Domburs — ar aknām, bez zobena 33

Komentāri (33)

Uldis Šneiders 07.04.2014. 10.59

Visu cieņu par visnotaļ precīzi teiktajiem vārdiem “preambulas” sakarā! Kas ir, tas ir! :)

+1
0
Atbildēt

0

LieneNorberg 07.04.2014. 09.07

NAV SMIEKLĪGI! No Facebook grupas sarunbiedri mājaslapas:

Starpslāņa Confesiones sakarā ar kļauzu par kociņandžu

Mēs, apakšā parakstījušies, nākam latvju tautas priekšā noliektām galvām, pelnus uz tām kaisīdami, lai saņemtu savu svēto dienišķo rijamo no LR reāli darbīgo nodokļu maksātāju algas. Iepriekšreiz rīkojāmies steigā un paguvām vien metus paust, tagadņās būs mūsu rihtīgais viedoklis, jo, kas ar klaviatūru masturbēts, ar cirvi nav izcērtams.

Pie dzimumlocekļa mums, kuriem tāds ir vai pa dzimumorgānu, kurām tas ir, kas notiek ar augšas pirmo personu, bet nu ir pienācis brīsniņš atkaliņās pašakalēt tai nepareizās virzības mūsu valsts karavānai, jo saimei ir jāieklausās tās dzērāju runās un jāsaprot, ka runassievām ir spēks!

Ieklausies, jele, aizgājēja vadoņa domās no Kazahstānas neatrastām zemzemēm, ka visiem tokš jābūt savās vietās. Mēs paliksim pie siles, tu strēbsi mūsu gara vēmekļus.

Mūsu prasības:

-) ņem publiski atpakaļ visus vārdus un domas, kas mums nepatīk;

-) atdod savas lauku mājas skribentu perversijām pēc hūtaiņa parauga;

-) neved savu bērnu uz skolu;

-) nesoli operētājiem sadot pēc nopelniem, bet uzaicini savā guļamistabā;

-) pazīmējies un paāksties kā bāleliņš un māsuka;

-) pasaki, ka aideologs sutanā ir īstais sarunu biedrs tevīm tieši tagad;

-) piesaki karu Krievzemei;

-) izsludini mobilizāciju!

Turpināsim darīties pa ķešu, lai tokš tauta saprot beņķu vajadzību sev un nāk uz jauniem teijāteriem, kur tos mīlēdami izņirdz, lai skata grēkus tālrādē un lai tiem saceļas pret cittautiešiem.

Arī haris burkšķētājs zviedru laiku un tikumu atbalsta Krievzemes atbalsta progmārī varēs ielikt mūsējo muldoņu par to, kas citam ir jādara pēc viņu saprašanas saistībā ar to, ko viņš nav darījis un teicis

Tu tur Augšā, svētī mūs’ vārgo tēviju!

Kauč tas ir mūsu Actual sin, uzskati to par Venial sin: mūsu culpa, mūsu culpa, mūsu maximālā culpa!

Seko daudz nesalasāmu parakstu, no kuru datorrakstītāju pirkstiņu ķeburiem var saburtot vien leišmales ievu un pakaļiņlaimu

+1
-1
Atbildēt

0

Aija Me?iniece 06.04.2014. 00.29

Ceru,ka būs interesants raidījums.Lai stiprs mugurkauls.Veiksmi

+9
0
Atbildēt

0

inesite15 06.04.2014. 00.27

Nu i maratons … nekā jau seviška …

tālāk par VALSC NOZAKŠANA nav iekšā lasīt pat pa diognali ….

– kaut kas liek domāt, ka tā PADUME ir rāmis un valsc nozakšana pateiks :DDD

0
-2
Atbildēt

0

Baiba Eglâja 05.04.2014. 21.55

Skaistiem, vienkāršiem vārdiem runāt par sarežģītām lietām ir liela māksla, pat veids, kā “aizbāzt muti” atbildētājiem. Mutes aizbāšana nevarētu būt Dombura mērķis. Šodien vajadzīga liela māka, lai neteiktu pat māksla, izvilkt no sarunas partnera atbildi uz uzdoto jautājumu, tie valdošie visus “māca” – viņi tak dažkārt runā par pavisam ko citu, ne uzdoto jautājumu. Dombura “aknas” dažus gadus atpūtušās, var jau gadīties, ka kļuvušas vēl lielākas un stiprākas. Tikai – vai no runāšanas ir arī kāda jēga? Runā, ka Domburs iet pret straumi. Vai iepriekš. sakot, ka pret, nebija peldēšana pa? Sociālie tikli ir viena liela mēslu bedre, kurā viens otrs cenšas izlikties gudrāks par citiem, viens otrs tik to viēn spēj, kā aptaisīt citus. Žēl, ka pēc gadiem kādi sabiedriskās domās pētītāji izmantos sociālo tīklu komentus, lai pētītu ko par sabiedrību. Viens gan bez kāda gudra pētījuma viņiem būtu jāņem vērā – tādi tie latvieši ir. Nogaida, vaino citus, skatās, ko citi teiks… Visa dzīve viena liela Zolitūde, kāds cieš nelaimē, kuru pieļāvuši citi, kāds iedzīvojas uz tās rēķina… Ir tādi, kas žurnālistus sauc par žurnaļugiem, pat žurnālistiem – prostitūtām… Vai kaut kad kāda no četrām varām ir gājusi neatkarīgu, savu ceļu? Vai visas tās varas tomēr ir vienotas? Un visas varas kopā valsti pieļāvušas nozagt. Vislielākie nozadzēji gan jau ir tie, kas apgalvo – mēs ne, viņi gan

+4
-2
Atbildēt

0

ilmisimo 05.04.2014. 16.00

War is Coming

Why there is no appeasing Russia’s mad king.

http://www.foreignpolicy.com/articles/2014/04/04/war_is_coming_ukraine_putin

+1
-5
Atbildēt

0

gundega_heiberga 05.04.2014. 12.04

Nellijai mazāk būtu jābaidās, ja viņas vadītais portāls nekritiski nepārdrukātu kremlinu dezinformāciju, propagandu un vienkārši melus. Tam MAZAJAM CILVĒCIŅAM, kurš par to atbildīgs, informatīvā kara apstākļos varētu uzticēt vienkāršākus un mazāk atbildīgus uzdevumus. Nav obligāti pārspriest ANO, ES un NATO sakarības, kamēr paša pagalms neslaucīts.

+3
-2
Atbildēt

0

gundega_heiberga 05.04.2014. 11.55

…radīšu jaunu stilu, jaunu žanru

“““““““““““““““““““““`

Dombura “otrās atgriešanās” vērienu spēs aizēnot vienīgi Kristus otrā atgriešanās.

Starplaikā lasīto grāmatīņu skaits nav bijis liels, citādi nenāktos pasauli sacerēt no jauna. Un jāatceras, ka instrumenti runā par amatnieku – valoda žurnālista instruments.

Pagaidām GAZOVŠČIKS gremošanas vietā pārvāra.

+4
-5
Atbildēt

2

  ilmisimo > gundega_heiberga 05.04.2014. 16.02

  GAZOVŠČIKS gremošanas vietā pārvāra.

  _____________________

  līdz grāpis pāri malām un gāze dziest?

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  austrisv > gundega_heiberga 06.04.2014. 14.48

  Man gan liekas, ka divreiz vienā upē neiekāpsi.

  Būs varbūt jāpaskatās, vai tā ir vai tā nav.

  Viņšw bija kļuvis garlaicīgs savā darbā- vismaz man. Varbūt ir atpūties…

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

oktaavs 04.04.2014. 20.07

Apbrīnojami. Vienmēr esmu apskaudis cilvēkus, kuri var stundām muldēt nepasakot neko. Par savu konkrēto attieksmi pret dažādām lietām nemaz nerunājot. Kāds tur vēl “hard talk” ? :)

Kas ir LNT ? Tas ir tas kanāls, kurā blondīne, ar visu spēku mēģinot izspiest intelekta pazīmes uz savas sejas, uzdeva ļoti bagātajiem un varenajiem viesiem viņu līdzatnestos jautājumus ?

Tad tajā mums tagad būs smelties patiesību ?

+14
-1
Atbildēt

1

  brigita_damme_rtk_lv > oktaavs 04.04.2014. 23.10

  …”Jo pirmā analīzes kļūda ir pārsteigties ar pāragriem secinājumiem” ;)

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

ilmisimo 04.04.2014. 19.58

Domburs — ar aknām, bez zobena

________________________

ar mencu aknām un dakšiņu?

+7
-13
Atbildēt

2

  ievuliitis > ilmisimo 04.04.2014. 20.58

  Sveiks! Sen neesi redzēts.

  +4
  -10
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > ilmisimo 05.04.2014. 15.10

  >betijacelmale

  Sveiciens!

  Jā- tādi laiki.

  Reizēm tik ieskrien pēc kādas mīnusu porcijas.

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

Janka, Janic 04.04.2014. 18.41

es tomeer palikšu pie V.I.P. pirmajaa kanaalaa… nezkaadeeļ šie raidiijumi sanaak akuraat vienaa laikaa?

+5
-3
Atbildēt

0

piziks 04.04.2014. 16.08

Politerotisko šovu sezona sākas, — Domburs (Nelliju) Ločmeli antierotiski un pasmiedamies papurināja kā suns lupatu, gan jau citiem saviem upuriem atradīs kādu mazāk spilgtu sado paveidu, visveidzot… Džeina Tamuļeviča IR premjeres Straujumas preses sekretāre.

+4
-5
Atbildēt

2

  dro > piziks 04.04.2014. 17.34

  OT> Tu tāpat kā kurmītis ar ločmeli gaidi Domburu? Nu jā, Tu jau tāpat kā Domburs un co prasīji no Dombrovska ekonomikas sildīšanu, tikai neviens nezināja, kur malku meklēt, kuru paši bija nokurinājuši:)

  +12
  -2
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > piziks 04.04.2014. 17.41

  ——–lno:”(..) tikai neviens nezināja, kur malku meklēt, kuru paši bija nokurinājuši:)”

  ==============================================================================

  Tikai neviens 4.maija “kurinātājs” tagad maksāt nevēlas, tāpēc “muļķi laiž”:

  “Es pat pašlaik nezinu, ko īsti var darīt, kad viens no Latvijas galvenajiem resursiem – mežs – milzīgās platībās pieder ārzemniekiem,» atzīst Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs.”

  http://www.tvnet.lv/zala_zeme/daba/501945-raimonds_pauls_savus_kokus_pardodam_bet_somi_ne

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

Timurs Čuntonovs 04.04.2014. 15.32

“Otra jautājuma daļa – ko mums pašiem darīt attiecībā uz šo auditoriju? Es neredzētu nekādas problēmas, ka šodien ir programma “Vremja” un vēlāk vakarā mēs latviešu, krievu, angļu un visās iespējamās valodās apspriežam, vai tā bija propaganda vai nebija. Mēs paņemam un salīdzinām, ko un kā šodien atspoguļoja barakieši, putinieši un vēl trīs citi.”

Varbūt tas ir jāapspriež kādiem drošībniekiem, politologiem vai propogandas meistarības analizētājiem, bet man, vienkāršam cilvēkam (nu tādam, kā Bērziņopis)- galīgi nav jāapspriež, kāds ir Putina penis – zils ar baltām pumpiņām vai sarkans ar melniem izaugumiņiem.

+6
-5
Atbildēt

0

Dina 04.04.2014. 15.28

Wekcome back!

Skatīsimies!

Man ir tikai viena pāraide šobrīd, ko skatos Latvijas VISOS telekanālos. Tās ir LTV1 Ziņas plkst. 20.30 … 20.00 nesanāk, jo tad jāskatās PBK (kopā ar Domburu … : )) … alternatīvais viedoklis – lai neļautu Latvijas poļitrukiem sevi apmānīt un apčakarēt.

Pēc Dombura atgriešanās varbūt parādīsies vēl kāda pārraide, ko tiešām var skatīties. Katrā gadījumā viņa domas Ukrainas jautājumā patīkami atšķiras no vairuma mūsu žurnālistikas politprostitūtu domām … viņš vismaz cenšas tikt skaidrībā, nevis, pirms partija vispār sākusies, jau zina kā tā beigsies – kurš ir vainīgais un kurš ne … :)))

P.S. un patika tas vairākkārtīgais teksts, par puisi, kurš patiesībā ir mūsu Ārlietu ministrs, kurš muldēdams skraida apkārt bez uzstādījumiem… gluži manas domas … Liekas, ka Domburam arī, tāpat kā man, gribas tam puisim iedot tā riktīgi ar zābaku pa pakaļu … :)

+4
-20
Atbildēt

3

Timurs Čuntonovs 04.04.2014. 15.26

Par Savicki – es viņu uzskatu par prastu KGBešņiku. Jau viena iemesla dēļ šo, kā Domburs saka “enerģētiski spēcīgo” Jurčiku par tādu var nosaukt: tādēļ, ka viņš saviem bērniem skolas ekskursijās sūta līdzi miesassargus. Tātad – spēcīgāki ir visi tie bērni un viņu vecāki, kas ekskursijās dodas bez miesassargiem.

+17
-2
Atbildēt

0

Timurs Čuntonovs 04.04.2014. 15.19

“Līdzīgi es aizstāvu un vienmēr cīnīšos par principu, ka nevar kaut kādi politiski onkuļi vai tantes nākt uzņēmumā [“Lattelecom”] un teikt, kādus televīzijas kanālus rādīt vai nē. Tas nedrīkst notikt normālā valstī.”

Nu, bet, protams. Lattelekom (valsts uzņēmums) VAR piedāvāvāt, lai tie, kas nevar atļauties interaktīvo TV, pērk ekonomisko paku un maksā arī par kreivu propogandas kanāliem. Just a business! Kā jau reiz filmā “Vai viegli būt jaunam?” teica merkantilais Gulbis – es gribu dzīvot labi.

+15
-2
Atbildēt

0

Inese 04.04.2014. 14.23

Noderīgi padomi vairākumam IRsas sektas locekļu:

Лучше пользоваться источниками инфы, для получения которых надо прилагать хоть какие-то усилия. То есть, например, предпочтительней листать интернеты или книги, чем смотреть ТВ, так как ТВ срет в мозг потоком.

Когда мозг еще не включился, а инфа уже идет в него, это практически прямое зомбирование. Чтение буковок или поиск инфы в сети хоть как-то, но включает мозг перед приемом инфы.

И вообще, полезно на всё иметь собственное мнение. Нетрудно ведь приложить усилие, и хотя бы задуматься над той хуетой, что так старательно заливают тебе в мозг. В жизни достаточно времени, чтобы вникать в матчасть самостоятельно хотя бы на уровне связывания и отсеивания фактов и лжи. Опять же, не стоит брать это на принцип и отказываться от «хорошего, годного мнения», ради «ошибочного, но своего, собственного». http://lurkmore.to/%D0%98%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0

+2
-18
Atbildēt

0

Timurs Čuntonovs 04.04.2014. 14.18

Risināsies dziļas un kaislīgas – tāds kā viegli erotiskais šovs ?! Ir jau arī pēdējais laiks Domburam vēl sasparoties! :)

+9
-6
Atbildēt

0

Signija Aizpuriete 04.04.2014. 14.18

——–

Ja Domburs TV ekrānos, tad skaidrs – priekšvēlēšanu laiks ir klāt!

Mācās,študenti,mācās netikai spais ostīt!

сериал Нюхач

http://www.youtube.com/watch?v=il88x3U9J8s

0
-10
Atbildēt

1

  Inese > Signija Aizpuriete 04.04.2014. 14.28

  Heh, pazīstams džeks par Ukrainā filmētajiem KF seriāliem aizvakar kā reizi atrakstīja: ;)

  у меня сеструха двоюродная кастингом занимается, все фильмы рашинские снимались в киеве, там всё оч дешево. в том числее народ. дак ща писец..грит ни работы них, а укровские передачи оч мало оплачиваемы и редки. так шо без раши ща им писец.

  +1
  -21
  Atbildēt

  0

Inese 04.04.2014. 14.02

Iz Jāņa Dombura intervijas Nellijai Ločmelei: “Latvijas kanāli arī ir propaganda.”

+1
-17
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam