Ukrainas apgabaliem noteikti terorisma draudu līmeņi (papild.)

14

Komentāri (14)

west 12.08.2016. 08.55

Uzturēt reitingu ir Putina dzīvības vai nāves jautājums.

Olimpiādē dopinga skandāls. Ekonomikā naudas nav, nebūs un pensijas samazinās. Nafta lēta. Ārpolitikā gandrīz pilnīga ignorance no civilizētām valstīm. Sankcijas. Sīrija tālu un visiem jau apnikusi.

Ka atliek ? Protams atkal jauns kariņš ar banderovcu Ukrainu. Tautai patiks jaunu noteikumu izvirzīšana gejropai un pendosiem. Tā gribas lai visi baidās, ka až spēka vairs nav.

Kaut kas liek domāt, ka tas var būt pēdejais karš Putina mūžā.

+2
0
Atbildēt

0

valdemir 11.08.2016. 20.01

Ceru, ka Ukraina ir izmantojusi šo nosacīto pamieru un militārās rūpnīcas rāvušās trijās maiņās, ieskaitot Južmaš. Nekādi memorandi taču vairs nav spēkā.

+4
0
Atbildēt

0

J.Biotops 11.08.2016. 19.15

Pazīstama izrāde ar zināmu turpinājumu.

Aiz kāda stūra atskanēs vairāki šāvieni, varbūt ticamības nostiprināšanai galu ņems daži krievi (māksla prasa upurus), nez no kurienes tiks sašauta kāda māja (kopš Rjazaņas mācībām FSB ir nopietni mācījusies) un tad jau miermīlīgās Krievijas pilnvērtīga atbilde – aviācija bumbo ceļus un aizsardzības izvietojumu, piesedz tanku uzbrukumus, reaktīvās sistēmas „strādā pa laukumiem”, moskaļu propagandoni taurē par Ukrainas iebrukumu, ko pēdējā brīdī ar zibenīgu pretuzbrukumu novērsusi varonīgā Krievijas armija diženā Puķina tālredzīgajā vadībā.

Rietumos bezmaksas un savādāki miera cīnītāji piebalsos un cēlā sašutumā prasīs ANO apturēt fašistiskās Ukrainas agresiju…

Arī latvju bāleliņiem netrūks sakāmā.

+6
0
Atbildēt

3

  otra puse > J.Biotops 12.08.2016. 08.15

  Biedrs Lembergs novēlēs Putinam veiksmi aizsargāt savas valsts teritoriālo integritāti un nedaudz vēlāk valsts prezidents un ministru prezidents centīsies samērot sava saimnieka pausto ar NATO sandartiem. Rinkēvičs kā parasti nogaidīs pārējo Baltijas valstu kolēģu reakciju un tad ietvītos kaut ko neitrālu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Austras koks > J.Biotops 12.08.2016. 08.28

  Biotopam.

  Krimas ziemeļos drošības nolūkos Krievija atslēgusi internetu, jo 7. augustā Krimā no Ukrainas esot līduši iekšā Ukrainas diversanti:

  “Internets Krimas ziemeļu iedzīvotājiem atslēgts pēc nesenajiem Krievijas specdienesta paziņojumiem par naktī uz 7.augustu Armjanskas apkaimē it kā notikušo Ukrainas diversantu aizturēšanu.”

  http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=47783613

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > J.Biotops 12.08.2016. 08.57

  AK – abi atpaliekam no dzīves. Jau vakar, vēl pirms mana ieraksta, moskaļi rāva vaļā:

  «Попытки прорыва прикрывались массированным обстрелом со стороны Украины и бронетехникой вооруженных сил Украины. По данным «РГ», украинские БТР даже заходили в воду Сиваша, чтобы прикрыть огнем своих диверсантов».

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam