Tīrās enerģijas netīrais tēls Latvijā 33

Komentāri (33)

edge_indran 26.11.2017. 12.24

Eiropas Savienības Tiesas tiesneša Egila Levita lekcija 17. novembrī, Raiņa bulv. 19, Mazajā aulā
(sk. You Tube – Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas veltīts svinīgs sarīkojums )
======================================================================================
Esošā sistēma darbojas pēc saviem likumiem – nozīmīgākie procesi notiek “normāli”, sekmīgi turpinās integrācija uz Eiropas Savienotajām Valstīm. Eirokrāti (Levits&Co.) ir apmierināti ar notiekošo, jo NATO kaujas grupu aizsegā var pilnībā ignorēt “aborigēnus” un nepievērst uzmanību viņu vaimanām.
Valts Kleins:”“Esmu ainavu fotogrāfs jau 30 gadus, bet vēl nekad nebiju redzējis tik dramatisku Latvijas lauku ainavu. It visur. Visos reģionos, visur. Zeme vairs nespēj pieņemt nokriš­ņus. Ūdens jūras un ezeri ir uz katra lauka, katrā sējumā. Ceļi izšķīduši un nebraucami, druvas nenovāktas, siens vālos sapuvis. Drāmas lielums nav aprakstāms, jo rudens žanrs ir traģēdija. Mēms miers un bezvārdu nolemtība. Tas ir tas, kas šobrīd notiek Latvijā. Definitīvi. Uz visa esības fona peripetijas ar Rīgas kaislībām par algu pārdali, budžeta niansēm un partiju savstarpējām pokera spēlēm šķiet ne mazāk un ne vairāk kā nožēlojams farss. Latvija, Tev vairs nav ko zaudēt, izņemot Tavu nožēlojamo eksistenci. Simtgades svinību rīkotāji izrakstīs rēķinus, tas ir vienīgais, ko Tev būs gods apmaksāt par cēlumu un patētismu, svinot savus svētkus. Nekad vēl neesmu pieredzējis tik nožēlojamu eksistenci, kurā ir tik daudz patriotisma un izmisuma. Latvija. Tu esi savu Laikmeta Griežu grauds mūžības dzirnakmeņos. Tev nav izvēles. Tev ir tikai vairs spīts. Nepakļauties. Iet pret straumi. Sadegt, cerot uz neko. Uz atdzimšanu.” Latvijas “nožēlojamā eksistence” un simtgade kā nopelnīšanas iespēja. Saruna ar Valtu Kleinu (la.lv)

+2
-1
Atbildēt

0

Mantrausis 26.11.2017. 06.57

Var apsmiet vārdu “normāli” un tā lietojumu, bet – nudien – vai Latvijā kaut kas notiek normāli?
Ielu remonti Rīgā notiek ilgi, kas nav pārsteigums, bet pērn un šogad klātais bruģis jau ļogās? Normāli?
Par mazajām HES runāts daudz, OIK rauj naudu no mūsu maciņiem, bet izrādās, daudz kas atrodams vien papīros. Normāli?
Sagruva viena kartona būda, paņemot līdz 54 dzīvības. Sistēma kārto papīrus, nedomājot par profesionalitāti. Likumi, lai sodītu un ierobežotu, tiek cepti, vai Latvijā pieaug profesionālu būvnieku skaits? Nezi… Normāli?
Gribu norādīt uz to, ka faktiski jau gadus X Latvijā ar likumiem nevis nostiprina vai veido kādu kārtību, bet nodrošina ar darbu juristus. Vai no visa šī mēs iegūsim lieliskas celtnes, stiprus to jumtus, profesionāli ieklātus bruģus un īstu, “zaļo” enerģiju?
Nez vai – mēs iegūsim ilgstošus tiesas procesus par jebko un juridiskā biznesa industrijas uzplaukumu. Jādomā par kapitālu sistēmas pārbūvi, visu vienkāršojot un tiesai atstājot vien ārkārtas lietas. Tiesu nevar padarīt par slimību mākta cilvēka ģimenes ārstu.

+5
0
Atbildēt

0

edge_indran 25.11.2017. 12.28

“Latvija šogad bijusi spējīgākā reformatore Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD), piektdien [15.09.2017.] 2017.gada OECD pārskata par Latviju prezentācijā sacīja organizācijas ģenerālsekretārs Anhels Gurijs.”
=====================================================================================
“Tīrās enerģijas” reformas turpināsies, jo globālie banksteri turpinās sponsorēt LV “nacionālās idejas” īstenotājus. Roka roku mazgā, abas “tīras”.
Saules mūžu 4.maija republikai!

0
0
Atbildēt

0

Antons 25.11.2017. 10.21

Kamielim prasīja – kāpēc tev līka mugura?
Un viņš atbildēja – un kas tad man vispār taisns?

Latvijā korupcija un valsts nozagšana ir “elites” nacionalā ideja, un kāpēc ar “zaļo enerģiju”lai būtu savādāk – Latvijas pērkamie un iebiedētie politiķi par sīknaudu gatavi nodrošināt saviem “sponsoriem” iespējas darīt jebko.

Un iedzīvotāji vai elektorāts ( pilsoņu tradicionalā izpratnē Latvijā pamaz), gatavi balsot par tiem, kas viņus aptīra, arī turpmāk, jo adekvāti spriest, analizēt, domāt, nav spējīgi, balso kādu lozungu iespaidā, tāpēc jau ZZS, SC un NA mums ir nemirst’īgi.

+4
0
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > Antons 25.11.2017. 14.36

  A kapēc zatleristi un Vienotība ir mirstīga?

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  basta > Antons 26.11.2017. 00.33

  Vai tad tu, pakaļā jātais, ar sifiļisa izēstām smadzenēm, prostatas un hemoroīdu nomocītais, STS un zarnu infekciju perēkli, nezināji, ka TECII, kur aiziet lauvas tiesa OIK 2. kārtu pretēji visiem speciālistu argumentiem, pēc sava čekas saimņieka rīkojuma, uzblieza čekistu publiski piesmietais morālais kroplis, kolorado lentenis, parādu kompromatu un bābu atkarīgais, Dombrovskis ar Kamparu un Vienotību?
  Atkārtoju jau kuro reizi, ka par noziegumiem pret valsti ir jābūt baisam nāvessodam, lai tādi izdzimteņi no politikas un valsts pārvaldes turētos pa lielu gabalu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

J.Biotops 24.11.2017. 13.48

“Atbilde saistās ar katastrofālajām sekām, kuras var rasties, ja nespēsim apturēt klimata pārmaiņas…” – Pilnīgi droši, ka klimata izmaiņas apturēt neizdosies. Šis, maita gatavais, kā mainās jau miljardiem gadu, tā turpinās.
Nekādu katastrofu arī tas neizsauks, ja neskaita katastrofālo izsīkumu visādu zaļo aktīvistu un dabas sargu maciņos. Tas attiecas ne tikai uz visādiem OIK “biznesmeņiem” bet arī uz milzīgu baru “ekologu”, vides aktīvistu, zaļo “ekspertu” “zemes draugu”, dabas aizstāvju un tamlīdzīgu interesēm.
Pēdējos 30 gadus ar saukļiem par pārtikas avotiem “,,,simtiem miljonu cilvēku…” savairojušās laupītāju, izspiedēju un vienkārši diedelnieku organizācijas, kuru darboņi veiksmīgi panākuši svēto govju statusu. Dažiem tas dod labi apmaksātu darbu bez vismazākās atbildības par darba rezultātiem, citam arī papildus honorārus, vēl daudziem – vienkārši kompensē paša diezgan pamatoto mazvērtības sajūtu. Cilvēces glābēja statusa zaudēšana var būt sāpīgāka par draudiem koraļu rifiem , pārtikas apgādes sistēmai, pat par sausumu, kas apvienots ar plūdiem.
Kas nekait prasīt no citiem, ja pašam nav jāatbild par prasību sekām.

+5
-5
Atbildēt

3

  BardainaisSigne > J.Biotops 24.11.2017. 14.13

  Tas viss ir taisnība,bet tas neizslēdz faktu,ka mēs velkam no zemes depozītiem ārā tur noglabātos dažādu vielu krājumus,kuri sāk piedalīties vielu apmaiņā biosfērā,kas klimatu ietekmēt tomēr var.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Edvards Šaripo > J.Biotops 24.11.2017. 14.36

  Pastāv tieša korelācija starp klimata pārmainām un cilvēku aktivitātēm uz šīs zemes.
  Tiešām nav jābūt “über” ģēnijam, lai saprastu to ,ka izvelkot no zemes dzīlēm fosilos produktus un laižot tos atmosferā planētas naturālais balanss tiek izjaukts.

  Jāgrib mācīties, nevis ignoranci bliezt, tas viss ko šeit var piebilst!

  +5
  -2
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Edvards Šaripo 25.11.2017. 22.38

  Paldies, lieliski ilustrējāt manu necilo komentu. Un vēl papildinājāt, parādot vienu no klasiskajiem zaļās demagoģijas paņēmieniem – piedēvēt oponentam kādu viņa nemaz neizteiktu muļķību un ar to atspēkojot attaisnot visu zaļo krāpšanas kompleksu.
  “…Pastāv tieša korelācija starp klimata pārmainām un cilvēku aktivitātēm uz šīs zemes…” – pastāv gan, bet tikai zaļajā propagandā. Mēģinām konkretizēt:
  Kā klimatu iespaido Zems rotācijas ātruma samazināšanās, Mēness attālināšanās (paisumu jauda) , magnētiskā pola kustība? Ticu, ka tos arī zaļie solīs saregulēt, dodiet tik pietiekoši daudz zaļus USD.
  Ledus laikmetu laikam izbeidza globālā sasilšana, ko izraisīja hotentotu ugunskuri un mamutu izplūdes gāzes? Mūsdienu Vidzemes teritorijā 8.-10.gadsimtos bija siltāks, kā mūsdienās, ezeri neaizsala – tad arī bija tā globālā? Kas izbeidzās dažu gadsimtu laikā. 16.gs. tagad tik siltajā Nīderlandē ziemas prieki ar slidošanu bija parasta lieta. Ko un ko šajā lietā mainīja faktori, no kā apkarošanas taisa biznesu vides aizstāvji? Kā tad nu paliek ar to ‘tiešo korelāciju”?
  Kā un kāpēc mainās pasaules okeāna līmenis, tā ir pavisam interesanta tēma. Pie tam mainās strauji – kāda bija krasta kontūra mūsu apvidū laikā, kad Ēģiptē jau beidza celt piramīdas? Vēl trakāk – Amerikas piekrastēs tas līmenis vietām ceļas, bet vietām – krīt. Ko nu?
  Izrādās, ka Jūsu formulēto “planētas naturālo balansu” (cik tas balansēts un cik naturāls, tas lai nu šoreiz paliek), vai vienkāršāk klimatu noteiktā laikā iespaido tik daudz faktoru, ka tērēt sabiedrības resursus kāda viena iespaidošanai, pie tam iluzorai, nav nekas cits kā krāpšana.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Reinis Beķeris > J.Biotops 24.11.2017. 22.28

  Tāda lūk ir šī ,,brīvā,, Latvija! Visi, kas tiek kaut kam klāt, tikai zog, bet pārējie izliekas to neredzam. Ja kāds godīgais vēlēsies pacelt drusku galvu, tad to no augšas visi veikli pastums zem zemes, lai netraucē!.

  +2
  0
  Atbildēt

  2

  Antons > Reinis Beķeris 25.11.2017. 10.29

  Edvards Šaripo – un kā tad tur beidzās ar to “ozona caurumu”, par ko “zaļie” rīkoja histērijas samērā nesen, un tagad viss kaut kā pazudis?
  Kas attiecas uz globālo sasilšanu – ja reiz viss ir tik skaidrs, kādi tam iemesli, kāpēc tad tiem zinātniekiem, kas tur saņem milzu grantus, lai dabūtu rezultātus, kas atbilst viņu teorijai, bija jāvilto rezultāti un jākrāpjas?
  Bija taču skandāls pirms dažiem gadiem, protams, ka visu apklusināja, tāpat, kā cen;šas apklusināt tos zinātniekus, kas uzskata, ka tai ir dabiski iemesli un tā ir cikliska parādība.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Reinis Beķeris 25.11.2017. 22.45

  Šoreiz mūs Latvija gan ne ar ko neizceļas – zaļā demagoģija ir globāla, pat globālāka par globālo sasilšanu. Ar neticīgajiem arī apietas stipri līdzīgi – kā gāja statistikas profesoram Lomborgam, kurš atļāvās apšaubīt neapšaubāmo…

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

Aivars B. 24.11.2017. 12.32

Nav jau tikai tēls netīrs. Aiz “zaļās enerģijas” slēpjoties, notiek milzīgu naudas summu OIK veidā izpumpēšana no tautsaimniecības, un nav skaidrs, kur šī nauda nonāk. Daudzas tās firmas reģistrētas ārzemēs un ārzonās, un ar šo naudu var tikt finansēts jebkas, organizēto noziedzību un pret Latviju darbojošos aģentus ieskaitot.

+8
0
Atbildēt

2

  BardainaisSigne > Aivars B. 24.11.2017. 12.45

  Tas jau tieši ir tikai tēls, nevis pati zaļā enerģija.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Aivars B. > Bārdainais Signe 24.11.2017. 13.17

  Enerģija tīra, bet OIK nauda ir netīra – es tā uzskatu. Tas, kā visa tā shēma noorganizēta, iesaistīti gan likumdevēji, gan ministrijas, gan valsts uzņēmumi, gan kontrolējošās institūcijas neko nemana – tā ir valsts sagrābšana klasiskā veidā, un kur tā nauda nonāk, nav skaidrs.
  Piemēram , Kremļa troļļi rej uz Vienotību no rīta līdz vakaram, bet neviens no viņiem nav ne vārdiņu teicis pret Kamparu – kurš OIK atļaujas dalīja un TEC 2 otro kārtu parakstīja. Tāds iespaids, ka Kamparam troļļi ir pateicību parādā – pilnīgi iespējams, ka arī no tām OIK naudām barojas.

  +5
  -3
  Atbildēt

  3

  BardainaisSigne > Aivars B. 24.11.2017. 14.05

  Par Kamparu ir rakstīts krustām šķērsām,arī tepat IRā komentāros pieminēts ne reizi vien.
  “Tā krāpšanās ir daudz lielāka,” uzsver Ventspils mērs, skaidrojot, ka tas bija redzams jau laikā, kad pie ekonomikas ministrijas vadības atradās pašreizējais “Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars.
  “Tajā laikā bija noteiktas kvotas vēja enerģijas ražošanai. Kad Kampars bija ekonomikas ministrs, atļaujas izsniedza ievērojami vairāk nekā drīkstēja (…) ļoti daudzi nebija realizējuši šos projektus noteiktajos termiņos, un katrs risināja šos termiņa jautājumus atbilstoši savas izdomas talantam,” norādīja Lembergs.
  Lai arī ar trauksme par iespējamo krāpšanos tika sacelta, Valsts kontrole neuzskatīja par vajadzību šo lietu izskatīt. “Lai arī ar ko es netiku runājis, tostarp ar ministriem vai premjerministriem, par šo tēmu, visi izlikās, ka neko nesaprot,” uzsvēra Lembergs.
  “Mēs visi šobrīd maksājam par milzīgu blēdību. Bet tā sākas pirms divdesmit gadiem.
  http://nra.lv/ekonomika/latvija/226047-lembergs-oik-ir-biznesa-projekts-par-kuru-maksa-visi-latvijas-iedzivotaji.htm

  +4
  -6
  Atbildēt

  1

  zanE. > Bārdainais Signe 24.11.2017. 14.47

  …muldoņu komanda pamodusies…

  +4
  -3
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > zanE 24.11.2017. 14.52

  zanE,tad apgaismo publiku par OIK uzrašanos no gāzes ražotajai elektrībai.

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  zanE. > Aivars B. 24.11.2017. 14.52

  …iepazīsties ar informāciju, ko tepat ir.lv norādīju pirms dažām dienām, tad nebūs jāizplata Lemberga fanu izteikas…neslinko…

  +5
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > zanE 24.11.2017. 14.56

  Tu domā to shēmiņu?Tur par OIK gāzes elektrībai nebija ne vārda.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > zanE 24.11.2017. 15.16

  Kampars,starp citu, pats bija spiests atzīst,ka ir kļūdījies:https://www.youtube.com/watch?v=eGkt70LSSQk

  Bet,vai tā bija kļūda,jeb…

  +3
  -5
  Atbildēt

  1

  zanE. > Bārdainais Signe 24.11.2017. 16.28

  …negrasos Tevis dēļ tērēt laiku, lai vēlreiz rakstītu to pašu, ko esmu šeit jau reiz aprakstījusi – visu epopeju hronoloģiskā secībā, gan ar lēmumiem, gan balsojumiem…meklē pats, protams, Tu to nedarīsi un turpināsi muldēt….tāds Tev darbs….kaut kā jau tā dienišķā maizīte Tev jānopelna….

  +3
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > zanE 24.11.2017. 18.01

  Hronoloģija ir laba lieta,bet Kamparam bija iespēja neparakstīt un pārtraukt šo afēru.Ja viņš to neizdarīja,tad tev nav iemesla stāstīt,ka Vienotība ar kaut ko būtisku atšķiras no tiem,kuri šo plānu izstrādāja.

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  zanE. > Bārdainais Signe 24.11.2017. 19.10

  …Ērik, nudien, ko var nejēgā muldēt!?!….Tu tak neteiksi, ka biji starpgalaktiku ceļojumā un nupat atgriezies, tāpēc nezini, kā tika slēgti valstij neizdevīgi līgumi, kādas tiesvedības draudēja līgumu laušanas gadījumā, cik simtiem miljonu tās prasītu un cik vēl būtu kompensācijās jāizmaksā par negūto peļņu….neko neesi dzirdējis, cik valstij izmaksājuši visādi mierizlīgumi?….
  ….tāpēc, beidz atgremot Lemberga “preses konferences” un sāc domāt ar savu galvu….

  +5
  -2
  Atbildēt

  1

  BardainaisSigne > zanE 24.11.2017. 20.26

  Līgumu vienkārši nevajadzēja slēgt,tad nekas arī nebūtu jālauž.
  Atklāto vēstuli par to, ka līgums par TEC-2 rekonstrukciju ir atbilstošs valsts interesēm, Valsts prezidentam un citām amatpersonām iesniedza Nacionālās enerģētikas konfederācijas prezidents un Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Juris Ekmanis, Pasaules Enerģētikas padomes Latvijas Nacionālās komitejas prezidents Namejs Zeltiņš, Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Vilnis Krēsliņš un Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas valdes loceklis Andris Akermanis.
  Līgumu ar GAMA vēl centās apstrīdēt ekonomikas ministrs A. Kampars, kurs publiski paziņoja, ka “projekta īstenošanā ir ieinteresēti turki un amerikāņi, tas ir normāli, bet man kā ministram jāaizstāv Latvijas valsts intereses”, ar to liekot saprast, ka pat Latvijai neredzēti lielu lobija darbu ar lēmuma pieņēmējiem ir veikušas ASV un Turcijas vēstnieces Latvijā.
  Taču beigu beigās arī A. Kampars pārstāja pretoties.
  Šā gada februāra beigās vairs tikai viens cilvēks varēja apturēt GAMA līguma noslēgšanu, un tas bija Jaunā laika finanšu ministrs Einārs Repše. Tikai Ministru prezidenta labā roka – finanšu ministrs – 26. februārī ar savu parakstu noņēma pēdējo šķērsli GAMA līgumam. E. Repše savu lēmumu pamatoja jau uz Ekonomikas ministrijas atbalsta un Valsts kases atzinuma, kurā bija norādīts, ka nav pamata uzskatīt, ka ar TEC-2 otrās kārtas modernizācijas projektu saistīto iepirkumu veikšana radīs apdraudējumu uzņēmuma nākotnes maksātspējai.http://nra.lv/latvija/27886-latvenergo-vadibas-lieta-tarane-milzu-projektus.htm?cp=1

  +2
  -3
  Atbildēt

  1

  lno > Bārdainais Signe 25.11.2017. 01.07

  Zanīte kā vienmēr aizmāršīga – aizmirsusi ka pieaudzis izsniegto atļauju skaits Kampara laikā:):):)

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  zanE. > lno 25.11.2017. 21.56

  ….kas tad, nu?…cienījamais vecums liedz adekvāti uztvert izlasīto?….
  http://pbs.twimg.com/media/DPJFwmgWsAAobGR.jpg

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  BardainaisSigne > zanE 26.11.2017. 12.26

  Tā ir reklāmas lapiņa.Kā tagad uzzinām,kontroles pasākumi bija formāli,jaunas atļaujas pārtrauca izsniegt tikai koģenerācijas stacijām,kuras darbina ar dabasgāzi,kas ir saprotams,jo bija jātaisa ar to pašu dabasgāzi darbināmā lielā TEC 2 otrā kārta,un nekas nav pateikts,kas notika ar kvotām pēc 2013.gada 13 janvāra.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > zanE 26.11.2017. 23.05

  0
  0
  Atbildēt

  0

  basta > Aivars B. 26.11.2017. 00.39

  “Kremļa troļļi rej uz Vienotību no rīta līdz vakaram”
  ——————
  Prokremliskie izdzimteņi, čekas kājslauķi, kuri minūti nav pelnījuši maitāt mūsu brīnišķīgās planētas gaisu: Dombrovskis un Kampars, ir Vienotība.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > Aivars B. 25.11.2017. 00.52

  un nav skaidrs, kur šī nauda nonāk.
  ———
  Liela daļa nonāk pie bijušā exDienas visgalvenākā redaktora Šķēles “ģimenes”

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  basta > andrejs 26.11.2017. 00.43

  Lielāka daļa nonāk pie Vienotības un SC saimņieka, Gazprom.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: