“Vienotība” atbalstīs nodokļu reformu, ja būs līdzekļi veselībai, izglītībai un drošībai

38

Komentāri (38)

Valdis Eiserts 09.05.2017. 00.58

Pieballgam šķiet, ka pieļaujams populisms ?

+1
-2
Atbildēt

0

Absints 08.05.2017. 16.08

Veselības aizsardzība un Izglītība patreiz ir caurie sieti- tām var piešķirt līdzekļus vēl un vēl, bet nekad to nepietiks. Izglītības tēriņos, piemēram, Latvija jau ir pirmajā vietā Eiropas Savienībā- tai ir lielākais procents no IKP. Vajag piešķirt vēl? Tāpēc bez būtiskām reformām nekas te nemainīsies. Varam nomest naudu zemē, varam finansēt šīs nozares. Tas būs tas pats.

Savukārt par drošību – varētu jau piekrist, ja vien AM to naudu neieguldītu “second hand” pirkumos. Nu panāksim tos 2%, bet nu galīgi neizskatās, ka tie līdzekļi tiktu tērēti racionāli. Runas vīri atsaucas uz ceturtdaļgadsimtu vecu militāro doktrīnu, kurai sen ir pienācis laiks tikt pārskatītai. Jauniešiem paskaidroju – ceturtdaļgadsimtu atpakaļ vēl nebija pat mobilo telefonu… bet toreiz “konsultanti” Latvijai ieteica, kā jārīkojas militāru konfliktu gadījumā. To tad arī turpinam….

Tā kā V demaršs man vairāk izskatās pēc tītara grozīšanās, ne pēc vēlēšanās kaut ko reāli uzlabot

+3
-8
Atbildēt

4

  basta > 08.05.2017. 16.33

  to Ķīps

  Latvija var būt apbruņota kā Izraēla, bet ja tās armija un robeža ir nodotas Krievijas kara skolu absolventu rīcībā, ja strātēģiski nozīmīgais LM uzdāvināts Krimas čekistu firmai, kādreiz lielākā bankā saimnieko nenosakāmas izcelsmes īpašnieki, bet nacionālo avio kompāniju pārvalda štazi(lasi Krievijas FSB) oficieris, varbūt labāk, ka mums ir vecas haubices, varbūt pat ar saliegtiem stobriem.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  Absints > 08.05.2017. 16.51

  Ģenerāli, stila ziņā Jūs esat konsekvents… Saliegtie stobri skan labi..

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  basta > 08.05.2017. 16.58

  to Ķīps

  Ar saliektiem stobriem grūtāk trāpīt latviešiem un NATO partneriem mugurās.

  Igaunija var, Lietuva var, Polija var, tikai Latvijā nav krievu spiegu un nodevēju.

  Суд в Эстонии приговорил 30-летнего гражданина РФ к пяти годам заключения за шпионаж в пользу России http://agonia-ru.com/archives/7530

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  basta > 08.05.2017. 17.32

  Neiet lāgā ārpus Latvijas Vienotības sugas un saprāta brāļiem:

  Lietuvas robežsargi liek Latvijas pilsonim noņemt no mašīnas uzlīmes ar padomju simboliku

  http://apollo.tvnet.lv/zinas/lietuvas-robezsargi-liek-latvijas-pilsonim-nonemt-no-masinas-uzlimes-ar-padomju-simboliku/794075

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

basta 08.05.2017. 16.01

Ja tiks ierosinātas krimināllietas par lielākām megaafērām: TECII 2. kārtu, PV, LM, Citadeli, “gudrona dīķiem”, Stradiņa slimnīcu, AirBaltic un pārejas pariodā atjaunots nāvessods par noziegumiem pret valsti, būs nauda veselībai, izglītībai un drošībai.

Drošībai milzu atspaids būtu no Čevera, Trulā, Segliņa, Jaundžeikara, Godmaņa, Mūrnieces un Kozlovska selekcionētās IeM atlaist 20% valsts valodā slikti runājošos miličus un vadību ar padumjās milicijas noziedzīgo pagātni, kas saaugusi ar organizēto noziedzību.

+1
-8
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam