ANO komiteja aicina Hāgas tiesai nodot Ziemeļkoreju 24

Komentāri (24)

traductrice 19.11.2014. 09.21

Nu, kā lai raša atbalsta rezolūciju, ja putlers vislabprātāk redzētu sev visapkārt tādu pašu vienbalsīgi aurojošu pūli no bailēm un paranojas spīguļojošām acīm, kāds ir Kimam.

Tādā modelī, kādā darbojas ANO, pati šī organizācija ir līdzatbildīga par visiem asiņainajiem pasaules režīmiem. Drīzāk ANO varētu pati sevi nodot Hāgas tribunālam izvērtēšanai. Varbūt vismaz tas piespiestu šo organizāciju mainīties.

+2
0
Atbildēt

1

  Viedoklis_lv > traductrice 19.11.2014. 15.30

  Straptautiskās tiesības tādas arī ir – neko nevar uzspiest kādai valstij, kam tā pati nav piekritusi vai piespiesta ievērot. Un tāpēc starptautiskais likums tiek lielāko tiesu ievērots no valstu pusēm… bet ne vienmēr.

  Tāpēc Krievija var apbruņot un iesūtīt kaujiniekus, kas okupē Ukrainu, tāpēc ASV var apbruņot un iesūtīt kaujiniekus, kas gāž Kadafi, tāpēc ASV var bombardēt Pakistāniešu ģimenes un palikt nesodīta, tāpēc ASV var iesūtīt apbruņotus kaujiniekus, kas mēģina jau kuro gadu gāzt Asadu Sīrijā. Tāpēc Ziemeļ Korejā var būt asiņains režīms, kas spīdzina un apspiež savus iedzīvotājus. Lūk tāpēc Izraēla var okupēt teritorijas ārpus savas valsts robežām un apspiest citu nāciju jau vairāk kā 50 gadus.

  Likums sniedzas tik tālu, cik to var ieviest. Un ieviest var tikai ar spēku. Ja nevar ieviest, tad likums nestrādā.

  Citādi jau būtu NEW WORLD ORDER – kur ir viena pasaules valdība, kas ar mazu eliti lemj pār visām pasaules valstīm. Jo tādu redzat to ANO?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam