Lembergs: Nauda nesmird — ar to visus apsveicu! 63

Komentāri (63)

cannabis design build 29.02.2020. 03.34

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

research in uganda 27.02.2020. 12.54

… [Trackback]

[…] There you will find 17747 more Info to that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

travesti istanbul 25.02.2020. 03.58

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

porn 20.01.2020. 14.33

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

https://krygnet.pl/ 29.11.2019. 01.49

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

ca do bong da 10.11.2019. 03.53

… [Trackback]

[…] Here you will find 20887 additional Information on that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Tochka Market 07.11.2019. 18.37

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2017/06/28/lembergs-nauda-nesmird-ar-to-visus-apsveicu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Latvijas 01.07.2017. 15.47

Trampisms.LidzvertigiTrampam.Ja kaut kas nepatīk ,tad tā ir “feik ziņa”
Izlūku skolā mācīja pilnīgi savādāk.Uz jautājumiem jāatbild izsmeļoši pārdomāti,un gramatiski pareizi,lai nerastos aizdomas.
Tagad ir pamatotas aizdomas ,ka vecais čigāns melo.Lai hūte viņa ausis nosedz.Savādāk varěs redzět ka tās kustās.

+1
0
Atbildēt

0

KRUSTTEVS 28.06.2017. 23.34

Naglijs žids tas lembis ķina jau butu nošauts

+1
-2
Atbildēt

0

basta 28.06.2017. 14.11

to Skumjais Bruņinieks

“Gribu atgādināt, ka Jūsu visu nīstais Zatlers…”

Pārāk daudz goda, lai to nīstu, šeit vietā būs “nicinājums”. Šķēle un Šlesers nekur nav palikuši. Šķēli Vienotības rindās pārstāv piekomandētie taukmūļi: Pabriks, Štokenbergs un Straujuma, bet Šleseru viņa ieliktnīši: Ozols, Magonis un Matīss un parķijas biedrene, Karina Pētersone.

p.s. pret čekistu piesmieto bijušo premļjaku tomēr esi netaisnīgs. Neskatoties uz visu apsurdu, viņš atklāti koķetēja ar Sprūdžu, Kazlovski un Ķīli.

+3
-13
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks 28.06.2017. 14.01

Gribu atgādināt, ka Jūsu visu nīstais Zatlers bija novilcis “sarkano nesadarbošanās līniju” ar šo smagos noziegumos apsūdzēto briesmoni.

Un viņš taču bija izslēgts no spēles, Jūs paši viņu padzināt..vai tad neatcerieties..? Vai neatcerieties tās gaviles, kad Zatlers ierosināja Jums atlaist Saeimu..?..vai neatcerieties to sajūsmu, kad Jūs paši oligarhu Saeimu atlaidāt..?

Cik liels bija mūsu prieks, kad Šķēle un Šlesers netika Saeimā, bet padzītais Lembergs sēdēja bezcerīgā(tā toreiz šķita) opozīcijā.

Likās, nu varam droši rullēt bez oligarhiem un bez ļoti smagos noziegumos apsūdzētā valsts nozadzēja Lemberga.

BET NEKĀ!!!!!

Padzītais Lembergs mums no gaisa nenokrita un arī nekāds Putins viņu mums te neiesūtīja. Paši viņu drīz vien saucām atpakaļ..lielā vienprātībā palīdzējām Sistēmai un Vienotībai dzēst “sarkano nesadarbošanā līniju”ar Lembergu un drīz vien “valsts vīrs”” LĀCĪTIS ar trīcošu lūpu, kapitulējot Sistēmas un Lemberga priekšā, izpildīja tautas gribu – lūdza padzīto smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu nākt mājās. Tauta padzina un tauta izlaboja kļūdu – galvenais cirpējs ir atkal aplokā un var cirpt noaugušos lopiņus.

Un gribu atgādināt – VIENPRĀTĪGĀ KLUSUMĀ tas notika.

Neredzēju nevienu protestu ne šajā portālā, ne citos..par politiķiem un inteliģenci nemaz nerunājot..

loģiski būtu, ja kāds vismaz kādu izbrīnu izteiktu, jo tikko jau paši viņu bijām padzinuši un nu, it kā nekas nebūtu bijis, saucam atpakaļ…

UN PAR KO TAGAD IR CEPIENS???

Par ko ir cepiens Jums..un par ko ir cepiens IRam un Sprancei, kuru stutētā Vienotība bija galvenā Lemberga sabiedrotā, dzēšot nesadarbošanā sarkano līniju, palīdzot Lembergam iznīcināt viņa galveno padzinēju ZRP un aicinot Lembergu atkal valdībā.

Kāpēc klusēja IRs un visi tā pērkamie žurnālisti, kad lācītis bez Saeimas balsojuma gāza savu valdību un sauca BEZ VAJADZĪBAS!!!!!!!!!!! padzīto smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu valdībā.

Kur Jūs bijāt, Indra Sprance, kad notika šis noziegums..un proti – tika uzspļauts referendumā paustajai tautas gribai un padzītajam megaoligarham, valsts nozadzējam, ļoti smagos noziegumos apsūdzētajam Lembergam nodrošināja TOTĀLU varu valstī!!!

Jums visiem likās, ka glābjat valsti un valdību no SC, bet patiesībā nobruģējāt un nodrošinajāt SC kopā ar Lemberga ZZS valdību(visā drīzumā..par ko toreiz jau Jūs brīdināju).

ĻOTI GUDRI…apsveicu!!!!

Un te viens “žurnālists – analītiķis” no IRša Ozoliņš mēģina mums visiem iestāstīt, ka Lembergs zaudē ietekmi valstī, ka ir margināls un, ka krimināllieta iet uz beigām…vobšem hūtei uz brīvām kājām atlicis mazs sprīdis.

Bet hūte dejo Vetspilī bugi -vugi, saņem vislielākās subsīdijas, dzīvojās pa Saeimu, kā pa Puzi un uzspļauj mums visiem virsū.

Un tēmē uz amnestiju un tēmē uz Rīgas pils troni.

KAS PAR TO VISU ATBILDĒS, INDRA SPRANCE????????

Kāpēc Jūs neuzdodat šo jautājumu…kāpēc publiski nejautājiet – KAM JĀATBILD PAR TO, KA PADZĪTAIS LEMBERGS ATKAL KOMANDĒ VALSTI???

Tikai naivais kāds vai no Tvaika ielas var iedomāties, ka Lembergs, Šlesers un Šķēle metuši vecos Rīdzenes netikumus malā un tagad nemaisās valsts pārvaldē un amatu iecelšanā.

Patiesībā viss notiekās kā iepriekš un tautai tikai šķiet, ka viņa kaut ko lemj un nosaka. Patiesībā arī šobrīd visu lemj, visos galvenajos amatos ieliek savus cilvēkus AIVARS LEMBERGS.

Kad Jūs Indra Sprance, IR un visi pārējie Vienotības žurnālisti uzņemsieties atbildību par smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga reanimēšanu.

Kad Jūs, Indra Sprance, paprasīsiet atbildību no Vienotības, no Aboltiņas un Dombrovska par padzītā Lemberga saukšanu valdībā?

KAD?.. kad pūcei aste ziedēs..?

Kad beigsies tā Jūsu liekulība, kad savējo Vienotību aizstāviet , kad uz savējo noziegumiem skatāties caur pirkstiem?

Kad ķersieties klāt Vienotības karoga , “valsts vīra” lācīša – Dombrovska portfelītim Nr3? Nedod Dies, ja šādu cūcību(savu valsts parāda noslepenošanu prokrieviskā bankā bez tiesībām kādam zināt par portfelīša saturu) būtu izstrādājis Lembergs , Šķēle vai Šlesers(par Zatleru nemaz nerunājot), Jūs, Indra Sprance, būtu par to kladzinājusi dienu un nakti.

Bet tagad klusums, jo savējais…vai ne?

LIEKULĪGA IR ŠĪ MINIINTERVIJA, JO INTERVĒJAMO, SMAGOS NOZIEGUMOS APSŪDZĒTO LEMBERGU PATI VIENOTĪBA IR SAUKUSI VALDĪBĀ UN NODROŠINĀJUSI VIŅAM TOTĀLU VARU!

+9
-8
Atbildēt

2

  Ēriks > Skumjais Bruņinieks 28.06.2017. 14.12

  Jā,jā, atceramies,bija pat ar sarkanu krītu uzvilcis apli,kurā stāvēja kopā ar Urbanoviču un viņa kremļa sadarbības līgumu ,gatavs aizstāvībai ar tankiem pret visu ļauno Lemberga pasauli.

  Tikai nejaušības un biezas miglas dēļ viņš ir nonācis šajā nolādētajā vietā. Tauta, kas šeit dzīvo, nelīdzinās nekam, ko līdz šim redzējis ceļinieks.Ko slēpj šie ļaudis, kurus no pārējās pasaules norobežo dziļš grāvis, un no kā īsti viņi baidās? Grīns ir apņēmies atklāt noslēpumu, kas saistīts ar senu mītisku radījumu vārdā Vijs.

  No piektdienas, 21. marta, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt piedzīvojumu pilno fantastikas trilleri “Vijs” (“Вий”), kura veidošanā apvienojušies Krievijas, Ukrainas, Lielbritānijas, Vācijas un Čehijas kinonozares labākie speciālisti.http://www.delfi.lv/kultura/news/screen/latvijas-kino-sak-radit-padomju-sausmu-filmas-vijs-rimeiku.d?id=44320677

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  edge_indran > Skumjais Bruņinieks 28.06.2017. 14.48

  ———–Skumjais Bruņinieks Gribu atgādināt, ka Jūsu visu nīstais Zatlers bija novilcis “sarkano nesadarbošanās līniju” ar šo smagos noziegumos apsūdzēto briesmoni.

  =======================================================================================

  Infekciju – “puvekli” Latvijas sabiedrības organismā tas neinteresēja, tāpēc nav brīnums, ka dakterim pašam nācās ārstēties, pārlasīt medicīnas rokasgrāmatu 1.kursa studentiem.

  Saules mūžu Latvijai!

  Valdis Zatlers: “Kvalitatīva ārstēšana nozīmē ilgāku mūžu!”

  http://y.delfi.lv/norm/19747/454815_JcM5Jf.jpeg

  https://slimibas.lv/2017/05/05/valdis-zatlers-kvalitativa-arstesana-nozime-ilgaku-muzu/

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

lno 28.06.2017. 11.25

Ja labi pacentīsies, gan jau vara būs Lemberga leļļa Brigmaņa kunga un Ušakova lelles Brokas kundzes rokās. Par lielu Latviju, bastas kungs!:)

+11
-11
Atbildēt

6

  basta > lno 28.06.2017. 11.35

  to lno

  Kad mani vecāki bija nobalsojuši par Gorbunova “smuko frizūru”, es viņiem konfiscēju vēlēšanu tiesības. Neskatoties uz visām pieejamām liecībām par LC komunistu cūku, zagļu un čekas pidrillu nodarīto latviešu tautai un valstij, atrodas vēl plānprātiņi vai nelieši, kas par tiem balso.

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

  lno > lno 28.06.2017. 11.36

  Bastas kungs, ko Jūs tā uztraucieties par čekistiem? Vara taču Lemberga kungs rokās, kurš visu okupācijas laiku nosēdējis mežā, no kura iznācis, kad varēja nobalsot par Latvijas neatkarību:)

  +12
  -10
  Atbildēt

  0

  basta > lno 28.06.2017. 11.44

  to lno

  Kaut kā Lembergs vēl nav manīts ar kāju speram vaļā visietekmīgāko: IeM un ĀM durvis, jeb tomēr apgalvosi, ka katru reizi, kad Vienotības un SC taisās nozagt kārtējos 10 miljonus, viņi iet pie Lemberga pēc rezolūcijas?

  Manas raizes par čekas varu Latvijā nav bez pamata.

  +2
  -14
  Atbildēt

  0

  lno > lno 28.06.2017. 13.36

  Speciāli bastas kungam.

  Депутат: союз «Согласия» и «зеленых» — самая реальная коалиция будущего Сейма http://vesti.lv/news/deputat-soyuz-soglasiya-i-zelenyh-samaya-realynaya-koaliciya-budushtego-seima

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  basta > lno 28.06.2017. 13.44

  to lno

  Un Ķīna apvienosies ar Krieviju pret ASV un Putins izvēlējās Trampu par prezidentu? Ja saules aptumsuma, planētu parādes un ekoloģiskās katastrofas ietekmē ZZS vadība izdomātu veidot koalīciju ar SC, tas nebeigtos tikai ar “sirdsapziņas piecinieka” aiziešanu, kā bija putļerasta Zatļera varzai.

  Vai tā bija atbilde uz manu jautājumu par Lembergu kā mafijas krusttēvu?

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  Berta > lno 28.06.2017. 20.12

  Nu, nu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

lno 28.06.2017. 10.59

Tagad vajadzētu beigt smieties par aptaurēto Putina elektorātu, jo pat Krievijā, ignorējot sekas, iziet protesta mītiņos, bet mums neprotestē pat atsevišķi individi.

+8
-10
Atbildēt

6

lno 28.06.2017. 10.54

Ko tur apzelēt, vai tad tas nebija skaidrs pirms sarunu publicēšanas? Visvairāk aizkustina koalīcijas klusēšana. NA ūdeni mutē ieņēmusi, Vienotība “apsver”. Šīs sarunas un nodokļu “reforma” būs papildus stimuls uzņēmīgiem cilvēkiem pamest Latviju.

+15
-12
Atbildēt

4

  Ēriks > lno 28.06.2017. 10.59

  …un nodokļu nereformēšana- papildu stimuls pamest valsti ”neuzņēmīgiem” cilvēkiem.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

  lno > lno 28.06.2017. 11.00

  Vai tas nebija Ēriks, kurš žēlojās par mazo algu Talsos?

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

  basta > lno 28.06.2017. 11.03

  to lno

  Vai NA būtu jāatsaucas uz Sprances, Ozoliņa un Kļaviņa: “fas”, kā te viens otrs izkārnījās uz NA pēc Ozoliņa paskvilas par hokeja spēli pret Lukašenko?

  p.s. mazo algu saņēmējiem nevajadzētu aizmirst par prokremlisko zagļu un koprofāgu īstenotām čekas valsts nozagšanas megaafērām: TECII 2. kārtu, LM, Citadeli, AirBaltic un daudzām citām.

  0
  -13
  Atbildēt

  0

  Ēriks > lno 28.06.2017. 11.07

  Nevis par mazo algu Talsos,bet par netaisnīgu algu politiku,kad pilsētā kantoros cilvēkiem trūkst vietu,kur apsēsties ar savām atskaitēm,plāniem un ziņojumiem par uzlabošanu,pilnveidošanu un attīstīšanu ar pietiekami labām algām samaksā,bet,tikko kāds paņem rokās slotu vai piesēstas pie traktora stūres,tā cilvēks kļūst nevērtīga darba darītājs un alga sarūk divreiz.Nupat viens ekskavatorists atkal aizbrauca uz āra zemēm laimi meklēt.

  +8
  -6
  Atbildēt

  0

valdemir 28.06.2017. 10.41

??? Kāpēc man būtu kādam jāatskaitās par manām privātām sarunām? Redz, Ebenemezeram un Dzerim ir pierādījumi slapjās lietās, kurus viņi, nez kāpēc, slēpj, lūk, uz no tiem izrietošiem jautājumiem gan būtu jāatbild.

0
-18
Atbildēt

4

  valdemir > valdemir 28.06.2017. 11.13

  Drīzāk būtu laiks padomāt, ko darīt ar kratekļiem , kuri lūr svešās guļamistabās un noklausās svešas telefonsarunas.

  0
  -15
  Atbildēt

  0

  lno > valdemir 28.06.2017. 13.00

  valdemir. Esat pārliecināts, ka bļaģ Lembergs adresēja sievietei, kuru bija atvedis uz viesnīcas Nr?:):):)

  +9
  -7
  Atbildēt

  0

  valdemir > valdemir 28.06.2017. 14.06

  Vai tad viņš piemin kādu sievieti? Un, ja arī, kas nahuj mums par daļu, ja mūs nevada vecās krustiņsonenes revolucionārā pārliecība.

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  WAT > valdemir 28.06.2017. 15.55

  Ej, Ej Vlademir adorē pie ikonostasa sava svēt mocekli Lembi saulsejaino, nebāzies ar savu reliģisko pārliecību citiem virsū, es ceru Tev kā muhamedāņiem paklājiņš , uz ceļiem ar pakaļu pret austrumiem un otru galu Puzes virzienā, un piecas reizes dienā ar tā lai Lembes spožais tēls no apziņas neiziet.

  +11
  0
  Atbildēt

  0

dzeris49 28.06.2017. 10.07

Latvijas ietekmīgākais politiiķis un cilvēks, kura lietā pēkšņi miruši vairāki liecinieki visā savā krāšņumā.

īsts intelekta izvirdums, kas ir pilnīgā harmonijā ar viņā ārieni.

Un tādam gatavi pārdoties mūsu t.s. “tautas kalpi”, prokurori, utt., cik gan zeme jākrīt un kā var necienīt savu valsti, lai pārdotos tādai amēbai, bijušajam kompartijas funcionāram, NATO ienaidniekam.

šai valstī nacionalā ideja tiešām ir “nauda nesmird”, vismaz, daudziem mūsu politiķiem un amatpersonām, citas idejas mums nav.

Tai pastulbajai tautai, kas par Lembergu gatavi balsot, to stulbumu jau vēl var piedod – neinformētība, zema izglītība, nespēja loģiski spriest, utt.

Bet, politiķi, kas viņam pārdodas, un gatavi spēlēt pēc viņa noteikumiem sava labuma gūšanai, ļoti labi apzinās, kādu kaitējumu nodara savai valstij, un tomēr to dara, tiem piedod nevar un nedrīkst.

+27
-2
Atbildēt

17

  basta > dzeris49 28.06.2017. 10.24

  to dzeris49

  “Bet, politiķi, kas viņam pārdodas, ļoti labi apzinās, kādu kaitējumu nodara savai valstij…”

  Vai tu par Zatļeru, kurš rija saslaukas no “smagos noziegumos apsūdzētā” galda un uzlaizīja mērces paliekas?

  +2
  -19
  Atbildēt

  0

  Rasa > dzeris49 28.06.2017. 11.58

  Tas par ko ir jāsatraucas – t.i. inteliģences loma (vājums, inertums, vienaldzība). Tautai pārmest – t.i. pārmest sev, visiem un nevienam. Politiķi turpina labi iemītās takas, funkcionē noteiktos rāmjos.

  Tas kā pietrūkst – ir inteliģences balss, kas ir daļa no tautas, ar savu atbildību, zināsanām un redzējumu. Diemžēl, vecā paaudze (kas vēl turas) turpina pīties savos pinekļos, bet jaunos tik vienkārsi (bez skaidri definēta pamata) izaudzināt neizdodas.

  +13
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > dzeris49 28.06.2017. 12.09

  Rasa. Tātad inteliģence ir paēdusi un vēl vairāk – gatava dalīties ar imigrantiem. Pārēdies cilvēks kļūst slinks:)

  +10
  -10
  Atbildēt

  0

  Anonīms > dzeris49 28.06.2017. 12.10

  ja par intleliģenci – varu tikai atkārtoties – tā ir nopirkta un klusē pilnām kabatām un pilniem makiem

  Kad vajadzēja palielināt algas skolotājiem , visi kliedza, lai publiko – kādas algas saņem skolotāji. Vienlaicīgi – kādos komentāros lasīju, ka raksntiecei Gundegai Repšei esot pieškirta mūža stipendija , viņai , kura dzimusi 1960.gadā – un viss , ko darījusi mūsu labā ir – daiļi rakstījusi. Cik liela ir mūža stipendija pusmūžā dažiem izredzētajiem – to mēs nezinam – mēs to acīmredzot nedrīkstam zināt

  Sildās hūtes aizvējā Ventspils Rakstnieku mājā , par mūsu visu naudu

  un klusē – klusē

  Tā ir ar mūsu inteliģenci – sabiedrības galvu

  +9
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > dzeris49 28.06.2017. 12.16

  kamēr mani tautieši – tie nespēj no savām algām izdzīvot – bēg no šīs valsts un šeit – žurnālā IR tā pati Repše tādus bēgošus cilvēkus nosauca par žurkām – es to nespēju piedot – bļedj maita – vai tāda zin, ko nozīmē , kad nav ko dot ēst bērnam? Ka bērns staigā saplīsušiem apaviem un māte bezspēcībā uz to noskatas ? Bļedj maitas – ne inteliģence !

  Un kamēr nabagi pa apakšu cīnās par izdzīvošanu – Lembergs smaida – platu muti – kas var būt labāks par to viņš spriež!

  http://apollo.tvnet.lv/zinas/paradijusies-jauna-tendence-kadel-latviesi-pamet-valsti-un-emigre-uz-lielbritaniju/799111

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  Rasa > dzeris49 28.06.2017. 12.31

  Piemēru ir bez gala. Sākam ar sava vēsturiskā mantojuma/ atmiņas iztirgosanu, profanāciju, zaudēsanu. Galu galā arī cilvēks ir kļuvis bezvērtīgs.

  +8
  0
  Atbildēt

  0

  tara > dzeris49 28.06.2017. 12.36

  Ino, par šo atgadinājumu – cepums!

  Parāk labi paēdis cilvēks kļūst slinks un tam seko … sods par slinkumu. Tas atnāk visai drīz.

  Tikai paturpināju tavu domu. 🙂

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  Anonīms > dzeris49 28.06.2017. 12.48

  ja par skolotājiem … Mēs organizējam katru otro gadu kursabiedru tusiņu un nu arvien vairāk skolotāju – mūsu kursabiedru nevar uz to ierasties. Viņi vasaras brīvlaikā brauc uz ārzemēm peļņā. Pamatā darbs ir vecu cilvēku uzraudzīšana , piedodiet nu atkal, bet tas nozīmē arī pamperu mainīšana un pakaļu mazgāšana veciem cilvekiem. Bet – ja dzīvot gribi savā dzīvoklī, nevis uz ielas – nav variantu.

  Saprotiet , cik tālu , cik zemu mēs esam nodzīvojušies

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  edge_indran > dzeris49 28.06.2017. 14.57

  —————-

  “Traumatalogi” labi saprot, tāpēc uz L-Britāniju nebrauc – tepat Stikla kalnā tusējas….

  “Trauma, atmiņa un nākotne”

  https://www.youtube.com/watch?v=VarplO8wyVs

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  Rasa > dzeris49 28.06.2017. 15.11

  Ino. Paēdusi inteliģence.

  Tas ko es saskatu – ir vāja (novārdzināta visos aspektos)inteliģence. Vecie aiziet vai atrodas ieksējā emigrācijā, jaunie tiek orientēti perspektīvu meklēt ārpus Latvijas. Kur jūs saskatiet tos pārbarotos? Varētu būt runa vienīgi par jauno konjunktūru.

  Nav kritiskā masa, nav pietiekosi plasi pārstāvēta, stabila inteliģence, kas sevi sajustu kā daļu no tautas.

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > dzeris49 28.06.2017. 15.24

  rasa – es domāju, ka ir tā, ka inteliģence gluži kā latviešu tauta nav viendabīga masa.

  Nu nav tā, ka visi paēduši vai ka visi neēduši. Es te biju ielikusi saiti uz kasjauns.lv , kur bija par naudas dalīšanu VKKF ,kur jautājums bija – Vai VKKF ir ģimenes bizness. Atbildes nav – pat pats VKKF klusē. Tad ko man domāt , ko secināt?

  Vai mums ir informācija kāpēc Repšei Gundegai pat nesasniedzot 60 gadu vecumu ir mūža stipendija? Es žurnālā lasīju, ka Rīgas centrā Repšei ir dzivoklis, bet laukos – plaša smalka lauku māja, pat LTV 100 gr kultūras rādīja.

  Par Ikstenas un Langas draiskajiem ceļojumiem apkārt Zemeslodei un naudas vakšanu latviešu nacionālās literatūras vārdā ir vispārējs klusums.

  Vienliacīgi ziemā bija prozas lasījumi un man bija iespēja sēdēt Ušakova atvēlētajā RMT uz betona kapnēm. Nu labi – as ir tas mazākais – varēju arī stāvēt, bet nestāvēju – nikna aizskrēju mājās

  Vai man turpināt?

  Vai VKKF – kur ir valsts nauda – vai tur nevajadzetu būt katram eirocentam izgaismotam un pamatotam?

  Par mūzikas dzīvi savulaik KD lasīju tieši to pašu – tie ,kas pie siles – tie uzvedas kā liellopi ….

  Punctummagazine bija jaunu mākslinieku stāsts ka par airbaltic bezmaksas biļeti viņi lidoja uz Helsinkiem – turp atpakaļ – vai šo biļeti saņēma-dabūja konkursa kārtībā? Jeb par laizīšanos un līšanu un kuslu smaidīšanu ?

  Es vairs nelasu KD blogus – tukša gļēva salmu kulšana, bet man šķiet, ka inteliģencei ir jābūt ar viedokli, ar krampi – labi – lasu Vilnis Vējš , ko raksta – bet tas arī viss.

  Sabiedrības galva inteliģence ir apmputēta , 6 miljonus šiem iegrūda ,lai nosvin valsts jubileju – man arvien vairāk skiet, ka tās būs arī bēres, lai cik drausmīgi tas arī neizklausītos – bet kā var pastāvēt valsts , kurā nav cilvēki ? Kurā valda organizētā noziedzība? Cik ilgi ?

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  WAT > dzeris49 28.06.2017. 15.46

  Deģenerāli Basta, vai nu runā cilvēku valodā un cilvēkiem saprotamu retoriku, vai dodies uz puzes cūku kūti urkšķēt, vēl saimnieks piebērs kombikormu un moš no aizgalda arī saimnieka kalpi s..dus izmēzīs, nebūs atpūtas mirkļos pa paša izkārnijumiem jāzvalstās, ZB Tava grafomānija.

  +12
  0
  Atbildēt

  0

  edge_indran > dzeris49 28.06.2017. 16.03

  ———-Skaisle:”…. Vai mums ir informācija…..”

  =======================================================================================

  “Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.” Sv.Mateja evanģēlijs.

  Rokas nost no Repšes, Zālītes u.c. 4.maija repubļikas “dārzniecēm”!

  http://nkc.gov.lv/wp-content/uploads/2015/03/4maijaR_25_03-755×1000.jpg

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  basta > dzeris49 28.06.2017. 16.05

  to WAT

  Vienotības koprofāgu, zatļerastu valodā? Lai kāds nebūtu Lembergs, viņš nav rijis saslaukas no čekistu un bandītu galdiem, kā viņa oponents Zatļers, kurš nesmādēja arī atliekas no “smagos noziegumos apsūdzētā” galda.

  +1
  -11
  Atbildēt

  0

  WAT > dzeris49 28.06.2017. 16.16

  Cilvēki publiski, vietās kuras nav īpaši tam paredzētas, nerunā par savām intīmajām fantāzijām ( izkārnījumu ēšanu, homoseksuālajiem dzimumsakariem utt..). Cilvēki runā konkrēti tēmā un šīs intervijas tēma ir komuņāgs lembe, un viņa (ne)darbi, ir saprotams? Ja ir ko teikt saki, ja gribi rukšķēt un kviekt,zini taču kur ir kūts ar kombikormu un pakaišiem, kas sen pazuduši izkārnījumos.

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  basta > dzeris49 28.06.2017. 16.41

  to WAT

  Izkārnījumu ēšana ir jūsu, sodomītu, prerogatīve un neizbēgama realitāte.

  0
  -9
  Atbildēt

  0

  WAT > dzeris49 28.06.2017. 17.06

  Pirmkārt -prerogatīvA, otkārt Tavai intīmai kaislībai ir paredzētas specīālas vietnes , kur tādi kā Tu, salasās un spriež par savu kaislību niansēm, tur iespējams Tevi sapratīs un līdzi jutīs. Savukārt par sevi es Tev neesmu devis nekādu iespēju spriest ne par manām politiskajām preferencēm, ne arī intīmajām, ja Tev kaut kas lieka vajag kristīties, savukārt, ja vienkāŗši tā “purkšķus” laid, tad jau Puzes cūku laidarā ir ievilkts internets, ar ko apsveicu.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

Anonīms 28.06.2017. 10.07

jā …. man nav , ko teikt, jo šitāda informācija par čakli mirstošajiem lieciniekiem ne pirmo reizi ir publiskota – nauda ppatiešām nesmird pat ja tai ir asins cena

Dzīvot par tādu naudu ir katra paša izvēle, jautājums tomēr ir par Latvijas valsti – par tiesu sistēmu , par to, kas ir noticis šai valstī, jo …. slinkums man te publicēt saites, bet mediji tācu ir pilni,ka aptaujas liecinot,ka Lembergs esot populārākais premjera, prezidenta kandidāts un pat svētais mocekli esot …

Tad jautājums tomēr atkal par mums – vai melo aptaujātāji, vai latviešu tautai Lemberga darbi ir tikpat mīļi un dārgi kā krievu tautai Staļina – ja pieņemam, ka Krievijā veiktā aptauja par mīļāko personību patiešām ir Staļins

+15
-8
Atbildēt

2

  edge_indran > Anonīms 28.06.2017. 11.08

  —————

  Jautājumus vajag uzdot Zatleram un viņa faniem “skumjajiem bruņiniekiem”, jo Latvijas vēlētājs skaidri un nepārprotami pauda savu attieksmi pret “oligarhu saeimu” 2011.g. referendumā par “oligarhu saeimas” atlaišanu. Kāpēc “puveklis” no Latvijas sabiedrības “organisma” netika izoperēts, bet tika ļauts tam turpināt inficēšanas procesu? Dermokrātijas pastāvēšanas labā?

  Ja nācijas smadzenes ir pārvērtušās par “mīkstu frakciju” (V.I.Ļeņins), tad ilgi vēl varēs iršisti un lembergisti ar drazām barot lētticīgos.

  http://i.jauns.lv/t/2011/06/08/989128/1000×620.jpg?v=1489581983

  “2011.g.referenduma jautājums bija “Vai jūs esat par 10. Saeimas atlaišanu?” un balsošanas biļetenā bija divas iespējamās atbildes: “par” un “pret”.[1] Balsošanas iecirkņi bija atvērti no plkst. 7.00 līdz 22.00.[1] Kopā tika iekārtoti 1028 balsošanas iecirkņi, no tiem 950 atradās Latvijā, bet 78 — ārvalstīs. Par Saeimas atlaišanu nobalsoja aptuveni 95% vēlētāju,…” Vikpēdija.

  +5
  -9
  Atbildēt

  0

  Normunds > Anonīms 30.06.2017. 15.35

  Un par saeimas atlaišanu ļoti nikni bija Vienotības spices politmafiozi un arī ierindas deputāti, jo viņi bija guvuši daudz balsis un labi iekārtojušies. Pēc tam Zatleru drāza Vienotība, sīkmanīgi atriebjoties, ka pazaudēja dažas deputātu vietas. Smirdoņas!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

basta 28.06.2017. 09.51

to Ebenemezers

“..un tiesu vinnējis, jāpieņem to kā patiesību, Ir ir medijs kurš nav politiķu angažēts”

Dzelžains arguments, cepuri nost. Es nedaudz papildināšu: “Kamēr tiesa nav Lembergu atzinusi par vainīgu, viņš ir šķīsts kā māte Terēza.”

-“Cik ilgi jūs izmantosiet politisko varu savam personiskam labumam?”

-Vai jūs vēl neesiet pārtraucis dzert konjaku no rītiem?

Par AirBaltic, kuru pēc savu čekas kuratoru rīkojuma Vienotība nodeva štazi (lasi: Krievijas FSB) oficierim Pirdienam – Girmesam, jau nu gan nevajadzēja lieki atgādināt.

+2
-25
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 28.06.2017. 09.21

lembem arī asiņaina nauda nesmird , to viņš parbaudīija tūlīt pec pirmā miljona kuru itkā mantojis no Vitāla Lejiņa, kompartijas kasiera…

normālais mēdeklis ir lembes cīņa (nra, tiem kuri nezin kas bija cīņa)

Kamēr lembe nav iesūdzējis tiesā IRu par itkā viņa apmelojumiem un tiesu vinnējis, jāpieņem to kā patiesību, Ir ir medijs kurš nav politiķu angažēts

pielikumā saraksts ar lembem pietuvinātajiem , kuri īpatnējos apstākļos aizgājuši viņsaulē brīdi pirms liecību sniegšanas

http://jauns.lv/raksts/zinas/117555-lembergam-pietuvinatas-personas-mirst-bridi-pirms-liecibu-sniegsanas

+42
-2
Atbildēt

3

  edge_indran > 28.06.2017. 10.55

  ————–

  Pilsonīši vēlas izklaidi – pilsonīši to saņems. Dermokrātijas šovam jāturpinās!

  Tā sauktajai Lemberga prāvai – astoņu gadu jubileja

  http://www.infotop.lv/uploads/img/articles/large/196892_506x285_1999533119.jpg

  http://nra.lv/latvija/200931-ta-sauktajai-lemberga-pravai-astonu-gadu-jubileja.htm

  +1
  -14
  Atbildēt

  0

  vvilums > 28.06.2017. 13.00

  Vienā vārdā sakot- putleristāna.

  Kā izkļūt no šī apburtā loka? Varbūt NATO aizsegā varētu kaut ko darīt lietas labā, ja nav bail nomirt ar sirds mazspēju? Uz tesībsargājošām iestādēm, masu medijiem maz cerību. Negribētos bērniem atstāt tādu šmucvalsteli mantojumā, ja vēl putlers vājuma brīdī to nepievāc.

  +15
  -1
  Atbildēt

  0

  edge_indran > 28.06.2017. 14.39

  ———–

  “Ir parādījusies jauna tendence, kādēļ latvieši pamet valsti un emigrē uz Lielbritāniju, un tā ir saistīta ar vēlmi atmaksāt ātros kredītus, kas Latvijā ir viegli pieejami. Par to otrdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas» reportāžā no Lielbritānijas.” «LNT Ziņas». Otrdiena, 2017. gada 27. jūnijs.

  =======================================================================================

  Tikai mieru, bez panikas! Vēl pāris gadiņi, tad putleristi varēs Latvijā “vēju ķert”.

  Evakuācijas process turpinās…..

  https://www.youtube.com/watch?v=Py4yg4sHl2k

  0
  -5
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: