Vēlētāju aptauja: Ušakova saraksts Rīgā var zaudēt vairākumu 39

Komentāri (39)

Austras koks 04.06.2017. 12.37

Ir jau arī šur tur apvērsumi, piemēram Aizputē. Iepriekš 9 vietas un absolūtais vairākums bija ZZS,bet tagad ZZSam tik 2 vietas, bet absolūts līderis NA ar 9 vietām.

Ja no šīm vēlēšanām prognozējam nākamgada Saeimu, tad izskatās, ka:
– Vienotība mirst (tur vēl noteikti pamuks pa šo gadu kāds, vai Viņķele/Čigāne uztaisīs tagad jaunu partiju)
– Kaimiņa partija būs neizdevies projekts
– Sudrabas NSL arī visticamāk nomirs
– Latvijas attīstībai nāksies laikam pievienoties regionu apvienībai, jo kā redzams Rīgā, kopā viņiem sanāk
– Bordāna partijai arī pasākums izdevies
– Saskaņai lielākoties visur mazāk balsu
– ZZSam labāk Rīgā vispār nestartēt un netērēties, jo kā redzams viņiem nesanāk Rīgā ne atsevisķi, ne kopā

Tādējādi nākmajā Saeimā būs iekšā Saskaņa apmēram tikpat cik tagad, un tad aptuveni līdzīgās daļās bus iekšā 4 latviskās partijas ZZS, NA, LRA/LA kopigais saraksts un JKP (Bordāns, Strīķe).

Ja kaut ko izveidos Čigāne/Viņkele/Judins/Loskutovs, viņiem tik un tā nesanāks, jo Latvijā nav tik daudz progresistu atbalstītāju.

+5
-1
Atbildēt

4

  basta > Austras koks 04.06.2017. 12.52

  to Austras koks

  Cilvēks plāno, bet čeka tikmēr rīkojas. Aizpute, tas ir varen nopietni. Vienotība vienalga turpinās smirdēt, kamēr ASV kara transporta lidmašīna to nenogādās Guantanamo cietumā, jeb kāds mecenāts nenoalgos šāvēju brigādi. Paši reakcionārākie vienotībnieki kļūs par SC “latviešiem”, daļa pievienosies Bordāna varzai.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Austras koks > Austras koks 04.06.2017. 12.54

  Jau toreiz ieņirdzu, bet tagad var ieņirgt nu jau ar redzamiem faktiem. Runa par pirms dažiem gadiem Kalnietes pausto, ka ilgtermiņā no partijām palikšot tik Saskaņa un Vienotība (vai kaut kā tā apmēram viņa deklarēja) :))

  Bet nu ar 90% pārliecību var teikt, ka karjera politikā Āboltiņai nākamgad toč ir beigusies, nevienā partijā neviens viņu neņems. Vienotība joprojām pastāvētu, ja Āboltiņa pati būtu aizgājusi par premjeri, kad omi iestūma, jo cerēja uz prezidenti. Tagad čušš vien sanāks.

  Bet Vienotība to ir pelnījusi, kaut vai tikai par vienu lietu, bet manā skatījumā ļoti smagu – par nevēlēšanu par Levitu prezidenta vēlēšanās. Par to tad tagad lai arī nosprāgst.

  Arī Vienotības Eiroparlamenta deputātiem jādomā ko darīt, jondiez vai vairs uz ko viņi var cerēt daudz.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > Austras koks 04.06.2017. 13.08

  Aizputē. Iepriekš 9 vietas un absolūtais vairākums bija ZZS,bet tagad ZZSam tik 2 vietas, bet absolūts līderis NA ar 9 vietām.

  ————————

  Aizputē viena balss esot arī “saskaņai”. Paši varat minēt, no kā.

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > Austras koks 04.06.2017. 13.21

  Austras koks

  Arī Vienotības Eiroparlamenta deputātiem jādomā ko darīt..

  Par Pabriku un Dombrovski nepārdzīvo, par tiem abiem, tāpat, kā par Tūsku parūpēsies. Kremļa lobijs Briselē ir ļoti spēcīgs.

  Kas noteikti pastāvētu, būtu PS, ja vien nebūtu aizgājusi čekas mūdžu, taukmūļu: Pabrika un Štokenberga pavadā. Vienotību nogremdēja Zatlera spitālīgo varza.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

basta 04.06.2017. 11.34

Neskatoties uz to, ka čeka ir pagrimusi alkatībā, alkaholismā un pederastijā, tā Rīgā, pateicoties ciešai sadarbībai ar IR, LR1 un LTV, tomēr nostrādāja apbrīnojami. Par krieviem viss skaidrs, bet to, ka latviešiem var iestumt sildītu saskābušu zupu, kā saskaņieti, Kononova fanātu, Ķirsi un LC mūdzi, Bordānu, tas ir ārprāc.

0
-2
Atbildēt

1

  basta > basta 04.06.2017. 12.13

  Piebildīšu vēl, ka arī DP, sadarbībā ar Linģerman, efektīvi nostrādāja pēdējā brīdī, jo kā gan latvieši var balsot par nacistiem, kuri mūsu mīļos cittautiešus par utīm sauc un gatavi tos visus izvest pie leduslāčiem. Tā jau vairs nav tālu līdz Nirnbergai un mūs nekur pasaulē nesapratīs. Esmu pārliecināts, ka šis DP gājiens bija nekas vairāk, kā kārtējā Ozoliņa vai Sprances paskvila.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

J.Biotops 04.06.2017. 10.53

Ne dolgo muzika igrāla,

Ņe dolgo frajer tancēvāl…

Ja nopietnāk – ušmeriki kārtējo reizi vinnēja, pateicoties latviešu balsīm un nav te ko meklēt citus vainīgos. Kā balsojam, tā dzīvojam.

+5
-4
Atbildēt

6

  Austras koks > J.Biotops 04.06.2017. 11.20

  Šoreiz nedomāju, ka pateicoties latviešu balsīm. Pie lielākas vēlētāju aktovitātes par saskaņu absolūtais nobalsojušo skaits ir mazāks kā iepriekšējās vēlēšanās.

  Ušmeriki palika pie varas šoreiz tikai dēļ vienaldzīgajiem – vēlēt negājušajiem.

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > J.Biotops 04.06.2017. 11.47

  to Austras koks

  Būtu aizgājuši vairāk, un? Paņemot koalīcijā Vienotību vai JKP vai pat abus, Ušmeriks vienalga valdītu Rīgā. Ne jau vēlētājs, bet gan IeM, DP un SAB varētu panākt, ka staļinisti vairs neizlaupītu mūsu pilsētu, jo nešaubos, ka visās tajās iestādēs ir materiālu atliku likām, lai RD vadošā koalīcija saules gaismu redzētu vien stundu dienā no 9m2 pagalmiņa un arī, tikai skatoties taisni augšā.

  Par to, ka saskaņiešiem mazāk balsu, vari nepriecāties, jo, pateicoties Vienotības ideoloģisko un tikumisko priekšteču, LC, kādreiz pieņemtam Pilsonības likuma “0” variantam, tās kompensēs jaunpilsoņi, tai skaitā tie, kuri nopirkuši UA no to vairumtirgotājiem: AB.LV un Rietumu bankām.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > J.Biotops 04.06.2017. 12.19

  AK –

  1. Neiešana balsot latvju tautas nopelnus nekādi nemazina. Vai tad tos negājušos katru 3 krievi aiz kājām turēja, vai bija neatliekami seriāli jāskatās? Ak vienaldzība? Nu tad arī alga viena. Zināma un dabūta.

  2. Neredzu pamata pieņēmumam, ka negājušo vidū latvju īpatsvars lielāks, kā citiem.

  3. Pat tad, ja balsot aizietu un vienoti balsotu visi vienvalodīgie, viņiem vairākums Rīgā nesanāktu. Toties slavas dziesmas Ušakovam bija dzirdamas ideāli latviskā valodā bez vismazākā akcenta un no visdažādākajām vecuma grupām.

  4. Par uzsildīto zupu – kur nu vēl vairāk ieskābušu, kā paša Ušakova eleganti stutēto Baibiņu?

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > J.Biotops 04.06.2017. 13.04

  Ušmeriki palika pie varas šoreiz tikai dēļ vienaldzīgajiem – vēlēt negājušajiem.

  ————-

  visus sīkos ar otrajām pusītēm pierunāju nobalsot par Latviju. Pat slinkā sievasmāsa pēc Rīgas TV diskusijas noskatīšanās iepr.vakarā nobalsoja par Broku.

  Vienaldzība ir gandrīz vai nodevība.

  Atminos kā Atmodas laikā balsis uzvarai AP vēlēšanās izdevās panākt tikai pateicoties kolonistu un okupantu pasivitātei. Liela daļa no viņiem uzskatīja, ka vēlēšanas psrs nekādu īpašu lomu nespēlē. Ja vajadzēs, krievu tanki atkal paslepkavos un viss būs kā agrāk.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > J.Biotops 04.06.2017. 13.06

  Par to, ka saskaņiešiem mazāk balsu

  ——————

  Ventspilī saskaņai tiešām maz balsu – jo vietējie kolonisti zina, ka Lembergs tāpat pildīs viņu programmu. Zem Lemberga devīzes, ka NATO ir okupanti, parakstīsies katrs kremlins.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > J.Biotops 05.06.2017. 12.25

  Vai dieniņās,tad jau šī arī ir saskaņas programma?:

  Ventspils trīs gadus mēģina īstenot apvērsumu izglītības sistēmā: līdzīgu tam, kādam 2018. gadā vajadzētu sākties visās Latvijas skolās. Rezultāti šķietami uzlabojas, bet ne tik pārliecinoši, lai kalpotu kā pierādījums reformas skeptiķiem.

  Viss sākās, kad Ventspils izglītības pārvalde lūdza pašvaldībai naudu jaunām tehnoloģijām skolām un bērnudārziem. Pilsētas faktiskajam vadītājam Aivaram Lembergam “cipars likās milzīgs”, tādēļ viņš devās uz skolām noskaidrot, kā skolotāji izmanto jau nopirkto. Izrādījās: katrs cīnās kā prot.

  Lembergs piekrita prasīto pirkt, bet tikai tad, ja vispirms noskaidros: ko skolotāji jau prot un kas vēl jāmācās. Visās desmit Ventspils skolās ieradās speciālisti no Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra un sāka vērot skolotāju darbu.

  Paralēli eksakto zinību skolotājiem bija jāiet kursos. Ne visiem tas patika. Pie vienas skolas ziņojuma dēļa parādījās saraksts ar skolotāju uzvārdiem un norādi – “Lemberga kursos jāpiedalās..”

  “Mērķis bija nevis nosist tos, kas neprot, bet gan uzlabot skolotāju darbu,” skaidro Lembergs. Ar rezultātu viņš ir apmierināts: “Skolotājiem ir attīstījusies sadarbība. Cita domāšana, tas mani milzīgi priecē.”

  “Pirmais gads bija reāla sišanās cauri, lai cilvēkiem pierādītu, ka neesam ļaunie, gribam palīdzēt un būs labi,” atceras Inga Pāvula, viena no LU speciālistēm. Tagad, trīs gadus vēlāk, Pāvula ir viena no atbildīgajām par izglītības reformu Ventspilī. Pašvaldība viņu pārvilināja.http://www.rebaltica.lv/2017/01/lemberga-kursos-japiedalas/

  0
  0
  Atbildēt

  0

fretka 04.06.2017. 10.49

Manuprāt, Liepājā interesanti arī tas, ka tur Vienotībai iekabinājis pat Birzes “Taisnīgums” :)

Savukārt Ventspilī Vienotības/NA/reģionāļu bloks bezcerīgi zaudējis Lembergam. Tieši tāpat kā Rēzeknē (Latgales partija/NA/V) – Saskaņai.

IMHO tā jau ir tendence, un NA pedejais laiks padomāt, ar ko viņi brāļojas.

+6
-2
Atbildēt

0

rinķī apkārt 04.06.2017. 10.33

Vēlētāju aktivitāte Rīgā nav pārsniegusi 60%. Jautājums, kāds tam ir iemesls? Manprāt viens no iemesliem varētu būt varas partiju līdzšinējā bezzobainā darbošanās Rīgas domes opzīcijā. Vairāk kā dīvains man šķiet arguments, ka opozīcija Rīgas domē ir ar tik ierobežotām rīcības iespējām, ka pat informācija par to, kas tad notiek pilsētā, mazākuma partijām nav pilnībā pieejama. Paskatīsimies, vai šo situāciju turpmāk spēs mainīt bijušie KNAB profesionāļi, kuri šobrīd ir nokļuvuši Rīgas domē :)

Un vēl viens būtisks arguments, kāpēc Ušakovam izdevās saglabāt varu Rīgā – ja SC elektorātam šīs Rīgas domes vēlēšanas bija kaut kas līdzīgs vienojošam, nacionālam maršam ar kuru sevi apliecināt, tad latviski domājošiem ļaužiem pietrūka ši motivācija. Acīm redzot lielas daļas latviešu prātus šobrīd pārvalda “stilīgais nihilisms,” sevis noliegšanas poza un tādā garā.

Ja par Latviju kopumā, tad ar lielu interesi sekošu līdz notiekošajam Liepājā, kur Liepājas partijas līderis Sesks un Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāta kandidāts Jānis Vilnītis pēc vēlēšanām iegūtajos rezultātos dala pirmo un otro vietu. Jautājums, vai abi šie līderi spēs vienoties kopējam darbam, vai arī izvēlēsies sadarbību ar Saskaņu un šādi centīsies iegūt “uzvaru” pār sāncensi?

Šī izvēle manprāt būs simboliska un raksturos kopējās tendences LR politikā

+10
-2
Atbildēt

2

  kolpants > rinķī apkārt 04.06.2017. 11.55

  Благодаря не работе в оппозиции в думе, а в позиции в стране. Неужели я должен поверить, что НО и Единство в Риге будут совсем другие, чем в Сейме?

  Если Единству уже не верит свой избиратель, судя по опросам и рейтингам, почему я должен поверить?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > rinķī apkārt 04.06.2017. 19.36

  Nu ja par Latviju kopumā, tad uz vakarpusi bilde kļūst skaidrāka – top zināmi ievēlētie. Brrr.

  Nevaru spriest par visu Latviju, bet novados, par kuriem kaut ko zinu, aina līdzīga un vienādi baisa. Grūti atrast šai parādībai vienojošu un precīzu formulējumu, pagaidām izlīdzēšos ar vienkāršojumu – tauta konsekventi balsojusi ar sirdi. Nav svarīgas ne partijas, ne idejas, ne iepriekšējie darbi – mums vajag mīļus, smukus, sirsnīgus. Un galvenais – gādīgus, tādus, kas “domā par tautu”.

  Sarakstu izmaiņu dinamika dotu vielu nopietnai analīzei, bet – kuram to vairs vajag…

  Kas gaidāms Saeimas vēlēšanās – pagaidām skats drūms, bet par to padomāšu vēlāk.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 04.06.2017. 09.07

Vakar brīdī, kad bija neliela cerība, ka krievu kolonisti ir zaudējuši Rīgā:
Exitpoll» jeb vēlētāju aptaujas rezultāti par Rīgu liecina, ka nākamā Rīgas domes koalīcija bez partijas «Saskaņa» būtu ļoti fragmentēta, aģentūrai LETA sacīja politologs Ivars Ījabs. Arī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra uzskata, ka partiju «Saskaņa» un «Gods kalpot Rīgai» (S/GKR) apvienotā saraksta neiesaistīšana Rīgas domes koalīcijā, iegūstot vien nedaudz vairāk kā pusi vietu domē, būtu avantūra.

«Exitpoll» jeb vēlētāju aptaujas rezultāti par Rīgu liecina, ka nākamā Rīgas domes koalīcija bez partijas «Saskaņa» būtu ļoti fragmentēta, aģentūrai LETA sacīja politologs Ivars Ījabs. Politologs uzskata, ka tādējādi koalīcija bez «Saskaņas» nebūtu īpaši stabila.

+2
-1
Atbildēt

5

  Ēriks > andrejs 04.06.2017. 09.20

  Tātad viņi zina,ka starp ”latviskajām” partijām ir ”kurmji”.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > andrejs 04.06.2017. 10.05

  nu ko naciķi – jums sūdīgs rīts, ejiet pēc saldējuma un vismaz kaut kā sevi ieprieciniet. Es sapirku kapu puķes, jābrauc stādīt, kaut gan ….godīgi – gribētos visu dienu vaļāties un pilnīgi neko nedarīt, nu tik daudz cik naciķus paspārdīt

  psihologi saka, ka tas esot labi un veselīgi tā – ik pa laikam , bet nu redz … pat to nevaru atļauties …

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > andrejs 04.06.2017. 10.15

  Un kremļa trollenei labs?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > andrejs 04.06.2017. 10.24

  protams, ka man labs andrejiņ, jo tas, ka visi krievi balsos par ušakovu – tas man vienmēr ir bijis skaidrs, un ka Rīgā vairāk krievu kā latviešu – arī

  Latviešus šī valsts politika ir aizdzinusi svešumā, kamēr iekšā savedusi putina investorus , kuriem , cik saprotu, ir tiesības arī ar laiku naturlaizēties un cik saprptu, tas tiek darīts

  sakūlu banānus ar rabarberiem, jogurts, medus, un visādi sīkumiņi vēl klāt un miesa gavilē, iespēru naciķiem , emocionāls apmierinājums – tājums vajag nelieši , varu nu celties un velties

  labi, neraudi, seksīgu dieniņu un kā būs tā dzīvosim , cilvēks vien esi – cik nutevi mocīšu

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  basta > andrejs 04.06.2017. 11.58

  to Andrejs

  Politologs uzskata, ka tādējādi koalīcija bez «Saskaņas» nebūtu īpaši stabila.

  Ņemot vērā to, ka RD ir iekļuvuši Vienotība un JKP, kā to saprast, “bez Saskaņas”?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

andrejs 04.06.2017. 08.45

Uzjautrināja Bordāna runa vakar pēc Panorāmas LTV.
– Kā viņš pildīšot savus solījumus?
– Nūūuu, ziniet…, kā lai to saka,.. tauta jau nebalsoja par mūsu programmu, bet par “cilvēkiem”, par personībām…

+4
-2
Atbildēt

1

  Anonīms > andrejs 04.06.2017. 09.02

  jā, andrejiņ, varianti jau nav – kā cēlies, kā vēlies, tā Bordānam kodiens ciskā … ak tu maziņais – cik jūsu – naciķu nodevības dēļ latvieši no Latvijas ir padzīti un krievi te gavilē un valda – Rīga netīra kā cūkkūts

  ai, nu labi, ko tur daudz klausos kā vācieši tagad , arī pēc Londonas jaunumiem – gaudo – žēlojas par tur salaistajiem musulmaņiem – kā šiem vairs miera neesot – man sit dusmas augšā – sasodītā dirsa merkele – atvēra durvis teroristiem – ES norietam – drausmīgi – no vienas puses kremļa krievi, no otras puses – musulmaņi …

  http://www.spiegel.de/video/london-augenzeugen-berichten-von-angriffen-auf-passanten-video-1771930.html

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Anonīms 04.06.2017. 08.40

bondaram = pūcem slikti, naciķiem vispār žēluma gals, vienotībai – pēc nopelniem un vispār visiem pēc nopelniem –

Vienoties pret ušakovu nepratām, lūk, rezultāts. Vakardien gāju gulēt un spriedu, ka laikam tas Kungs Debesīs būs par mums apžēlojies, bet redz, ka nekā. Pat tur ušakovam – amerikam lielāki blati

nu ko – diez kremlī arī dzer šampi, jeb tiem mēs tik maza vienība un bilde par mums tik skaidra, ka pat šampja burbuļu vērti neesam

Nu – skumji, ko citu es varu teikt. Brīnums tomēr nebija

+1
-2
Atbildēt

3

  Anonīms > Anonīms 04.06.2017. 09.02

  Es gan sacītu, ka ikviena no Rīgas domē iekļuvušajām partijām dabūjusi krietni vairāk, nekā patiesībā būtu pelnījusi.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 04.06.2017. 10.01

  kā Tu to domā? Īsti Tevi nesapratu.

  Tas, ka politika ir solīšanas un pēc tam solījumu nepildīšanas un pēc tam atkal solīšanas māksla?

  Runāju ar saviem vācu draugiem. Viņi balsošot par Merkeli, jo tā esot stabilitāte, uz kuru paļauties, bet, ka viņi kategoriski esot pret Merkeles imigrācijas politiku, bet ka baidoties par to atklāti runāt, jo tādus uzreiz ieskaitot nacistos un fašistos. Nu kas ir vēlētājs – ķīlnieks, visur un vienmēr ….

  Es kā spriežu – lūk, LNO priekšā sastādītas ļoti skaistas puķes, notiek operas festivāls – viss , skaisti, bet pirms operas – pie tiltiņa – nātres un usnes zeļ kā kultivētas Vai to tikai es redzu? Paši operā strādājošie to neredz? Nevar piezvanīt uz Rigas dārziem un parkiem?

  Pēc sejām es pazistu daudzus LNB darbiniekus un satieku no rīta ejot uz darbu, viņi – tie darbinieki neredz cūkkūti pretī savai jaunajai un skaistajai ēkai? Nevar uzrakstīt, uzzvanīt uz RD un pieprasīt tīrību un kārtību?

  Domā – nobalsoju un viss – tagad , lai citi dara un atbild?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 04.06.2017. 10.18

  viens no veidiem kā es baudu dzīvi ir skatīties visādas vēsturiskas filmas – par persiešu, Ēģiptes, grieķu vai biznatiešu vai romiešu ķēniņiem – kā atsevišķu cilvēku izcilība pavirza visas cilvēces attīstību – kā saka- kūleņveidīgi uz priekšu …skatos un domāju – bet kur ir šodienas varoņi – izcilnieki – tādi cilvēki, kuri spēj sakārtot savu valsti, reģionu? Tā lai visiem labi?

  Muzeju naktī – gaidot ekskursiju Raiņa un Aspazijas muzejā , pasēdēju un paklausījos, kā savu dzeju skaita Inga Gaile. Tagad lasu, ka Ingu Gaili valsts komandē uz AK – kā labāko dzejnieci, piedalīties kādā tur festivālā. Un es domāju – ja tā ir laba dzeja, Gailes dzeja, tad kāda ir slikta? Man jau tagad kauns, ko briti – īstie dzejas zinātāji spriedīs par tādu Gailes dzeju …

  Tā ir tāda vērtību, vērtīgā nonivelēšana … un tad tautai pārmet stulbumu un trulumu, intereses trūkumu, neticību … ai nu labi – jābrauc uz kapiem un miers

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

fretka 04.06.2017. 08.35

Šorīt šķiet, ka Ušakovam nevajadzēs piepirkt Bondara un Pūces apvienību, lai turpinātu valdīt Rīgā.

+2
0
Atbildēt

3

  Anonīms > fretka 04.06.2017. 08.41

  nu naciķiem atkal savu cenu vajadzēs krietni pazemināt , redz , ka pīārs ar DP arī neko daudz vairs nepalīdzēja – kādu balsīti par to jau dabūjāt, bet neko daudz ….

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  Ēriks > fretka 04.06.2017. 09.23

  Nu ja apkārt pa pasauli blandās tāda antipīāriste kā skaisle…

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  fretka > fretka 04.06.2017. 10.51

  Ērik, kā ir pareizi – pīlāriste vai pīļāriste? :D

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Dodo 04.06.2017. 00.35

Ar dievpalīgu…

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam