Raidījums: Krievija slepus pēta arī Latvijas pierobežas iedzīvotāju noskaņojumu 38

Komentāri (38)

카지노 사이트 19.03.2020. 08.42

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: ir.lv/2014/04/14/raidijums-krievija-slepus-peta-ari-latvijas-pierobezas-iedzivotaju-noskanojumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

KIU-Engineering School 17.03.2020. 18.51

… [Trackback]

[…] Find More Information here to that Topic: ir.lv/2014/04/14/raidijums-krievija-slepus-peta-ari-latvijas-pierobezas-iedzivotaju-noskanojumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

porn 02.03.2020. 20.46

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: ir.lv/2014/04/14/raidijums-krievija-slepus-peta-ari-latvijas-pierobezas-iedzivotaju-noskanojumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

카지노 05.02.2020. 15.39

… [Trackback]

[…] There you can find 22587 additional Info on that Topic: ir.lv/2014/04/14/raidijums-krievija-slepus-peta-ari-latvijas-pierobezas-iedzivotaju-noskanojumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

link vào w88 23.12.2019. 05.03

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: ir.lv/2014/04/14/raidijums-krievija-slepus-peta-ari-latvijas-pierobezas-iedzivotaju-noskanojumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2014/04/14/raidijums-krievija-slepus-peta-ari-latvijas-pierobezas-iedzivotaju-noskanojumu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Amis 14.04.2014. 13.09

Straujumas un iztapīgo Vienotības neliešu noskaņojumu kremlis uzzināja, kad tie izrēķinājās ar Cilinska kungu. Latvijā krievu tanki tiek laipni gaidīti.

+2
-2
Atbildēt

0

ingazilunska 14.04.2014. 10.34

Cik labi dzīvot Latvijā un būt krievam, jo dzīvodams ne no kā nebaidies. Ja atnāk krievi, tad tas tak ir labi, ar savējiem arvien vieglāk kaut ko sarunāt. Ja neatnāks, tad tas arī nekas, paliekam dzīvot pagaidu okupētajā teritorijā. Tātad neesam pelnījuši tādu laimi, lai Putins atnāktu un mūs atbrīvotu, jo tik tiešām esam nepienācīgi ļaudis, jo necīnāmies ar vietējo režīmu. Manuprāt, arī Lielā Tēvijas kara laikā daudzi jo daudzi labi personas dzīvoja nacistu okupētajās teritorijās, nemaz neiestājoties partizānos.

Daudzi vietējie apgalvo, ka, sak, Putina varā vairs nebūs brīvas ceļošanas pa Eiropu. Tā nav vis, jo ar vīzām un samaksājot kādu nelielu naudiņu par vīzu arī Krievijā ceļošana ir iespējama. Nu, teiksim, kādus 20 € vai pat mazāk. Jā, nebūs tās apšaubāmās laimes strādāt Londonas pabā par trauku mazgātāju, bet vai tad tamdēļ esam nākuši šajā pasaulē? Ne, šajā pasaulē esam nākuši, lai mūsu krievu bērniem būtu labāk, nekā mums šobrīd ir. Un ja Putina vara atnāks, tas uzreiz nozīmēs labākās pensijas, jeb, kā saka vietējie, penZijas, jo Putins nekādā gadījumā nepazeminās dzīves līmeni, bet Krievijā pensiju vecums joprojām ir 55 gadi sevietēm un 60 gadi vīriešiem. Savukārt Latvijā arī sievietēm tas vecums šobrīd ir jau 62 gadi – tātad par 7 gadiem sliktāk, nekā Krievijā. Un vispār līdz 2025 gadiem tas vecums paaugstināsies līdz 65 gadiem. Ne, nu, domājams, nevienam nav ilūzijas, kas tas ir par valsti tā saucāmā neatkarīgā Latvijas valsts, kura pilnīgi neciena gan sievietes, gan jebkuru cilvēcisko būtni. Bet Krievijā tā nav. Jā, protams, ir korupcija, bet vai tad Latvijā tās nav? Krievijā gan ar visām problēmām tikt vieglāk, jo tā ir tautas valsts. Tiem, kas vēlas ar mani pastrīdēties, vēlu veltīt šīs divas atsauces. Palasiet, un tad diskutējiet:

https://www.facebook.com/zednovos/posts/235150163337300

http://www.imhoclub.lv/ru/material/chemodan_vokzal

0
0
Atbildēt

4

  esmeralda_se > ingazilunska 14.04.2014. 10.45

  >>>bet Krievijā pensiju vecums joprojām ir 55 gadi sevietēm un 60 gadi vīriešiem. Savukārt Latvijā arī sievietēm tas vecums šobrīd ir jau 62 gadi – tātad par 7 gadiem sliktāk, nekā Krievijā. Un vispār līdz 2025 gadiem tas vecums paaugstināsies līdz 65 gadiem. Ne, nu, domājams, nevienam nav ilūzijas, kas tas ir par valsti tā saucāmā neatkarīgā Latvijas valsts, kura pilnīgi neciena gan sievietes, gan jebkuru cilvēcisko būtni. Bet Krievijā tā nav.>>>

  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_life_expectancy

  Paskaties prognozēto dzīves ilgumu Latvijā un Krievijā:) Latvija 86.vieta, krievija – 124… Atšķirība ~ 5 gadi. Iespējams, ka tā dēļ ir vērts pastrādāt drusku ilgāk. Krievijā vīrietim pēc pensijas sasniegšanas vidēji atlicis dzīvot ČETRUS gadus…

  Paskaties arī turpat Lietuvu, viņi ir 64. vietā, un paredzamais dzīves ilgums viņiem ir pat par 10g lielāks, kā laimes zemē krievijā. Izdari secinājumus, trolli.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  ingazilunska > ingazilunska 14.04.2014. 10.54

  Krievijā visur pensijas vecums vienāds, kaut daudzajos reģionos tas ir daudz ilgāks:

  http://www.regdata.ru/spg_reg_rf

  Un visi tie ilgu dzīvi dzīvojošie iznāk pensijā 55 un 60 gadu vecumā.

  Turklāt Krievijā arī izglītības sistēma ir labāka, Maskavas Universitāte, Pēterburgas, Baumana tehn. institūts, teatrālās un mākslas augstskolas ir īstā līmenī, Latvijā gan province, tā nu tas ir.

  Krievijā ir attieksme daudz labvēlīgāka un siltāka, jā, siltāka:

  https://www.youtube.com/watch?v=O4h6_7qyGd0

  Šo video noskatījies gandrīz pusmiljons cilvēku, plus pašu raidījumu vēl vismaz kādi 10 miljoni. Vai Latvijā ar tās 1,5 mln tas būtu iespējams?

  https://www.youtube.com/watch?v=iyVeE2O4ZP0

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ilona > ingazilunska 14.04.2014. 11.56

  Par Jūsu komentāru esmu pamatīgi izsmējusies, taču, pieņemot, ka domājāt to visu nopietni, pāris jautājumu:

  1) kas ir “pagaidu okupētā teritorija”, kurā dzīvojat, un kas to ir okupējis?

  2) kā un kad Jūs šajā teritorijā nonācāt?

  3) kādēļ liedzat sev iespēju baudīt Krievijas labumus, kavējoties “provincē”, ja varat nekavējoties un neatgriezeniski doties uz minēto lielvalsti?

  Paldies jau iepriekš.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  austrisv > ingazilunska 14.04.2014. 13.23

  kāpēc superacis pats tad nedodas uz Putina Krieviju pēc tiem labumiem: pensijas ātrāk un ceļot arī varot?

  Tikai neliela piebilde- diezin cik ilgi tās pensija stādam vecumam būs, jo pensiju fondi gan jau tagad karojot tiks “notrallināti” un krimas krievi arī gaida tos kremļa labumus ar pav

  ertām mutēm. Starp citu dzirdēts, ka palielinās krievi arī pensijas vecumu

  +2
  0
  Atbildēt

  0

silvija_vitina 14.04.2014. 09.59

II pasaules kara beigas nepielika punktu, bet tikai komatu, un šodien mēs redzam stāsta turpinājumu, kas būtībā ir stāsta plaģiāts. Un tikai krievija domā, ka atver jaunu grāmatas lappusi. Scenārijs ir vecs un fināls ir labi paredzams.

Putleru gaida hitlera gals (vai arī Miloševiča gals). krievus (tautu) gaida sāpīgais, taču neizbēgamais grēku nožēlošanas process. Algotos provokatorus gaida tiesa (jācer, ka ne linča) un sabiedriskais nicinājums.

Ar Baltijas valstu ziedošanu quasi miera vārdā Rietumeiropa uzlika smagu kauna traipu savā sirdsapziņā. Ar Ukrainu tas beidzot tiks nomazgāts. Dievs dod, lai tas neprasītu tādu pašu asinsizliešanu.

+9
0
Atbildēt

8

  Ieva Aile > silvija_vitina 14.04.2014. 10.13

  CIA Nazi Connection – Conspiracy History Documentary

  Six months after Allied Forces liberated German concentration camps, a military tribunal formed at Nuremberg to prosecute Nazi war criminals. Some of the most dangerous were brought to justice — but not all. Documentary Conspiracy? reveals how over 4,000 former Nazis went to work for the U.S. government, without the public’s knowledge, to help fight the Soviet Union. Reinhard Gehlen, an intelligence officer for Hitler’s General Staff, was tapped to head the U.S. intelligence program in West Germany to spy on the Russians. At the same time, former Nazi scientists and engineers were welcomed onto American soil. But the extent of these operations is only now becoming clear: In 1998, a law was passed mandating declassification of documents concerning recruitment of former Nazis. CIA AND THE NAZIS examines these files to see how far the U.S. went in recruiting its former enemy to fight its new one.

  The truth is, thousands of former Nazis, some of whom committed atrocities, went to work for the United States government without the public’s knowledge. During the war, their crimes ranged from overseeing slave labor camps to sending orphans to their deaths. After the war, they were on the US payroll either as scientists in America or as intelligence agents in Europe.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  esmeralda_se > silvija_vitina 14.04.2014. 10.35

  Ērik, par GULAG’u arī uzraksti. Par to, kā sarakstu gatavotāji, “tiesneši”, “prokurori”, nometņu priekšnieki, apsargi, utt., pēc tam desmitiem gadu saņēma personālās pensijas, sēdēja prezidijos un NEVIENS no viņiem savu sodu nesaņēma un nesaņems.

  Palasi Solžeņicinu. Komunisms nav ne par mata tiesu “labāks” par nacismu, drīzāk otrādi. Vācieši par Hitleru ber pelnus uz galvām jau 70 gadus, sovoki ar staļinu – lepojas.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > silvija_vitina 14.04.2014. 11.43

  Raicha,šī vairāk bija piebilde par to ”Rietumeiropa uzlika smagu kauna traipu savā” sirdsapziņā, un par to,ka nevajadzētu glorificēt lielvaru izrīcības,tās bieži vien ir tālu no morāles normām.Par Gulagu mums viss ir skaidrs,vai ne,tas bija drausmīgs noziegums pret cilvēcību.Bet kas notiek tagad?Vai tu,Raicha,vari man pastāstīt,kas ir šis?:

  http://naldc.nal.usda.gov/download/35879/PDF

  https://www.youtube.com/watch?v=KLkcKsrNWYQ

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Amis > silvija_vitina 14.04.2014. 11.47

  Raicha Palasi Solžeņicinu.

  ================

  Šarikovi Solžeņicinu nelasa

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > silvija_vitina 14.04.2014. 12.11

  šarikovi nelasa neko,bet pētniekiem vajadzētu pievērst uzmanību daudzām parādībām,nevis rīkoties kā zinātnes šarlatāniem,kuri sev neizdevīgos faktus paslauka zem tepiķīša,lai savu hipotēzi paslidinātu par vienīgo,neapgāžamo patiesību.

  ”Monsanto zemniekiem pārdod sēklu ar nosacījumu, ka tiks lietoti tikai tā nezāļu iznīcināšanas līdzekļi. Ja pārbaudē atklājas, ka tiek lietoti kādi citi herbicīdi, līgums tiek lauzts un sēkla atņemta. Jāpiezīmē, ka septembrī beidzās Monsanto patents uz glifosātu lielākajā daļā valstu. Tas nozīmē, ka kompānijas ienākumi var jūtami samazināties, ja netiks atrasts paņēmiens, kā likt cilvēkiem pirkt tieši Monsanto ražoto herbicīdu.

  Zemniekus piespiedīs pirkt sēklas

  Zemniekiem, kas lieto hibrīdu sēklas, tās katru gadu jāpērk no jauna. Šīs tehnoloģijas padarīs sterilu arī labību, ko līdz šim nav izdevies hibridizēt. Tā neļaus zemniekiem saglabāt labākās sēklas, kā tas tiek darīts kopš tiem laikiem, kad cilvēki sāka nodarboties ar lauksaimniecību. Pašlaik 80% jaunattīstības valstīs lietoto sēklu ir zemnieku saglabātās. Zemniekus var piespiest pirkt jaunās sēklas, kas prasa lielus ieguldījumus, tā radot parādus un atkarību no sēklu rūpniekiem – chemtrails!Climate Corporation ir uzņēmums, kas pēta meteoroloģiskos datus!!!!

  Oktobrī, 2013 Monsanto paziņoja, ka tā iegādājas uzņēmumu apmēram par $ 1,1 miljardu.

  Tādā gadījumā, ja Monsanta tagad ir noteicēja par meteoroloģiskajām kompānijām – tad nebrīnos, kāpēc Latvijas laika ziņu “vērotāji” – neredz Chemtrails – ķīmiskās trases!”

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Amis > silvija_vitina 14.04.2014. 12.22

  Ēriks

  Nezinu par Monsanto, bet ja Rubiks ar saviem kropliem dzinumiem tiks pie varas, drīz zemi arsi ar koka arklu, ja vispār paliksi dzīvs.

  Nemaz neceri, pats atrāk aiziesi kompostā.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > silvija_vitina 14.04.2014. 12.25

  Labi,nelaidīsim to sumpurni,izsūtīšanu attaisnotāju pie valdīšanas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  austrisv > silvija_vitina 14.04.2014. 13.09

  piekrītu Reicha, vācieši krieviem maksāja kontribūcijas un ko maksāja somi, un kādu naudu maksāja Austrija un citas valstis pēc kara un ilgi pēc tam, bet krievs visu ir noplenderējis un nu atkal jāiet marodierēt pa tuvajām ārzemēm, kuras tikko knapi uzvilkušas elpu pēc tā jūga, kas mūsu tautai un kaimiņtautām bija jāizcieš.

  Vai vecākā paaudze ir aizmirsusi kāda bija Staļinlaika “laime” tepat Latvijā, kad zemnieki tika izvesti, bet pārējie strādāja laukos kolhozā par brīvu, dažreiz kā algu saņemot nedaudz graudu! tāda alga bija laukos, izdzīvot varēja vien ar savu gotiņu un citiem lopiņiem, un maizi vajadzēja cept pašiem!

  vai visu to mūsu tauta ir aizmirsusi. Un kā tad Hruščova laikā bija ar to baltmaizi, kas vispār nebija un skolā vien iedeva katram bērnam pa bulciņai. tas pats vēl 70 gadu sākumā. ja ienāktu krievi atkal , tad balds garantēts, jo viņi nav strādātāji.

  Ak, un kā tad bija Gorbačovam, kuru tagad komunisti kremļa domē sadomājuši tiesāt par PSRS sagraušanu, bet viņi ir laikam aizmirsuši kādi nabadzība sgadi bija 80 tie, kad veikalu plaukti Lattvijā bija tukši un pat maizi vajadzēja skriet un noķert to brīdi, kad ievedīs. par to arī Gorbačovam nav ko pārmest, jo viņš braukāja pa Eiropu naudu diedelēdams, lai iepirktu tautai preces uz taloniem- pašas nepieciešamākās. Kāds brīnums, ja vācieši par šiem “talonu” iepircējiem nopirka atkal Austrumvāciju!

  +2
  0
  Atbildēt

  0

austrisv 14.04.2014. 09.17

Latvijas iedzīvotājiem nekad nebūs gana, jo tie patiešām grib lielais vairums strādāt kā Latvijā, nodokļus maksāt kā Latvijā, bet dzīvot un algas saņemt kā Vācijā vai Britānijā, bet , kā tur un cik ilgi strādā, to viņi negrib ne redzēt ne dzirdēt. Tam visam var piekrist, ka tā ir, bet vai visi Latvijas iedzīvotāji tāpēc grib dzīvot Krievijā!

Vai daudzi brauc atpakaļ uz Putina Krieviju?

Vai tādu jautājumu SKDS ir uzstādījis aptaujā? Lūk, to es gribētu dzirdēt! Tas, ka sovoku krievi gribētu dzīvot Krievijā, nedomājot par tālāku nākotni, es nešaubos, bet ne visi, jo diezin vai inteliģentie krievi to gribētu, tāpat kā tie krievi, kuri tikko izmukuši no Putina režīma ar TUA.

Tie krievi Rīgā, kuri pa naktīm dzerdami un uzvelkot spaisu, to vēlas- tas gan ir skaidrs bez aptaujām. tas, ak viņu uzvedība daudziem latviešiem ir noriebusies, arī ir skaidrs un daudzi aizbrauc arī tāpēc no Latvijas, jo Rīgā sarodas arvien vairāk šādi urlas.

+8
-5
Atbildēt

8

  Inese > austrisv 14.04.2014. 09.19

  Krieviem arī jau sen noriebusies latviešu dzeršana un spaisu uzvilkšana. Prasās pēc kārtības ieviešanas 😉

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  austrisv > austrisv 14.04.2014. 09.32

  Tie krievi, kuri vakar izgāja pprotestēt Maskavā pret Putina iebrukumu Ukrainā, noteikti nevēla sdzīvot Putina Krievijā!

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  Inese > austrisv 14.04.2014. 09.33

  Kad tas bija? Ja tu domā 16. martu, tad tur pārsvarā bija žīdu tautības cilvēki. Liecina pevcuns Makarevičs:

  Иду в Марше мира. Понимаю что время не позволяет дойти до Сахарова, соскакиваю в переулок перед Трубной. Немножко поздно понимаю что сейчас уткнусь в кургиняновских соколов. Из переулка выныривают двое – мужики лет под 50, хорошо одетые. У меня на лацкане маленький пацифик с желто-синей ленточкой.

  Крик: “Бандера, блядь!” Подбегают, узнают, цепенеют на мгновенье, это позволяет мне не меняя скорости и направления, пройти мимо них. в спину: “Андрюха! Жид Бандере продался!” https://www.facebook.com/makarevichav/posts/832618006755044?stream_ref=10

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > austrisv 14.04.2014. 09.46

  Bet,tu runā par tiem mūsu papīra smērētājiem ierēdņiem un deputātiem,kuri paši sev nosaka lielas algas,bet nevar un nevar noorganizēt tādus apstākļus,lai strādnieki varētu normāli strādāt un saņemt normālu algu?

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  austrisv > austrisv 14.04.2014. 13.00

  Vai tirgus ekonomikā valsts veido darba vietas? Kurā valstī tad tā ir? Vai tad to nesauc kaut kā savādāk, bet rūpnīcas un fabrikas jau sen nepieder valstij! par kādām darba vietām ir runa? Pasaule ir pilna ar dažāda veida precēm! ja var atrast nišu, tad meklē , nodokļi Latvijā nav tie lielākie, bet ar reketiem un ko tik vēl ne- tā ir Ie. min. funkcija.

  Kam tad nu valsts iestādē ir tās lielās algas, un vai pats maz esi strādājis tajās valsts iestādēs? Man bija tā “laime”, bet atceros, ka saņēmu tik maz, ka man piegriezās un aizgāju. Bet tie, kas nav strādājuši valsts iestādēs, protams, “zina visu labāk” un citur vienmēr zāle zaļāka un debesis zilākas.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > austrisv 14.04.2014. 14.50

  Bet,Valsts veido darba vietas ierēdņiem,valsts pilnvarniekiem, deputātiem un viņu palīgiem,kuri bieži vien paši var noteikt sev algas.Ar ko viņi nodarbojas?Cik sapratu,ar ekonomikas stāvokli valstī viņiem nav nekāda sakara?Jautājums tev,kā mūsu valstī ierēdņu darba samaksa un atbildība ir saāķēta ar viņu darba rezultātiem?Vai mūsu valstī zema darba ražība ir tikai fiziska darba strādniekiem,jo viņi vienkārši ir slinki,bet mūsu deputātu un ierēdņu darba efektivitāte ir ļoti augsta?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  austrisv > austrisv 14.04.2014. 17.11

  Ērik, ej pamēģini izturēt konkursu un pastrādā kādu laiku , piemēram, VID Vai kādā citā valsts pārvaldes institūcijā. It seviški, gada beigās un gada sākumā, un tad kad pieņem tās daudzās deklarācijas utt utt, kad darba apjoms ir tāds, ka esi pārguris līdz nāvei.

  Pamēģini pastrādāt un galvenais, vai Tev ir augstākā izglītība.

  Pamēģini startēt uz valsts kancelejas dažādām piedāvātām vietām un tikai pēc laika sapratīsi, ka valsts pārvaldē algas ir nekonkorēts’pējīgas ar privātsektoru!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > austrisv 14.04.2014. 22.20

  Bet,nu tad ņem izlasi to savu ierakstu vēlreiz!Kuri tad ir tie Latvijas iedzīvotāji,kuriem ”nekad nebūs gana, jo tie patiešām grib lielais vairums strādāt kā Latvijā, nodokļus maksāt kā Latvijā, bet dzīvot un algas saņemt kā Vācijā vai Britānijā, bet , kā tur un cik ilgi strādā, to viņi negrib ne redzēt ne dzirdēt”?! Izrādās,ka VID darbinieki tie nav,kuri tad?!Jeb tev ka tik pamuldēt?

  0
  0
  Atbildēt

  0

ekmanis 14.04.2014. 09.13

Šķiet, ka tā staigāšana ar Krievijas karogiem “krievu skolu atbalstam” un skaļā klaigāšana veicinās ātrāku un lielākas NATO bāzes izveidošanu Latvijā un Igaunijā.

+6
-4
Atbildēt

2

  Inese > ekmanis 14.04.2014. 09.16

  Cerība ir latviešu muļķu mierinājums 😉

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  austrisv > ekmanis 14.04.2014. 09.35

  Bez NATO bāzes tiešām savu valsts neatkarību nenosargāsim, jo kā redzam, tad tieši Latvijā šie sovoki ir ietaisījuši savu ligzdu un cenšas te prpogandēt savas fašistiskās ilūzija spar Putina tiesībām iekarot citas valstis.

  Bet, neceriet un velti tērējat laiku ar savām prpogandas rīmēm.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

Janka, Janic 14.04.2014. 08.19

ahaa , Embassy ir atveerts…taadeeļ jau sis kungs zin visus krievu melus liidz beidzamajam procentam .

+13
-5
Atbildēt

0

Inese 14.04.2014. 08.09

pagājušās otrdienas valdības sēdes slēgtajā daļā ministri vienojušies pasūtīt savu pētījumu sabiedrības noskaņojuma izpētei

========================

Latvija arī slepus pētīs. Slepenība ūberalles 😉

p.s. Čista atgādinājumam 2012. gada aptaujas rezultāti:

Gandrīz puse jeb 42,6% iedzīvotāju domā, ka Latvija kā neatkarīga nacionāla valsts nespēj pastāvēt

SKDS aptauja arī atklāj, ka vairāk nekā divas trešdaļas jeb 70,9% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Rietumvalstis Latviju izmanto savās interesēs

Tāpat vairāk nekā puse jeb 54,4% iedzīvotāju uzskata, ka Latvijai PSRS sastāvā patiesībā klājās tīri labi

Vairums jeb 78,3% Latvijas iedzīvotāju norāda, ka Latvija Eiropas Savienībā ir otrās šķiras valsts

SKDS aptauja arī liecina, ka vairāk nekā puse jeb 50,4% aptaujas dalībnieku uzskata, ka nacionālistiskā politika Latvijā ir novedusi valsti krīzē

http://www.delfi.lv/news/national/politics/aptauja-426-iedzivotaju-netic-latvijas-spejai-pastavet-ka-neatkarigai-nacionalai-valstij.d?id=42465468#ixzz2ypoAVImA

+4
-8
Atbildēt

2

  esmeralda_se > Inese 14.04.2014. 10.16

  Par šo ločMelis nekad neuzrakstīs:

  Президент России Владимир Путин подписал указ об увеличении в 2,65 раза своего оклада и зарплаты премьер-министра России Дмитрия Медведева. Об этом сообщает РИА «Новости» со ссылкой на пресс-службу Кремля.

  http://www.gazeta.ru/politics/news/2014/04/14/n_6081373.shtml

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Inese > Inese 14.04.2014. 10.18

  Un? Ранее президент также поднял зарплаты почти всем остальным российским чиновникам.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: