Latviešiem cerības par medaļām jāglabā līdz nākamajai Olimpiādei 10

Komentāri (10)

medusmaja 19.08.2016. 13.39

no malas, diemžēl, izskatījās, ka daudziem vienkārši nav tās “dzirksts”, kas dzen uz priekšu…

0
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > medusmaja 19.08.2016. 15.01

  Nuja, vērojums labi derēs LOK sportokrātiem izgāšanās attaisnošanai. Mēs tā gādājām, tik daudz naudiņas iztērējām, bet tiem sportistiem, raugi, „nav dzirksts”. Vajag vēl vairāk naudas, tad taisīsm labākus. Ja izdosies.

  Toties delegācija mums liela būs garantēti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

traductrice 19.08.2016. 09.06

Es pilnībā pievienojos mjbjosh. Arī mani urda jautājums, kā vispār var rasties situācija, ka uz svarīgāko sporta notikumu(!) var aizsūtīt sportistu, lai viens peras pliks pa nātrēm. Un ne jau tikai peldētāja. Sirmais teica to pašu. Pieņemu, ka gan jau vēl arī citi. Manuprāt, žurnālistu PIENĀKUMS ir atklāt visas aizkulises par LOK/federāciju čiekuru lomu šajā pasākumā.

Ja runājam par pašiem sportistiem, viņi visi ir MALAČI! Visi ir izdarījuši maksimālo, cīnījušies līdz galam, un arī tie, kas palika vērtējumā lejasgalā, ir PASAULES spēcīgākie sportisti. Mums bija liela komanda, kas pārstāvēja plašu sporta veidu klāstu, un ar to vien jau ir pamats lepoties. Manā sirdī rūgtumiņš ir vien par Šmēdiņu/Samoilovu – no viņiem es tiešām gaidīju virsotni, nevis piedalīšanos.

Ja par funkcionāriem, tad gribu atgādināt, ka sporta federāciju loma ir attīstīt sportu Latvijā, veicināt bērnu iesaistīšanu, no kuriem tad izaugs nākamie izcilnieki, attīstīt infrastruktūru, finansiāli atbalstīt sportistu izaugsmi, nevis braukt uz OS. Viņu darbs ir tieši OS starpposmā un darbavieta – Latvijā! Un tieši no federāciju ieguldījuma ir atkarīgi sportistu panākumi, nevis otrādi!

Tokijā tiks iekļauti jauni sporta veidi. Nezinu par pārējiem, bet visai labi zinu klinšu kāpšanas virtuvi. Jau tagad Pasaules kausos ir masveidīgi un ar lieliem panākumiem parādījušies japāņi, lai arī agrāk japāņi vispār nefigurēja šajā sportā. Tā ir tieša valsts reakcija uz nākamajām OS. Japānā ārprātīgā ātrumā TIEK ATTĪSTĪTS sporta veids, jo sportistu evolūcija jau nenotiek vienā dienā. Arī Latvijā ir sportists, kas piedalās kausos – lieki piebilst, ka 100% ar savu naudu un 100% trenējas tikai ar savu entuziasmu sporta zālē, ko izveidojis 100% par saviem līdzekļiem. Bērnu sports – tīri uz vecāku pleciem. Uz ko Latvija var cerēt Tokijā?

+7
0
Atbildēt

1

  Anonīms > traductrice 19.08.2016. 09.54

  un kad es rakstu , ka esam čekistu pārvaldīta valsts – jūs man liekat mīnusus – visu laiku vieni vienīgi mīnusi – liekuļi tādi – un pēc tam paši raudiet , bet skaidri un gaiši pateikt – nost ar čekistiem un viņu pakalpiņiem nespējiet

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Anonīms 19.08.2016. 08.42

Varbūt jāprasa atbildība no LOK. Sākot ar to cik naudiņas vispār aiziet sportistiem un cik funkcionāriem.

Tā ir padlaiku čekistu palieka,ka vairāk ir uztaugi halavščki nekā dalībnieki.

Kārtējā valsts izzagšana. Uzrakstiet kādās viesnīcās dzīvoja par velti vozinātie un ēdinātie politiķi un sporta ierēdņi un kur un kā dzivoja sportisti

+3
-1
Atbildēt

0

klusais 19.08.2016. 08.09

Izskatās , ka psiholoģiski noplīsa mūsējie … sākot ar volejbolistiem…

Skatoties Štromberga pedējo braucienu izskatījās , ka viņš pat īsti negribēja tikt nākamajā kārtā …

+4
0
Atbildēt

1

  lno > klusais 19.08.2016. 12.57

  Medaļu nav, toties LV lielākā delegācija no Baltijas valstīm…Augam gudri

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

Jânis Platkojs 19.08.2016. 07.58

Sportistiem, protams, neko nevar pārmest, bet gribētos izlasīt kārtīgu analītisku rakstu ar datiem un skaitļiem, arī privāto un personīgo pusi no sportistu viedokļa. Kāpēc peldētājai, kura uzstāda LV rekordu, neaizbrauc līdzi treneris, bet cik saprotu no komentāriem citās vietnēs, kaut kāds LOK funkcionārs ar ar savu jobe*ri (atvainojos par rupjību). Salīdzinājumu ar citām mazām valstīm, ieguldījumu un atdevi, to, vai mums vispār ir vērts braukt uz vasaras spēlēm. Ja par to visu maksātu Coca-Cola vai Nike, man nebūtu iebildumu, bet apzinoties situāciju ar LV komandas absolūto impotenci spēlēs un cilvēku izmisumu ar iespēju nokļūt pie ārsta, rodas jautājumi, vai profesionālais sports LV ir nepieciešams. Vai par to būtu jāmaksā katram pilsonim no savas kabatas, vai tikai jāļauj finansēt savu darbošanos pašam (cik saprotu, to dara Prokopčuka, Gulbis). Kāpēc pašnodarbināts sportists ir labāks par pašnodarbinātu IT attīstītāju, rakstnieku vai tulku? Tik daudz jautājumu, un tik maz atbilžu.

+9
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 19.08.2016. 07.57

Jāglabā cerības … ai, ai, ai… Jau tagad skaidrs – sajēga, ka tajā balagānā nav jāpiedalās, neradīsies ne pēc 4, ne 8 gadiem.

Ka vidēji netīrais bizness kar kļičku „olimpiskā kustība” jau sen pārvēties par precīzu pretstatu kustības aizsācēju ideāliem – tā taču tikai nenozīmīga nianse. Birokrāti dalīs naudiņas (sevi neaizmirstot), despotiski režīmi taisīs reklāmas, sportisti rīs, ko dod un liek, žurnālisti to visu apdziedās, tauta sajūsmā laimē dies un reizēm paraudās par nedabūtiem bļembukiem. Laime turpināsies.

+3
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: