Ministrs: Vilnītis ir nopietns RP pašvaldību ministra kandidāts 40

Komentāri (40)

buchamona 02.09.2013. 09.52

…..Reformu partijas (RP) un Liepājas partijas (LP) atkārtotajās sarunās par iespējamo sadarbību Liepājas domē piektdien progress nav panākts, atzina RP Liepājas saraksta līderis Jānis Vilnītis.
“Nekāds progress sarunās nav panākts. LP nepiekrīt mūsu redzējumam,” norādīja Vilnītis. Viņš apstiprināja, ka LP nepiekrīt RP pozīcijai, ka sadarbība ar LP iespējama tikai bez tās priekšsēdētāja, Liepājas pilsētas mēra Ulda Seska…. http://www.delfi.lv/news/national/politics/nav-panakumu-rp-sarunas-ar-liepajas-partiju.d?id=43386469

Liepājas Partija vēlēšanās ieguva visvairāk balsu, un kā pirmo uz sarunām par koalīcijas veidošanu uzaicināja RP, taču, vēršoties pret vienu cilvēku – Sesku, un ne jau pret Liepājas partijas programmas nostādnēm principā, zatleristi izvēlējās radīt situāciju, kurā Liepājā SC šobrīd dala varu ar Liepājas partiju :) Tā ir konstruktīva rīcība?
Savā ziņā ir, ja RP mērķis ir saskaņiešus pēc iespējas pietuvināt varai.

Plikas emocijas un stūrgalvība. Ar ko Vilnītis atšķirsies no iepriekšējā ministra? :)

+6
0
Atbildēt

2

  dro > buchamona 02.09.2013. 09.55

  rinķī apkārt. Tātad Vilnītis ir vairāk saskanīgs kā sakarīgs cilvēks:)

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  piziks > buchamona 03.09.2013. 07.33

  Un… = vai tikai Vilnītis viens pats?! Kas vēl no rip-niekiem piedalījās sarunās Liepājā? Viens pats Vilnītis? Kas pa to laiku/starpbrīžos viņam zvanīja? kam zvanīja Vilnītis? Kā virzīja sarunas RP ne-Vilnīši?

  0
  0
  Atbildēt

  0

grislits 02.09.2013. 09.27

Neesmu pētījis, bet Vilnītis liekas sakarīgs cilvēks, spriežot no līdz šim medijos redzētās informācijas.
________________________

No raksta: “Ministrs piekrīt, ka daļa no Sprūdža problēmām, nespējot tikt galā ar pašvaldību ministra pienākumiem, ir “nespēja tikt galā ar [Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru] Lembergu”.”

********
Tur jau tā problēma Sprūdžam, ka ir tāpat kā jebkurā citā lietā dzīvē – ir jādara ne tikai pareizās lietas, bet tās pareizās lietas arī ir PAREIZI JĀDARA.

+8
0
Atbildēt

5

  dro > grislits 02.09.2013. 09.34

  Roberts. Vai Jūs nemulsina fakts, ka Lembergs visu dara “pareizi”. Ministrs izdod rīkojumu bez personas koda – zaudēts tiesas process, izdod rīkojumu AR personas kodu – Lembergam atkal taisnība?

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  grislits > grislits 02.09.2013. 09.40

  Nu nevajag tomēr nonivelēt visu līdz personas koda līmenim.

  Ja Grīnberga lietā tiešām bija personas koda jautājums, un es pilnībā neesmu pārliecināts par tiesas sprieduma pareizību (vai tas nebūtu jāzuskata par tiesisko nihilismu), tad Sprūdža rīkojuma gadījumā jautājumam ar personas kodu vispār nebija sakara un es esmu pilnībā pārliecināts par tiesas sprieduma pareizību Sprūdža rīkojuma sakarā.

  Bet ja par personas kodiem vēl runājam, tad es vispār nesaprotu, kā var uzrakstīt dokumentu par personas norīkošanu amatā, neierakstot personas kodu. Kas, pie velna, tad to dokumentu rakstīja, kaut kāds students-nejurists, kas pirmo dienu darbā vai kāda absolūti blonda sekretāre?

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > grislits 02.09.2013. 09.53

  roberts. Kādēļ nonivelēt? Tas ir tikai viens piemērs no daudziem.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  janis17 > grislits 02.09.2013. 11.33

  Roberts pieskārās šim jautājumam pareizi, kurš tad ministrijās sagatavo dokumentus par Ls 350 uz rokas???? Tieši tā – students, kas trešo dienu darbā vai kāda blonda jaunākā referente, kuras noslodze patiesībā ir ļoti liela, jo papīru kalni ir grandiozi, bet ne jau referenti tos var ierobežot, bez tam droši vien arī likumdošanā šeit ir pretruna, kura nevienam it kā netraucē, bet ir izmantojama šāgā kašķī, lai pierādītu, ka kāds ir muļķis.
  Un lembja advokāti to veiksmīgi dara.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  piziks > grislits 03.09.2013. 07.27

  lno, ja nu kaut kas … tādu latviešu… kā Sprūdžs un Kariņš… valdībās mulsina, tad vienīgi tas, ka tādus (kā Sprūdžs un Kariņš, kaut ministrus) tik skaļi un ilgi, un publiski politikā nicinātais Lembergs apspēlē vienos vārtos, = gan ar PK, gan bez PK, un… šī apspēlēšana pašas valdības pārāk ilgi nesatrauc! Nesatrauc partijas, kas šos zaudētājus pirmoreiz izvirzījušas, un kā Vienotība — pagaidām atšķirībā no R(i)P-eniekiem! — turpina virzīt un uzturēt arī tālāk.

  0
  0
  Atbildēt

  0

piziks 02.09.2013. 09.02

Vilnitis līdz šim ar neloģisku rīcību, vismaz, cik nu Rīgā un medijos jūtams/redzams, nebija sašmucējies. Ja dumjš nav palicis, pamest ilgi koptu un celtu biznesu un savus darbiniekus Liepājā dēļ tādiem tankistiem, kādi tie apjukuši un deozorganizēti tagad, uz nepilnu gadu/līdz Saeimas vēlēšanām? Tas būtu stulbi, — valstij jau gribētosd, lai kāds gudrs idiots entuziastiski par velti kaut ko glābj, bet Vilnītim labāk būtu palikt Liepājā un darīt darbus, kuru rezultāti vairāk atkarīgi no viņa paša un viņa darbiniekiem — Cilvēkiem.
Sabiedrībai par nespēju piedāvāt atbilstošu ministra kandida’tu lai atbild ex-Zatlera/Demitera tankisti, — par savu prasmi atbaidīt lietderīgus un cerīgus cilvēkus. Un lai atbild arī tiesiskā koalīcija, kas amatu dalīšanu nofiksēja ar partiju kvotām kā komunistu laikos, — nevis ar un pie profesionālām prasmēm, zināšanām un atbildības.

+3
-4
Atbildēt

3

  grislits > piziks 02.09.2013. 09.24

  Jūs nonākat pretrunās – no vienas puses sakāt, ka Vilnītis ir sakarīgs cilvēks un vadītājs, kas nav sašmucējies (tātad derīgs atbildīgam ministra amatam), bet no otras puses rakstāt, ka Vilnītim nebūtu tur jāiet un RP nevarot atrast kandidātus, kaut pēc jūsu paša domām Vilnītis ir labs kandidāts.

  Vispār nesaprotu, jūs visu laiku gandrīz visus lamājat, bet tiklīdz kāds normāls cilvēks varētu nonākt amatā, tā sākat kaut ko runāt, ka normālam cilvēkam tādu amatu ieņemt nevajadzētu.

  Tad, pie velna, ko jūs vispār gribat?! Kādā veidā tad valsti varēs sakārtot, ja normāli cilvēki neies politikā?!

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Eleonora Maisaka > piziks 02.09.2013. 10.31

  Optiskais Tēmeklis
  Labs raksturojums Vilnītim, tikai, vai nu viņam ar prātiņu vai krietnumu tā ne visai, ja jau ņēmis dalību kremļa padauzu bandā.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  piziks > piziks 03.09.2013. 07.17

  Iežagoties šai diskusijā bija vērts kaut vai tādēļ, ka šeit uzzināju, ka Vilnītis — kā RP patijnieks; tātad ar citu r(i)penieku palīdzību vai nepalīdzēšanu — faktiski piedalījies Liepājas (Seska) partijas sastumšanai koalīcijā ar Saskaņas centru, — izvirzot ultimātu Liepājas partija, ka, — R(i)P-enieki nesadarbosies ar Liepājas partiju, ja Liepājas partijas līderis arī turpmāk būs Uldis Sesks. Man šis ultimāts ir interesants ar 1 būtisku jautājumu, — vai Liepājas partijas kopdarbību ar Saskaņas centru gribēja Rīcības partija ar visu tās augšgalu, vai vienīgi Vilnītis pats. Un, kādēļ būtu jātic, ka Vilnīša ultimāta rezultāts — LP kopdarbība ar SC Liepājā — ir neveiksme? :) Nav skaidrs, vai R(i)P vai Vilnīša personiskā — un nepubliskotā/skaļi neizziņotā — neveiksme. Un, kuri no R(i)P — aiz Vilnīša Liepājā — bija patiesie šī ultimāta idejas uzturētāji?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam