Iesprostoti provincē 6

Komentāri (6)

mikelisegle 21.09.2017. 13.52

Valsts ar centieniem pagrābties ienākuma nodokli no izīrētājiem izslēdz no piedāvājuma tirgus tos, kuri nevēlas liekas formalitātes, savukārt tie, kuri ir ar mieru krāmēties ar deklarāciju rakstīšanu un nodokļu maksāšanu, lai atgūtu ienākuma nodokļa maksājumu, paceļ īres naudu vismaz par 11%.

Un pēc tam brīnās, ka īres tirgus stagnē, ekonomika neattīstās tik, cik varētu, un cilvēki pamet šo valsti.

0
0
Atbildēt

1

  Anonīms > mikelisegle 22.09.2017. 11.55

  nu tu gan šauri spried – un kaitini mani

  Luk, manā mājā – pirmkārt , jau tās cenas – 600 eur par prastu mazu dzivoklīti – es esmu gar zemi un uzdodu jautājumu – bet cik tad pelna cilvēki, ja vini to spēj nomaksāt – jo jāēd jāģērbjas , zāles , medicīna

  Nākošais – dzivokļa izīrētājs saņem tādu naudu , kas ir lielāka par manu mēnešalgu pēc nodokļu nomaksas – bet valstij no šīs savas peļņas neko nemaksā – kāpēc vieniem ar valsti peļņā jādalās, bet citiem nē?

  nu un tad pats trakākais – tie īrnieki – 99,9 % procenti uzvedas kā cūkas – kā ma piemētāta kāpņu telpa tā skaidrs – jauni īrnieki – es atkal drukāju paziņoju ar draudiem rīkoties, ja paši aiz sevis nesavāks – tas ir drausmīgi, ka koplietošanas telpas pietaisa

  nu un tad vēl – apsaimniekošanā mēs – dzīvokļu īpašnieki esam kā saka padarīti absolūti beztiesiski, jo dzīvokļu izīrētājiem nāk tāda nauda,ka viņiem ir diezgan vienalga, kas cik maksā, bet lēmumus mēs nevaram pieņemt – jo īrniekiem nav balsstiesības, bet dzīvokļu īpašieki – visi jaunie – mums ir noslēpums – viņus aizsargā personu datu aizs. likums –

  mums ir tāda birokrātija un tāds bardaks – ārpŗāc!

  0
  0
  Atbildēt

  0

MChuzzlewit 21.09.2017. 10.04

Cilvēki no Latgales, kurus dzimtajā pusē neapmierina ekonomiskais stāvoklis un vecumdienās gaidāmā “pensija”, pārceļas pat uz Londonu, un tur tiešām “trūkst lētu īres dzīvokļu”, atšķirībā no Rīgas un tuvākās apkārtnes, kur ar īres dzīvokļiem, istabām, gultasvietām pilns ss.lv.

Plus arī visiem lielveikaliem ir dienesta viesnīcas Rīgā darbiniekiem no provinces, nu, protams, ja “provincē iestrēgušajiem” šāds darbs nav par prastu.

Lielai daļai “iestrēgušo” gan pilnībā pietiek ar valsts un pašvaldības pabalstu pakām, lai par pilnīgi nekādām darba iespējām pašu pagastā, Rīgā vai Londonā neinteresētos vispār.

https://twitter.com/vipnumuri/status/909471996601303042

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam