Modernā Laimdota

8

Komentāri (8)

valdis 10.01.2014. 09.49

Lai Jaunais gads mūs nepieviļ!

Nellij, paldies par Sastrēgumstundu! Tā bija tieša, skaidra, atklāta valoda. Ir lielas bažas par to, kas ar mums šobrīd notiek, tāpēc īsti vietā Jūsu teiktais.

Ir jāapzinās, kāpēc tā notika. Laikam jau nedrīkstēja ignorēt NA diskomfortu V.Dombrovska valdībā (viņš pats to arī atzina IR intervijā), bet tas nenozīmē arī, ka attaisnojama NA pēdējā laika uzvešanās koalīcijā.

Šīs situācijas sekas ir ļoti smagas.

No malas raugoties, NA apvienību dziļi aizvainoja Kultūras ministres atlaišana(Kā tas notika, un, jāatzīst ļoti netipiski V.Dombrovskim. Tagad, redzot A.Žagara ceļu uz E.Repšes partiju, A.Gobzema pēdējā laika aktivitātes, visbeidzot finansu problēmas LNO, vai ŽJG demisija bumerangveidā nepiemeklēja V.Dombrovski? Zinu, ka IR pozīcija pret ŽJG bija visai nesaudzīga. Bet, nebija jau tā, ka ŽJG nebija arī pamata tā rīkoties, kā viņa rīkojās.

Turklāt, vai Vienotības rīcībā lielas problēmas nerada ambiciozās S.Āboltiņas nekontrolēta vara? Sabiedrība jau visai maz zin, kas būtībā notiek.

Vai nav satraucoši, ka A.Vilks vairs nav vajadzīgs, kā Jūs to teicāt Sastrēgumstundā? Cik par to lemj partijas biedri, un, cik lielā mērā tas ir kādas personas diktēts? Protams arī J.Bordāna liktenis…, tās ir visai haotiskas Jaunā gada impresijas, uz kurām gribas rast atbildi.

+3
-2
Atbildēt

1

  Māris Diņģelis > valdis 13.01.2014. 14.40

  Paldies par komentāru! Prieks, ka arī politiķi bija ieklausījušies Sastrēgumstundas diskusijā, kā liecināja notikumi pagājušās nedēlas otrajā pusē – jāskatās tikai, ar ko tas beigsies.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam