KNAB izsludina iekšējo konkursu uz Strīķes vietu

18

Komentāri (18)

aigarsaboltins 19.02.2014. 05.53

Beidz muldēt, astainā turku konfekšu fabrika. Vai maz esi izbanots, prasies atkal?

+1
-1
Atbildēt

0

Antra 18.02.2014. 13.50

KNAB, tipisks negatīvās selekcijas piemērs. Straujumas kundzei būs jātiek galā ar šo sakompromitētā Dombrovska atstāto drausmīgo mantojumu(Streļčenoku).

+1
-4
Atbildēt

0

alexander 18.02.2014. 13.31

Juta Strīķe ar savu darbu un attieksmi ir pieradījusi, ka atbilst visām izvirzītajām prasībām, it īpaši attiecībā uz tiesisko apziņu, spēju motivēt darbiniekus sasniegt izvirzītos mērķus, prasmēm organizēt korupcijas apkarošanas darbu. Viņa ir pierādījusi, ka spēj uzņemties līdera lomu un pieņemt lēmumus sarežģītās situācijās. Tādēļ objektīvi viņa varētu pieteikties un ieņemt šo amatu, ja vien tas netiktu piedāvāts tikai biroja darbiniekiem, un ja vien viņa pirms tam nebūtu trīs reizes atbrīvota no amata un pēdējā gadījumā to tiešām zaudējusi. Šādā kontekstā šis konkurss izskatās kā noslēdzošais posms pasākumā, lai atbrīvotos no viņas klātbūtnes birojā. Jācer, ka viņa vērsīsies tiesā un jāgaida tiesas vērtējums.

+2
-4
Atbildēt

0

ivetao2007 18.02.2014. 13.14

Izšķirās kas ir uzvarētāji – valsts vai oligarhu alias sovku intereses. Latvija pamazām slīd atpakaļ Krievijas puķiniskā purvā un var sabrukt reizē ar Karieviju, ko paredzu 50 gadu laikā. Strīkes vadībā notvēra lielākos valsts izzadzējus. Tāču turpmāki virzību vispirms apturēja uzpērkamie ārsti, kuri ļāva Lembergam , Lavemtam un citiem laupītājiem simulēt slimibas un bezgalīgi vilcināt perocesu. Tos ārstus jasameklē un jātņem diplomi. tad olugarhu nauda aostaādianāja tiesnešus un prokurosrus, kurs par sīkākām lietā “pokazuhas”dēl iesēdināja. Taču ne par miljonaru a la Lembergs, šķēle, šlosers utt iesēdināšanu. Strīķe noķēra arī Lemberga stipendiatus. Bet policija, prokurori un daži tieneši bija bezspecīgi atteikties no oligahu “dāvanām”. Dzīvojam caur un cauri koreumpētā valsti, par ko nesen pārliecinājos, tiekoties ar dažādu iestāžu darbiniekiem , celtniekiem, ierēdņiem. Latvijai nav saimnieku. Straujuma, izskatās nav ne ēnas no Tečeres vai Vācijas kancleres. Vļreiz atgādinu, ka Latvijas aizsardszību, kurai ir daži kājnieku bataljoni,bez aviācijas, bez bruņām, vada komunistu sekretāru vadītā partija. Latviešu ķemči vēlēsanās nobalsos par alus pudeles un desas gabala piedāvātājiem. Jo Latvijas augstskolu profesori nevarēs piesolīt neko vairāk par centību.

+2
-4
Atbildēt

0

Dina 18.02.2014. 12.56

„…. virzīs jautājumu par neuzticības izteikšanu pašam Streļčenokam. … „ …. : )))

Labs piārs!

Pirmkārt – tamlīdzīgi darba attiecību strīdi pie mums mēdz ilgt vairākus gadus. Kamēr cauri visām 3-4 instancēm, kamēr visas atbildētāja un viņa advokātu trauslo veselību apdraudošās epidēmijas beigsies … Neatceros nevienu, kurš būtu finišējis mazāk kā 3-4 gdu laikā.

Otrkārt. Straujuma sen vairs nebūs uz to laiku Premjera amatā. Patiesībā viņa šajā krēslā sēž tikai līdz rudenim.

Tā ka – ne nu virzīs, ne nu ko. Bet tas jau neliedz ar piepūstiem vaigiem to deklarēt … :)))

+5
-3
Atbildēt

0

buchamona 18.02.2014. 12.02

…Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība) tad, ja tiesa lems, ka KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka lēmums no amata atstādināt savu vietnieci Strīķi ir bijis beztiesisks, virzīs jautājumu par neuzticības izteikšanu pašam Streļčenokam. Straujuma intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atkārtoti apliecināja, ka jautājums par strīdu KNAB vadībā viņai ir nepatīkams, pirmkārt, tāpēc ka biroja vadītājs konfliktu nav atrisinājis mierīgā ceļā, otrkārt, ka no amata ir jāatstādina persona, kura sniegusi nenovērtējamu ieguldījumu korupcijas apkarošanā…+++ domāju, ka Straujuma ar šādu nostāju pietiekami skaidri ir apliecinājusi savu poziciju gan attiecībā pret Streļčenoku, gan pret knābi vispār. Tā kā, diez vai viņai var pārmest nekonsekvenci šī jautājuma sakarā, kā to nācās lasīt iepriekšējo dienu komentāros zem tēmām par Strīķes – Streļčenoka konfliktu.

+4
-3
Atbildēt

1

  kristrun > buchamona 18.02.2014. 12.50

  Kā tiesa kaut ko tādu var lemt? Te pat Krustiņsone savos ziedu laikos būtu bezspēcīga, tā kā jautājums izsmelts.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

kkristaps 18.02.2014. 11.13

Šaubos, vai Strīķe sūdzēs tiesā, jo diezin vai pat caurcaurēm neobjektīvā Latvijas tiesa atzīs, ka darbinieks var pēc savas gribēšanas pildīt vai nepildīt priekšnieka rīkojumus. Saulainu taciņu, Anna Potapova.

+5
-9
Atbildēt

0

Inese 18.02.2014. 11.08

Kas vēl tā par “Strīķes vietu”?

+3
-2
Atbildēt

1

  Dina > Inese 18.02.2014. 12.58

  Vai ta tu nezināji? Knābā vienmēr un mūžīgi mūžos ir jābūt vietai kādai no viņu ķēkšām. Kurš tad savādāk piesegs vemjotības pakaļu?

  Ar nepacietību gaidu, kad sev vietu paprasīs arī Lembis, teletūbiji un pārējās partijas … vajag taču, lai būtu godīgi … : )

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

inta_s 18.02.2014. 11.08

Tad jau tiesa nolems kam bija taisnība.

Skatīsim!

+4
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam