Maizītis: valsts neatteiksies no slepenām metodēm

32

Komentāri (32)

Optiskais Tēmeklis 12.05.2017. 12.43

Lai apstākļi būtu līdzvērtīgi Kangera kaujā pret Maizīti, nākamajai pienāktos būt IR līdzīgai sarunai ar Kangeri – drukātam, turpmāk gadiem ilgi, jebkurā brīdī izlasāmai informācijai, argumentiem, nostājai. Vai IR vēlēsies un neizvairīsies, vai piekritīs Kangeris, — būtiski nezināmie. Šobrīd daudzi neattop, kādēļ vistālāk aizskan Kangera uzstāsanās = televīzijas kā formāta virspusīguma dēļ. Turpinājums vai tā trūkums no IR komandas puses — ar vai bez Kangera reakcijas — būs atbilstošs pozīcijas/nostājas apliecinājums.

0
0
Atbildēt

1

  basta > Optiskais Tēmeklis 12.05.2017. 13.02

  to Optiskais Tēmeklis

  Kāda jēga no čekas akceptēto pētnieku, kangaru, garadarba, kad sabiedrībai nebūs iespēju pārliecināties par tā patiesumu?

  0
  0
  Atbildēt

  0

basta 11.05.2017. 10.33

to Sandra

“bet ja pāri dara savējais, pat tuvinieks, tad vienmēr sāp visdziļāk un ilgāk.”

Tev jau gribētos, lai latviešu valsti iznīcina “naciķi”. Domāju, ka pat tavējiem tas neizdosies.

0
0
Atbildēt

0

Anonīms 10.05.2017. 10.04

principā jau man ir diezgan vienalga kā tiek iznīcināta Latvijas valsts, bet ja pāri dara savējais, pat tuvinieks, tad vienmēr sāp visdziļāk un ilgāk.

Es nevienu mirkli nebiju sajūsmā , kad par valsts prezidentu ievēlēja Vējoni. Toreiz komentāros rakstīju – kāzu ģenerālis, bet … naivums ir diagnoze uz mūžu – tā es par sevi secināju izlasot –

Vējonis: Latgale ir mūsu Latvijas dvēsele un sirdsapziņa

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Latgales Simtgades kongresā Rēzeknē 2017. gada 5. maijā.

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vejonis-latgale-ir-musu-latvijas-dvesele-un-sirdsapzina-14171404

Nē – Latgale nav ne mūsu sirdsapziņa, ne prāts, ne aknas, ne nieres un pat ne urīnpūslis. Latgale ir tikai un vienīgi viens no Latvijas novadiem.

Pirms gadiem tika rakstīts , ka viens no atpalikušākajiem reģioniem ES, bet nu jau Vidzeme un Kurzeme turpat vien ir , kur Latgale. Tā kā arī tas vairs neskaitās.

Kā es saprotu – tad šādas augstāko amatpersonu runas – it kā nevainīgas, bet patiesībā mani un zinu, ka daudzus citus nelatgaļus – aizvainojošas un pat pazemojošas runas, ir tie slepenie ieroči , ar ko pie varas esošie posta mūsu tautu.

Saprotu, ka Maizītis ar slepenām valsts darbībām bija domājis visādas izsekošanas un noklausīšanās utt., kas nu slepenajiem dienestiem ir jādara, bet es domāju, ka izškirošais ļaunums ir šis vecais – skaldi – tad valdīsi , princips

Nolaiduši Latviju līdz kliņķim un tad nu dzied kā pārdzērušās lakstīgalas –

Toties es degpunktā – cik nu vispār to redzu – to vien dzirdu – Latgalē dzen dzimtenīti un tirgo u n škandalējas – še tev sirdsapziņa …

Nu nav Latgale viena vainīga par tik grēcīgu dvēseli nu, nav prezident vējoni un visi citi, kas tur pie šprices

+1
-1
Atbildēt

0

basta 09.05.2017. 12.03

Ja neskaita pielaides anulēšanu Brokas kundzei tieši, pirms čekas sagatavotās Citadeles megaafēras un Dreimanes kundzei par kritiku SAB un draudus atņemt pielaidi Belēvičam, par nevēlēšanos no VM budžeta dāvināt 16 miljonus čekistiem par brāķi Stradiņa slimnīcā un čekas maisu nosargāšanu, sausais atlikums no Maizīša darbošanās ir “0”. Ždanoka, Korens vai Gapoņenko bija nesalīdzināmi ražīgāki.

Наша служба и опасна, и трудна

И на первый взгляд, как будто не видна.

На второй взгляд, она тоже не видна

И не третий тоже

“Tā ir selektīva un manuprāt arī netiesiska attieksme pret vārdu un uzvārdu publiskošanu.”

Ja nopublicētu čekas maisu saturu, loģiski, Krievijas FSB rezidenti ar maisu figurantiem vairs nevarētu tā manipulēt un Latvijas pārvaldīšana tai izmaksātu krietni vairāk.

+1
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam