“Migrantu balss” ieskanas internetā 22

Komentāri (22)

Bet 26.06.2015. 16.12

Manuprāt, tādi kā Aleksejs ir mazākums, vai pat niecīga daļa. Lielākā daļa krievu ir naidīgi pret valsti, kurā viņi dzīvo un vēlas to pataisīt par Krieviju, bet tikai Eiropā. Viņiem nav pieņemams, ka Latvija tomēr ir nacionāla valsts ne iebraucēju valsts.

Tas, ka daži mācās valodu ir tikai tāpēc lai iegūtu augstāko izglītību- tā sakot- ir vienkārši nepieciešamība. Kaut šadu nepieciešamību būtu vairāk.

+9
0
Atbildēt

1

  rinķī apkārt > Bet 26.06.2015. 21.56

  Kad Latvijas krievus satiek ārpus Latvijas, var konstatēt, ka viņi ārpus LV ir kļuvuši par pavisam citiem cilvēkiem. Pēkšņi runā latviski un ļoti labprāt, un labi runā. Visādi citādi normāli cilvēki, stipri atšķiras no Krievijas krieviem, bet ticu, ka, nokļūstot atkal Latvijā, savā pufaikciemā starp ” savējiem”, liela daļa no tiem krieviem, kurus te aprakstu, atkal pārvēršas par īstiem kremliniem. Saskaņa Latviju ir saindējusi, gandrīz vai izskatās, ka lielai daļai krievu ilglaicīgi uzturēties savā dzimtajā Latvijā ir kaitīgi. Kaitīgi viņu domāšanai. :) Tas ir visīstākās “vārda brīvības” sekas, kuras šobrīd LR var baudīt :)

  +4
  0
  Atbildēt

  0

Absints 26.06.2015. 15.56

Krievijā Latvija ir ienaidnieks #2 (pirmā, laikam, bija ASV), tajā pašā laikā Latvijā ir paraug attieksme pret cittautiešiem, Krievi masveidā ir aizbrukuši no bijušajām padomju republikām, arī, Vidusāzijas valstīm, arī no Kazakstānas, ari no Ukrainas, protams. No Latvijas prom nebrauc. Kāpēc? Tāpēc ka te tiek nodrošināti ideāli apstākļi, skolas, mediji, var krieviski runāt darba vietā, tramvajā. Ko vēl var gribēt?

No otras puses pastāvīgi novēroju tolerances un lojalitātes trūkumu Latvijas krievos- viņi dzīvo Krievijas informatīvajā telpā, izpilda Kremļa piektās kolonas lomu. Un tas man liekas drusku jocīgi, jo man tas nav īsti saprotams- neviens viņiem pāri nedara, nav cittautiešu slepkavības kā Krievijā, nav fašistisku organizāciju kā tur, cittautiešus nedzen ārā kā Francijā un nerīko grautiņus uz rasu naida pamata, kā Vācijā vai Anglijā, bet viņi ir tik agresīvi,nemācās valodu, rīko iekarotāju demaršus 9. maijā.

Tāpēc tikai apsveicu šāda portāla izveidošanu. Lai veicas! Varbūt patiesība tiks saprasta arī Krievijā.

+16
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam