Cer “Nākotnes nama” būvi sākt septembrī 19

Komentāri (19)

read this article 23.08.2019. 16.50

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: ir.lv/2015/07/30/cer-nakotnes-nama-buvi-sakt-septembri/ […]

0
0
Atbildēt

0

오피쓰 26.07.2019. 09.59

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2015/07/30/cer-nakotnes-nama-buvi-sakt-septembri/ […]

0
0
Atbildēt

0

Oto 31.07.2015. 21.09

Vai tikai tā planotā viesnīca blakus muzejam ar nebīja izbrāķēta!!!!

+2
0
Atbildēt

0

hombros 31.07.2015. 11.20

Nedomāju, ka arhitekti, kas vāc parakstus pret tā saucamo Nākotnes namu ir balti un pūkaini jau kopš dzimšanas, bet tas Okupācijas nama paplašināšanas plāns man galīgi nav simpātisks. Pārsauciet atpakaļ par Strēlnieku muzeju! Lai latviešu strēlnieki noliek visus pa vietām! 🙂

+9
-2
Atbildēt

0

Rasma Kârkliòa 31.07.2015. 08.53

Mani mulsina dīvainie anonīmie komentāri, kas nez kāpēc agresīvi vēršas pret Okupācijas muzeja efektīvu darbību. Kad “tante sidra” un citi demagogi beidzot savus uzskatus klāstīs atklāti, ar savu īsto vārdu? Okupācijas muzejs veic būtisku valsts aizsardzības darbu informācijas karā, nemetiet sprunguļus, bet atbalstiet to! Muzejs galvenokārt dzīvo nevis no valsts naudas, bet gan no simtiem brīvprātīgo pilsoņu darba un ziedojumiem “Latvijas Okupācijas muzeja biedrībai”, kam ir sabiedriskā labuma statuss, līdz ar to Latvijas ziedotāji var gūt nodokļu atlaides. Ar to un patiesu informāciju var iepazīties Okupācijas muzeja mājas lapā.

+5
-16
Atbildēt

3

  DD1 > Rasma Kârkliòa 31.07.2015. 09.08

  > rasma_karklina

  “Kad “tante sidra” un citi demagogi beidzot savus uzskatus klāstīs atklāti, ar savu īsto vārdu?”

  Kāpēc Jūs oponentus saucat par demagogiem? Daudzas reizes ar objektīviem datiem pamatots, cik patiesi ir apgalvojumi, ka “Muzejs galvenokārt dzīvo nevis no valsts naudas” u.c.

  Es noraidu šo projektu estētisku iemeslu dēļ un tādēļ, ka Stūra māja ir ideāli piemērota vieta okupācijas muzejam.

  Ar savu īsto vārdu un personas kodu atbalstīju Zaigas Gailes aicinājumu http://www.mugurkauls.lv/ Tas liecina, ka man nav iebildumu, ka viņa runā arī manā vārdā.

  +13
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE. > Rasma Kârkliòa 31.07.2015. 09.47

  …Kārkliņas kundze, jāteic – Jūs šoreiz pārsteidzāt…negatīvā nozīmē, oponentus nosaukdama par demagogiem, tikai tāpēc, ka tiem ir cits viedoklis…kaut kā…lēti!…

  ….ja Jūs būtu tikpat aktīvi sekojusi diskusijai kaut vai šajā vietnē, kā cenšaties uzbrukt – citādi domājošos saucot par demagogiem – būtu iepazinusies arī ar argumentiem, kuri šeit atkārtoti neskaitāmas reizes…Zaiga Gaile runā arī manā vārdā, tāpēc esmu parakstījusi arī viņas un pārējo arhitektu grupas aicinājumu…

  …muzeja mājas lapā atrodama tik nepilnīga un “uzfrišināta” informācija, noklusējot par valsts dotācijām, bet izceļot privātā muzeja biedrības nozīmību, ka….piedodiet, atļaušos to atkārtot vēlreiz – tā ir trimdas latviešu ambicioza vēlme ierakstīt savus vārdus vēsturē, ignorējot reālo situāciju, loģisku un saprātīgu diskusiju…

  ….vai mani argumenti iegūtu citu svaru Jūsu acīs, ja savam vārdam pievienotu arī uzvārdu?…spēsiet tajā ieklausīties?…

  +14
  -4
  Atbildēt

  0

  Rasma Kārkliņa citus apsūdz demagoģijā, kamēr pati tieši ar demagoģiju nodarbojas: “.. vēršas pret Okupācijas muzeja efektīvu darbību”.

  Kurš un kad vērsies pret Okupācijas muzeja darbību? Kamēr LNB kā Birkerta puspelēka kaka nav ne reizi nomazgāta tīra, Okupācijas muzeja darbība ir Birkerta balta prezervatīva uzmaukšana Strēlnieku muzejam, Okupācijas muzeja tagadējai vietnei. Baltu kaku, kas nekad Vecrīgā nepaliks balta, vēl neviens nav Vecrīgā iespiedis, — OM īpāsnieki tagad to izdarīs pataisot Strraujumu par galveno prorabu? Varbūt vēl svarīgāk ir Okupācijas muzeja īpašniekiem sēdēt Rātslaukumā, tuvāk Ušakova durvīm Rīgas domā, bet pats svarīgākais — izvairīties no Stūra mājas pārņemšanas un pierunāt Straujumtanti likt VNĪA veikli Stūra māju uzprišināt, komercializēt un nosaukt par Tetera namu?

  Kur ir īstie NA patrioti, — arī jūsu acupriekšā Stūra māju taisa neredzamu un arī par jūsu kā nodokļmaksātāju naudu.

  OM īpašniekiem savdaba doma, — ko Rasma Kārkliņa sauc Okupācijas muzeja darbību?? — jo Okupācijas muzeja īpašnieki sēdēs tuvāk Ušakova durvīm Rīgas Domē un tālāk no Stūra mājas, jo okupācijas fakts labāk pierādīts. Un Vienotība ar Straujumas tiešo atbalstu pielabinās Nollendorfam varas saglabāšanas dēļ, toties — par un Stūra mājas tēla izgaisināšanas cenu?

  Ušakovs un saskandinātāju partija ieguvuši lieliskus atbalstītājus savai ideoloģijai — okupācija… varbūt bija, varbūt nebija, okupantu nav noteikti… un Stūra māja, kāda Stūra māja? Tetera nams!

  Vai vēlētājiem laiks saprast, kuras partijas ir vienotas koalīcijā?

  +14
  -3
  Atbildēt

  0

DD1 31.07.2015. 08.33

> Skumjais Bruņinieks

“Šis ir klasisks, uzskatāms piemērs, kā aiz nacionāliem, patriotiskiem lozungiem var izdarīt kaitniecību valstij.

“Nākotnes piebūve” – apšaubāmas kvalitātes projekts!”

Ar to viss ir pateikts.

+17
-3
Atbildēt

0

ierados 31.07.2015. 06.24

Pridurok, tava galviņa nav piemērota domāšanai ne sākumā, ne pēc tam. Tā vajadzīga tev lai kustinātu hļeborezku, kur iemest semočkas no putina kabineta palodzes.

+3
-3
Atbildēt

0

TanteSidra 31.07.2015. 00.07

katrs ietaupīts eiro ir vajadzīgs Latvijas aizsardzībai.

tiešu draudu apstākļos atdot valsts naudu 7 līdz 10 miljonus Eur privātuzņēmēju Birkerta, Nollendorfa un Nāgela k-gu apšaubāmas vajadzības privāta muzeja projektam ir noziedzīgi vai idiotiski.

šī projekta bīdītāji un atbalstītāji, – paši tiekiet skaidrībā kā jūs sevi vēsturē pozicionēsiet, kurai no projektā ieinteresēto grupām jūs vairāk atbilstiet.

tie vairs nav joki vai nieki ko jūs dariet

mantrausīgs ierēdnis korumpants vai labticīgs idiots, šā vai tā jūs esiet mankurti, vistiešākie savas valsts nodevēji, – novājinot Latviju jūs atklāti darbojaties Maskavas interesēs, tās sakrīt ar jūsu vajadzībām, ja valsts tiks okupēta tiksiet no ienaidnieka atalgoti.

acīmredzami nodevēju karma jūs īpaši nesatrauc, bet, – ja valsts dzīvos, jūs bargi tiesās laicīgā tiesa un atbilstoši noziegumam jums no soda neizbēgt.

+16
-10
Atbildēt

8

  zanE. > TanteSidra 31.07.2015. 00.43

  ….pievienojos!…kungiem būtu lietderīgi noskatīties šo sižetu un atbildēt uz jautājumiem, no kuriem (kopā ar arhitektu Pujatu) tie gļēvi mēģina izvairīties – kādas būs izmaksas vēl vienas Birkerta neveiksmes uzturēšanai…

  http://tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-zinas/641240?autostart=true

  +14
  -4
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > TanteSidra 31.07.2015. 01.01

  Jo lielākās izmaksas, jo labāk.

  Jo miers baro, bet karš posta. Nevajag mums kara izdevumus.

  Jebkura jauna celšana SILDINA ekonomiku. Bet izdevumi aizsardzībai PROVOCĒ un tuvina Krievijas iebrukšanu. Tā, lūk.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  ierados > TanteSidra 31.07.2015. 06.37

  Zane, žēl, ka uzskati pārdaugavas kluci par Birkerta neveiksmi. Viņa ieceri sačakarēja pašmāju celtniecības gudrinieki ar savu alkatību un nevarību. Birkerta pārlieku uzticēšanās var to nejēdzību atkārtot no jauna. Nav dzirdēts, ka viņš pats šai iecerei ļoti tuvu un dedzīgi stāvētu. Saprotams, neviens autors nevēlas piedzīvot atkal, ka samaitā viņa ieceri. Toties budžera naudas zāģētājiem tas ir gards kumoss, koncertzāles uz ab dambja ar cemūdens stāviem u.c. brīnumi. Jo trakāki un dārgāki, jo vairāk naudas!

  +6
  -11
  Atbildēt

  0

  Skumjais Bruņinieks > TanteSidra 31.07.2015. 07.17

  Malacis, TanteSidra, piekrītu.

  Ps

  Šis ir klasisks, uzskatāms piemērs, kā aiz nacionāliem, patriotiskiem lozungiem var izdarīt kaitniecību valstij.

  “Nākotnes piebūve” – apšaubāmas kvalitātes projekts!

  Milzīgi naudas izdevumi, kas tiks tērēti OM ierēdņu birojtelpām!

  Pats galvenais, uz ko jāpievērš uzmanība – kaut kāds neredzams( bet patiesībā nojaušams) spēks par jebkuru cenu ir ieinteresēts OM nepārnest uz “Stūra māju”!

  Tiek darīts viss, lai VDK ēka – MŪSU TAUTAS OKUPĀCIJAS UN MOKU SIMBOLS – tiktu pārvērsts par glamūrīgu Tetera namu ar birojiem un glauniem dzīvokļiem. Tad, redz, mūsu tautas moku kambariem, kur spīdzināto latviešu asinis vēl nav nožuvušas, būs iedota “tirgus vērtība”!

  Un bijušie VDK “savicki”, “indriksoni”, ” lembergi” un ” johansoni” varēs VDK ēkas 4.stāva priekšnieka kabineta vietā izbūvēt sev glaunus apartamentus, kuros, tā pat, kā padomjlaikos, plānos noziegumus pret Latviju.

  Ppss

  VDK “Stūra māja” ir ļoti skaista ēka. Nav šaubu, ka, ja fasādi labi restaurēs oriģinālajos toņos, tā būs ļoti pievilcīga un krāšņa.

  Es personīgi negribētu, ka māja, kura iedvesa bailes visai Latvijas tautai, kļūtu skaista (patīkamos toņos) pat no ārienes. Ārējai fasādei jāpaliek tādai, kāda tā ir iesakņojusies mūsu tautas zemapziņā.

  Lai katrs, kurš brauc vai iet garām šai ēkai ar drūmo pagātni, atcerētos un pieminētu noslepkavotos un spīdzinātos tautiešus.

  Lai tirpas mums iet caur kauliem, kad redzam šo briesmu namu!

  +15
  -4
  Atbildēt

  0

  lno > TanteSidra 31.07.2015. 07.50

  O jā, šis nu ir tas gadījums, kas izputinās Latviju! LM, Citadele, PV, nesenā ziņa,ka Rīgas domē 3 cilvēki gadā nopelna turpat 1/2 miljonu Eur, RS naotehnoloģijas jau tāds sīkums vien ir:):):)

  +5
  -15
  Atbildēt

  0

  zanE. > TanteSidra 31.07.2015. 09.55

  ….ierados…nu, nevajag arhitekta neveiksmes, izvēloties nepiemērotus materiālus celtniecības objektam pilsētvidē – pārspēlēt uz būvnieku atbildību…

  …tādu, piedod, “lažu” varētu pieļaut tikko diplomu ieguvis arhitekts radot savu pirmo darbu, bet pasaulslavenam arhitektam kāds ir Birkerts – tas nav piedodami…starp citu, kādā intervijā TV – viņš pats to arī atzina, vajadzējis piedomāt pie citu apdares materiālu izvēles…

  +12
  -4
  Atbildēt

  0

  Optiskais Tēmeklis > TanteSidra 31.07.2015. 10.03

  Ierados, nu gan applam! Gaismas pils būvuzraugi bija Birkertam ļoti uzticama amerikāņu firma un vēl tiešais lobijists/pasta balodis starp Latviju un ASV līdz Birkerta durvīm – Jānis Dripe. Ja kāds pierunāja projektu maitāt, tas viss notika ar Gunara Birkerta ziņu un akceptiem: Birkerta k-gam ļoti gribējās savu tēlu iemenedžēt materiālā un nepietika ar Pārdaugavu vien, steidzami, jau septembrī tiek solīts baltas kakas ieklučošana Vecrīgā. Un, ja spiedīs tā, kā līdz šim, noteikti iespiedīs. Un ne Rīgā, ne Latvijā vairs nebūs Stūra mājas, būs Tetera nams, — pārpaliks vienīgi prievīšu Nollendorfa OM birojs Vecrīgā.

  +13
  -4
  Atbildēt

  0

  ierados > TanteSidra 31.07.2015. 12.04

  ” pierunāja projektu maitāt, ”
  Tev neienāca prātā scenārijs, kad Birkertam pateica – mūsu nauda, mūsu būvnieki un cenas. Māja būs tāda kā sanāks, vai nekāda. Cienījamais seniors noticēja lunkanajām mēlēm – vai nu tik traki būs. Kad māja nāca pusgatava, bija jau par vēlu. Nav ko šite’ grabināt ar skaidu atlikuma no proc.

  +1
  -11
  Atbildēt

  0