Kučinskis: KNAB nedrīkst ņemt atpakaļ aizgājušos kadrus 11

Komentāri (11)

… [Trackback]

[…] Find More Information here to that Topic: ir.lv/2017/06/21/kucinskis-knab-nedrikst-nemt-atpakal-aizgajusos-kadrus/ […]

0
0
Atbildēt

0

Sapa Tours 03.06.2019. 12.33

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2017/06/21/kucinskis-knab-nedrikst-nemt-atpakal-aizgajusos-kadrus/ […]

0
0
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 21.06.2017. 17.49

visu izsķir kadri , v.i.ļenin…

lembe runā ar kučinska peizu…protams lembe pateica , nekādas potapovas … vot , tagad būs istais knabis, teica lembe un aizgāja diendusā

+1
-1
Atbildēt

0

skaidrais 21.06.2017. 13.20

Galīgi nesmuki! Tad jau līdz premjerēšanas beigām nav tālu atlicis, ja tādas metodes jālieto.

+8
-1
Atbildēt

0

basta 21.06.2017. 12.11

Solvita Āboltiņa nupat pa radio: “Mēs redzam Trampa ievēlēšanas rezultātus…”

Dreb ļipa prokremliskai kleptokrātijai un sodomijai?

+1
-4
Atbildēt

0

traductrice 21.06.2017. 11.03

amatpersona/politiķis, kas savā leksikā izmanto terminu “kadri”, uzdzen šermuļus, jo nekas cits kā “kadrovijs rabotņiks” viņš nevar būt ar visu savu “kadra” pagātni. Kad, kad Latvija atbrīvosies no šiem kadriem?

Ja par oligarhu lietas tēmu, man ir patiesi skumji dzirdēt, ka jaunais KNAB priekšnieks jau savā 1.darbadienā ir izdarījis deklaratīvu secinājumu, ka lietai jāliek punkts. Tas nav labs sākums. Jācer vienīgi uz to, ka ES līmenī bīdītie ārzonu atvēršanas likumi tomēr piespiedīs izgaismot šīs shēmas.

Nav labs sākums arī tas, ka Kučinskis atļaujas dot mājienus, kā būtu jāveido KNAB personāls. Vai šādi padomi liecina par neatkarīgas iestādes darbību?

Katrā ziņā pirmie Straumes izteikumi un pirmie lēmēj/izpildvaras signāli nav diez ko iepriecinoši. Rodas sajūta, ka politiķi ir izkoduši, ka Straume kā militāras struktūras darbinieks ir pieradis klausīt pavēlēm. Varbūt tāpēc tik vienots atbalsts ?

+12
-1
Atbildēt

2

  dzeris49 > traductrice 21.06.2017. 11.11

  KNAB priekšnieks, cik atceros, ir tiešā premjera kontrolē, lūk arī atbilde, kaut, protams, kadrus viņš kontrolēt nedrīkst, bet, acīmredzot, Straume tur ielikts tāpēc, ka viņam var “ieteikt”, un viņš būs paklausīgs, bez tā paša Lemberga piekrišanas Latvijā šādos amatos neliek.

  Un saprotams, ka mūsu zicpremjeram absolūti nevajag, lai KNAB atgriežas godīgi un kompetenti kadri, kas te nav skaidrs, tiešām domā, ka premjers un tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem, nopietni vēlas cīnīties ar korupciju šinī valstī?

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  valdemir > traductrice 21.06.2017. 15.14

  Ja prokurors izpilda pavēli, tad klients uzreiz skaitās godīgs un, vēl piedevām, kompetents?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

dzeris49 21.06.2017. 10.56

Kučinskis ir tikai to pašu oligarhu pakalpiņš, kas piepūš vaigus un stulbajiem aborigēniem demonstrē, ka viņš tur it kā ko lemj.

Vispār, sajūsmina tie idioti, kas domā, ka šai totāli politiski korumpētajā muļķuzemē kaut kas var mainīties, vismaz, kamēr pie varas paliks SC un ZZS koalīcija ar pakalpiņiem no citām partijām, un būs tādas kvalitātes Saeima, kura neko citu, izņemot pretīgumu ar to savu absolūto vadāmību un pērkamību, izraisīt nespēj..

Lai te kas mainītos, no politiskās skatuves būtu jāpazud šīm abām partijām un visām amatpersonām, kuras ieceltas ar to palīdzību, sākot ar ģenerālptrokuroru, beidzot AT priekš. un tālāk pa ķēdīti.

KNAB priekšņieka nomaiņa absolūti neko nedos, viss tas tikai dekorācijas un tādi nebūtiski sīkumi, tur kaut Jēzu Kristu var ielikt par priekšnieku, un ko tad viņš izdarīs valstī, kur korupcija ir valsts pārvaldes forma un “nacionalā ideja” un valsts cīnas nevis pret korupciju, bet, pret korupcijas apkarotājiem?

Nu bet, muļķuzemes aborigēniem taisni šīs divas partijas ir tās vismīļākās, nu ko darīt, ja cilvēkiem smadzeņu vietā vākums un patīk dzīvot mēslos, demokrātija, tā sacīt, Zimbabve taču arī demokrātija, akurāt kā Latvijā.

+9
-2
Atbildēt

1

  basta > dzeris49 21.06.2017. 12.03

  dzeris49

  “Kučinskis ir tikai to pašu oligarhu pakalpiņš…”

  Nav manīts apkalpojam čeku, kā to darīja Kalvītis, Godmanis, Dombrovskis un Straujuma.

  0
  -6
  Atbildēt

  0

Anonīms 21.06.2017. 10.00

šitas ir tipiski kučinskis – lemberģisks paziņojums

Es jau vairākus gadus meklēju darbu un esmu izlasījusi simtiem tūkstošiem darbu sludinājumu un tāds standarts ir , ka tiek meklēti ļoti jauni darbinieki , bet ar labu ,ilgstošu pieredzi. Te ir tas pats kučinska uzstādījums- jauni, bet ar pieredzi ….

Nu skaidrs, ja jāstrādā saskaņas= zzs kontrolē un diktātā – neapskaužu ….

+5
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: