Saeima “deputātu kvotās” sadalījusi nepilnus 28 miljonus eiro 107

Komentāri (107)

Mac to Windows RDP 03.09.2020. 12.37

Mac to Windows RDP

[…]very few sites that occur to become comprehensive below, from our point of view are undoubtedly well worth checking out[…]

0
0
Atbildēt

0

Dissertation Help 24.07.2020. 04.00

Dissertation Help

[…]we prefer to honor numerous other world wide web sites on the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[…]

0
0
Atbildēt

0

andreis 07.12.2016. 09.29

Eu, deputāti – tad mums valstij ir vai nav nauda? Kā vajag nozares neturēt pusbadā, kā kaut ko attīstīt plānoti un mērķtiecīgi, izvilkt tautu no slimībām un nabadzības, rūpēties par bērniem, tā naudas nav – slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās. Kā dalīt kopējo naudu kā no savas kabatas dažādiem “projektiem” un individuālajiem “lūdzējiem”, tā miljonu miljoni “atrodas”. Vispār forša stratēģija – nekam naudas nav, kuļaties kā gribat, bet varat arī atnākt pie deputāta kunga nolūgties, varbūt kaut ko atmet (no kopējās naudas), kas paliek pāri pēc kādu tur V-pils megaobjektu būvēšanas un uzturēšanas izmaksām.

0
0
Atbildēt

0

TT 04.12.2016. 03.35

Vārds “sports” budžeta kontekstā jau sen nozīmē Latvijā vai kādus atkatus, vai ko līdzīgo lai pēc iespējas ātrāk augstāks apropriācijas % nonāktu to velošo privātpersonu kabatās.

+2
-1
Atbildēt

0

Anita 02.12.2016. 23.32

Cik labi, ka nabadzīgajai Jūrmalas pašvaldībai arī piešķīra..

+1
-1
Atbildēt

0

Aivars 02.12.2016. 17.18

Interesants raksts, paldies žurnālistiem ! Vēl derētu nākošais raksts – salīdzinājums ar citām valstīm. Vai tur arī tādas kvotas dala, un cik daudz, vai arī mēs esam unikāli ?

+6
-1
Atbildēt

0

lno 02.12.2016. 17.00

Nabaga susuriņš atkal drillē savu plati: Pavisam stulbā situācijā mēs esam krievvalodīgo priekšā, kurus neesam laiduši pie šprices, bet parādīt savus sasniegumus bez viņiem mēs nevaram.

Nu nezin zēns vai izliekas, ka SC vienmēr sastrādājies gan ar TP, gan V:) Jurkāns piedāvāja sadarbību JL, tas atteicās un rezultātā JL tika padzīts.

+1
-3
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks 02.12.2016. 16.52

Ko citu mums vēl sagaidīt no politiķiem un valsts, kuru izveidoja KP sekretāri, VDK darbinieki, komjaunatnes līderi un Atmodas laika aktīvisti – VDK ziņotāji, smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga vadībā..?

Ko..???

Šīs “deputātu kvotas” ir Padomju laiku viena nosvētākajām un populārākajām lietām, bez kura nevarēja iztikt un izdzīvot –

BLATS!!!!

Ja reģioniem un pašvaldību vadītājiem ir BLATS pie valdošajām partijām, tad var tikt gan pie durvīm, gan pie hantelēm un gan pie dziesmu albumiem. Padomju sistēmas vilciens, kuru komunisti un VDK darbinieki pārlika uz kapitālisma sliedēm, rullē pilnā sparā.

Esmu jau neskaitāmas reizes teicis- kā var prasīt no valdošajām partijām atbildību, ja mums nav atgriezeniskās saites starp vēlētājiem un politiķiem. Viņi nejūt ne bailes, ne apdraudējumu, jo zina, ka Vienotības “džerīši” tik un tā vemdami par viņiem nobalsos(“jo ir taču vienīgā, uz rietumiem orientētā, vai ne..”), ka naivais nacionālis aizies balsot par NA(“jo kas tad vēl aizstāvēs nacionālo minimumu un dzimto valodu, vai ne..”).

Viņi jūtās droši, jo viņus vēl sargā sistēmas izveidotais vēlēšanu mehānisms un tāpēc var ciniski di..st tautai virsū.

Tā pati Mūrniece, kas tik patētiski un nacionāli uzrunā tautu svētkos, tajā pašā patētiskumā un svinīgumā paziņo –

“KVOTĀM BŪT!!!”

Bet vai kāds protestē, vai kāds iziet ielās..?

Ja jāprotestē pret to, ka dzīvniekus dīrā, tad tur bariņš savāksies, bet kad latviešu tautai piecas ādas tiek vilktas nost, tur protestētāju pūļus nesagaidīsiet. Uz tiem, kas protestē, pārējie ar pirkstu rāda – “…tie tādi neveiksminieki, kas nav pratuši pielāgoties nozagtajā Lemberga aitu un aunu karaļvalstī, kas nav pratuši piesūkties pie sistēmas siles..”.Pirms kāda laika, tā saucamā “inteliģence” pie Saeimas tomēr savācās, ar lietussargiem viens otram pakaļā pabakstījan un vsjo, savu darbu tie padarīja un savu panāca – tika pie siles, tika pie strēbšanas un kļuva tādi paši cūkas, kā tie pārējie, kurus kritizēja.

Mūsu valdošo partiju politiķi ir nesekmībnieki, bet algu sev palielina, it kā būtu teicamnieki.

It kā mums būtu tiesiska valsts

It kā mums būtu valsts ar mazu korupciju

It kā muns būtu valsts ar labu veselības un izglītības sistēmu

It kā mums būtu laba sociālā aizsardzība

It kā mums būtu laba nodokļu politika

It kā no mūsu valsts masveidā nebēgtu iedzīvotāji un uzņēmēji.

Viņi nav spējuši sekmīgi vadīt valsti(Vienotības politiķi no 2002. gada!!), bet nekaunās sevi aplaimot ar algu pielikumu. Nekaunīgā neliete Čigāne, kā vienu no galveno algas paaugstinājuma pamatojumu min(UZMANĪBU!!!) –

“..es labi pārzinu svešvalodas un esmu kompetenta(apmēram citēju)..”

Nu, vai nav skaisti – 25 gadus pēc neatkarības atgūšanas “uz rietumiem orientētā politiķe”(precīzāk būtu teikt, ka uz rietumu vīriešiem orientētā)lielās ar to, ka labi prot angļu valodu.

Bet ko var gribēt, ja viņas partijas biedre, MĀKSLAS ZINĀTNIECE Kalniete ilgu laiku bija atbildīgā par lauksaimniecību un aizstāvēja latviešu zemnieku intereses Briselē. Kas no tā iznāca, mēs labi zinām.

Tagad pa TV drīz sāksies humora raidījums “Panāksim un apdzīsim Igauniju”..

Tas mūsu komunistu kontrolētajā un vadītajā valstī atgādina PSRS laikus, kur Ņikitas Sergejeviča Hruščova vadībā visa padomju tauta mēģināja panākt un apdzīt Ameriku.. Mums tik jāatrod kāds jājamzirdziņš, ar kuru to Igauniju varētu panākt? Hruščovam bija kukurūza, nez ko mūsējie izdomās.. Un vadīs šo humoršovu Godmanis – tas pats, ar kura palīdzību tika iedzīta valsts pakaļā un kurš ir līdzvainīgs visā PAREX afērā un bankas īpašnieku izglābšanā.

Būs jau arī, kas skatās un tic šim Godmaņa marasmam, skaisli nevarēs no ekrāna prom dabūt, jo plikpaurainie vīrieši ir viņas vājība.

BET saturu es jau varu paredzēt –

Visos raidījumos mēģinās pareizas konstrukcijas pārnest un ievietot mājā, kuras pamati ir uzcelti nepareizi, kura ļodzās, kur sienas ir šķības un tajās iemetusies puve.

Ir ļoti sāpīgi atzīt, ka neesam pratuši labi pārvaldīt valsti.

Pavisam stulbā situācijā mēs esam krievvalodīgo priekšā, kurus neesam laiduši pie šprices, bet parādīt savus sasniegumus bez viņiem mēs nevaram.

Jo viss ir sadirsts. Protams, ja kāds krievu šovinists to man bāž acīs, viņš riskē dabūt pa pieri, bet mēs savā starpā zinām –

TĀ IR TAISNĪBA!!!

Bet runāt par to un atzīt to nav patriotiski.

+3
-3
Atbildēt

2

  Aivars > Skumjais Bruņinieks 02.12.2016. 18.43

  Tev ar saprašanu švaki, neatšķir mušas no kotletēm :)

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  uz Aivars

  Kas ir mušas, jūsuprāt, un kas kotletes..?

  Konkrētāk..savādāk izlaidāt augstprātīgu purkšķi un nozudāt..

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

Lolita Čigāne 02.12.2016. 16.39

Paldies ir par šo analīzi. Savu viedokli par šo jautājumu uzraktīju šeit: http://www.lolitacigane.lv/2016/11/par-deputatu-kvotam.html?m=1

+4
-2
Atbildēt

4

  nomale > Lolita Čigāne 02.12.2016. 16.56

  Mans viedoklis par šo tēmu ir daudz vienkāršāks – deputātu kvotas ir tās naudas, kas nepieciešama aizsardzībai, veselībai un citām akūtām vajadzībām, iedalīšana deputātu pašreklāmai. Tā ir korupcija no pirmā eirocenta. Balsošana par šādu budžetu ir korupcijas atbalstīšana.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Lolita Čigāne 02.12.2016. 17.03

  nomale, perfekti precīzi!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Absints > Lolita Čigāne 05.12.2016. 16.12

  Kvotas ir varas mazspēja. Savs nevarēšanas atzīšana. Nespēja pildīt tautas doto uzdevumu- lemt par sadali, pamatot, iesniegt, gūt atbalstu.. Tā vietā notiek trivializēta naudas dalīšana savējiem. Kāpēc tieši Ventspils mūzikas skolai, kāpēc tieši Rāmuļu skolas durvis? Kur pamatojums, salīdzinājums, analīze? Čiks- un nauda ir “Līvu” diskam, kas nemaz nav plānots, čiks- un nauda ir skvoša laukumam Jēkabpilī, a, varbūt, Rēzeknē vai Līvānos tas bija vajadzīgāks. Sporta organizācijas ir priekš kaķiem, budžeta komisija nav vajadzīga, jo tas ir vienkārši – čiks … un piešķiram.

  Un šie līdzekļi tiek paredzēti no budžeta neparedzētiem gadījumiem. Un ieņēmumu prognozes saskrūvējam, lai “iznāktu”.

  Nupat sāku ticēt, ka bomzis var vadīt, nu varbūt ne Latvijas Banku, bet būt par Saeimas deputātu var gan. Jo “sadalīt savējiem” mācēs, a vairāk i nevajag…

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  atrium > Lolita Čigāne 05.12.2016. 21.37

  Ķīps

  Nupat sāku ticēt, ka bomzis var vadīt, nu varbūt ne Latvijas Banku

  Pilnībā bankrotējis politiķis, uzņēmējs, cilvēks un vīrietis mierīgi var kļūt par EP viceprezi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Valdis Eiserts 02.12.2016. 16.17

Partiju politiskā mazspēja padarījusi SAEIMU par UTENI.

+4
-1
Atbildēt

1

  Anonīms > Valdis Eiserts 02.12.2016. 16.25

  eisertiņ, Tu kā no jauna piedzimis.

  Es atcerējos, ka jāuzraksta, ka šito saeimu jāallaiž kaut vai par islamizāciju, ko te ir uzsākuši , bet nu labi, galu galā – vai šiem grēku trūkst

  0
  -3
  Atbildēt

  0

lno 02.12.2016. 14.00

+1
-5
Atbildēt

6

  Anonīms > lno 02.12.2016. 14.22

  nu kā ir – par samaksātajiem nodokļiem valstij – ko es saņemu – tikai baida ar Putinu – jau sajūta, ka drīz pats čekists stāvēs pie gultas ar dunci, kad no rīta pamodīšos , nu un protams, tā seksīgā sajūta, ka valsts drīz mani pliku noģērbs ne pārnestā , bet tiešā runā

  tas, ka no rītiem ielas ir slidenass un uz darbu netikt bez pāris špagatiem – tas jau laikam vispār nieks ir

  nu un tas apsaimniekošanas bizness – nu un visas šīs valsts atbalstītās tiesiski pareizās afēras ?

  nu lno – saldējumu izmaksāšu – uzraksti kā valsts mani iepriecinās šī gada nogalē un nākamā gada sākumā – nu pamēgini – bet uzmanīgi , ka bruku nedabū !

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Anonīms > lno 02.12.2016. 14.56

  Par Saeimas atlaišanu nedēļas laikā parakstījušies ap 2500 iedzīvotāju- es vēl neparakstījos, nav laika komentāri jāraksta – bet arī noteikti parakstīšos

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > lno 02.12.2016. 14.59

  Nevajadzēja balsot par ušaku.Nobalsotu par naciķiem,tie ne tikai ietvi bet tevi pašu nokaisītu ar sāli un ķiplokiem.Tfu,par vampīriem aizdomājos,ar smiltiņām nokaisītu.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  Anonīms > lno 02.12.2016. 15.10

  nu kas ir ērikiņ – apnika ar vistiņām , nāc pie mani kasīties ? nu labi – man dauz darba , bet slinkums – apsolīju lno saldējumu – un pati iekāroju, tik loti, ka iešu un pirkšu

  par vampīriem – zini to filmu – izdzīvo tikai mīlētāji – kā no ledusskapja izceļ saldējumu – asinu

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > lno 02.12.2016. 15.15

  Anonīms > lno 02.12.2016. 15.36

  man loti reti patik kaut ko ēst gatavot – redzi – ja tu pārdotu oliņas, tad es arī tavu saldējumu pagaršotu – man patīk šitas – ielais valriekstu konuss, citi nē – ja nav tik garšīgs kā šis, tad labāk nemaz vispār nē – lūk

  0
  0
  Atbildēt

  0

Anonīms 02.12.2016. 12.51

iedalīt 140 000 eur čekas zinotāja ziedoņa daiļrades pētīšanai, un 0, 00 eur čekas upures Belševicas daiļrades pētīšanai – kā lai tāda čekistaina saeima tiek dēvēta, ja ne par neliešiem , ja ne par bandītiem – kāds ir tiešs un konkrēts tādu saeimas lēmumu vēstījums? TIEM , KAS PRATA AR MUMS – ČEKISTIEM SAARBOTIES VISOS LAIKOS, TIEM MĒS NAUDIŅU DOSIM, TIEM KAS NEPRATA – TIEM PIGU – LAI TAD TĀ TAUTA PATI ATCERAS SAVUS VAROŅUS – zini – atcerēsies arī!

+5
-3
Atbildēt

0

DD1 02.12.2016. 12.47

Amorāli (!) šiferēt pa valsts kabatu un izdāļāt budžeta (tautas) naudu kā savējo, ar to simboliski nobučojot Lemberga roķeli utt.

Tiem deputātiem, kam nebija ienācis prātā, cik tas ir amorāli, nav vietas nākošajā vēlētajā orgānā: ne pašvaldībās, ne Saeimā. Žurnālisti, lūdzu izgaismojiet pirms nākošajām vēlēšanām “dāsnos” deputātus, kas kaut kur atkal kandidēs.

+12
-2
Atbildēt

15

  Ēriks > DD1 02.12.2016. 13.11

  Būtu ielikuši to naudu pa tiešo budžetā,tev paliktu labāk?Ieraudzītu budžetā,ka nauda iedalīta Ventspils radioastronomijas centram irbenē un bļautu -ak šausmas,cik nelietderīgi izmantota,zemē nosviesta nauda?Tagad deputāti vismaz tev devuši lielisku iespēju palamāt Lembergu,būtu priecājies.

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  lno > DD1 02.12.2016. 13.16

  DD1. Tiem deputātiem, kam nebija ienācis prātā, cik tas ir amorāli, nav vietas nākošajā vēlētajā orgānā: ne pašvaldībās, ne Saeimā.

  _________________________

  Nu re, viens balsotājs par SC jau pieteicies:)

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  andrejs > DD1 02.12.2016. 13.18

  DD1 > DD1 02.12.2016. 13.19

  > lno

  “viens balsotājs par SC jau pieteicies”

  Vai tad Latvijā vairs nav citu cilvēku no tām pašām latviskajām partijām, kas varētu kandidēt, kā tikai tie, kas tur kā mēbeles jau figurē?

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > DD1 02.12.2016. 13.20

  to lno

  Saskaņa, Kaimiņš (Bondars) vai Sudraba. Nekā labāka es priekš DD1 neredzu.

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > DD1 02.12.2016. 13.23

  Kā mēs varam zināt,kuram tas ir ienācis prātā un kuram nav ienācis prātā,ka tas ir amorāli?Ir kāds saraksts?

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  atrium > DD1 02.12.2016. 13.26

  lno

  Nu re, viens balsotājs par SC jau pieteicies:)

  Kā tad savādāk piedāvāsi nobalsot par Zatļera varzas spitālīgiem, taču ne jau no NA saraksta.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  DD1 > DD1 02.12.2016. 13.26

  > Ēriks

  “Ir kāds saraksts?”

  Balsošanas izdruka.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  lno > DD1 02.12.2016. 13.28

  andrejs. DD1 vēlējās Āboltiņu MP amatā:)

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  DD1 > DD1 02.12.2016. 13.30

  > lno andrejs.

  “DD1 vēlējās Āboltiņu MP amatā”

  Ja alternatīva ir ZZS ar Kučinski kā premjeru, tad labāk “Vienotība” ar Āboltiņu premjeri. Jums tā neliekas?

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  Ēriks > DD1 02.12.2016. 13.31

  Vai šī Saeima ir balsojusi par šo kvotu atcelšanu?

  Tomēr noskaņojums Saeimā liecina, ka deputātu kvotas tiks saglabātas arī turpmāk. “Īsti pareizi tas nav, es piekrītu. Bet, lai es pateiktu pilnīgi atklātu sirdi, ka tāda lieta uz priekšu nebūs – diez vai. Tāda lieta ir bijusi ilgstoša prakse. Vai to var pārlauzt, man grūti pateikt,” atzina Brigmanis.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/negrasas-atteikties-no-kritizetajam-deputatu-kvotam.d?id=45841321

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > DD1 02.12.2016. 13.32

  to lno

  Tādā gadījumā to vēlējas tikai 2 cilvēki, nē, laikam tomēr trīs – “nesiet augsti paceltu savu rudo galviņu par spīti skauģiem un rējējiem!”

  p.s. kurš ir iespraudis mīnusus IRša redakcijas sagatavotajai tabulai? Jēzus! :)))

  to DD1

  Kurš lika Dombrovskim ņirgāties par tēvzemiešiem, vēlāk Vienotībai iebīdīt amatā Straujumu, tad pašiem viņu “uzmest” bez sakarīga turpmākās rīcības plāna?

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  atrium > DD1 02.12.2016. 13.36

  DD1

  Čekas tiešās pakļautības uzņēmuma, “ОВИР”, bijusī darbiniece, Āboltiņa, vai taukmūlis, “labais latvietis” Kučinskis, same bull shit. Labāka par Dombrovski, Straujumu, Pabriku, Riekstiņu vai Vaivaru, viņa droši vien būtu.

  ZZS noteikti ir mazāks ļaunums par Vienotības kremļjaģām, čekas kājslauķiem, zagļiem, kolorādiem un pederastiem.

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  lno > DD1 02.12.2016. 13.41

  DD1. Neredzu ne mazāko atšķirību. Tikai tādā gadījumā, lai neievēlētu kādu no lielākajiem LV ienaidniekiem – NA:):):)

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

  atrium > DD1 02.12.2016. 13.47

  andrejs

  Kurš lika Dombrovskim ņirgāties par tēvzemiešiem

  Neesi naivs!

  http://www.keepandshare.com/userpics/w/y/k/t/35/2014-08/sb/dombrovskis_dinamo_vesnakovs_1330239b_47de_35e5_8450_2481406f53a0-83525257.jpg

  Es bildē saskatu vismaz trīs, kas to mūdzi šūpoja uz sava daikta.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

Absints 02.12.2016. 12.25

Hmm, aizdomājos, cik mums izmaksāja Rāmuļu skolas durvis. Deputāti uz sēdēm sanāk apmēram reizi nedēļā. (Tiem gan ir garais vasaras atvaļinājums, Ziemassvētku brīvdienas, bet to vienkāršošanas nolūkos neņemam vērā) Saeimai ir daudz saimnieciski izdevumu, (asistenti, apkure, šoferi, apsardze utt.) bet viss tas ir vajadzīgs, lai deputāti varētu strādāt. Par cik gala rezultāts ir deputātu darbs, tad būtiski ir, cik mums izmaksā tas laiks, kas tieši ir šis produktīvais deputātu darbs. Deputāti strādā komisijās, mājās studē materiālus utt, tā arī šo laiku varam pieskaitīt, pieņemsim , ka tās ir vēl 2 dienas nedēļā, jeb pavisam kopā 24 stundas. Kāds droši vien strādā vairāk,kāds mazāk..Gadā ir 52 nedēļas (ignorējam garos atvaļinājumus, jo, no otras puses- kaut kad jau deputāti strādā arī intensīvāk). Saeimas budžets ir ap 25 miljoniem (es riktīgi nezinu). Kalkulators un – viena deputāta darba stunda mums izmaksā ap 200 eiro (infrastruktūras un apkalpojošā personāla izdevumi ir tur iekšā, jo galarezultātu dod tieši deputāta darbs). Domāju, ka politiskie aspekti, ietekme uz ārpolitiku, valstiskās nozīmes izsvēršana, sociālas rezonanses izvērtēšana diskusijā par Rāmuļu skolas durvīm notika ātri- kādās 10 minūtēs. Tātad tas mums izmaksāja ap 3333 eiro. Bet visu jau nevar vērtēt naudā, jo Saeima jau lemj par politiski svarīgiem un valstiski nozīmīgām lietām, kur nu man, vienkāršam nodokļu maksātājam ,to saprast..

Protams ,aprēķini ir aptuveni, balstās uz publisku informāciju par budžetu, Saeimas sesiju kalendāru utt, gala skaitlis noteikti ir koriģējams, un to pat vajadzētu darīt, lai precizētu…

+11
-4
Atbildēt

1

  andrejs > 02.12.2016. 12.59

  Tavi rēķini, protams, ir interesanti, bet baidos, ka ja nauda tiktu piešķirta pa parasto – ierēdniecības – ceļu, izdevumi nebūtu daudz mazāki.

  Iesniedziet to, precizējiet vēl to, diemžēl es par to neatbildu, jums jābrauc vēlreiz pie cita ierēdņa. Vai nav vajadzīgs projekts?, varbūt jāizsludina konkurss? Vēl vajadzīga vīza no priekšnieka X, rūpīgāk pārbaudiet visus ciparus. Varbūt to pareizi būtu iekļaut citā budžeta programmā un ar to nodarbojas cita ministrija… Utt., utml.

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

Anonīms 02.12.2016. 11.47

Es gan saku , ka šis notikums – miljonu izzagšana no valsts budžeta -apliecina mūsu kā tautas valstisko nespēju. Tā sadirst savu valsti, savu tautu – tas baigi sāp, par to ir baigi skumji … un kas to dara? -savējie !

+4
-8
Atbildēt

21

  Ēriks > Anonīms 02.12.2016. 12.01

  Kas nozagts?Ak tad Rāmuļu skolas jaunās durvis arī jau aizstieptas nezināmā virzienā?Prese par to vēl nav ziņojusi,kā tu tik labi zini?Tavi koriši tās durvis nospēra?

  +5
  -10
  Atbildēt

  0

  andrejs > Anonīms 02.12.2016. 12.11

  speciāli skaislei

  delfi.lv: Publicē 120 LKP CK nomenklatūras čekistu sarakstu

  “No 120 valsts drošības iestāžu darbiniekiem 67 bijuši krievi, 39 – latvieši, astoņi ukraiņi, četri ebreji, viens armēnis un viens baltkrievs.”

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 12.21

  Rāmuļu skolai ir pašvaldības finansējums – man joprojām nav saprotams, kādu apsvērumu dēļ pēkšņi vienai skolai papildus finansējums,kāpēc saeima neko nedara, lai uzlabotu sava arba kvalitāti – lai tiktu izdoti precīzāki, konkrētāki likumi, kuri ne tikai ietaupītu finanses valstī , bet uzabotu dzīvi visai sabiedribai kopumā

  Kāpēc saeima neko nedara, lai , piemēram, nebūtu tā kā ar biedru spolīti – esot notrallinājis 4 000 eur.

  Tā vietā saeima no valsts budžeta liumīgi izzog naudu un dala pēc kaut kādiem viņiem vie zināmiem principiēm, pie tam – aizmiguši , no realitātes attālināti –

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 12.23

  kamēr tu vēl rīta miedziņu gulēji,andrejiņ – es jau izlasīju – pārsteidzoši, ka itk daudzi krievi , tiešām biju domājusi, ka čeka ir latviskāka

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  lno > Anonīms 02.12.2016. 12.24

  andrejs. Tas ir troļļu skaisles, dzera u.c. galvenais uzdevums diendienā skandināt, ka latvieši nav spējīgi uzturēt savu valsti.

  +7
  -7
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 02.12.2016. 12.29

  Dalīt jau dala,bet šo naudu viņi dala atklāti,visu acu priekšā,lai iemantotu tauas mīlestību un cieņu nākamajām vēlēšanām,tātad nozagt viņi to nekādi nevar atļauties,zagšanai domāta cita nauda.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  andrejs > Anonīms 02.12.2016. 12.32

  to skaisle

  Turklāt dažiem t.s. latviešiem tādi reti vārdi kā Mečislavs, Vikentijs, Aleksandrs, vēl latviešu sarakstā ir vairāki Ivana dēli. Pāris no viņiem VDK kopš 192X. gada – tātad PSRS, nevis Latvijas, pilsoņi.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 12.33

  lno – domā , fedja tu tāds.

  Gribi uzzināt sabiedrības viedokli – aizej uz citu portālu komentāru sadaļu – tur tādi kremļa troļļi kā es ir – es tā rēķinu – vimaz 90%

  Nu cik ilgi var iztikt no tukšiem solījumiem ? Nu cik ilgi var baidīt ar putinu ?

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  atrium > Anonīms 02.12.2016. 12.34

  andrejs

  67 bijuši krievi, 39 – latvieši

  Alksņis, Pelše, Voš, Rubik arī, jakobi, latvieši.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  atrium > Anonīms 02.12.2016. 12.35

  Skaisle

  Nu cik ilgi var baidīt ar putinu ?

  Kamēr no Puķina un putļerastu pirmsnāves kviecieniem ellē uguns nav sasalusi.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  andrejs > Anonīms 02.12.2016. 12.35

  to lno

  Kā teica Ritvars: bāleliņi, pastalas, prievītes – vienvārdsakot arhaika.

  Dzeris vēl pievieno tipisko imho.ļv inteliģentu plaši lietoto apzīmējumu “aborigēni”

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  andrejs > Anonīms 02.12.2016. 12.39

  to atrium

  sarakstā ir tieši čekisti, nevis LKP nomenklatūra.

  Interesanti, ka sarakstā nav ziņu par čekistu vēlāko paaudzi, jo jaunākais minētais ir dzimis 1933. gadā.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  atrium > Anonīms 02.12.2016. 12.43

  andrejs

  To, ka čekisti, tas skaidrs, es tikai minēju, kādi tie “latvieši”.

  VDK/KGB darbinieku saraksts 1989 g.

  http://tautastribunals.eu/?p=364

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 12.47

  andrej, tu tā raksti, it kā es par to būtu atbildīga vai vainīga

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  atrium > Anonīms 02.12.2016. 12.55

  Skaisle

  Tu, krievu garnizonos novazātā slampa, esi atbildīga par meliem un zvērisko naidu pret latviešiem.

  +5
  -7
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 13.11

  nedomāju, ka tu kādu mīli atrium un ja mīli, tad es to cilvēku neapskaužu

  Man ir naids tikai un vienīgi pret čekistiem un čekas pakalpiņiem – vienalga kādas tautības utt – būtībā viņi ir bendes

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 02.12.2016. 13.36

  Un tā kā tu latviešu tautu nosauci par čekistu tautu…

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 13.44

  ērikiņ – kas tad čeku Krievijā dzmedināja? kas tad bija čekas varoņi Krievijā?

  ŠŠķērsiela 13. Latviešša radītais Gulags

  TĀLIVALDIS MARGĒVIČS

  Un Bērziņš ne tuvu nav vienīgais … es tev simtu pirmo reizi prasu – O.Maurina Nelaikā dzimušie – izlasīji?Un KļavJA A – Piesmietais karavīrs ?

  marš lasīt ! nevis te lien ar mani kasīties !

  Romāna galvenais varonis ir Eduards Bērziņš, gleznotājs, Vilhelma Purvīša audzēknis Rīgas mākslas skolā. Bērziņa dzīves noslēpumus kopš bērnības rauga atklāt Mārtiņš, kurš atklāj, ka dzīvo tai pašā istabiņā, kur uzaudzis vēlākais strēlnieku komandieris. (Šķērsiela 13. ir reāls nams, kas redzams arī dokumentālo filmu triloģijā „Šķērsiela”) Jo vairāk Mārtiņš uzzina par Eduardu Bērziņu, jo vairāk šī personība ieintriģē jauno vēstures pētnieku. Mainoties laikiem un varām, mainās arī leģendārā latvieša vērtējums- vispirms viņš ir varonis- Lokarta saszvērestības atmaskotājs un Ļeņina valdības glābējs, vēlāk izveicīgs čekists un Dzeržinska uzticamības persona, tad vienīgais cilvēks Padomju Savienībā, kam Staļins piešķir tikpat neierobežotu varu kāda ir pašam, teritorijā, kas ir lielāka par Rietumeiropu un ko sauc par Kolimu.

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 02.12.2016. 14.55

  Pareizi,skaisle,tas tieši pierāda,ka tu esi asinskāra čekiste un tev nevar ne grama ticēt.Vot palaistu tevi saimniekot Kolimā,pārspētu visus bērziņus.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Anonīms 02.12.2016. 15.41

  nu erik , nu ko tu atļaujies!

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Anonīms 02.12.2016. 19.19

  Kā,vai tad tu nemaz neesi latviete?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

traductrice 02.12.2016. 11.33

a, nafig, vispār budžets? Davaj, visu naudu sapļekerē pa “projektiem” un miers.

+11
-1
Atbildēt

0

nomale 02.12.2016. 11.16

Asins nauda deputātu pašreklāmai!

+6
-2
Atbildēt

0

zanE. 02.12.2016. 10.48

…paldies žurnālistiem par darbu…šo vajadzētu atkārtot pirms pašvaldību vēlēšanām, lai vēlētāji iepazīstas ar nespējīgo pašvaldību darbu, kuras nejēdz atrisināt vienkāršus saimnieciskus jautājumus…

+11
-5
Atbildēt

13

  lno > zanE. 02.12.2016. 12.03

  Zane. Te ir darbs Konsultants dzimuma aspekta integrēšanai budžeta veidošanas procesā http://www.lvportals.lv/visi/amatu-konkursi/iestade/sabiedribas-integracijas-fonds#mainMenuTOP

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE. 02.12.2016. 12.17

  labs:

  Galvenie pienākumi:

  nodrošināt Eiropas Sociālā fonda projekta “Dažādības veicināšana” Nr. 9.1.4.4./16/I/001 (turpmāk tekstā – projekts) ietvaros plānoto atbalstāmo darbību “Dzimuma aspekta integrēšana budžeta veidošanas procesā”

  —————

  biotops varētu paskaidrot ko nozīmē šī “dažādības” veicināšana caur dzimuma aspekta integrēšanu budžeta veidošanas procesā.

  p.s. Un vēl jautājums – kas to Sabiedrības integrācijas fondu uztur?

  +6
  -8
  Atbildēt

  0

  Ēriks > zanE. 02.12.2016. 12.19

  Šitais amats derētu praporam Miervaldulim.Slušai moju komandu!Budžeta veidošanai divās rindās stāties,sievietes pa kreisi,vīrieši pa labi!Līdzināties,mierrrā!!Iznāktu budžets kā odziņa.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  atrium > zanE. 02.12.2016. 12.21

  lno

  Super. Jau tikai par siles izdomāšanu čekas viķirānei, LC pederastijas sludinātājai un Šļesera bandas padlai, Pētersonei, visa Vienotība būtu jāaizlaiž biogāzē. Pēc pēdējā grama čekas sūdu izdauzīšanas, saprotams.

  0
  -9
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > zanE. 02.12.2016. 13.58

  andrejs:„…biotops varētu paskaidrot ko nozīmē šī “dažādības” veicināšana caur dzimuma aspekta integrēšanu budžeta veidošanas procesā…”

  Jautāts, atbildu. (Kaut nešaubos, ka pat patriotiskiem lasītpratējiem mana liberāļa atbilde jau iepriekš zināma):

  Tādi nepelnītas naudas pārdales konsultanti, projektu speciālisti, integratori, Eiropas fondu dažādības veicinātāji ir triecami tieši tajā pašā virzienā, kur visādi tikumības preambulatoriju konstruktori, arodbiedrību un vides aktīvisti.

  Eiropas idiotismi, kuru netrūkst, ne mazākā mērā neattaisno vietējās muļķības.

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE. 02.12.2016. 14.19

  mīļumiņ, ko Jums tā Preambula ļaunu nodarījusi? Preambulas ideja nenāk no arhaiskajiem un tumsonīgajiem pastalniekiem, bet no ES Tiesas ilggadīgā tiesneša Egila Levita. Acīmredzot viņam šķita, ka tāda Latvijai, kuru pārpludinājuši krievu kolonistu bari, un tā nespēj atgūties no okupācijas sekām, ir vajadzīga.

  Ceru, ka vismaz Levita prāta spējas neapšaubāt?

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > zanE. 02.12.2016. 15.01

  andrejs. Mums ir tikai viens visu zinošs pilsonis. Gaidīsim, kad dibinās savu partiju Gudrie pret tumsonību:)

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  andrejs > zanE. 02.12.2016. 15.54

  to lno

  diez vai tauta būs pietiekami atbilstoša augstajām prasībām.

  Vispār varētu būt partija*, kurā ir divi vienlīdz principiāli biedri ar nedaudz atšķirīgu ideoloģiju – SB un Biotops, un kā slepenais atbalstītājs dzeris49-tais. Par interneta trolli varētu piestrādāt latviešu čekistu meklētāja.

  __________

  * – Jānim Danosam reiz tāda bija – zvērīgu liberāļu partija… Ap 1998. gadu no šī saraksta uz Saeimu kandidēja viņš un sieva. ?

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > zanE. 02.12.2016. 16.35

  …lno andrejs. Mums ir tikai viens visu zinošs pilsonis. Gaidīsim, kad dibinās savu partiju Gudrie pret tumsonību:)…”

  Ja nu ir kas, par ko apbrīnoju patriotus, tad tā ir spēja rakstīt, neapguvušiem lasītprasmi. Citādi būtu pamanīts, ka tas „viens visu zinošs” neatdala sevi no tautas (kuru, tik gudru, nez kā spēj ievest purvā liberāļi, tie paši, kas, atšķirībā no visas pasaules patriotiem (sk. Lepēnu) negrib sargāt mūs, bārenīšus, no Puķina u.t.t…) Ka tiešām nesimpātiskie Saeimas divi Dzintari ar Parādnieku ir tikpat mans, cik Jūsu spogulis. Nepatīk man tajā redzamais, bet paša attēls tajā nekad nav saukts par simpātiskāku, kā lāpnešu plikie vēderi.

  Toties partija „gudrie pret tumsonību” jau nodibināta, pat vairākas.

  Jā un ar manu partijas biedru nozīmēšanu arī ne visai izdevies bez lasītprasmes. Redzam, ka ar laiku iemaņas pavājinās.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > zanE. 02.12.2016. 17.14

  J. Biotops…nez kā spēj ievest purvā liberāļi, tie paši, kas, atšķirībā no visas pasaules patriotiem (sk. Lepēnu) negrib sargāt mūs, bārenīšus, no Puķina u.t.t…)

  ___________________________________

  Kas par graujošu argument! Atkal Lepēna? Vai Fijonam vai Sarkozī mazākas simpātijas pret Putinu? Nu negrib tā Lepēna kā liberāļi bagātināties ar islamu un teroristu kultūru! Šausmas:):):)

  P.S. Šogad arī piedalījos lāpnešu gājienā, 17000 pārsvarā jauni, simpatiski cilvēki.

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > zanE. 02.12.2016. 17.26

  Ino – par Fijona rusofīliju un attiecībām ar Puķinu nav grūtību uzzināt nevienam. Ja tik ir vēlēšanās.

  Par Sarkozī piesaukšanu pat nobrīnījos – viņa izdarības pēc krievu iebrukuma Gruzijā un Mistrālu bizness nevarētu būt nezināmi pat īsteniem latviešiem. Lasītprsme tomēr reizēm ir dikti noderīga. Sevišķi – kopā ar atmiņu.

  Te blakus komentā Jūs iemetāt linku uz DW. Tur sējējs Puķins bārsta pa pasauli savus kandidātus – vai kaut viens no tiem nav kārtīgs savas tautas patriots?

  Jauki, ka pret galveno manis rakstīto – par spogulīšiem – argumentu nav. Tātad esam vienojušies.

  PS par lāpām – ir manā bataljonā tradīcija – Lāčplēša dienā pēc parādes uz kapiem ar lāpām. Kopš atvaļinājos (gadi) parasti ļepoju pa malu, knipsēju (pēc gadiem būs interesanti) atlikušos dienesta biedrus un viņu audzēkņus. Tiešām jaunus, simpātiskus cilvēkus, tikai ne tādos tūkstošos, kā Jūs rakstāt. Bet tā nav politikāņu demonstrācija, tātad neskaitās.

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  lno > zanE. 02.12.2016. 17.36

  J.Biotops. Patrioti ir visi, izņemot pasaules lielāko ļaunumu, kurš staigā ar lāpām un plikiem vēderiem:)

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  lno > zanE. 02.12.2016. 21.45

  andrejs. Vai tad Biotops arī balsoja par ZRP?:)

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Absints 02.12.2016. 10.35

Durvju remonts Rāmuļu skolai ir svarīga lieta, labi, ka deputāti visu nakti strādāja un spēja to nolemt. Tur tiešām vajag 100 gudrās galvas, lai spētu pieņemt tik politiski svarīgus lēmumus, tērējot 100 deputātu un viņu asistentu laiku. labi gan, ka ir tāda Saeima, kas atrod risinājumu tam, ko nav spējusi atrisināt skola, novada pašvaldība, Izglītības ministrija, Ministru Kabinets, budžeta komisija… Labi, ka Saeima ir pietiekami profesionāla, erudīta un gudra, ka spēj pieņemt šādu valstiski atbildīgu lēmumu…

PS. Manā iestādē kanalizācija labi nestrādā. Kā vērsties pie Saeimas,lai to sataisa?

PSS Es domāju, ka Saeimas labā prakse ir tā vērta, lai ar to iepazīstinātu citas Eiropas valstis, Briseli, ASV kongresu. Nez vai citur varas orgāni spēj pieņemt tik atbildīgus lēmumus.

+15
0
Atbildēt

1

  andrejs > 02.12.2016. 11.30

  Saeima, kas atrod risinājumu tam, ko nav spējusi atrisināt skola, novada pašvaldība, Izglītības ministrija

  —————–

  Patiešām dīvaini, ka Izglītības ministrija nav atradusi līdzekļus, lai skoliņā veiktu pat tik sīkus darbus, kā durvju remonts, un par to īpaši jālemj Saeimas deputātiem

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

J.Biotops 02.12.2016. 10.13

Ko lai te piebilst? Kāda tauta, tādi deputāti.

+8
-3
Atbildēt

17

  Absints > J.Biotops 02.12.2016. 10.46

  “Katra tauta ir pelnījusi tādus karaļus, kādi tai ir”…

  Vai tiešām esam tik slikti?

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > J.Biotops 02.12.2016. 11.25

  Ķīps – vai vēl ir atlicis kaut mazākais pamats šaubām? Spogulīt, spogulīt…

  (Šie balsojumi tikai pati par sevi maznozīmīga detaļa, viens sīks ceļa stabs pašu nospraustā trasē, no kuras vairs neceru novirzīties)

  +9
  -3
  Atbildēt

  0

  Absints > J.Biotops 02.12.2016. 11.36

  No netīra avota tīru ūdeni nepasmelsi..

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  lno > J.Biotops 02.12.2016. 11.42

  Ak, Biotopa kungs:) Arī Hitleram bija vainīga vācu tauta, kura nespēja realizēt viņa murgus, komunisti sūkstījās par neapzinīgo cilvēku, kurš bija vainīgs viņu neveiksmēs… Vai tikai vaina nav sapuvušajā liberālismā, kuru cildinat seit gadiem, bet rietumu pasauli ievedis purvā, no kura maz cerību izrāpties?:):):)

  +6
  -10
  Atbildēt

  0

  Absints > J.Biotops 02.12.2016. 11.49

  jā, jā, labāks ir Putina autoritārisms. Tur ir zuši, tur ir nēģi..

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

  Anonīms > J.Biotops 02.12.2016. 11.50

  lno – protams, ka Hitlers izmantoja vācu tautu, kuru ar dubļiem sejā pēc 1. pasaules kara nospieda “lielie demokrāti” – Francija un Anglija. 1. p.k. miera noteikumi bija izteikti netaisnīgi – tieši vāciešiem.

  Visam ir sekas, par visu jāatbild – tāda ir pasaules kārtība , āmen …

  +4
  -5
  Atbildēt

  0

  lno > J.Biotops 02.12.2016. 12.01

  Ķīps. Nabadziņš, neredz, ka tiek projektēta gāzes vada 2. kārta:)

  +4
  -8
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > J.Biotops 02.12.2016. 12.02

  Ak, Ino kungs! Tiešām nebiju saskatījis, ka tas bijis Sorosss ar saviem liberastiem, kas noorganizējis balsojumus par naudu Ventspils hūtītei, nu tai pašai, kas nenogurstoši atmasko sorosīdus un Gejropu.

  Nepelnītas naudas pārdale nu noteikti ir sapuvušā liberālisma pazīme, ar ko nekā kopīga nevar būt ne patriotiem, ne zemnieciskiem vides aktīvistiem.

  Par Hilteru – sagadījies, ka šis pie varas nāca ne vienkārši likumīgās vēlēšanās, bet arī ar grandiozu savas tautas atbalstu. Tās pašas tautas, kas Drēzdenes bombardēšanā vaino anglosakšu liberastus, jo tautas vēlētais vadonis taču bija solījis, ka bumbas kritīs tikai uz citu galvām. Un ticat vai nē – arī komunisti valdīja tieši tik ilgi, cik tauta to ļāva. Tāpat kā mūsdienās Puķins Krievijā, kāds ausainis Rīgā vai hūtainis Ventspilī. Un mūsu 100 gudrie augstajā namā.

  Spogulis mums abiem viens un tas pats.

  +9
  -5
  Atbildēt

  0

  andrejs > J.Biotops 02.12.2016. 12.07

  lno: komunisti sūkstījās par neapzinīgo cilvēku

  ——————

  kurš joprojām (ap 1986. gadu) jāpāraudzina un vēl “nav izaudzis” komunismam, jo materiāli ekonomiskā bāze jau “uzcelta”.

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

  lno > J.Biotops 02.12.2016. 12.19

  Biotops. Nu izkāpiet no ķēķa un vediet tautu pareizajā virzienā:) Vai tad ES komisijā nebija vēl lielāks korupcijas skandāls, bet nevienu taču nesodīja. Interesanti, ar ko Soross būtu labāks par Ventspils hercogu, kuru jūsuprāt atbalsta tikai nacionāļi? Lembergs taču dala tikai 28 miljonus, viņš Eiropas robežas nav atvēris, neticu, ka nozadzis vairāk par miljardu? Kas ir miljards,salīdzinot ar Sorosa veikumu? Vai Jūsu liberāļi dod pretsparu RU agresijai un propagandai? Visi apvēmušies, tikai Biotopa kungs baltā frakā:)

  +6
  -9
  Atbildēt

  0

  lno > J.Biotops 02.12.2016. 12.20

  andrejs. Nu kā var uzcelt komunisma mat. teh. bāzi, ja neapzinīgais cilvēks visu nozog?:)

  +3
  -9
  Atbildēt

  0

  andrejs > J.Biotops 02.12.2016. 12.41

  to lno

  Nu nebija jau viegli. Tāpēc jau termiņu nācās atlikt.

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

  Absints > J.Biotops 02.12.2016. 12.47

  Atbrauca marsieši, pārvēlēja Lembergu, Ušmeriku, Cauni, Zaķi, Boldānu..

  Ievēlēja Kaimiņu, Potapovu, Ločmeli, Spolīti…

  Bet tauta mums gudra!

  +9
  -2
  Atbildēt

  0

  andrejs > J.Biotops 02.12.2016. 12.47

  Kāpēc tikai nacionāļi…

  1550000 eiro Ventspils Olimpiskā centra sporta infrastruktūras attīstības projektam (rosinātāji I. Parādnieks, A. Krauze, E. Smiltēns), kā arī 1550000 eiro slēgto tenisa kortu celtniecībai Liepājā (rosinātāji – I. Parādnieks, A. Krauze, E. Smiltēns).

  Edvards Smiltēns, viens no Vienotības līderiem, arī atbalsta.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  atrium > J.Biotops 02.12.2016. 12.53

  Ķīps

  Atbruca marsieši, pārvēlēja….

  Tie, kuri pārvēlēja Dombrovski, Kamparu, Pabriku, Straujumu, Matīsu, Rinkēviču un Kozlovski, tie jau laikam no Sīriusa zvaigznāja būs bijuši.

  +4
  -8
  Atbildēt

  0

  lno > J.Biotops 02.12.2016. 13.38

  Ķīps. Tik gudrs vērtētājs un neredz, ka Ventspilij naudu iedala ne tikai NA un ZZS, bet arī V. Tad jau pietiks ar ķīpiem, iztiksim bez marsiešiem? Kas tā par potapovu, Strīķe vai? Arī bija pie dalīšanas?:)

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  Absints > J.Biotops 02.12.2016. 15.11

  Potapovs ir Saeimas deputāts, kam pieder restorānu ķēde Gan Bei…

  +5
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam