Krievijas pilsoņiem par ielaušanos NBS bāzē piespriež jau izciesto cietumsodu, Lindermanu attaisno 15

Komentāri (15)

jurisml_inbox_lv 04.08.2017. 09.48

2002 . gadā ļindermans devās uz krieviju , sāka tur politisko darbību nacbolu partijā, bija ļimonova vietnieks, šai laikā Latvijā viņam tika uzrādītas apsūdzības par aicinājumun gazt Valsts varu un spridzekļu glabāšanā , ļindermans tika izsludināts starptautiskajā meklēšanā , krievijā ticis vairākkārt aizturēts , bet Latvijai netika izdots . 2008 . gada sākumā ļindrmans tiek izdots Latvijai , tiesa viņu uzrādītajās apsūdzībās attaisnoja , nodibina organizāciju dzimtā valoda un savāca parakstus referendumam par krievu valodu kaa otro valsts valodu , 2012 gadā izvirzījis tēzi par Latgales neatkarību…nav saprotams , kādēļ šis terorists vēl dzīvo Latvijā

+4
0
Atbildēt

4

  basta > 04.08.2017. 10.28

  to Ebenemezers

  Nezinu caur kuru no čekas mūdžiem: Pabriku vai Riekstiņu, Krievijas FSB nokārtoja, ka Linģerman var atgriezties Latvijā graujošās darbības turpināšanai un varēs izvairīties no soda par terora aktu gatavošanu.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > 04.08.2017. 10.58

  basta to Ebenemezers

  Nezinu caur kuru no čekas mūdžiem: Pabriku vai Riekstiņu, Krievijas FSB nokārtoja, ka Linģerman var atgriezties Latvijā

  —————–

  vai nevienam nelikās savādi, ka Linģermanu Krievija tik labprāt izdeva Latvijai tiesāšanai, bet īstus slepkavas krievu omoniešus slēpj?

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > 04.08.2017. 11.04

  to andrejs

  Nevis izdots, bet atsūtīts darbam ienaidnieka aizmugurē, pēc vairāku mēnešu sagatavošanas kādā no čekas teroristu mācību centriem.

  Ja Latvija būtu valsts bet ne “прибалтийский военный округ”, abi Ādažu bāzē aizturētie krievu fašistiskie izdzimteņi pēc pamatīgākās nopratināšanas būtu “aizgājuši bojā” uzkāpjot uz prettanka mīnas.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > 04.08.2017. 11.26

  abi Ādažu bāzē aizturētie krievu fašistiskie izdzimteņi pēc pamatīgākās nopratināšanas būtu “aizgājuši bojā” uzkāpjot uz prettanka mīnas.

  ———————-

  gluži manas domas. militāros poligonos tā bieži gadās.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

rinķī apkārt 04.08.2017. 09.47

Lai arī klientiem cietumā nav jādodas, Jansone “juridisko nianšu un kolīziju” dēļ spriedumu pārsūdzēs Rīgas apgabaltiesā, +++ cik zinu, advokātiem tas nav obligāts pasākums – pārsūdzēt spriedumu, tātad Jansones kundze LR ienaidniekus aizstāv ar vislielāko savu pārliecību 🙂

Kas attiecas uz Lindermaņa attaisnošanu – pavisam dīvains spriedums – no pret valsti vērsta nozieguma idejiskā tēva un organizātora iztaisīt cietēju :).

+6
-1
Atbildēt

5

dzeris49 04.08.2017. 09.41

Parasti tādu lēmumu – it kā sodīt, bet, piespriest tādu sodu, ko apsūdzētais jau pavadījis ieslodzījumā, pieņem tad, kad ieslodzītais ir absolūti nevainīgs, bet, attaisnot viņu kādu iemeslu dēļ nedrīkst, tā teikt lai vilks paēdis, un kaza dziva.

Tas ir plaši izplatīts Krievijā to tiesnešu starpā, kas vēl saglabājuši kādas humānisma paliekas, un negrib nevainīgus cilvēkus likt cietumā, bet, attaisnojošu spriedumu arī nedrīkst pieņemt, jo tad būs nepatikšanas pašiem.

Ko šinī gadījumā domājusi Latvijass tiesa, grūti spriest, tur jābūt juristam.

Ir vairāki varianti:

1. tas politisks lēmums.

2. tikpat labi tam pamatā var būt arī nauda, jo Latvijas tiesu sistēmas reputācija neizslēdz arī tādu variantu.

3. tiesnešu bailes no atriebības( atcerēsimies to tiesnesi, vai tikai nesauca Laukroze, kas pēc diezgan smaga soda piespriešanas nacboļševikiem tikai nošauts, un slepkavība vēl arvien nav atklāta, kaut, tiesnešu slepkavības jebkurā civilizētā valstī ir ārkārtas situācija, un to atklāšanai tiek mobilizēti visi resursi.)

4. un it kā pats vienkāršākais variants – Lindermanis tiešām ir nevainīgs, un pārējie vainīgi, bet, sods ir adekvāts.

Ņemot vērā šeit valdošo tiesisko nihilismu gan tiesās, gan sabiedrībā, pēdējam variantam maz kurš ticēs.

Nebūtu jau slikti, protams, saņemt mūsu izcilā ilglaicīgā TM Rasnača skaidrojumu, dabiski, viņš tiesu lēmumus ietekmēt nedrīkst, bet, skaidrot taču drīkst?

+3
-3
Atbildēt

2

  kolpants > dzeris49 04.08.2017. 10.44

  почему 4 вариант такой уж и нереальный? Часто самая простая версия и является правдивой.

  Суд, слаба богу, понял, что это действительно просто хулиганы, социальные протестующие, а не террористы и шпионы, поэтому принял вполне адекватное наказание-отсидели 3 месяца, и до свидания. Было бы смешно, если бы приписали терроризм и посадили бы на 5 лет. Чем бы потом отличались бы от той же России и Пусей с реальным сроком за идиотизм в церкви.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > dzeris49 04.08.2017. 16.08

  Es neteicu, ka variants 4 ir nereāls, taisni otrādi, teicu, ka tas ir visvienkāršākais variants, bet, ņemot vērā sabiedrības noskaņojumu un attieksmi pret Krieviju viospār, tam maz kurš ticēs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

fretka 04.08.2017. 09.08

Mūsu tiesa ir taisna kā miets.

+5
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: