēdzēju darbiem. Man ir pietiekoši zināšanu, lai izveidotu tavu portretu: fekāliju stumdītājs, kurš mantkārības dēļ vai aiz bailēm, piekritis ziņot čekai par saviem tautiešiem, kurš zvēriski nīst Latvijas nacionālpatriotus un atbalsta neliešus, kuriem sen bija jābaro tārpi.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.12.2017. 10.42

nu – es dmāju, ka lieta ir vienkārša un sarežģīta vienlaikus

Piemēram, vakardienas IR es 1.x ieraudzīju tādu foto, kur Lemberga seja ir ļaunuma, naida, grūti apvaldāmu dusmu pārņemta. Tāds iespaids, ka viņš tūlīt būtu gatavs šaut un durt un nupurim vēl uzspļautu. Bet – pavērojiet un izdariet secinājumus – ikdienā – ko no masu medijiem mēs saņemam – smaidīgs, omulīgs, asprātīgs, humorīgs, ironisks un jautrs Aivars Lembergs – un kā viņš runā ? ! Debess – nu ieklausieties un pasakiet man tieši un konkrēti – ko viņš pasaka nepareizi – visu pareizi – kā no grāmatas

Mana mamma saka, ka viņu tā mācīja vīramāte un ka viņa tā darījusi un ka man tāpat jādara – tas ir – jāpiekrīt visam, ko saka vīrs – neiebilst ne pušplēstu vārdiņu, bet – darīt pa savam. Lai vīrs runā savu runājamo bet tu dari ko un kā gribi.
Un lūk, šis princips darbojas arī Latvijas politikā – nu pasakiet – kam tad lai tic, ja ne Lmebergam?
Vīķe Freiberga skaisti norunā savus tekstus un iesēžas lidmašīnā un aizbrauc- viņa ir kā tas vīrs – bet Lembergs ir kā tā sieva – piekrīt , klusē par VVF tekstiem, bet dara pa savam

Vai , piemēram, nu salīdziniet Nat o izcilības centra Sārtu ar Lembergu – Sārts izskatās un runā kā tāds čekas virsģenerālis – iedomība, augstprātība , pat viegls nicinājums nepazūd no viņa sejas izteiksmes, kamēr Lembergs – kā tāds mīļonkulis, kurš tavu rociņu paturēs un mūžīgo mieriājumus dos.

Vai , piemēram, LTV1 – Bojāra Aizliegtais paņēmiens par ģimenes ārstiem – kur atkal – ģimenes ārsti sliņķi, alkatīgi naudas rausēji, un tad parādās smaidīgā, laimīgā Lmeberga foto un saldās runas par labajiem padlaikiem

Nu lai nu kurš bet VVF taču psiholoģiju ir studējusi un par cilvēku ietekmēšanu zinās labāk par daudziem no mums

Tā kā – lasu, ka Latvijas Radio tagad kontrolēs kremļa – čekistu kalpi naciķi – nu tad – par ko runa vispār – rokas nost no garīgi izvarotās tautas

sauciet vārdā īstos atbildīgos – maukas nolādētos politiķus – kuri gatavi pārdoties pat velnam, ka tik maksā

+1
-3
Atbildēt

3

  BardainaisSigne > Dusma 20.12.2017. 10.52

  Vienu piemēru,kur Lembergs slavējis labos padlaikus.Jeb atkal rupji samelojies,kā jau tev parasts?

  0
  -3
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Bārdainais Signe 20.12.2017. 11.01

  LTV1 – Aizliegtā panemiena raidījums par ģimenes ārstiem – tur ir 100% tiešā runā Lemberga vārdi, ka padomju laikos bija daudz daudz labāk – saiti meklē un te iekopē pats

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > Dusma 20.12.2017. 11.16

  Veselības sistēma tiešām ir salaista grīstē,bet tā nu nekādi nav padlaiku slavināšana,bet gan Vienotības darboņu veselības lauciņā paveiktā taisnīgs novērtējums.
  https://lv.wikipedia.org/wiki/Latvijas_Republikas_vesel%C4%ABbas_ministru_uzskait%C4%ABjums

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Bārdainais Signe 20.12.2017. 11.25

  cāļa galva sasodītā – noklausies līdz galam , ko Lembergs saka par padlaikiem – es tieši un konkrēti atbidēju tavu jautājumu – kuru vietu tu nesaprati ? ko buldurē savā sekstē savus naciķu pekstiņus?!

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > Dusma 20.12.2017. 11.56

  Ak tas,kur vietējo varu nosēdināja Dziesmusvētkos :D Jāā,tā nu pamatīga padlaiku slavināšana.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  tonijs > Bārdainais Signe 20.12.2017. 16.28

  Ēriks-gailis teica: Vienu piemēru,kur Lembergs slavējis labos padlaikus. Jeb atkal rupji samelojies,kā jau tev parasts?
  …………………..
  Jāatgādina, ka Lembergs pats nāk no padlaikiem, augstos kompartijas amatos bija no 1978. līdz 1988.gadam (avots: ru.wikipedia.org- Лембергс, Айварс). Atklāti jau viņš neslavēs tos laikus, jo publiski iztaisās par Latvijas patriotu, bet tieši tajos laikos iedibinātie sakari un pazīšanās ar partijas un čekas cilvēkiem viņam ļāva atjaunotās republikas laikā taisīt biznesu ar Krieviju un raust miljonus.

  +4
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > tonijs 20.12.2017. 16.37

  Protams nē, tāpat, kā Dombrovskis un Zatļers arī atklāti neslavēs čekistu un Krievijas bandītu daiktu smeķi?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > Dusma 20.12.2017. 15.37

  Čekistu kalpi, krople, ir čekistu publiski piesmietais mēsls, Savicka apteksne Dombrovskis, Meļņika un Zaharjina pa riņķi laistā Putina kuce, Zatļers, LC izauklētais čekas kurmis, Bordāns un viņu noziedzīgie grupējumi.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  tonijs > Dusma 20.12.2017. 16.42

  Dusma teica: Vīķe Freiberga skaisti norunā savus tekstus un iesēžas lidmašīnā un aizbrauc- viņa ir kā tas vīrs – bet Lembergs ir kā tā sieva – piekrīt , klusē par VVF tekstiem, bet dara pa savam.
  ………………
  Tā ir, bet Vairai jau vairs nav nekādas teikšanas, viņa tikai var pateikt savas domas. Arī Vējonis nevar likt iemest Lembergu cietumā, viņam nav tādas varas. Bet Lembergs dara pa savam, jo viņam ir atbalsts gan tautā, gan viņa uzpirktajās politiskajās partijās. Vienīga cerība uz taisnīgu tiesu, bet ar tiesām Latvijā ir lielas problēmas.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > tonijs 20.12.2017. 20.14

  tonijs zatlermīlis laikam domā,ka es nezinu,no kurienes nāk Lembergs :D Es pat reizēm paklausos,un tur daudzās vietās viņš runā,ka tieši vienotībniekiem ir komunistu domāšana,neskatoties uz viņu eiropeiskajiem saukļiem :D
  https://www.youtube.com/watch?v=lCjvyjCBqzA

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

BardainaisSigne 20.12.2017. 10.29

Ak,jā,sliktie oligarhi,nejaukie ekstrēmisti,kuri grib vai negrib latviešu valodu,un pa vidu nabaga abižotā Vienotība,kura ne pie kā nav vainīga.

+2
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam