Atkārtotās vēlēšanās Ķekavas novadā Jaunā konservatīvā partija atņem vienu vietu LZS 12

Komentāri (12)

Dr. Bērziņš 04.08.2017. 12.15

Tagad arī redzam,kāpēc cvk nepieļāva atkārtotas vēlēšanas Rīgā. Suns zin, ko ēdis.

0
0
Atbildēt

0

dzeris49 24.07.2017. 07.07

Jebkura partija labāka par SC, ZZS vai NA politlbiznesmeņiem.

+1
-1
Atbildēt

1

  basta > dzeris49 24.07.2017. 10.52

  to dzeris49

  Paga paga, kuram tad te bija laimes pilnas bikses, kas Putina kuce, Zatļers, kopā ar SC taisīja fašistisko – neostaļinisko valsts apvērsumu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Mantrausis 24.07.2017. 06.18

Jūrmalā iztika bez lielas saškeltības. Ķekava… Droši vien viss atkarīgs no maka biezuma un smadzeņu rievām. JKP ir revolucionārs veidojums, bez īpaša seguma… Vai varēs strādāt – rādīs laiks!

+1
-1
Atbildēt

0

basta 23.07.2017. 11.56

Jaunā Konservatīvā Partija!!! Gods Kalpot Mūsu Latvijai!!! Vienoti Latvijai!!! 0ho-hōōō Seit būtu plašs darba lauks pētnieciskai žurnālistikai, vai vēl labāk, atjaunotās Latvijas Politiskai policijai.

Ja čekas polittehnologi tā būtu strādājuši desmit gadus atpakaļ, latvieši, kuri nebūtu paguvuši aizmukt, šodien būtu beigti, jeb Sibīrijā.

+2
-6
Atbildēt

7

  lno > basta 23.07.2017. 12.25

  basta. Nepārdzīvo, toties Krivcova Jūrmalā tikusi pie siles:)

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > basta 23.07.2017. 12.52

  to lno

  Ko nozīmē “toties”?

  -“Mums nāksies amputēt jūsu kāju, toties arī nierēm ilgi nav atlicis.” Vai tā?

  Man nav starpība: LC(tātad arī JaunāKP), LPP, ZRP vai SC.

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

  rinķī apkārt > basta 23.07.2017. 13.30

  basta. Kāda no Tevis piesauktajām partijām nākošajās vēlēšanās tomēr aizpildīs tās deputātu vietas, kuras pazaudēs Vienotība. Domāt, ka tukšajās vietās iesēdīsies NA – tas ir naivi, var tikai cerēt, ka tās nebūs pēcpuses no SC:) Tā kā, tā vietā, lai visus “jaunpienācējus” mestu pār vienu kārti, prātīgāk laikam ir pašam papētīt, kas viņi tādi 🙂

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  basta > basta 23.07.2017. 14.44

  to rinķī apkārt

  “Jaunpienācējus”? LC vecbebrs būtu tas jaunpuienācējs? Nekādas “baltās lapas”!!! Bordānam ir jāsamaksā pilna cena par Pilsonības likuma “0” variantu, valsts mantas desmitiem miljardu vērtībā nonākšanu komuņjagu, čekistu un bandītu rokās, nelegālo imigrantu, WWII noziedznieku un to noziegumu mantinieku apdāvināšanu ar dzīvokļiem, atstājot uz ielas latviešus, kuri dzīvoja denacionalizātos namos, par krievu militāristu atstāšanu Latvijā un privilēģijām viņiem un to ģimenes locekļiem, par to, ka pēc kremļa pasūtījuma tika iznīcināts vērtīgs militārs objekts, “Skrundas lokators”, bet atstāts civiliedzīvotāju masu slepkavu, marodieru, sadistu, un vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju istukans Pārdaugavā, un tad lai tās viņa molekulas, kas nav sadalījušās atomos, dibina parķijas, apvienības, biedrības, vai hvz, ko vēl.

  Kaut kā nemanīju, ka tas mūdzis, būtu ko ieminējies par pēdējo 10 gadu laiku vērienīgākām valsts nozagšanas megaafērām: TECII 2. kārtu, PV, LM, Citadele, AirBaltic, “Gudrona dīķi” “Stradiņa slimnīca”, kuras visas kūrēja Vienotības čekas uzraugi un koordinatori, bet taisa sev lētu popularitāti ar “Rīdzenens sarunām”, kas garantēti beigsies ar neko.

  Ar ko tad JaunāKP atšķirās no “Vienoti Latvijai”, kur nolasījušies Bordāna sugas brāļi http://sv2014.cvk.lv/saraksti/e6d733db4c.html? Manuprāt tikai ar to, ka Dzeržinska laukumā Lubjankā, izlēma, ka Bordāna parķija būs veiksmīgāks projekts. Nevajag dzīt demagoģiju, kuras dēļ mēs jau 26 gadus esam dziļā anusā. Biedēt ar SC un to vietā piedāvāt čekas kājslauķus ar latviskiem uzvārdiem? Atkārtoju, es nešķiroju savas tautas un valsts ienaidniekus pēc to nosaukumiem, tautības, ādas krāsas, vai reliģiskās piederības.

  p.s. bez Vienotības, JaunāsKP, SC un NA vēl ir arī ZZS un Reģionu apvienība.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > basta 23.07.2017. 15.12

  basta. Ak tad ZZS, ar kuras svētību Krivcova rullē Jūrmalā?:):):)

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  maču-pikču > basta 23.07.2017. 17.06

  >basta

  Nacionālajai apvienībai nebija nekādu iebildumu veidot koalīciju Baldonē ar Gods kalpot mūsu Latvijai un Požarnovu, kas patiesībā ir Amerika partijas Gods kalpot Rīgai atzars un ušakoviešu rokaspuiši. Nacionālās apvienības darbi no vārdiem atšķiras vēl vairāk kā citām partijām. Slepenās vienošanās un balsojumi kopā ar ZZS un Saskaņu parāda kāda ir reālā koalīcija Saeimā un pašvaldībās. Tikai aklie un apmātie to var neredzēt.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  fretka > basta 23.07.2017. 17.52

  .

  Nacionālajai apvienībai nebija nekādu iebildumu veidot koalīciju Baldonē ar Gods kalpot mūsu Latvijai un Požarnovu, kas patiesībā ir Amerika partijas Gods kalpot Rīgai atzars un ušakoviešu rokaspuiši.

  ——-

  Piekrītu par “Gods kalpot mūsu Latvijai” un Požarnova raksturojumu, tik vēlos piebilst, ka pašvaldību vēlēšanās Baldonē Nacionālajai Apvienībai bija kopīgs saraksts ar partiju Vienotiba, tātad arī ievēlētie deputāti ir “kopīgi”.

  http://www.baldone.lv/lv/pasvaldiba/pasvaldibu_velesanas/1568_provizoriskie_pasvaldibu_velesanu_rezultati__baldones_novada/

  Tādēļ Baldones koalīcijā ar ušakoviešu rokaspuišiem ir ne vien NA, bet arī Vienotība.

  Nepārliecinošu taisnošanos no NA dzirdēju, bet Vienotības skaidrojumu gan ne. Varbūt kāds par to kaut ko zina?

  +3
  -3
  Atbildēt

  0