Poļu tomāti, Kobzons un trešais pasaules karš

23

Komentāri (23)

Timurs Čuntonovs 04.08.2014. 12.23

Mācieties no īstiem Pobediteļiem. Tie jau nu sļezām netic. Un arī es Maskavas labā garastāvokļa skolai neticu! Kas attiecas uz sankcijām: jau sen bija laiks pārorientēt enerģētikas nozari uz Rietumiem, uz citām valstīm; un likt maksāt krievu pobeditēļiem, piemēram, par lēto grāmateļu importu no Krievijas. Latviešu autoru un vipsār latviešu grāmatām ir jābūt pazeminātam nodoklim, bet par lēto iepirktajām un uz Latviju atvestajām krievu grāmatelēm jāuzliek vismaz 10-kārtīgi lielāks nodoklis. Pietiks barot nobarotos krievu kuiļus!

+3
0
Atbildēt

2

  ILZE > Timurs Čuntonovs 04.08.2014. 13.41

  hombros

  piemēram, par lēto grāmateļu importu no Krievijas.

  _____________

  Par visu krievisko ir jābūt pamatīgākai akcīzei, tam jābūt pielīdzināmam heroīnam.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > Timurs Čuntonovs 04.08.2014. 13.50

  > hombros

  Ukraiņi jau ievieš Krievijas grāmatu licencēšanu un kvotas

  http://zn.ua/UKRAINE/ukraina-vvedet-licenzirovanie-i-kvoty-na-rossiyskie-knigi-sych-149776_.html

  Nupat viņi arī aizliedza izrādīt kinoteātros divas krievu filmas (“Baltā gvarde” un “Poddubnijs”), jo tajās pausta nicinoša attieksme pret ukraiņu valodu un tautu.

  Agrāk, vēl Janukoviča laikā, dažas krievu filmas tika cenzētas, no tām izgrieza sevišķi ukraiņus aizvainojošas epizodes. Piemērs – “Mēs no nākotnes 2”.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

ILZE 04.08.2014. 05.02

Ko lai saka, paši poļi, ukraiņi, gruzīni, rumāņi, latvieši vainīgi, ka fašistisko izdzimteņu krieviju uzņēma PTO.

+1
-1
Atbildēt

0

laurina992 03.08.2014. 17.41

Radio svoboda rietumu profesori apgalvo,ka šis ir 4.pasaules karš,vienlaicīgi 2.aukstais karš,jo amerikāņi lieto vārdu containment kopš marta,un tāpat vienlaicīgi 1.pasaules mēroga ekonomiskais(tirdzniecības)karš.Pēdējais apgalvojums ir no Jūlijas Latiņinas.

+2
0
Atbildēt

2

  saulceriite1 > laurina992 04.08.2014. 10.44

  Не читайте Латынину. Она просто клоун.Что касается Европы…Ну что,-конец ее уже близок.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Jânis Bankoviès > laurina992 04.08.2014. 11.33

  Ar grieķu izstrādāto ,mežoņiem paredzēto, transkripciju un feņu , lūdzu, uz citām adresēm, kur savā starpā guģojas putinopitēki.Te tomēr nav zoodārzs ,kur putinopitēki brīvi var klejot…

  +6
  0
  Atbildēt

  0

Rodijs 03.08.2014. 10.39

50s Paniku pasuta Kremla iesutiti investori, jo viniem pieder liela dala no biznesa LR. Latvijas balzams ,piena parstrade, tanku rupnica,ostas,vairums banku utt…

+5
0
Atbildēt

0

Dina 02.08.2014. 20.47

„Tas nebūs ne aukstais, ne trešais pasaules karš. Tas būs Krievijas impērijas gals.” … ha, ha, ha, ha …

Ko pīpējam, ozoliņ? Tu vispār zini, cik daudz visādu puskoka lēcēju un „praviešu” ir pareģojuši Krievijai „galu”, dodoties ar to karot? Ar viņu kapa vietām varētu vismaz pāris Latvijas noklāt .. :)))

Patiesība ir pavisam prasta. „GALS” drīz var pienāk jeņķu impērijai, nevis Krievijai. Un tā pirmā pazīme ir tā, ka tuvāko 10 gadu laikā Ķīna apsteigs jeņķus un nometīs tos no Pasaules pirmās ekonomikas troņa. Un, ja vēl ņemam vērā, ka jeņķu valsts parāds jau sasniedzis vairākus TŪKSTOŠUS miljardu, kamēr Ķīna tieši pretēji – ir kā reize Pasaules un arī jeņķu lielākais kreditors, tad jau šobrīd ir pilnīgi viennozīmīgi skaidrs, ka jeņķu dienas ir skaitītas. Un šī ārdīšanās pa visu Pasauli, organzējot visādas krāsainās revolūcijas, ir miroņa mēģinājums pirms aiziešanas skaļāk aizcirst durvis.

Bet Krievijas sakarā. Viss tas tikai paātrina procesu, kad Krievija arvien ciešāk sāk draudzēties ar Ķīnu un pagriež muguru Eiropai. Un tici man – Eiropa par to vēl ai, kā kodīs pirkstos un raudās rūgtas asaras … : )))

0
-9
Atbildēt

2

  Jânis Bankoviès > Dina 04.08.2014. 11.27

  hehehehehe , sliekurīma, Padebešu lielvalsts padraudzēsies ar moskovītiem, vēlreiz padraudzēsies, un tad uz beigām noķers pusdzīvos no Sibīrijas bēgošos kolonizātorus-moskovītus un pēdējo reizi padraudzēsies…….

  Moskovīti ir pēdējā kolonizātorImpērija, kas nav atteikusies no savām kolonijām, bet nāksies, kā sabruka Britu Impērija, Franču aizjūras kolonijas, Spāņu impērija, Portugāles aizjūras teritorijas, Holandes kolonijas,Vāču iekarojumi, Džapu Impērija. Visas kolonizātorvalstis agri vai vēlu ir spiestas atteikties no savām kolonijām, tā arī Moskovija būs spiesta atlaist Padebešu lielvalsts paspārnē tai radnieciskās Sibīrijas tautas( JAkutija kaut vai), Tjurku-muhamedāņi savienosies ar saviem D kaimiņiem. Moskovīts paliks pliks un nabags kā bija 16.gs. tā paliks, beigsies apdalītajam “zelta zivtiņas pasaka” akurāt kā tai vecenei…

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Timurs Čuntonovs > Dina 05.08.2014. 12.16

  Fakts: Ķīnas Pīplz repablikai arī tas pats draud. Mongolija, Tibeta un vēl šis tas nost – un paliek plika pakaļa. :) Ķīnas imperatoram paliks vien lētās plastmasas čības, no impērijas ne vēsts. Bet tādas Krievijas faktiski nav. Lūk, somi jau prasās pēc Karēlijas.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

3td_biblio 02.08.2014. 19.38

Kremlis jau ir pāri tai stadijai, kad varēja ar godu atkāpties

+7
0
Atbildēt

1

Inese 02.08.2014. 17.31

Šī diena vēsturē, 16. marts

1827 – ASV sāk izdot pirmo žurnālu nēģeriem: «Freedom’s Journal»

1911 – dzimis doktors Jozefs Mengele

1920 – dzimusi Ģertrūde Junge, Ādolfa Hitlera personiskā sekretāre

1934 – Vācijā atjaunota kaŗaklausība

1935 – Vācu reichsvers pārveidots par Vermachtu, ieviesta obligātā kaŗaklausība

1945 – Britu gaisa spēki gandrīz pilnībā iznīcina «simts baznīcu pilsētu» Vircburgu, 18 minūšu laikā nogalināti 5 tūkstoši vāciešu

0
-7
Atbildēt

1

Kaspars Špūle 02.08.2014. 14.38

Krievi nemaz tik viegli nedabūs poļu ābolus ārā no sava tirgus. Ja paskatās Polijas TV, tad var uzzināt, ka jau top poļu biznesmeņu shēmas, kā tos ievest Krievijā caur Ķīnu :)

+13
0
Atbildēt

0

Ansis 02.08.2014. 12.12

Par tiem poļu dārzeņiem un augļiem “šausmas” ir nevis par pašiem poļiem, bet gan par Latvijas “zemniekiem”, kas busiņos ieved šo poļu produkciju, bet pārdod kā pašu audzētu. (Ja neticiet, tad aizbrauciet uz Naktstirgu – tur diezgan droši uz aci var atšķirt zemniekus no “zemniekiem” – kautvai pēc produkcijas iepakojuma un svaiguma.)

Tā savādāk – poļu āboli ir OK ziemā, kad pagrabā un veikalos beigušies pašu āboli.

+9
0
Atbildēt

0

Alise 02.08.2014. 11.48

Šajā rakstā ozoliņa paustajam piekrītu.

Bet tos, ka sacēla poļu dārzeņu histēriju, vajadzētu žurnālistiem papētīt un izgaismot, kas tie ir – nobijušies muļķi un naivuļi, vai kārtējie propagandisti. Bet pēta tad lai citi žurnālisti, ne tie, kas to histēriju uztvēra un turpināja izplatīt.

Saprotu, ja brīdinātu, ka sakarā ar to, ka poļiem dēļ sankcijām varētu būt liels nerealizētu dārzeņu pārpalikums, iespējama poļu dārzeņu ienākšana pa dempinga cenām, un vietējiem dārzeņu audzētājiem jābūt tam gataviem, jāveido varbūt kādi finanšu uzkrājumi, un jādomā kā rīkoties – papildus mārketings utt.

Bet paziņot, ka te nu visiem būs bankrots tagad un absolūtas beigas – tāda histērija ir vai nu apdomāta kaitniecība vai absolūta muļķība. Manuprāt – pirmais – ar nodomu veikta kaitniecība, kuru pēc tam neanalizējot un neiedziļinoties pārtvēra muļķākā žurnālistu daļa.

+17
0
Atbildēt

0

ligakalnina 02.08.2014. 09.56

Putins ir cilvēks ar absolūti izmežģītām smadzenēm, kurš dzīvo paralelā realitāte, to pat Merkele bija spiesta atzīt.

Īsumā Putina psihisko stāvokli varētu raksturot kā paranoju, kas redz visapkārt sev ienaidniekus un apdraudējumu.

Pie kam, viss tas notiek uz absolūti greizas informācijas fona, ko Putinam piegādā KGB un citas līdzīgas struktūras, kas ieintersētas konfrontācijā un lielākos līdzekļos.

Putins absolūti nelieto internetu un tam netic, kaut, neskatoties uz to, mēģina to ierobežot, kā var.

Saka, ka patreiz Krievijā jau ir klasiska situācija, kad “aste luncina suni”, jo Putins noteikti noskatoties visas 1 un 2 kan. “informatīvās” programmas, un ticot, ka viss, ko tur stāsta, atbilst patiesībai.

Tāpēc, liela varbūtība, ka sankciju iespaidā Putins kļūs vēl agresīvāks, un var savārīt milzīgas ziepes, jo, īstenībā, šis cilvēks ir absolūti neadekvāts un neprognozējams.

Tv un arī savas mentalitātes rezultātā arī liela daļa Krievijas tautas, īstenībā, ir neadekvāta, un sankcijas tikai saliedēs šo daļu ap savu fīreru, vismaz, kamēr katrs nesāks izjust sankciju sekas uz savas ādas, bet, tad tam jābūt kaut kam sevišķi smagam, jo pie sīkām grūtībām Krievijas iedz. pieraduši, pie kam vainīgo jau parādīs, un Putins tas nebūs.

Vispār, uz to Putinu un Krieviju ar tās resursiem mierīgi var attiecināt to teicienu – gorilla ar granātu, tikai, šai te gorillai ir ne tikai granātas, bet, arī ātombumbas.

+14
0
Atbildēt

3

  Edzs > ligakalnina 02.08.2014. 23.42

  09:56 “…arī liela daļa Krievijas tautas, īstenībā, ir neadekvāta, un sankcijas tikai saliedēs šo daļu ap savu fīreru…”

  ~~~~~~~~~

  jā, izputināti tiks visi saliedētie, 85% vai 90% no kopējās masas.

  pievienojos visam komentārā teiktajam.

  bet, – vai tiešām to ir rakstījis dzeris? :)

  respekts.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ligakalnina 04.08.2014. 10.37

  Borovojs jau saka, ka nav talu līdz pārtikas taloniem, garām rindām:

  “Ситуация ухудшается с каждым днем. Вчера введены санкции, сегодня уже другая цена доллара, соответственно, при 80% импорта продовольствия стоимость еды для граждан повысилась на 10-15%, и этот процесс будет продолжаться. Все “прелести”, с которыми мы не так давно были знакомы в СССР: распределительную систему, карточную систему, очереди – нам предстоит вспомнить в ближайшее время.”

  http://gordonua.com/publications/Borovoy-rossiyanam-Na-koleni-tvari-i-prosit-proshcheniya-u-neskolkih-pokoleniy-ukraincev-34602.html

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  ILZE > ligakalnina 04.08.2014. 13.44

  betijacelmale

  Krievu tirdzniecības kari ir saistīti ar centieniem ietekmēt vienu vai otru valsti, taču šobrīd galvenais mērķis, ir pieturēt strauji aizplūstošo valūtu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam