Rīga un Puze 23

Komentāri (23)

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: ir.lv/2015/04/22/riga-un-puze/ […]

0
0
Atbildēt

0

CBD oil 31.10.2019. 05.42

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2015/04/22/riga-un-puze/ […]

0
0
Atbildēt

0

fun88 20.10.2019. 03.49

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2015/04/22/riga-un-puze/ […]

0
0
Atbildēt

0

Offshore Company Formation 14.08.2019. 12.10

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: ir.lv/2015/04/22/riga-un-puze/ […]

0
0
Atbildēt

0

파워볼총판 26.07.2019. 02.04

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: ir.lv/2015/04/22/riga-un-puze/ […]

0
0
Atbildēt

0

zanE. 22.04.2015. 21.06

….ui, Lembergs ar savas partijas “sastāvdaļu” salecies:

– “Silenieks ir no Zaļās partijas un diezgan regulāri pauž dažādus viedokļus, un parasti tie viedokļi nav Zaļās partijas viedokļi. Un arī tagad viņš ir izpaudies.

Pirmais [Silenieka] apgalvojums ir, ka Aivaram Lembergam nepatīkot Vējonis. Es uzreiz gribu pateikt, ka man patīk sievietes un man nepatīk neviens vīrietis, Vējonis ir arī starp tiem. Jo es vīriešus neuztveru pēc principa – patīk vai nepatīk, es viņus uztveru daudz savādāk – vai viņi ir lietišķi, vai viņi ir zinoši, vai viņi māk organizēt, vai viņi prot darīt darbu, vai viņi prot gūt kādus sasniegums, kādus panākumus u.tml. Ja Sileniekam ar to orientāciju ir savādāk, tad lai viņš arī spriež par vīriešiem – patīk vai nepatīk. Tā kā man šāds jautājums vispār nepastāv, patīk kāds vīrietis vai nepatīk, tai skaitā Vējonis.

……

Silenieks ir no Zaļās partijas tāds darbonis, kurš nestartē vēlēšanās – ne pašvaldību vēlēšanās, ne Saeimas vēlēšanās. Tātad viņš necenšas iegūt vēlētāju jeb pilsoņu kopuma uzticību pat vismazākajā pagastā, bet pilda, tā saucamo, fīrmaņa funkciju partijā. Pareizāk sakot, tā ir tāda funkcija, kad partijas biedri (pirmkārt jau tie, kuri startē vēlēšanās – vienalga, pašvaldības vai Saeimas) iziet zināmu vērtējumu, zināmu sietu, un līdz ar to viņiem ir sabiedrības atbalsts, un viņi veic savu ieguldījumu, tai skaitā, Zaļās partijas darbībā. Viņš ir tas, kas cērp šos partijas ieguvumus vai partijas pozīciju. Viņš ir tas cirpējs, tas augļu ieguvējs. Viņš uz mani ir ļoti apvainojies par to, ka viņš nav šobrīd Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieks un ka viņš nav Rīgas Brīvostas iepirkumu komisijas vadītājs. Es saprotu viņa šo te interesi, bet tā ir viņa privāta interese. Tā nav ne Zaļās partijas interese, ne ZZS interese. Tā ir vienas fiziskas personas interese, teiksim, „dzīvot zaļi“. Un šajā ziņā mums, protams, ir tie viedokļi atšķirīgi. Bet vienalga viņš jau ir iekārtots ļoti labā amatā Rīgas brīvostā, un ļoti, ļoti maz viņš tur strādā, bet regulāri saņem ļoti, ļoti lielu algu. Vārdu sakot, ir „zaļi“ iekārtojies uz Zaļās partijas rēķina. Bet man nav viņam jākalpo, lai viņš arī turpmāk dzīvotu vēl zaļāk.

Tad viņš ir runājis par valsts prezidenta amata kandidātiem. Bija visu partiju tikšanās, kur Zaļo partiju pārstāvēja Zaļo un zemnieku frakcijas vadītāja vietnieks Ingmārs Līdaka, un tur bija norunāts, ka katra no partijām – Zaļā partija, Zemnieku savienība, Latvijai un Ventspilij un Liepājas partija – nāks ar saviem priekšlikumiem, un tad apvienība mēģinās rast kopēju viedokli, vēlams par vienu kandidātu. Viņš pārkāpa šo vienošanos. Es runāju ar Ingmāru Līdaku, zvanīju, jautāju – kā tad ir – norunā vienu, Viesturs Silenieks runā kaut ko citu. Viņš [Līdaka] teica, ka viņam [Sileniekam] partijas pilnvaru tādu nav, tas ir absolūti viņa [Silenieka] privāts viedoklis.” /no ieraksta Lemberga blogā/

+8
-2
Atbildēt

11

  otra puse > zanE. 23.04.2015. 08.07

  Jautājums pa partijas līniju.

  Kāpēc Vienotība Lemberga partiju paņēma koalīcijā pēc Dombrovska demisijas?

  Lai varētu pēc tam uztraukties par Lemberga ietekmes palielināšanos?

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  v_rostins > zanE. 23.04.2015. 09.00

  otra puse

  Iespējams, Prezidentam bija tāds kompromāts par čekistu piesmieto mēslu, Dombrovski un citiem Pederastu parķijas pociem, ka viņi varētu beigt savas dienas cietumā. Ne jau viena čeka vāc kompromātus, to dara arī konkurenti, partneri un pat draugi. Ne velti premļjaks iegāja pie Bērziņa kunga piepūties, kā gailis, bet iznāca laukā nomīzies un nobimbājies.

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  Bet > zanE. 23.04.2015. 11.19

  otra puse, atbilde gan visiem ir zināma: tāpēc, ka Bērziņam un ZZS tā vajadzēja, jo vēlēšanas tuvojās un ZZS vajadzēja tikt pie varas un lembem tāpat.

  Vai tad nu par velti no ZZS rindām izvilka Bērziņu un apstiprināja amatā, ja viņš it neko nedara savas partijas labā, tad kam tāds prezidents no ZZS ar SC balstīts.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  zanE. > zanE. 23.04.2015. 11.53

  …otra puse…varbūt Tev vajadzētu atcerēties notikumu secību?…NA paziņojumu, ka koalīcijas līgums vairs nepastāv, jo MP neatlaiž labi strādājošu Tieslietu ministru un Rasnača smaidiņš TV kameru priekšā – re, kā mēs to Vienotību nolikām pie vietas, tieši ar tādu tekstu…

  …saki, vai uz tādu koalīcijas partneri var paļauties?…vai var paļauties uz koalīcijas partneri, kurš spēlē zemdeķa spēles ar ZZS par ministru prezidenta kandidātu?…par ZZS valdībā – vislielākais paldies pienākas NA, lai kā nacionāļatbalstītājiem tas nepatiktu….

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > zanE. 23.04.2015. 12.12

  Daina Kazāka ministri nosauc par divkosīgu: «Šī koalīcijas vienošanās par demogrāfijas problēmu risināšanu ir mūsu vairāku mēnešu ilgu un smagu sarunu rezultāts, lai panāktu dzimstības veicināšanu, atbalsta sniegšanu vecākiem un nevienlīdzības mazināšanu. Es personīgi nespēlēju Viņķeles kundzes minēto pašiedomāto spēli un nebiju «sakrustojusi pirkstus kabatās». Tieši otrādi, es kā šo sarunu dalībniece un Reformu partijas Saeimas deputāte visu šo gadu pēc vienošanās parakstīšanas esmu strādājusi visās iespējamās izpildvaras darba grupās, sadarbojoties ar Labklājības, Izglītības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības un Finanšu ministrijas speciālistiem, lai pildītu un īstenotu to, ko apņēmāmies.

  Tāpēc mani pārsteidz šāda Vienotības labklājības ministres Viņķeles divkosīga pieeja. Kuriem ministres parakstiem tad var ticēt un kuriem nevar?! Var vai nevar ticēt Vienotības Saeimas frakcijas vadītāja Dzintara Zaķa un finanšu ministra Andra Vilka parakstiem uz šīs vienošanās?»

  http://nra.lv/latvija/politika/102721-milzu-sasutums-par-ministres-vinkeles-izpaudumiem.htm

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  otra puse > zanE. 23.04.2015. 12.44

  Skaidrs, ka ZZS to vajadzēja. Bet jautājums – Kāpēc Vienotība tik viegli pakļāvās Lembergam? Vai tiešām tikai dēļ koalīcijas stabilitātes? Atcerēsimies pirmo Dombrovska valdību, kad ZZS tieši tāpat uzvedās kā tagad – šūpoja un degadēja koalīciju. NA “ultimāti” tomēr salīdzinot ar ZZS visatļautību šķiet nenopietni. Lai gan nenoliedzu, ka šī partija arī ir korumpēta.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  klejotājs > zanE. 23.04.2015. 14.34

  otra puse

  Tev vajadzētu vairāk klausīties Deģenerāli rostiņu, lembes trolli, ar smagu tūpļu un čekistu novirzi smadzenēs. Bet politikā viņš ir nepārspējams experts, es mūždien viņa vērtējumam uzticos. Viņš ir kā gaismas stariņš šajā portālā :))

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > zanE. 23.04.2015. 14.45

  Gaismas stariņš mūsu politikā ir nekorumpētā Vienotība:

  Komentāri (11)

  RP+Vienotība=Zaglerība 22. decembris, 2013 13:05 Atbildēt

  Vienotība! Zaķa nodokļu apiešanas shēmas. Pabrika vīzdegunīgais izteikums par muļķiem, kuri strādā par simts latiem. Viņķeles čuriki un melošana, pensionāru darba nonicināšana. Kampara mahinācijas un tumbočka. Pulka un Škapara siltās vietiņas. Āboltiņas varaskāre, cinisms, iedomība un liekulīgā daba, kas īpaši spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā. Āboltiņas neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā, kas it īpaši izpaudās pēc hokeja spēles, kad viņai par visām varītēm bija jāsaka runa, kas gala rezultātā, līdzjutēju svilpienu iespaidā, izvērtās par totālu Ābotiņas krahu (Dinamo! Dinamo! Dinamo!). L.Mūrnieces personīgās ballītes laikā izmantotais dienesta auto. Čigānes kontrabandas preces. Kariņa nekompetence izdodot rīkojumu, par kura sekām samaksāja nodokļu maksātāji. Buiķa dēlam dzejniekam speciāli izveidotais amats SM. Viņķeles vīram Viņķelim sarūpētā lielā pensija. Čaklā rebes ar sievas firmu un nodokļiem. Āboltiņas vīra atrašanās pie politiskās barotavas. Circenes nežēlīgie eksperimenti ar medicīnas sfēru. Ēlertes, neskatoties uz daudzo mīnusu skaitu, raušanās pie varas, kā arī Ēlertes ārštata padomnieces labi apmaksātais amats, kurš tradicionāli tiek pildīts bez samaksas. Vilka necieņa pret aizbraucējiem, augstprātīgi pasakot, lai taču viņi brauc. Vilka nespēja izsekot notiekošajam Liepājas metalurgā, kaut Lipmans viņu vēstulē jau laicīgi brīdināja, par tur notiekošajām nelikumībām. Dombrovska līdzdalība Valsts autoceļu fonda iznīcināšanā un Latvijas autoceļu sagraušanā. Dombrovska meli pirms pašvaldību vēlēšanām par pensiju nesamazināšanu. Dombrovska ģimenes kredīta īpaši labvēlīgie noteikumi, un latviskās versijas grāmatas izdošana un tulkošana, par Kuveitas naftas kompānijas naudu. Lata likvidācija un valsts fiskālās un monetārās neatkarības zaudēšana. Pārmērīgā konsolidācija, iedzenot tautu nabadzībā un izmisumā, neprasme attīstīt valsti, radot ilgtermiņa attīstības vīziju un plānu, kas būtu saistīta valsts konkurētspējas būtisku palielināšanu, kās arī ievērojamu nabadzības samazināšanu, absolūta neatbilstība tiesiskuma un godīgas valsts pārvaldes principiem. Vienotība!

  http://m.la.lv/aboltina-partijam-nevienojoties-prezidents-premjera-amatam-varetu-nominet-riekstinu/

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

  zanE. > zanE. 23.04.2015. 18.05

  …Ērik…piedod, teikšu kā Ingūna Rībena – idiotu murgus nekomentēšu…Tava centība varētu noderēt vien deģenerālim, andrejam un aivaram…vari turpināt pašapmierināties….

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  v_rostins > zanE. 23.04.2015. 18.54

  zanE

  Ja čekistu piesmietais izdzimtenis, morālais kroplis un maukas bērns, kolorado lentenis, Dombrovskis, ignorē koalicijas līgumu, tas, loģiski, vairs nav spēkā.

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  v_rostins > zanE. 23.04.2015. 18.59

  klejotājs

  Tūpļa un smadzeņu novirzes ir tev, VVF defektīva karlīša zilais draudziņ un pārējiem fekāliju stumdītājiem, ZRP(v) eļektoratam.

  0
  -7
  Atbildēt

  0

klejotājs 22.04.2015. 09.43

Garā vājais urla Rostiņš [viņš arī Lembes kabatas trollis] nesaprot, ka čekists Ernests Kļaviņš ir Māra Bišofa Skolotājs un mentors.

+5
-4
Atbildēt

0

v_rostins 22.04.2015. 09.23

Māri, Māri, kāpēc mērkaķojies pakaļ čekas paskvilu smērētājam, Kļaviņam, ja pats skaidri zini, ka bez ZRP(v) kremļjaģām, kleptokrātiem un pederastiem, kam kopā ar SC un NSL ir vairākums Saeimā, nevar ievēlēt Prezidentu? Atceries saskaņotos balsojumus par UA un Šļesera ieliktnīti ar cūkas ačtelēm, Matīsu!

+3
-14
Atbildēt

2

  Skumjais Bruņinieks > v_rostins 22.04.2015. 09.54

  To Ģenerālis v_rostins

  Jūsu gaišība, vai neesiet aizsēdējies pie Lemberga tajā ģenerāļa pakāpē? Man liekās, ka tiekat nenovērtēts. Smagos noziegumos apsūdzētais ir nepateicīgs cūka – Jūs tik dedzīgi viņu aizstāviet, bet pa karjeras kāpnēm augstāk netiekat.

  Kāpēc?

  Jūs esiet pelnījis vismaz maršala pakāpi un “traktoram” kādu “mazu, melnu naudiņu”(tā teica gleznotājs Irbīte, kad viņam prasīja – cik maksā glezna).

  +10
  -4
  Atbildēt

  0

  Bet > v_rostins 22.04.2015. 17.39

  deģenerālis vienkārši, kā jau trollis, jauc gaisu skaļi un izmisīgi lamājoties. Nekā jauna jau pateikt nevar. Visi komentāri sastāv tikai no ķengām un lamām. Visur vainīga Vienotība gluži tāpat kā Ušakova un lembja partijām! Dīvaina sakritība, lai neteiktu vairāk.

  Interesanti, ka troļiem tik plašs spektrs nolasīts.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

Ebenemezers-3 22.04.2015. 07.42

lembes kabinets pilnaa komplektaa , caur kuru tiek iestumti atbildiigajos amatos augstaas valsts amatpersonas , ar prezidentiem saakot , prokuroriem un tiesnešiem beidzot, puze mums ir reihskanceleja, varbuut turpat netaalu vajadzeeja buuveet jauno čohu , bet šis jautaajums laikam netika puzee saskaņots , tagad buuvees Liepājaa ,bet tas turpat kaimiņos vien ir.

+8
-2
Atbildēt

1

  zanE. > 22.04.2015. 10.17

  …Liepājai taču vistiešākais sakars ar Puzi….redz, Sesks pats pieteicies būt par prezidentu…un Liepājas partija tak ZZS sastāvdaļa….

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: