Lūkass: No putinisma vislabāk var aizsargāties, iztīrot savu māju

52

Komentāri (52)

  Andris Doveiks > Andris Doveiks 25.11.2014. 11.25

  Runājot par korupciju…

  http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/portugales-ekspremjeru-neizlaizh-no-cietuma.a107420/

  Vakar, 9:34 | Ārzemēs

  Autori:

  Andris Lācars, LTV Ziņu dienests

  Portugālē pieņemas spēkā korupcijas skandāls, kura ietvaros jau vairākas dienas apcietinājumā tiek turēts bijušais premjerministrs Žozē Sokratišs. Viņš ir pirmais tik augsta ranga politiķis, kas nonācis cietumā.

  Viņa aresta laiku pagarināja tiesa, motivējot to ar izmeklēšanas interesēm. Iepriekš tika pieļauts, ka politiķi varētu atbrīvot pret drošības naudu.

  Sociālistu partijas pārstāvis Sokratešs vadīja valdību no 2005. līdz 2011. gadam. Viņš tika arestēts piektdien Lisabonas lidostā pēc atgriešanās no Parīzes.

  Tās pašas izmeklēšanas ietvaros arestēti un nopratināti vēl trīs cilvēki. Pirms Sokratiša aresta vairākas vietās tika veiktas kratīšanas, kurās piedalījās četri tiesneši, 60 policisti un nodokļu dienesta amatpersonas. Tiek veikta arī izmeklēšana par naudas pārskaitījumiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Doveiks > Andris Doveiks 25.11.2014. 11.27

  Bet es noteikti pievienojos Lukasa viedoklim, ka jākārto sava māja. Nevis Bagdāde, Tripole, Damaska, Kijeva vai Maskava, bet vispirms sava :)

  0
  0
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Andris Doveiks 25.11.2014. 12.55

  Andris Doveiks

  Pidari, kuri ar putām uz lūpām aizstāvēs savējo, atradīsies gan Vācijā, gan Francijā, gan citur. Latvijā tādu īpaši daudz.

  0
  0
  Atbildēt

  0

dullaisdauka 25.11.2014. 09.47

Šoreiz Lukasam ir 100% taisnība, bet letiņi nav spējīgi uz tādu “tīrīšanu” iziet. To sākusi darīt Lietuva, to varētu izdarīt Igaunija, bet latviešu sabiedrība nav tam gatava; joprojām, valdošais viedoklis ir: “Nekaitināsim Krieviju un krievus, jeb, labāk par to nerunāsim, lai Krieviju nekaitinātu utt…”, bet lielākās bažas pastāv par to ka, lūk, Cēsīs ir sākusies ķīniešu invāzija – redzēti 5 gab., kuri tur iegādājušies mājokļus!!! Tas ka valsts saņēmusi mantojumā pusmiljonu lielu piekto kolonu neliekas pa daudz un tiek tirgotas uzturēšanās atļaujas putleriešiem, lai šo kolonu palielinātu…

+2
0
Atbildēt

0

inghem65 25.11.2014. 09.27

Tā jau viš i. Bet par naudu var pat Franciju nopirkt.

+2
0
Atbildēt

0

canoss 25.11.2014. 03.04

Doma jau ir pareiza kad vaig iztīrīt savu māju. Bet te tak ir tik daudz lobiju, kas uzreiz sāk psihot kā tā viņus izdzīt no Latvijas? Te jau nav jāmeklē tālu viņi paši izlien kā īlēni no maisa. Saskaņa, Krievu partija, Vienoti Latvijai kur saskrēja Latvijas kangari. Un Latvijā aizcirta durvis komonizmam, bet atstāja vaļā logus un visi salīda atkal iekšā un nodibināja tās pašās partijas ko nosaucu.

Bet lieka drošība Baltijai nekaitēs, galvenais lai to saprastu valdība.

Latvijas problēma ir tāda kad to vadoņi ir blēži, gan bijušie, gan tagadējie. Pēdējie vēl jau nav neko īsti noblēdījuši, bet nu jau sākas ar utopisku likumu pieņemšanu. Uz papīru smērēšanu viņi ir veikli, bet nezin kapēc tie taustāmie darbi nesokas? Kāds no lielajiem darboņiem teica ka dprimāri vaig ekanomiku celt. Jā vaig, bet aizsardzība ir tik pat svarīga. Ko dod pārticība ka to atņem KF? Bet ja ir kārtīgi bruņoti vīri, tad KF pat tuvumā nenāks.

+5
0
Atbildēt

0

koals 25.11.2014. 02.36

Ja gan,resursus nemaz nezelo savai “krish nam”propagandai,neskatoties uz visaam problemam ekonomikaa,diez pie naftas cenas 70-60 palagi ar paliks isaaki?:).Un ko vinji grib panakt piemeram IR portalaa pavisam nav skaidrs,seit tacu apgrozas cilveeki ,kuri pieradusi-pashi ar savu galvu domaat:).Bet piekritisu,ka neskatoties uz to,tomer vajadzetu efektivaku drosibas strukturu darbibu-nevajadzetu jaukt varda brivibu ar pretvalstisku darbibu.Vel jo vairak- “janjem tadi ciet un “jakrata aiz olaam”(sorry par izteicienu),kamer visas “javkas’ ,”paroles” izkriit:).

+3
0
Atbildēt

0

andreis 25.11.2014. 01.01

Klabinat, tik klabinat taustiņus! Jo lielāku platību aizņem šiziķu savārstījumi, bildes, viģiki un vēl sazin kas, jo vairāk vērts raksts. Incanti kā jums piķo? Par katru komentu diez vai, jo tad jau jūs nenopūlētos tādus palagus drukāt, lai gan tur jau tāpat 90% iepeistots no citurienes. 1 teikums no sevis + palags no kurienes tur. Gan jau, ka jums kāda datubāze ir ar noderīgiem faktiem, rakstiem un viedokļiem – neticu, ka paši ķemmējat netu un paši lasat cauri visus tos mēslus. Vispār jau sūdīgi strādājat, bet darba devējs laikam baigi piekasīgs nav.

+9
0
Atbildēt

0

latvijas_valsts 24.11.2014. 23.29

Patērējiet Latvijas plašsaziņas līdzekļus, kas darbojas krievu valodā:

Минобороны России поблагодарило Латвию за пиар (74)

rus.DELFI.lv | 24 ноября 2014, 13:46

Минобороны России поблагодарило Латвию за пиар

Foto: RIA Novosti/Scanpix

Министерство обороны России на своей официальной странице в социальной сети Facebook и микроблоге Twitter поблагодарило Латвию за участие в пиар-кампании Военно-морского флота России.

“CМИ Латвии, переняв эстафету у своих шведских коллег, сенсационно сообщили миру о появлении в Балтийском море российской подводной лодки. Благодарим за продолжение активной пиар-кампании ВМФ России”, – говорится в сообщении.

“Вероятно, в недрах военного ведомства Латвии, был рожден некий совершенно секретный документ, согласно которому Балтийское море полностью принадлежит этому государству и появление кораблей ВМФ России, а также кораблей флота любого другого государства в Балтийском море расценивается латвийским военным ведомством, как угроза, – иронизирует пресс-служба Министерства обороны России. – Вероятно, латвийским коллегам гораздо интереснее “пиарить” повседневную деятельность Российского ВМФ, чем свои достижения в военной сфере. За такое внимание мы можем только поблагодарить латвийских спикеров и средства массовой информации этого прибалтийского государства”.

http://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/minoborony-rossii-poblagodarilo-latviyu-za-piar.d?id=45259774#ixzz3K1XO88on

0
-4
Atbildēt

0

Fikseris 24.11.2014. 23.24

Vislabak no vatnikiem aizsargaties ir iestaties NATO. Un tad ieturet specigu savu politiku.

+5
-1
Atbildēt

0

latvijas_valsts 24.11.2014. 23.05

Man jums ir sliktas ziņas:

Atbildot uz jautājumu, ko ES sagaida no Kijevas, augstā pārstāve sacīja: «Cilvēku kultūras un valodas cienīšanu, autonomijas statusu Austrumiem, institucionālas reformas.» http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/536585-mogerini_es_no_kijevas_sagaida_autonomijas_pieskirsanu_donbasam?utm_source=ir.lv&utm_medium=top10-zinas/inc-63&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Tas nozīmē ka arī jums būs jāpiekāpjas saprāta balss priekšā un jāatsakās no idiotisma. Arī jums būs jāciena krievu valoda un kultūra, ne tikai ukraiņiem.

А от комментатора Озолиньша ожидаем по поводу Могерини говносрач.

Pēc Mogerini vārdiem skaidrs, ka krievu pasaule tomēr uzvar.

0
-7
Atbildēt

1

Anti Vatņiks 24.11.2014. 23.04

Ir vieglāki veidi kā tik vaļā no putinisma:

http://cs622317.vk.me/v622317853/a4bf/As-WoLNszUc.jpg

+15
-1
Atbildēt

0

andreis 24.11.2014. 22.27

Re kā visādi kurmīšindrāni drukā, ka kūp vien! Saturs – e, ka tik lielāku placi uz ekrāna aizdirst!

+10
-1
Atbildēt

1

dzeris49 24.11.2014. 18.52

Latvijā ar to godīgumu un taisnīgumu ir, kā ir.

Un taisni tā korupcija, g.k. politiskā, un vispārējā bezatbildība kopā ar mūsu “savdabīgo” tiesībsragājošo sistēmu, jo valsts savu “priekštāvju” izskatā cīnās nevis ar korupciju, bet, ar korupcijas apkarotājiem, faktiski, ļaujot likvidēt att. iestādi, kam, savulaik, bija liela uzticība cilvēkos, dīvainie tiesneši un viņu dīvainie un prettiesiskie spriedumi, par ko viņi absolūti netiek sodīti, utt., jau rada neticību savai valstij un ilgas pēc “stingrās” rokas.

Un tā nav mazāka augsne putinismam, kā notiekošais krievu skolās un Krievijas TV, uz ko mūsu politiķi un ierēdņi vispār nereaģē, un liels daudzums cittautiešu, kas Putinu atbalsta.

+3
-3
Atbildēt

2

  edge_indran > dzeris49 24.11.2014. 19.10

  ——

  „Par dziedāšanu būs jāmaksā.” Knuts Skujenieks.

  Un jāmaksā arī par vēlmi ieviest Latvijā tās sabiedrībai (mentalitātei) neatbilstošu sociālo sistēmu.

  Prātiņ, nāc pie auseklīšiem!

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  edge_indran > dzeris49 24.11.2014. 20.35

  ——-dzeris49:”….Un tā nav mazāka augsne putinismam…..”

  ===============================================================================

  Apjēgā par sabiedrībā un valsīs notiekošajām cēloņsakarībām (sociālie likumi) auseklīšu veterāni palikuši 1990.g. līmenī. Tu viņiem par objektīvi pastāvošiem likumiem, viņi 25-o gadu gvelž par totalitārismu,”stingro roku” utt.,utjpr.

  Prātiņ, nāc pie auseklīšiem!

  Дуэль Ельцина и Зиновьева на франзузском ТВ, 9 марта 1990 года

  http://www.youtube.com/watch?v=gWLmkgGJquw

  Ельцин: Политбюро живет в царской роскоши, а народ бедствует. Я уже отказался от всех привилегий для себя и своей семьи, «это мой нравственный принцип, я иначе не могу». Одним из первых законов России будет ликвидация этих привилегий.

  Зиновьев: Не дай бог начать выполнять такие обещания. Привилегии отменить невозможно. Они восстановятся по принципу: кто сколько сможет урвать.

  http://zinoviev.info/wps/archives/527

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

west 24.11.2014. 18.15

NORDEFCO, kas patlaban apvieno tikai Skandināvijas valstis. “Tas var būt vērtīgāk, nekā NATO,”

—————————

Nevajag graut un skaldīt NATO. Teši tas ir Krievijas mērķis.

Svarīgāk ir iesaldēt un pagaidām izolēt no procesiem dažas īpaši siltās un saulainās NATO valstis. Tās, kurām Krievijas nauda ir svarīgāka par kaut kādu tur Baltiju.

Ar visiem pārējierm var sadarboties.

Cerams, ka autora doma nav atrunāt latviešus no sadarbības ar ASV ?

+15
-2
Atbildēt

0

nomale 24.11.2014. 18.11

Pirmkārt jātiek vaļā no korupcijas.

+10
-3
Atbildēt

2

  edge_indran > 24.11.2014. 18.53

  —–

  “Korupcija” ir neatņemama parādība jebkuras valsts pārvaldes aparātā, jebkurā režīmā – to iznīdēt nevar, tikai samazināt. Esošās sistēmas ietvaros nav iespējams kaut cik samazināt liel-korupcijas līmeni – te “valsts nozagšana” turpināsies.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  v_rostins > 24.11.2014. 19.07

  nomale

  No korupcijas var atbrīvoties tikai atbrīvojoties no kleptkrātiem. Visi savicki, meļņiki, zaharjini, rāvji un citi būvnieki jau sen iestaigājuši taciņas pie čekas ar visām parpalām nopirktām un sakompromitētām kremļa kucēm, ZRP(v) un tās vairs nevar atteikt, jo pamatīgi ierijušas āķi. Domāju, katrs interesents par attiecīgu samaksu Antonijas ielas namā var iepazīties ar mūsu netīro politiķu kartotēku. Re&Re 11 miljonu līgums, bez naudas atdotais LM Krimas čekista firmai, Citadeles afēra, uzdāvinātie 16 miljoni skonto būvei, viss no vienas operas. Ko no tiem kropļiem gaidīt, ja sāksies karš, kā vien lodi mugurā? Nez, kas vairāk mūs apdraud, Vešņakovs ar Ušakovu, vai Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs un Kozlovskis?

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

Ebenemezers-3 24.11.2014. 17.55

mees savas maajas varam tiiriit saakot ar krievu skolu likvidaaciju , tad buutu sperts ļoti plats solis šai virzienaa, krievus no šejienes aaraa nedabuus , bet attaalinaat no krievijas propagandas gan, jo skolaas taapat ar propagandu un valsts nelojalitaati jauno paaudzi indee.

+15
-2
Atbildēt

20

  traductrice > 24.11.2014. 18.20

  pirmais solis būtu valsts iestādēs (kaut vai tajā pašā VID) pāriet uz apkalpošanu latviešu valodā.

  +20
  0
  Atbildēt

  0

  edge_indran > 24.11.2014. 18.49

  ——-Ebenemezers mees savas maajas varam tiiriit saakot ar krievu skolu likvidaaciju …..

  ===============================================================================

  Vieniem pašiem to neizdarīt – to jau arī Lukass un lukasieši labāk apjēdz, jo “tīrīšanas” darbus pēc 1941.g.1.jūlija labāk atceras. Ne velti toreiz bāleliņi-“tīrītāji” Ādolfu lūdza palīdzēt atrisināt “žīdu un krievu problēmu”:

  Fīreram un Reichskancleram Ādolfam Hitleram galvenajā mītnē

  1941. gadā 11. jūlijā atkal atbrīvotā Latvijā pirmo reizi sapulcējās dažādu latviešu tautas aprindu un profesiju pārstāvji, lai izteiktu visas latviešu tautas vārdā pateicību slavas vītajai vācu armijai un katram vācu vīram, kas piedalījās Latvijas atbrīvošanā, bet jo sevišķi lielajam un uzvarām vaiņagotajam vācu tautas un visu indoģermāņu tautas pirmajam cīnītājam Ādolfam Hitleram.

  Mēs nododam Ādolfam Hitleram izšķiršanai visas latviešu tautas cerības par līdzdalību Eiropas atbrīvošanas cīnās.

  Latviešu tauta vēlas piedalīties Eiropas jaunuzbūvē un ar uzticību raugās uz Ādolfa Hitlera attiecīgu lēmumu.

  5. Šīs vēstules kopija un sanāksmes protokols atrodams LVVA R(P) 69-1-1.

  http://zagarins.net/jg/jg240/JG240_Ezergailis.htm

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  sniega_roze > 24.11.2014. 18.51

  Labāk jau būtu vispirms visos Latvijas pagastos latviešu pamatskolas un bērnu dārzi pieejami! Tas gan svarīgi, lai bērni visā Latvijā var izmācīties par ārstiem un juristiem.

  Man piemēram tās krievu, poļu, leišu un ukraiņu skolas netraucē. Lai tikai viņas ir ar skaidru trīs četru valodu novirzienu, teicamām absolventu latviešu, olimpiāžu un obligāto eksāmenu rezultātiem, nevis kaut kādas rajončika nekur-citur-neņem izglītības iestādes.

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  Ēriks > 24.11.2014. 19.31

  Pie Staļina durvīm stāv Kirhenšteins bāls

  tam lūgumraksts rokā pēc maizes un sāls

  Mēs nederam kopā — tu latviets, es krievs

  es komunists dūšīgs, tu plutokrāts tievs

  +9
  -3
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > 24.11.2014. 20.26

  “sniega_roze Labāk jau būtu vispirms visos Latvijas pagastos latviešu pamatskolas un bērnu dārzi pieejami! Tas gan svarīgi, lai bērni visā Latvijā var izmācīties par ārstiem un juristiem.”

  Bet latviešu izglītības iestādēs izglītības kvalitāte ir ārkārtīgi zemā līmenī. Pats zinu no savas pieredzes. Salīdzināt ar krievu skolām vnk nav iespējams. Tas pats ir augsskolās. Latvieši tāpēc arī ieņem zemākās vietās ES, jo viņi nemīl mācīties, un arī strādāt.

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  Anti Vatņiks > 24.11.2014. 21.45

  Bet latviešu izglītības iestādēs izglītības kvalitāte ir ārkārtīgi zemā līmenī. Pats zinu no savas pieredzes. Salīdzināt ar krievu skolām vnk nav iespējams. Tas pats ir augsskolās. Latvieši tāpēc arī ieņem zemākās vietās ES, jo viņi nemīl mācīties, un arī strādāt.

  —————–

  Kādas pieredzes? Tu tak tiko pamatskolu pabeidzi un tehnikumā neiestājies konkursa dēļ. Špeciālits atradies.

  Rašistu inteliģences līmenis jau redzams visā pasaulē:

  http://www.theguardian.com/world/2014/nov/23/tourist-fined-carving-initial-rome-colosseum

  Reku cilvēki jau ironizē:

  http://tjournal.ru/paper/facepalm-in-colosseum

  Kultūras nesēji, ibio.

  +12
  0
  Atbildēt

  0

  aivars15 > 24.11.2014. 22.08

  Bet latviešu izglītības iestādēs izglītības kvalitāte ir ārkārtīgi zemā līmenī. Pats zinu no savas pieredzes. Salīdzināt ar krievu skolām vnk nav iespējams. Tas pats ir augsskolās.

  —————————

  Kāpēc tad nevar salīdzināt? Ir PISA testi, kuros Latvijas skolnieki visās kategorijās ir augstāk kā Krievijas skolnieki – loģika, svešvalodas, matemātika.

  +14
  0
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > 24.11.2014. 22.10

  Nav tā. Dodiet atsauci uz interneta resursu.

  Maskavas vai Pēterbugras un-tes nevar salīdzināt ar Latvijas.

  Un arī pēc visiem rādītājiem Latvijas augstskolas ir vienas no sliktākām visā pasaulē.

  0
  -11
  Atbildēt

  0

  Anti Vatņiks > 24.11.2014. 22.19

  Tu kādā LV augstskolā esi mācijies? Nē? Tad varbūt nevajag muldēt par lietām par kurām nav ne mazākās jēgas.

  Tikai pilnīgi idiņi nezin kur meklēt Universitāšu reitingus.

  Par skolu novērtējumu: reku pieminētais PISA tests 2012 gadam:

  http://www.theguardian.com/news/datablog/2013/dec/03/pisa-results-country-best-reading-maths-science

  LV ieliek KF visās trīs kategorijās.

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > 24.11.2014. 22.43

  Это всё на лживых данных, врать вы мастера, подали лживые показатели в Европу, а той пофиг, она и поставила это ваше вранье в таблицу. Что, в Латвии учатся студенты из Европы? Фигу. Латвийские профессора делают всемирные открытия? Фигу. Где их статьи, на которые ссылается мировая наука? Тоже пусто. Вы – болото, у вас ничего нет.

  Я учился в двух латвийских вузах, просто вы занимаетесь самогипнозом, по части его вы заняли бы первое место в мире.

  Augstskolās veiktais 28 studiju virzienu izvērtējums rāda, ka, piemēram, tikai vienā no tiem – pedagoģijā – no 74 programmām mazāk nekā puse jeb 33 ir kvalitatīvas, 30 – ar būtiskiem trūkumiem, bet 11 vispār jāslēdz un tur jau pašlaik bezjēdzīgi tiek iztērēti 440 000 latu budžeta naudas.

  Starp visām 854 programmām tikai 589 (25 465 studenti, vairāk nekā 50 miljoni latu no budžeta) ir pārliecinoši kvalitatīvas, 210 (3585 studenti, 5,596 miljoni latu no budžeta) – tādas, kur nepieciešami uzlabojumi, bet 55 (616 studenti, 740 000 latu no budžeta) – tādas, kas būtu jāslēdz.

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/94980/kilis-par-augstskolam-piedodiet-es-ta-nevaru-darboties

  Факт в том, что Латвия одна из последних в Европе, и за это спасибо вам – лживым, ленивым и полным ненависти.

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  Anti Vatņiks > 24.11.2014. 22.48

  Факт в том, что Латвия одна из последних в Европе, и за это спасибо вам – лживым, ленивым и полным ненависти.

  ———————————

  Kā jau tecu, interesanti klausīties šos murgus no vatņika kurš vispār neko savā dzīvē nav sasniedzis un nekur izņemot pamtskolu nav mācijies. :) Bērnudārzā arī dadziem ir “viedoklis”.

  Pateikt ka PIZA tests ir meli :) Protmas, ptotams, KiseļeTV tā teica, ne?

  http://cs7004.vk.me/c623419/v623419043/b79a/JNan4n5Ha58.jpg

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > 24.11.2014. 23.00

  “Kā jau tecu, interesanti klausīties šos murgus no vatņika”

  – Tie ir daudz saistošāki nekā murgi no aborigēna.

  Un Ķīlis, kas nemaz nav aborigēns, jums jau ir teicis, ka esat idioti:

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/94980/kilis-par-augstskolam-piedodiet-es-ta-nevaru-darboties

  Un jūs, protams, viņam atbildat savā iecienītākā manierē:

  – Pats esi muļķis.

  Ko tad citu var atbildēt tāds idiots, kā tu?

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  Anti Vatņiks > 24.11.2014. 23.09

  Nu ja Ķīlis nav aborogēns, tad arī es neesmu 3x tik. Saproti kā gribi ;P Būtu kaut biš tu gudrāks – sen jau būtu saprastis kas un kā.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > 24.11.2014. 23.19

  Ķīlis ir inteliģents cilvēks, bet tu esi aborigēns, jo tev pāri patiesībai ir svarīga piederība pie tavas aborigēnu cilts, ko arī apliecna tavs komentārs, kas ir tipisks aborigēnam:

  “Būtu kaut biš tu gudrāks – sen jau būtu saprastis kas un kā”

  Tieši ar šo principu jūs arī darbojaties. Jums ir svarīga tikai piederība pie cilts. Ne vairāk. Jo esat idioti. Nacionāli domājošie.

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  Anti Vatņiks > 24.11.2014. 23.24

  Nu re, tu pat mājienu nesaprati :) Tu vienkārši esi atradums tādiem kā KF 1. kanāls – zems IQ un tic pasakām.

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

  aivars15 > 25.11.2014. 00.19

  PISA rezultāti. http://www.oecd.org/pisa/keyfindings/pisa-2012-results-overview.pdf

  Vispār kaut kas nedzirdēts – īsts putinietis, bet prasa informāciju.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Anti Vatņiks > 25.11.2014. 01.25

  Viņi prasa to info, bet nav vērts dot, lai ko arī Tu iedosi – viss būs feiks un meli.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Optiskais Tēmeklis > 25.11.2014. 08.11

  Anniņ, pati taču mācījies tais nekvalitatīvajās LV augstskolās, jo nav Tev līdzējušas, — nekādi. Esi integrējusies aborigēnu vājiniekos? Pat Sarmīte Ēlerte, kam patika izradīties par integrācijas pirmrindnieci, dēļ Tavas aprobežotības un slinkuma bija spiesta no krievu Dienas Tevi izmest, — Tu nemācījies, toties atriebies ar pliku naidu visiem latviešiem. Kur Tavs pašslavētais slāvu viedums? :)

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  ierados > 25.11.2014. 08.56

  ” traductrice pirmais solis būtu…”
  Šis solis ir tieši pretējā virzienā tam, ko iesaka Lūkass. Jebkura valoda spēj izteikt atbalstu Latvijai, spēj nodrošināt aizstāvību Latvijai. Tāpat kā jebkura valoda var apmelot, nodot, iznīcināt Latviju. Tajā skaitā arī latviešu, varbūt pat vēl visrafinētāk.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  keja > 25.11.2014. 11.14

  kad argumenti beidzas, tad sākas mātes valoda.

  labs pierādījums psiholoģiskai nenoturībai :)

  +2
  0
  Atbildēt

  0

aivarsk 24.11.2014. 17.22

Jaiztīra māja! Čumadan, vakzal, rasija!
To vajadzēja jau 1991. gadā izdarīt! Nevēlies mierā dzīvot Latvijā un kļūt par latvieti, paldies un uz redzēšanos!

+13
-2
Atbildēt

2

  andrejs > aivarsk 24.11.2014. 20.17

  Lūkass uzskata, ka vislabāk no putinisma var aizsargāties, meklējot tā izpausmes savā sabiedrībā

  —————————

  tieši pret to, lai mēs attīrītu savu māju no kolonistiem, liberasti visvairāk iebilst. Te atstātais milzīgais kolonistu skaits ir vislabākā vieta,kur attīstīties putinismam

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  latvijas_valsts > aivarsk 24.11.2014. 20.23

  tās tīrīšanas nozīmē karu jo tās ir etniskas tīrīšanas

  Remember Yugoslavia.

  0
  -8
  Atbildēt

  0

Kurmītis 24.11.2014. 16.40

“Sava māja ir jāiztīra un jākopj,”.

Yess!

Beidzot kāda prātīga doma šī starptautiskā pļurinātāja izpildījumā! Un sākt vajadzētu ar to, ka aizsūtīt mājās visādus svešu zemju karakalpus, kuri izbradā pie mums puķu dobes un apčurā pakšus.

Tik neliels precizējums – visāda ranga un šlaku cūcību un nelietību, kā arī slepkavību rīkošana citās valstīs – tas pilnīgi noteikti NAV Putina jājamzirdziņš. Viņš šajā jomā ir kā pirmklasnieks salīdzinājumā ar visādu oranžo, rožu un krāsaino revolīciju vairumtigotājiem jeņkiem.

Tā ka – yankees – go home! … : )

+2
-20
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam