Tas nenāks, ja paši to nevedīsim 32

Komentāri (32)

Ghost Dog 20.01.2015. 14.32

Tiesikā valstī tomērmēr ne katrs, kas ir apsūdzēts, ir arī vainīgs un tiek notiesāts. Ja principā katram, kas ir aizdomās turētā vai tiesājamā statusā liegtu iespēju publiski izteikties, tad, manuprāt, te kas nebūtu kārtībā. Protams, klibo tiesu sistēma, bet tas jau no citas operas.

+1
0
Atbildēt

0

Absints 20.01.2015. 08.59

Latvijā ir radīta “Noziegumu brīvība”. Tiesības izdarīt noziegumus, un par to netikt sodītam. Un visi to jau pieņem par normu. Un kā sekas – pārvēl noziedzniekus..

+2
0
Atbildēt

1

  edge_indran > 20.01.2015. 09.39

  ———

  “Mēs redzam nākotnes Latviju kā demokrātisku valsti, kurā visiem pilsoņiem neatkarīgi no to nacionālās un sociālās piederības, politiskās un reliģiskās pārliecības, ir nodrošinātas vienādas tiesības. Latvijai ir jābūt humānisma valstij, kurā valda likums, ekonomiska augšupeja un plašas garīgās kultūras attīstības iespējas jebkurai etniskai grupai.” LTF Domes valdes 1989.g.31. maija aicinājums, http://www.barikadopedija.lv/raksti/470353

  ==============================================================================

  Neizdosies pārliecināt uplejistus-kuplejistus, ka 1990.g. atvestais un 1991.g. ieviestais ir novedis pie neplānota rezultāta:

  “Rietumu ideoloģija brīvi kombinē un sajauc idejas, izejot no savām vajadzībām. Viena no šādām idejām – Rietumu vērtības un dzīvesveids ir vislabākie pasaulē. Lai gan vairumam planētas iedzīvotāju šīs vērtības nes nāvējošas sekas. Pamēģiniet pārliecināt, piemēram, amerikāni, ka Krievijai šīs vērtības ir nāvējošas. Jums nekas nesanāks. Viņi tāpat turpinās turēties pie tēzes par Rietumu vērtību universālumu, tādējādi praktiski apliecinot vienu no galvenajiem ideoloģiskā dogmatisma principiem. Rietumu teorētiķi, politiķi un masu informācijas līdzekļi ir absolūti pārliecināti, ka viņu sistēma ir pati labākā.”

  Par Rietumu totalitāro demokrātiju: Aleksandra Zinovjeva intervija (1999, Berlīne) https://infoagentura.wordpress.com/2014/08/20/par-rietumu-totalitaro-demokratiju-aleksandra-zinovjeva-intervija-1999-berline/

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 19.01.2015. 21.13

visās tiesiskās valstīs ir notikušas lustrācijas. Piem mums – nē.

Toties esam zaudējuši 20 procentus no saviem iedzīvotājiem un turpinam tos zaudēt. Ir profesori, kuri saka,ka pēc 30 gadiem Latvijā retais runās latviski.

Cilvēki aizbrauc gan tāpēc ,ka nav darba, gan tāpēc ,ka vara darbojas nevis sabiedrības, bet savā labā. Katru dienu – lasu ziņas – un katru dienu – likums ir – pildīts netiek. Amatpersonu atrunas – kā no zinātniskās fantastikas. Tikko lasīju par VID. Laicīgi nesamaksā pārmaksāto nodokļu naudas. Vēl nesen bija – VID pilnībā nespējot iekasēt nodokļus, kontrolēt nodokļu iekasēšanu no uzņēmējiem, tāpēc augot nodokļi , jo valstij naudu vajagot. Kurš teiks, ka tā nav?

Kā teiktu Ļeņins – tauta ir noasiņojusi – bez spēka un ļaunā pretvara -buržuji, jā buržuji dzīro.

+1
-3
Atbildēt

1

lno 19.01.2015. 20.16

Nacionālā apvienība ‏@VL_TBLNNK 57m57 minutes ago

Šodien iesniedzām koalīcijas padomē Satversmes grozījumu projektu par Valsts prezidenta vēlēšanām ATKLĀTĀ BALSOJUMĀ. Diemžēl ZZS neatbalsta.

+3
-2
Atbildēt

2

  Centrum > lno 19.01.2015. 20.22

  Āksti!

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > lno 19.01.2015. 23.31

  Teātris muļķiem, tāpēc jau iesniedza, ka zināja, ka ZZS neatbalstīs, kad bija reāla iespēja nobalsot par, NA nebalsoja.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

edge_indran 19.01.2015. 14.42

——–Sanita Upleja:”Tas nenāks, ja paši to nevedīsim.”

===============================================================================

Ja vajadzēs, ja būs pieprasījums – , tad atnāks un atvedīs kā “levit-ambulu”.

Tirgus visu sakārtos, nevajag te lieki pļāpāt kā 1988.- 1991.g. mītiņos:

– Bet no kura lai sagaidām šo produktīvo darbību?

G.Kalme:”– Sāksim no lielā konteksta. Kas notiek, kad civilizācija sāk aiziet projām no sava radošā avota, proti, no Dieva? Kristīgās civilizācijas gadījumā Kristū kopā ir Dieva mīlestība un patiesība. Bet mēs, attālinoties no Dieva, gribam no Kristus vairs pārņemt tikai mīlestību: lai viņš akceptē mūs, kādi esam, un ļauj mums darīt visu, kas mums ienāk prātā….”

http://www.la.lv/guntis-kalme-16-marts-katru-gadu-bus-karstais-jautajums-bet-kapec/5/

0
-2
Atbildēt

0

edge_indran 19.01.2015. 14.03

——–Sanita Upleja:”To,ka gribam dzīvot tiesiskā valstī, Latvijas tauta apņēmīgi paziņoja jau 1988.gada 7.oktobrī Mežaparkā,…”

===============================================================================

Lai visa Latvijas tauta varētu savu gribēšanu arī juridiski apliecināt,tad vajadzēja sarīkot referendumu par 4.maija deklarāciju. Ne bez iemesla jau A.Rubiks 1990.g.4.maijā aicija “tautas kalpus” uz šādu saprātīgu un drosmīgu soli. Runas ir runas, taču arī papīriem jābūt kārtībā,- un tautas tieši akceptētajiem ir daudz lielāks spēks:

“(..)Varbūt zālē ir tāds, kas var pateikt, kur ir apspriešanas protokoli, cik cilvēku piedalījušies šajā apspriešanā, kādi ir bijuši viedokļi, kā šie viedokļi sadalījās. Bez tautas balss uzklausīšanas mēs neesam tiesīgi pieņemt tik svarīgu lēmumu.” Latvijas Republikas Augstākās Padomes pirmās sesijas 4. sēde.1990. gada 4. maijā. Vakara sēde http://www.4maijs.lv/st_900504v.htm

0
-2
Atbildēt

0

dzeris49 19.01.2015. 13.51

Pievienojos, MM paši reklamē blēžus, kurus vajadzētu vienkārši ignorēt, it sevišķi amorāli to darīt Sab. TV.

+12
0
Atbildēt

0

Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 11.40

Rakstā ir pareizi pateikts par “tiesiskumu” mūsu valstī, bet nemanīju, ka būtu norādīts uz to, kas ir vainīgs pie tā. Mums ir tā pat, kā Krievijā, kur 10 gadus valda Putins(mums V cilvēki), valstī bardaks, bet atbildīgo nav. Lemberga oligarhu sistēmai ir izdevīga tāda tieslietu sistēma un nu jau ilgi valdošā Vienotība nav ne pirkstu pakustinājusi, lai tieslietās kaut ko mainītu. To nedrīkst darīt, jo sakārtota Tiesu sistēma var, nedod Dies,protams, kaitēt smagos noziegumos apsūdzētajam Āboltiņas un Krievijas draugam Lembergam. Vienotībai tika piedāvāta Tieslietu ministrija, bet Āboltiņa atteicās no šī ministra portfeļa.

Tas daudz par ko liecina un pats galvenais(kad beidzot to sapratīsiet)-

Vienotība ar Āboltiņu ir pilnībā pakļāvusies Lembergam un spēlē svarīgu lomu smagos noziegumos apsūdzētā Karaļvalsts sistēmā.

Ps

Autorei.

Ko Jūs tur visu laiku kabiniet beigās to “neatkarīgā žurnāliste”?

Kaut kā aizdomīgi sāk palikt, kad to “neatkarību” piesauc pie katras izdevības. Mums jau ir pieredze ar “neatkarīgo žurnālistiku” – Neatkarīgā Rīta Avīze, Latvijas Neatkarīgā Televīzija utt.

Neuzsveriet to, atļaujiet lasītājam pašam noteikt – kas ir neatkarīgs vai atkarīgs.

Bet varbūt, ka tā arī vajag, uzreiz pateikt lasītājam – “es nestrādāju ne Vienotības interesēs, ne Lemberga interesēs, es esmu “neatkarīgs”.

Mūsu valstī visi, kas ir “neatkarīgi”, turpmāk varētu to arī speciāli uzsvērt –

“neatkarīgais ārsts” Apinis, ” neatkarīgais Knab vadītājs”, “neatkarīgais galvenais prokurors”, “neatkarīgie politologi” utt.

Vienvārdsakot – mums ir tāda “neatkarība”, ka dzīvojam nozagtā valstī, pa galvu mums staigā smagos noziegumos apsūdzēts papagailis, kas izveidojis visu šo ačgārno “sistēmu”,

bet neviens negrib to mainīt.

Mums bija Dieva doti divi gadi, kad dzīvojām bez Lemberga, lai kaut ko mainītu. Bet vai tad mēs to izmantojām. Vienotībai un Āboltiņai galvenais bija iznīcināt savu politisko konkurentu un Lembergu ienaidnieku Zatleru, kas bija izdomājis naivu un utopiski lietu – veidot mūsu valsti bez smagos noziegumos apsūdzētā aitu un aunu saimnieka.

Ja kāds žurnālists nāks pie Āboltiņas uzdot neērtu jautājumu, tad ir iespējami divi varianti:

Viņa iezviegsies kā ķēve

Vai iesauksies- “beidziet vajāt politiķus pēc partejiskās piederības.

Bet paprovējiet paprasīt par Lemberga tiesvedību un viņa leģimitāti, atbilde būs – “lai tiesa lemj”, “pie mums valstī tiesa nosaka vainas pakāpi”.

Normālā valstī varbūt ka tā arī ir, bet mēs taču runājam par Greizo spoguļu karaļvalsti, kur valda smagos noziegumos apsūdzēts populārākais “valsts saimnieks” Lembergs, kas neko negrib mainīt, jo kopā ar citiem kompartijas sekretāriem un augsta ranga vdk darbiniekiem radīja sistēmu, lai varētu nesodīti izzagt mūsu valsti.

+8
-7
Atbildēt

8

  v_rostins > Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 14.15

  Skumjais Bruņinieks

  un Krievijas draugam Lembergam.

  ____________

  Tuvāka drauga Krievijai, kā Putina smegmas feinšmekers, Zatļers, nav. Vienotībai, kas ir palīdusi zem tā mūdža sedziņas tev nav ko pārmest, jo čupojoties ar pāriju, pati palikusi par pāriju.

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs > Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 14.37

  Neuzsveriet to, atļaujiet lasītājam pašam noteikt – kas ir neatkarīgs vai atkarīgs.

  —————————

  dod arī mums tiesības pašiem noteikt cik Zatlers ir godīgs, neatkarīgs un cik viņa nodomi cēli un rīcība patriotiska, vai tieši pretēji – savtīga.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  To andrejs

  Beidziet vienreiz muļļāt to Zatlera “savtīgumu”, nepalieciet smieklīgs. Laikam negribiet saprast, ko cenšos visu laiku saprast? Varbūt pildiet te kādu uzdevumu?

  Man vienalga, vai Zatlers “savtīgu” nolūku vadīts to darīja. Man svarīgākais, ka mūsu tautai tika dota unikāla iespēja tikt vaļā no Puzes ļaundabīgā audzēja, bet mēs to nolaidām atejā.

  Starp citu, Jūsu izslavēto Zatlera grēku “savtīgumu”, ja ir gribēšana, var piemērot jebkuram politiskam darbiniekam. Jebkurā politiska darbība ir atbilde uz kādu citu politiķa darbību un to var notraktēt pēc patikas, atkarībā – vai Tev politiķis patīk vai nepatīk. Pēc būtības, jebkurā politiķa apzināta darbība ir arī laba viņam pašam un, tātad, “savtīga”.

  Jums šķiet, ka Cilinskis aizgāja 16. martā gājienā patriotisku jūtu dzīts, bet daudzi uzskata, ka tas bija “savtīgums”.

  Jūs uzskatiet, ka Dombrovskis “savtīgu” nolūku vadīts gāza valdību un sauca atpakaļ smagos noziegumos apsūdzēto Krievijas draugu, jo kredīti “spieda”, bet Vienotības ortodoksi šo politisko kustību sauc – “valdības nostiprināšana” un “uzņemšanās atbildību par Zolitūdes jumta skrūvēm.

  Savtīgums ir visos politiķos, to iegaumējiet un “nemuļļājiet” vairs, savādāk saukšu Jūs turpmāk – “kurmīša kungs”.

  Un tagad pāris citātu no šā portāla komentāriem pēc slavenā raksta Īrā “Zatlers rosina atlaist Saeimu”.

  Tante Sidra

  Zatlers bija vienreizējs, es redzēju Gladiatoru, kas pateica – fuckyou aptirstie lakeji, jūs varat mani nepārvēlēt, bet jūs nenospiedīsiet mani uz ceļiem, jo esmu devis zvērestu kalpot Latvijai”!

  Komentārā skaidri un gaiši tiek uzsvērts, ka Zatlers ierosināja atlaist Saeimu, jo netika pārvēlēts un viņa pretdarbība uz nepārvēlēšanu tiek pat pielīdzināta valsts zvērestam. Un ko Jūs domājiet, vai kāds bruka Tantei Sidrai virsū? Tieši otrādi – par šo Zatlera “atriebības” uzslavu Tante dabū 20 plusiņus.

  Nu te vēl būs daži komentāri no personām, kuras Irā rīstīdamās žļembā Zatlera “savtīgumu”, kad viņš piedāvāja aitām un auniem sākt dzīvot bez galvenā cirpēja:

  Klusais

  “man patika. Vecais aizgāja uz visu banku, jo saprata, ka negrib būt klauns.

  Pareizi skatoties no visām pozīcijām.

  Lama

  Vēsturiska diena”

  Zane

  Vienkārši, saprotami, īsi

  pārliecinoši.

  Manas cieņas apliecinājums Zatleram.

  Vispār, pārlasot visus komentārus, gandrīz katrā var sajust gandarījumu, ka par spīti tam, ka viņu nepārvēlēja, viņš nepadevās Lembergam un turpināja cīnīties.

  Cīnījās gan priekš aitām un auniem, gan priekš sevis, bet vai kāds pārmeta savtīgumu?

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  klusais > Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 17.50

  SB – es šodien tāpat domāju, ka Zatlers pareizi izdarīja 🙂 Bet stāsts jau ir par tālāko un tur sākās brīnumi un auzas 🙂

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 18.02

  Skumjais Bruņinieks

  Ja to lopu vadīja ne savtīgums, bet gan zvērisks naids pret latviešu tautu un valsti, tad viņa sodam ir jābūt nesalīdzināmi bargākam. Kopš Zatlera čekas savāktās varzas uznāciena vēl kādu nosaukt par ļaundabīgo audzēju, tiešām jābūt nelietim

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs > Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 19.22

  ļauj mums pašiem spriest par katru politiķi. Tev šķiet, ka Upleja nav pietiekami “neatkarīga”, mums, ka Zatlers nav īpaši gudrs. Tas arī viss!

  Nevajadzēja Zatleram bučoties ar kremļa partiju, un varbūt viņi būtu noturējušies kā politisks spēks, arī latviešu atbalsts būtu lielāks. Starp citu, Dombrovskis būtu bijis muļķis, ja ietu premjerēt koalīcijā, kurā diviem citiem nešķiramiem “partneriem” ir balsu vairākums, Vienotībai vismazāk balsu, bet atbildība par kopīgo darbu būtu jāuzņemas Voldiņam.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  To andrejs

  Nu gan pateicāt – “atbildība par kopējo darbu būtu jāuzņemās Voldiņam…”

  Kad Jūs esat redzējis, kā Voldiņš uzņemtos atbildību par kopējo darbu? Varbūt nedzīvojiet Latvijā ilgstoši un neziniet, ka pie mums valstī ir tāda partija Vienotība, kas ilgstoši ir pie varas, bet neparko neatbild. Vienotība pat neatbild par tām nozarēm, kuras ministrē. Dombrovska (on že “Voldiņš) laikā ir notikušas tik daudz afēras un nelikumības, bet viņš vainu vienīgi izjuta par jumta skrūvēm.

  Tā ir tāda Vienotības un Voldiņa politīpatnība – būt pie varas un neparko neatbildēt.

  Valdība krita, bet neviens nav vainīgs, neviens to nenogāza – pati sagāzās, ka jumts Zolitūdē.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  andrejs > Skumjais Bruņinieks 19.01.2015. 20.16

  Kad Jūs esat redzējis, kā Voldiņš uzņemtos atbildību par kopējo darbu? Varbūt nedzīvojiet Latvijā ilgstoši un neziniet, ka pie mums valstī ir tāda partija Vienotība, kas ilgstoši ir pie varas, bet neparko neatbild

  —————————-

  tam gan pilnībā piekrītu.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

lno 19.01.2015. 10.58

Angela Berke ‏@foxfragaria Dec 7

Anekdote. Domas gigants ierunājās.

https://pbs.twimg.com/media/B4S1LI8CcAExl0A.png:large

+3
0
Atbildēt

0

rinķī apkārt 19.01.2015. 10.16

..Mans jautājums sabiedriskajai televīzijai ir sekojošs – kādēļ man un citiem Latvijas cilvēkiem, kuri nav apsūdzēti par kriminālnoziegumiem, ir no sabiedriskās televīzijas ekrāna jāuzklausa tā saucamās digitālās TV krimināllietā apsūdzēta cilvēka pamācības?…+++ tādēļ, ka arī sabiedriskajai TV ir jārūpējas par saviem reitingiem 🙂 Un, ja raidījuma vadītājs ” nevelk”, tad šai pelēcībai ir jāpiemet kāds “pipariņš”. Cita iemesla nav, kādēļ analītisku raidījumu veidotāji savu ēterlaiku papildina ar klauniem uc profila ” aktieriem”. Un tas, ka pēc šāda šova publikā ir pieprasījums, to jau apliecina Kaimiņa klātbūtne Saeimā.

+10
-1
Atbildēt

3

  lno > rinķī apkārt 19.01.2015. 10.33

  riņķī apkārt. Un, ja raidījuma vadītājs ” nevelk”, tad šai pelēcībai ir jāpiemet kāds “pipariņš”.

  ______________

  Vai tad labāk nebūtu nomainīt raidījumu vadītāju, nekā pārvērst LTV par PBK bekvokālu? de Fakto vismaz agrāk bija ļoti augsts reitings bez Liepnieka, Jurkāna, Lemberga u.c. odiozu personu piedalīšanās.

  +12
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > rinķī apkārt 19.01.2015. 14.34

  ja kaut vai tā pati Spriņģe turpinās “intervēt” cienījamus cilvēkus tāpat kā Saeimas priekšsēdētāju Mūrnieci, tad baidos, ka LTV reitingi pakāpeniski pietuvosies nullei.

  +7
  -6
  Atbildēt

  0

  v_rostins > rinķī apkārt 19.01.2015. 14.41

  andrejs

  Ne katreiz kaķim krējumpods, gadās arī, ka tam asti iever durvīs:

  http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/09.09.2014-11-inga-sprinjgje–artuss-kaiminjsh.id34969/

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

Kurmītis 19.01.2015. 09.55

>> autorei

Kāds „tiesiskums”, sanitiņ? Par ko tu te murgo? Tiesiskā valstī nebūtu iespējams, ka valdošā Siles partija – vemjotība NESODĪTI pērk vēlētāju balsis, vai tās līderi NESODĪTI lobē savus ģimenes biznesus, vai NESODĪTI izkārto sev uz valsts rēķina personīgo parādu norakstīšanu u.t.t. u.t.jpr. Zolitūdes traģēdija, Krājbankas krahs, Liepājas Metalurga nogremdēšana, Pasažieru vilciena 600 miljonu, AirBaltika afēras – tās visas ir tikai pēdējo 2-3 gadu laika vemjotības afēras par kurām NEVIENS no vemjotības maitām ne tikai nav saņēmis sodu, bet pat netiek „aizdomās turēts” !

Latvijā tiesiskuma NAV! Toties ir vemjotības oponentu politiskā vajāšana. Ar valsts administratīvā resursa, DP, KNAB un Silei paklausīgās Tiesu varas palīdzību.

+2
-11
Atbildēt

0

dullaisdauka 19.01.2015. 09.39

Kopumā varētu autores viedoklim pievienoties, izņemot atsauci uz “Sabiedriskās televīzijas” misiju, jo nevar televīziju, kuras pastāvēšana atkarīga no reitingiem un ar tiem saistīto reklāmas finansējumu nekādi traktēt kā “sabiedrisku”. Jāatzīst ka LTV, lai ko mums nemēģinātu iestāstīt tās boss vai NEPLP, ir teju vai tieši tāda pati komerciāla institūcija kā LNT vai TV3, kālab gaidīt, lai LTV nerūpētos par reitingiem, kuri sasniedzami, protams, tikai tad, ja ekrānā var ieraudzīt dažādu odiozi-skandalozu indivīdu sejas un dzirdēt viņu viedokļus, ir augstākā mērā naivi!

+5
-3
Atbildēt

1

  Drosma > dullaisdauka 19.01.2015. 21.05

  nu jau gan – tad iznāk,ka ja nebūs reitngi, nebūs sabiedriskās TV?

  ltv7 rāda krievu raidījumus , kurus neviens neskatās, kā tad tie tā pastāv bez reitingiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

lno 19.01.2015. 09.07

Tas nenāks, ja paši to nevedīsim

_________________

Kas tad vedīs? Publiku pilnīgi apmierina esošā situācija. Sašutums rodas tikai tad, ja pats nav ticis pie siles:)

+4
-10
Atbildēt

0

Mantrausis 19.01.2015. 09.04

Domāju, manisfestāciju varētu rīkot arī šogad – nekas neatšķirtos.

Tiesiskums, škiet, nav asociējams ar ikvienas darbības iekļaušanu jebkādā normatīvā, kas mūsu valstij ir tipiski un izskatās, ka Saeimas nāks un ies, bet šī tieksme paliks. Kā klints.

It kā būtu lieliska iespēja – Saeimā ir Valsts Kontroliere ar stāžu un autoritāti šai darbā un Satversmes tiesas priekšsēdis. Caurskatīt un izpētīt kaut daļu normatīvu, ieteikt atcelt, padarīt visu vienkāršāku – lielisks darbs… Vai kāds pie tā ķēries?

Kas attiecas uz Liepnieku… Arī uz Lembergu vai Rubeni… Reiz bija sauklis – “Ikviens var būt vainīgs”, kas lieliski attiecināms uz Latviju 2015… “Lielie procesi” izskatās tik tizli, ka ta jau ir ikdiena. Mani neuztrauc cilvēka parādīšanās TV (piebilde – pats arī neskatos), bet viņa domas. Autore liekas vēlas būt baisi šķīsta… Latvijā vismaz tuvākos 10 gadus svars vārdiem “godīgs” un “likumpaklausīgs” būs ļoti atšķirīgs… Ar to būtu jāsāk… Principā jēdzīgi būtu tiesu darbību uz gadiem 5 apturēt, lai saprastu, kas tajās vispār notiek, kas notiek “likumdošanā” un… Lietu noskaidrošana? Piedodiet, neticu!

+5
-2
Atbildēt

0

ierados 19.01.2015. 07.51

Temīdai ir aizsietas acis. To var interpretēt dažādi un tas tiek darīts. Viedokļu daudzveidība ir tiesiska. Ja viedoklim pievieno konvertu, tas kļūst ja ne par likumu, tad par obligāt gan vismaz.

+3
-2
Atbildēt

0

Ebenemezers-3 19.01.2015. 07.31

arii lembe briižus pavada uz cietaa notiesaajamo sola , bet tas netraucee viņam vadiit ventspils domi , dot padomus valdiibai, skaitaas ļoti populaars politiķis, praktiski nenotiesaajams, taakaa tiesiskums mums ir interpreteejamaa stadijaa, lielie bleeži amatos mazie aiz resteem

+7
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: