Vašingtonas lobēšanas ķēķis

23

Komentāri (23)

Absints 08.05.2017. 16.22

Lobēšana Latvijā pastāv. Bet ir slēpta. Atzīstot, ka tāda ir, “legalizējot” to mēs padarītu to redzamu un kontrolējamu. Bet- vairums labāk grib izlikties, kā tādas nav, un jebkādas runas par tās legalizāciju ir sacelšanās pret lietu kārtību.

Vel vienas krievu okupācijas sekas. Mūsu galvās joprojām esošā divkosība neļauj to darīt.

Nu tad turpināsim sarunas tualetē par “uzmešanu”, un finansēt “Pleskavas šosejas Zvaigznīšu brīdi”.

+1
0
Atbildēt

0

ierados 08.05.2017. 13.30

Par ko ir stāsts? Lobēsim lobēšanu? Vai iemācīsim ļaundarus nelietot namdara cirvi laupīšanas nolūkos. “Vašingtonas ķēķis”. Tādus virsrakstus liek pravdā.

0
0
Atbildēt

0

jurisml_inbox_lv 08.05.2017. 06.42

Latvijā paties lobētājs ir teju vai lamuvārds , piemēram birkavs būvniecības lobētājs , apsmiekls , tāds pats ir ekspremjers bērziņš kurš kļuvis par ceļmeistaru , veiksmīgi lobē ceļu būvniecību , ne velti esam ieguvuši slavu , dārgaako ceļu un tiltu būvniecībā , tas pats arī valsts pasūtītajos būvprojektos , cenas sakāpinātas pateicoties naudas iepumpēšanai partiju kasēs, visa lobēšana pasūtījumos iesaistīt zināamus uzņēmējus ,ar kuriem gadiem jau iestraadātas naudas atmazgāšannas shēmas

+3
0
Atbildēt

1

  basta > 08.05.2017. 13.29

  Tas nav lobijs, tā ir samaksa Birkavam un Bērziņam par to, ko tie, esot amatos, nodarījuši latviešu valstij. Lobijs ir Vienotības gādība par sodomītiem – pedofīliem, bet īpašo privilēģiju sarūpēšana “Skonto būve”, Re&Re, Binders, Itera Latvija, ir pavisam cits nosaukums un ASV tas tiek nežēlīgi apkarots.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam