SM izveidots īpašs amats dzejniekam, deputāta dēlam

106

Komentāri (106)

Zane Degro 16.04.2013. 01.49

Es tikai nesaprotu, par ko cepiens. Vai par to, ka čalis beidzot strādā savā augstākās izglītības specialitātē? Vai par to, ka viņam ir uzticēts skatīties uz nagiem abām pusēm – gan AirBaltic, gan juristiem, jo nav pērkams? Vai par to, ka šis visai zemu atalgotais darbs viņam būs beidzies, kolīdz AirBaltic problēmas būs atrisinātas?
Ļoti neglīti no Ingas Šņores un DeFacto komandas neminēt, ka Emīlam Buiķim ir augstākā izglītība un pētījumu darbi, saistīti tieši at satiksmes sfēru. Jo, lai arī man, piemēram, ir augstākā tehniskā izglītība, tomēr es nekad nevienam neļaušu par sevi ķengāties, ka esmu pianiste, jo spēlēju klavieres.
Kauns, DeFacto!

+2
-1
Atbildēt

0

dro 15.04.2013. 18.37

SM izveidots īpašs amats dzejniekam, deputāta dēlam
_______________________
Pēc šāda virsraksta mana attieksme pret IR tikpat cieņas pilna kā pret Jūrmalas tiesnesēm, kuras pēc grādīgo dzērienu lietošanas nespēj pārvietoties bez kolēģu palīdzības…

+6
-2
Atbildēt

0

Kristīne 15.04.2013. 12.49

+1
-1
Atbildēt

7

  austrisv > Kristīne 15.04.2013. 13.12

  No ieliktās saites var redzēt5, kam patiesi pieder vara Latvijā. kamēr latviešiem paši latvieši izmet sīku ēsmiņu, lai mums būtu par ko strīdēties, tikmēr lielās zivis gavilē un dzīvo trekni, jo piesieties un izvilkt tā krastā, baidās pat ģenerālprokuratūra.
  Interesanti kādus izdomātus sīkumus vēl mums piemetīs pirms pašvaldību vēlēšanām.
  Šaubos vai profesors Buiķis vairs balotēsies nākošajā saeimā, jo nav vērts, jo izvazās visu ģimeni pa dubļiem.
  Zagļiem un citiem draņķiem dzīve Latvijā ir superīga, jo vienalga kāds vilnis nāk- visi aiziet pāri!
  Laikam arī nekāda izmeklēšana par Šlesera ģelām vairs nenotiek. Treknajiem runčiem gan laba dzīve: parunā, parunā un viss atkal pa vecam.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  piziks > Kristīne 15.04.2013. 13.35

  Bet, tieši Tava mīļā Vienotiba ir tā varas tehnoloģiju meistarpartija, kas savāc vienīgi finansu regulejuma iespējas — premjera un finansu ministra amatos — Satiksmes ministriju, kuras panākumi no līdzekļu nepiešķiršanas tieši prporcionāli atkarīgi, iesmērē stiprākajiem konkurentiem, lai klusu uzbarojas, bet neko nespēj izdarīt valsts labā, turpat arī ekonomikas ministriju, kur tagad Pavļutam var piesiet ātro kreditu regulēšanu, kura tiek bloķēta vienīgi tādēl, ka tā ir Vienotibai pašai pietuvināto un Repšes-Belokoņa jaunbiedrības barotne. Kādas tieslietas, kādas iekšlietas, — no visa tā kārtošanas atkratās Vienotibas kadri, premjeru ieskaitot: pietiek ar premjera mazspēju koncentrēties uz eurozonu un Briseles kādu beņķi un draudzīgu izpalidzēšanu/sargāšanu/zaudējumu nenodarīšanu teritoriālajiem banksteriem.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  Kristīne > Kristīne 15.04.2013. 13.44

  “No ieliktās saites var redzēt5, kam patiesi pieder vara Latvijā”
  ===
  Tas būtu pamatīgi pārspīlēti…

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  piziks > Kristīne 15.04.2013. 14.09

  Pareizi, Kristap! Ar reklāmu un PR iedves sabiedribai, ka turpmāk modē būs iekšlietu un tiesu varas impotenti un viss būs kārtībā, kamer kāds urliķis Tev pašam ribas nesalauzīs. Cīši tautiski.lv …

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  andris902 > Kristīne 15.04.2013. 14.17

  ….Optiskais Tēmeklis….ak, cik Tu nepacietīgs!…nu, būs!…būs Tev Rīga ar Ušakovu un Latvija pēc gada ar Ušakovu….Tu un Tev līdzīgie sen jau to esat pelnījuši!….kā šodien Ušakovs prognozē Latvijas Avīzē – RD būs SC ar Nacionālo apvienību, tie tādi nekaitīgi esot, prognozējami un netraucējoši….

  …un, ja tā padomā – kāda velna pēc Vienotībai vajadzīga tā Rīga?…lai izstrebtu to, ko Ušmeriki tur savārījuši?…Vienotība jau izstrebj to, ko citi savārīja Latvijai un kāds ir rezultāts?….vainīga ir apkopēja, kura satīra atejas pēc krietnas uzdzīves….

  …zini, ir robeža līdz kurai var darīt un censties, bet….ir jābūt kādiem, kuru dēļ censties….ja tas nevienam nav vajadzīgs, to nesaprot un nenovērtē – nu, tad, lai nodeg tā būda rūkdama!….

  …kamēr sabiedrība būs domāt mazspējīga, šajā valstī nekas nemainīsies…bet mūsu sabiedrība nespēj dzīvot bez ciešanām, tai ir gēnos apspiestā un mūžīgi pazemotā sindroms….cietēju un vaimanologu tauta….
  ….kādreiz bija tauta – kura dzied….bija!… :)

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  Kristīne > Kristīne 15.04.2013. 14.58

  “Ar reklāmu un PR iedves sabiedribai, ka turpmāk modē būs iekšlietu un tiesu varas impotenti ”
  ===
  Nē, par to nav runa. Runa ir par to, ka dažu lautiņu spēja izvairīties no kriminālatbildības apstākļos, kas pamatīgi smird pēc korupcijas (vārda plašākajā nozīmē = “sistēmas nedarbošanās”), vēl nenozīmē, ka šie ļautiņi pārvalda valsti vai ko citu. Tomēr, ja ir tāda vēlme, – saglabājiet paniku!

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  efeja60 > Kristīne 15.04.2013. 23.00

  Tie, dēļ kuriem jūs tā cenšaties nesaprot un bēg uz ārzemēm. Nu tumsoņas, bauri.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Kristīne 15.04.2013. 11.34

Žurnālisti, johaidī! Varētu vēl mēģināt nedaudz “piesieties” ar argumentu, ka jauns V funkcionārs dabūjis šādu tādu vietu SM, bet uzsvērt “dzejnieku”, kaut pat no teksta izriet, ka izglītība šamam ir saistīta ar ekonomiku/loģistiku. Arī uzsvērt “deputāta dēls” ir bezjēdzīgi – šamais pats ir V darbonis.

+6
-2
Atbildēt

0

ligakalnina 15.04.2013. 10.00

Lasu un brīnos par to neviltoto, bērnišķīgo prieku, kas te valda – redz, atklājuši to lielāko Latvijas ļaunumu – V, kura nu ir korumpēta pilnībā, nu īsts Latvijas posts un nelaime.
Visas pārējās partijas, sākot ar NA, beidzot ar SC, mums gan tādi īsti gaismas nesēji un idealisti, nav kam piesieties, neviens traips gaišajā tēlā.
No absolūta sīkuma uztaisīta sensācija, pamests kauls neizvēlīgai publikai, kura nu to kaulu atgremo un skaļi atraugājas.
Paskataties, kas notiek pārējo partiju atbildes sfērās, un salīdziniet to ar V.
Nemaz jau nerunājot to visu pārējo, izņemot RP, milzīgi” augsto” intelektuālo potenciālu, izpratni par demokrātiju, utt.
Tiešām domājiet, ka iznīcinot V, un uztverot kā patiesību pēdējā instancē visu, kas rakstīts tanīs lapelēs, ko izplata ar PLL, Lemberga un SC finansējumu tas Lapsa, Latvijā kaut kas mainīsies uz labo pusi?
Pat, ja viss tur atbistu patiesībai, izvēles nav – vai nu V, vai RP, pārējie ir nekompetentie alu cilvēki, lēti populisti, un blēži dabiski, tas ir mans tīri subjektīvais viedoklis, bet, es par to esmu 100% pārliecināts.

+7
-5
Atbildēt

16

  austrisv > ligakalnina 15.04.2013. 10.04

  Džeri, visi jau no NA tā nedomā un nepavisam no sīkuma netaisa ziloni. Tu neesi rūpīgi izlasījis visus komentārus.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  piziks > ligakalnina 15.04.2013. 10.12

  Dzeri, neliekuļo!

  Kad pavisam nesenā pagātnē Vienotibas kasieris Jaunups un LOK “loceklis” hūtenieks, izmantoja likumu caurumus, savāca LVM ziedojuma gandriz miljonu un sadalija uz pusem sev, diviem nieciga auguma privātbumbotājiem savos bumbuklubos, svētā Vienotiba vislielakās taupibas un konsolidacijas laikos klusēja, klusēja svetais premjers un “labākais Eiropas finansu ministrs” žulicību parakstīja.

  Par tādu glumību pieļaušanu un slēpšanu Vienotiba ir jasit, jo nav garantijas, ka zem deķa vēl ir daudz tādu lietu.

  Esi aizmirsis, ka vēl viens citas, publikai “svētais piena liellopiņš” — VVF — pirms vienam vēlēšanām aicinaja balsot par mazāko ļaunumu? Daudzi uzreiz saprata, kurš ir tas mazākais launums un nobalsoja arī. Kādēl jāturpina balsot tieši par šo mazāko ļaunumu, — citu vairs nav?! :)

  +4
  -5
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > ligakalnina 15.04.2013. 10.16

  Es redzu, ka pat daudzi NA atbalstītaji saprot, ka tā ir pēdējā muļķība, jo lielāks izbrīns par tiem, kas gatavi uztvert to kā nozīmīgu notikumu un priecājas, ka V, redz, atkal “pieķerta”.
  Nu, izņemot par tiem, kam, kādu iemeslu dēļ, V arī ir lielākais ļaunums, vai arī tie ir vienkārši angažēti.

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  andris902 > ligakalnina 15.04.2013. 10.31

  ….Optiskais Tēmeklis…Tu atkal par to pašu?…dziļi Tev iesēdies aknās… :)

  …Tu saki ir citi mazākie ļaunumi par ko balsot?….o,jā!…paskat – SC piepildīs visas Jūsu vēlmes….uz priekšu, tauta!….

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  efeja60 > ligakalnina 15.04.2013. 10.38

  Nekādu mazāko ļaunumu! Jābalso pēc pārliecības, izpētot partiju programmas un politiķu melus iepriekšējā periodā. Ja nav par ko balsot, jābalso ar tukšu aploksni.

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  efeja60 > ligakalnina 15.04.2013. 10.41

  Ar ko SC ir sliktāks par vienotību? Ja neskaita skaļo bļaušanu un bezmaksas tramvaju, tad ne ar ko.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > ligakalnina 15.04.2013. 10.51

  Noteikti balso ar tukšo aploksni, visi SC atbalstītāji noteikti tā nedarīs, visi NA atbalstītāji arī, un būs tev laime – SC valdībā, NA opozīcijā, apmēram, kā RD.
  Un nākamgad būs 15% budžeta deficīts, kā RD, toties būs visiem pabalsti un kas tur vēl, un varēsi braukt par brīvu pa visu Latviju.
  Kamēr viss nebeigsies, kā Grieķijā.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > ligakalnina 15.04.2013. 11.35

  Optiskais Tēmeklis
  “VVF — pirms vienam vēlēšanām aicinaja balsot par mazāko ļaunumu?”

  Salīdzinot ar aicinājumu, balsot par mazāko ļaunumu, čekas pidrillas, kleptokrāta un sātanista pasludināšanu par “balto lapu” tāds sīkumiņš vien ir?

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Kristīne > ligakalnina 15.04.2013. 11.38

  “priecājas, ka V, redz, atkal “pieķerta””
  ===
  Kau gan šis nebūt neizskatās pēc īpaši skandaloza gadījuma (drīzāk pēc vētras tējas kruzē, kam var pat nebūt ne mazākās saistības ar jebkādu partejisku piederību u. tml.), V derētu nedaudz uzmanīgāk uzvesties un tik ļoti nerauties pie visādiem labumiem. Āboltiņas kalvīšveidīgā augstprātība arī nekam neder.

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

  piziks > ligakalnina 15.04.2013. 12.31

  VVF sapurgāja arī Valodu likumu, kas vēl nav izlabots. Tā bija tiešī VVF atbildība. P_rotams, VVF Vienotību reklamēja oriģināli, labā partizānu stilā, tomēr reklamēja.

  Kad un kā Vienotība tiks sodīta par Rīgas atdošanu/nodošanu/pārdosanu, tas cits jautājums, tomēr tiešī Vienotība ir par to atbildīga.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  Egitazz > ligakalnina 15.04.2013. 12.58

  Bet ne tādā redakcijā?:)

  “Lasu un brīnos par to neviltoto, bērnišķīgo prieku, kas te valda – redz, atklājuši to lielāko Latvijas ļaunumu – SC, kura nu ir korumpēta pilnībā, nu īsts Latvijas posts un nelaime.
  Visas pārējās partijas, sākot ar V, beidzot ar ZZS un NA, mums gan tādi īsti gaismas nesēji un idealisti, nav kam piesieties, neviens traips gaišajā tēlā.”

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  piziks > ligakalnina 15.04.2013. 14.06

  ZanE, ha! Kādēl lai es aizmirstu Vienotības epohālo liekulību, vienotībēnam andelējoties ar Vienotibas skaļi lamāto “oligarhu”?! Savējo kaka nesmird, bet smaržo, jo īpaši jaunupveidīgo šmugulētāju vienotibiskās kakas, ko hiperpareizais Vilks klusi apzīmogo un paraksta/autografē?! Ui, cik smuki un politkorekti! Un kāda laime, ka Kalvītis Šlesers un Godmanis bija atstājuši likumdosanās caurumu, kur Vienotibas “gudriniekiem” ielist, neko oficiāli nepārkāpjot. Pa-a-aldies TP, ZanE, — vai ne? Kas būtu Vienotiba, ja nemācētu TP un PLL mantojumu viltigi apgūt!

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  andris902 > ligakalnina 15.04.2013. 14.24

  ….piedod, Optiskais Tēmekli, ka apšaubīju Tavu patriotismu!….Tu esi izturējis pārbaudi!….jo kaku un rupjību pieminēšana – tā ir īstlatviešu vizītkarte!….Tavi biedri ar Tevi leposies!….apsveicu!….:)

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

  piziks > ligakalnina 15.04.2013. 14.34

  ZanE, varbūt tomēr pamēģini savu mīluļu pulciņu aizstavet ar faktiem un argumentiem, nevis beznosacijumu ļubestibu, kura attaisno visu.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  efeja60 > ligakalnina 15.04.2013. 14.51

  Dzeri, un lai ir SC valdībā un lai vienreiz tie kretīni saprot, ka bez latvieti nepadodies , latvietim ir arī maks, kuru paši latvju varas turētāji izgrābuši tukšu. Mēs nevaram mūžīgi samierināties ar mazāko ļaunumu un atļaut mūs apzagt “latviešu patriotiem”, bailēs no SC. Ir jārīkojas radikāli, citādi Latviju izzags tukšu un valsts tik un tā sabruks. Vienotība realizē tautas noplicināšanas politiku, par ko liecina bēgošo skaits un demogrāfija. Pietiek!

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  andris902 > ligakalnina 15.04.2013. 15.00

  ….kāpēc, Tu, nebēdz?….

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Kristīne 15.04.2013. 09.54

NA deputāti laikam bija tālredzīgāki, ja nebalsoja par Matīsu SM ministra amatā.

+4
-7
Atbildēt

1

  austrisv > Kristīne 15.04.2013. 10.02

  Vai domā, ka pats ministrs pieņēma darbā Buiķi! Pie tam tikai uz noteiktu laiku?
  Jā, ļoti daudz goda laikam junioram parādīts!

  +7
  -3
  Atbildēt

  0

piziks 15.04.2013. 09.48

Ir vēl cita lieta, kas ir risināma. No malas nevarēsim pierādit, vai Emīla Buiķa amats 100% izdomāts, — LTV raidijuma veidotaji izteikuši aizdomas. Tomēr sabiedriskā medija pārstāve, uzsverot dzejnieku, tīši noklusējot E.B. izglītību, ir manipulējusi ar iegūto informāciju.

Pret tādām tantēm manipulantēm ir jāpakaujas. Turklāt vienkārši.

“Mēs no Latvijas TV…”
“Kā Jūs, lūdzu, sauc?”
“Linda Bagone…”
“Inga Spriņģe…” (? Jeb cita, — kas metās virsū Dūklava meitai.)
“Pēc De Facto par Buiķi jaunāko es kā nodokļu maksātājs Jums ka sabiedriskā medija pārstāvei neuzticos. Nekādas sarunas ar Jums nebūs. Paldies!”

Apmeram ar tādiem paņēmieniem ir iespējas sabiedrisko mediju regulēt pašiem sabiedriska medija upuriem. Par manipulāciju ar informāciju — tieši par manipulāciju/noklusēšanu/nepilnīgu informēšanu — ir jāatsaka sadarbība ar tādām “zurnālistēm”. Ja LTV prieksnieki nelaidis vaļā/nepadzis, lai tante sēž birojā, toties vairs netiks pie upuru kropļošanas.

Elementāri, NeVatson!

+11
-4
Atbildēt

1

  andris902 > piziks 15.04.2013. 10.25

  ….sabiedriskā TV, kuras uzdevums sniegt objektīvu informāciju skatītājiem ir, maigi sakot, pārvērtusies par neuzticamu un manipulatīvu smadzeņu skalošanas ražotni….cik pārliecināti varam būt, ka informācija, kuru izplata sabiedriskais medijs ir patiesa un objektīvi pasniegta?….šis ir ārkārtas gadījums, kurš apliecina tendenciozu ziņas veidošanu, noklusējot E.Buiķa specialitāti, bet izceļot Dzejnieka nozīmību, jau iepriekš apzinoties, ka tieši dzejnieka vārda pieminēšana atstās vēlamo negatīvo iespaidu….

  …ko gan brīnīties, ja intervijas tiek atteiktas un atteikta piedalīšanās raidījumu ierakstos, jo neviens nevar būt pārliecināts, kā iegūtā informācija tiks samontēta un kā izmantota….

  …vairāk par gadu nevienu neinteresēja ne E.Buiķis, ne viņa ieņemamais amats, bet tuvojoties vēlēšanām tas tika izmantots melnā PR veidošanai, negodīgi noklusējot ierakstā iegūto informāciju….vai tāds ir sabiedriskās TV uzdevums?…

  …laikam, veltīgi cerēt, ka sabiedriskās TV vadība varētu reaģēt un sniegt atbildi…lai gan, zemāk jau viņiem nav kur krist un sabiedrību tas apmierina….

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

Laura 15.04.2013. 08.40

Nav šaubu, ka, ja Emīlam nebūtu pilnīgi nekādas pieredzes un viņš nebūtu A. Buiķa dēls, tad šij situācijai nebūtu pievērsta pilnīgi nekāda uzmanība.

+6
-3
Atbildēt

2

  silvija_vitina > Laura 15.04.2013. 08.58

  abstrahējoties no Buiķa seniora (vai no jebkuras citas personas, kurai ir kāda ietekme) un Buiķa juniora (kurš ir kādas ietekmīgas personas dēls), ja personai x nebūtu nekādas pieredzes un turklāt šī persona x nebūtu kādos “sakaros” ar personu y, kurai ir kāda ietekme, ar pilnu pārliecību varu apgalvot, ka nekādas jaunas amata vietas valsts iestādē tāpat no zila gaisa neizaugtu un šādas situācijas arī nebūtu.

  Nav jau runa par cienījamas personas ne mazāk cienījamo atvasi, bet gan par sistēmu. Laiki mainās, tikumi paliek.

  +5
  -9
  Atbildēt

  0

  Laura > Laura 15.04.2013. 09.15

  Grūti pateikt. Neesmu pētījis vai AirBaltic’ā šī amata nepieciešamība bija. Ja nebija, tad man kauns par A.B.
  Katrā ziņā mani vairāk pārsteidza tas, cik ļoti tika uzsvērts, tas, ka E.B. ir dzejnieks un nu nekādīgi nav atbilstoši kvalificēts šī amata pildīšanai.

  +10
  -4
  Atbildēt

  0

piziks 15.04.2013. 07.31

Ja Emīls Buiķis ir minējis, ka viņa izglītība ir komercdiplomātija un starptautiskā ekonomika, bet Linda Bagone tieši un tīši sižetā to neiekļāvusi, atstājot vienīgi vairākkārt uzsvērto dzejnieku, tad nav šoreiz nekāda LTV De Facto nav bijis, ir vienīgi DeFecato par Latvijas nodokļmaksātāju naudu, un par žurnālistu ētikas pārkāpumu nav pamata šaubīties.

+18
-4
Atbildēt

8

  silvija_vitina > piziks 15.04.2013. 08.48

  varbūt, ka kaut kāda izglītība viņam arī ir. Diemžēl izglītība kā tāda vēl neko negarantē. Ieguglojot Emīlu Buiķi, diemžēl lec arā tikai “dzejnieks”, nevis komercdiplomāts vai starptautiskais ekonomists, kas liek domāt, ka Emīls drīzāk ir spodrinājis skolas beņķi, nevis profesionālo kvalifikāciju. Katrā ziņā kvalifikāciju apliecinošie ieraksti publiski nav redzami.

  Var jau saprast, arī dzejniekiem gribas ēst, bet ar dzeju vien paēdis būs tikai (nu apmēram, varbūt drusku pārspīlējot..) Ziedoņa lidojuma talants, nevis kurš katrs skribelētājs.

  Un, ja žurnālistes “uzbraucieni” būtu bijuši nepamatoti, kas liedza Emīlam aizvest žurnālisti uz savu darba kabinetu un parādīt milzīgās dokumentu kaudzes, ar kurām viņš strādā? Nevar taču būt tā, ka darbs ir tikai “netaustāmās vērtības”?

  +7
  -12
  Atbildēt

  0

  andris902 > piziks 15.04.2013. 09.45

  …traductrice….man “prieks”, ka apzināti veidotais sižets par E.Buiķi ir sasniedzis savu mērķi un iedarbojies uz sabiedrības zemapziņu – arī Tavējo….tāds taču bija mērķis, vai ne?….vai gan citādi sabiedriskā TV nolaistos līdz dzelteno avīžu un baumu līmenim, selektīvi atlasot ziņot, šo to noklusējot, šo to nobēdzinot no informācijas, šo to “pilnveidojot”, šo to nepamanot?….

  …ja jau uz Tevi tas iedarbojas, tad, ko gaidīt no vidusmēra skatītāja, kurš sabiedrisko TV uzskata par objektīvāko ziņu dienestu, kura pienākums ir sabiedrības informēšana, nevis manipulēšana ar sabiedrisko domu….

  +11
  -6
  Atbildēt

  0

  Ojārs > piziks 15.04.2013. 09.52

  zanE …traductrice….man “prieks”, ka apzināti veidotais sižets par E.Buiķi
  —————–
  Pret to, ka Grendi IR “liberāļi” saukāja par “fizkulūrieti” Zanei un Co iebildumu nebija, vai ne?

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  silvija_vitina > piziks 15.04.2013. 10.02

  ZanE,
  bet man ir jautājums, kāpēc tāds Emīls nespēj atspēkot žurnālista, pieņemsim, tendenciozo interpretāciju? Paldies, ka Tu mani vērtē bišku augstāk par vidējo aritmētisko, bet šajā sižetā es saklausīju ne tikai vārdu “dzejnieks”. Diemžēl es saskatīju, ka Emīls lāgā neko nespēj pateikt. Un tas man arī nepatika.

  +4
  -6
  Atbildēt

  0

  piziks > piziks 15.04.2013. 10.03

  Tradutrice, īsti tā nebūs. Sabiedriskā medija pārstāve no Defecato ir manipulejusi ar informāciju. Tas ir profesionālei nepiedodami un ir labas iemesls publikai pabuntoties, lai šo dāmu izspertu no LTV. Un kurš privātmedijs ņems viņu pie sevis, tā apzīmogojot ari pašu mediju. Vakara ziņas dzeltenās lai ņem, bet nodokļu maksātaju naudu par tādu tērēt nedrīkst: iegūtās informacijas būtiska noklusēšana, manipulativa slēpšana ir pārkāpums.

  +10
  -2
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > piziks 15.04.2013. 10.08

  traductrice – kā tad pēc tavām domām to var atspēkot, ja žurnālists sižetā iekļauj ko vēlas un izgriež ko vēlas, apzināti sniedzot sagrozītu un tendenciozu informāciju.

  +10
  -4
  Atbildēt

  0

  andris902 > piziks 15.04.2013. 10.38

  …lūk, tieši par to runāju, tieši par to satraukums….cik patiesu informāciju mums sniedz žurnālisti?…žurnālists ir tas Dievs, kurš var jebkuru pārvērst par pēdējo muļķi un tas, kurš var iznīcināt vai pacelt slavas saulītē….pēc šī sižeta saku – neticu!…un neuzticos!….jo apzināti tika manipulēts ar iegūto informāciju…

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

  andris902 > piziks 15.04.2013. 11.09

  ….opā!….izrādās – par algu arī piemelots!…..alga ir 600 lati…:)

  +8
  -3
  Atbildēt

  0

ligakalnina 15.04.2013. 06.13

Būtu labāk paintersējušies, cik savējo strādā RD un KM.
Pa LNT bija sižets, KM atkal izcēlusies, nauda audiogrāmatu ieskaņošanai neredzīgajiem nav iedota, toties Grende atsūtījusi vietā parastās grāmatas ( neredzīgajiem) par Latvijas partizāņu kustību un par homoseksualismu padomju Latvijā, izskatās, NA savas fobijas un kompleksus jau pat neredzīgo starpā mēģina izplatīt, aizmirstot, ka tie parastās grāmatas nelasa, manuprāt, tas būtu daudz interesantāks tēmats nekā tas Berķis, par kuru vēl var strīdēties, vajadzīgs tas amats, vai nav, un, kuram, it kā, pat att. izglītība, tomēr, ir.
Un no kurienes tad nauda tādai literatūrai, visi tā satraucas par to Viņķeles grāmatiņu, un šis te kā ir?

+7
-7
Atbildēt

10

  Kaspars Špūle > ligakalnina 15.04.2013. 06.52

  Džeri, vai tu esi latentais homofobs, ka tev iebildumi pret grāmatu par homoseksuālistu vajāšanu Padomju Savienībā? :)
  P.S. Buiķis, nevis Berķis, erudīta kungs.

  +8
  -7
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > ligakalnina 15.04.2013. 08.05

  Nē, nu saprotams, neredzīgajiem grāmatiņas par homoseksualismu PSRS un partizāņu kustību, vai vienalga par ko, ko viņi vispār pat izlasīt nevar, jo ir neredzīgi vai vājredzīgi, un lasa vai nu att. rakstā, vai nu, vislabāk, klausās ieskaņotas audiogrāmatas, nepieciešamas daudz vairāk, kā nauda audiogrāmatu profesionālai ieskaņošanai.
  Šādai literatūrai nauda atrodaas, bet grāmatu ieskaņošanai nauda neatrodas.
  Jūtams Grendes un NA milzu intelekts, kas vienkāršiem mirstīgajiem nav sasniedzams, un tāpēc nav izprotams.

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > ligakalnina 15.04.2013. 08.19

  Džeri, vai tu runā par šo LNT ziņu sižetu?

  Audiogrāmatas neredzīgajiem ierunā paši bibliotekāri. Aicina brīvprātīgos!
  Neredzīgo bibliotēka gaida brīvprātīgos audiogrāmatu ielasītājus. Audiogrāmatu ierakstiem līdzekļi netiek piešķirti jau 4 gadus. Lai neredzīgie cilvēki nepaliktu bez literatūras, pie grāmatu ielasīšanas ķērušies paši bibliotēkas darbinieki un brīvprātīgie. Audiogrāmatu ielasīšana ir ļoti laikietilpīgs process, gadā iznāk ap 60-70 audiogrāmatas.
  Avots: LNT Ziņas | Pievienots: 13. aprīlis, 2013
  http://www.tvnet.lv/online_tv/28013-audiogramatas_neredzigajiem_ieruna_pasi_bibliotekari_aicina_brivpratigos

  Šajā sižetā nav ne vārda par neredzīgajiem “piešķirtām” parastajām grāmatām par homoseksuālistiem vai partizāniem.

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > ligakalnina 15.04.2013. 08.53

  Nezinu, kas tur ievietots, bet, pa TV to rādīja, un arī tās grāmatas rādīja.
  Tas, ka 4 gadus nepiešķir, tas, saprotams, ir dzelžains arguments, lai arī tagad nepiešķirtu, kad visi ziņo, ka krīze pārvarēta.
  Viss tas rāda mūsu valsts attieksmi pret cilvēkiem, kuri nespēj sevi aizstāvēt, kaut, vajadzīgas tur būtu valsts mērogā kapeikas.

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > ligakalnina 15.04.2013. 08.55

  Starp citu, lai ierunātu audiogrāmatu, ir vajadzīga parastā grāmata, tāpēc gluži dabiska ir šādu grāmatu piešķiršana Neredzīgo bibliotēkai.
  Protams, cita lieta, ja Džerim ir iebildumi tieši pret grāmatām par homoseksuālistiem vai nacionālajiem partizāniem, no kurām viņš vēlas pasargāt neredzīgos :)

  +7
  -5
  Atbildēt

  0

  Ojārs > ligakalnina 15.04.2013. 09.49

  fretka:
  P.S. Buiķis, nevis Berķis, erudīta kungs.
  —————————
  dzerim bija “tas Berķis” – nu kaut kāds Berķis…ai, vai nav vienalga, tiem latviešiem tie uzvārdi tādi stulbi…
  p.s. Viņš laikam vispār nezina kas ir Andris Buiķis…

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > ligakalnina 15.04.2013. 10.46

  Kaut vai Ivanovs, šinī gadījumā, tam nav nekāda nozīme, un ne par to šeit ir saruna, būtisko no nebūtiskā atšķirt protat?
  Ja kāds klausījies audiogrāmas, tas zina, ka ir starpība, vai to lasa profesionalis, vai amatieris, protams, gods un slava biblotekas darbiniekiem, bet, tā nav izeja, ja viņi negribēs, var to arī nedarīt, un ko tad, Dzintars ar Grendi lasīs tiem neredzīgajiem grāmatiņas par homoseksualismu?
  Nē, nu saprotams, NA un Grendei, acīmredzot, tas viss neintersē, tas jau nav viņu elektorāts, un, ja arī būtu, tad niecīgs skaits.

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > ligakalnina 15.04.2013. 11.14

  fretka
  “Džeri, vai tu esi latentais”

  Latentais? Visīstākais, vai tad nemani ar kādu zvērisku, tikai pidariem raksturīgu, naidu viņš attiecas pret latviešiem?

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

  Kristīne > ligakalnina 15.04.2013. 11.42

  “Būtu labāk paintersējušies, cik savējo strādā RD un KM.”
  ===
  “Citi ir lielāki cūkas” ir slikts arguments.

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  Kristīne > ligakalnina 15.04.2013. 12.44

  “vai tad nemani ar kādu zvērisku, tikai pidariem raksturīgu, naidu viņš attiecas pret latviešiem? ”
  ===
  Var gadīties, ka šo vnk kaitina DAŽU latviešu pārlieku lepni demonstrētais stulbums…

  +4
  -3
  Atbildēt

  0

Ieva Priedenfelde 15.04.2013. 02.39

dzejniekam iedeva vietu pie galda,
krogā, kur jenoti taukumu rij.
nav svarīgas manieres, slava un cieņa,
svarīgāk, ka pats parijis bij.

+2
-9
Atbildēt

0

janazakovica 15.04.2013. 00.08

dzejnieks par kordinatoru..dzejnieks cekists peters ari vareja tad jau debilais kaspars dimiters ari varees..tad tikai uz prieksu..

+3
-7
Atbildēt

0

janis17 15.04.2013. 00.05

Es neko neteikšu…

+4
-1
Atbildēt

0

dzerkaleliva 14.04.2013. 23.45

Bļin, kuces bērni žurnālisti. Ne vārda par to, ka jeģinstvo kopā ar repu glābs Metalurgu, piķos blēžu vietā un atstās blēžu rīcībā uzņēmumu, tautai pametot asaku – uzņēmuma vadības nomaiņa. Bailes un nespēja uzņēmumu blēžiem atsavināt vai laist uz bankrotu, ja blēži savādāk nesaprot.
Žurnālisti, jūs esat brīvību samainījuši pret lēcu virumu, bet beigās nebūs arī lēcu viruma. Un pofig, ka paši esat šo jeģinstvo radījuši, atbalstījuši un darbojieties tajā. Brīvību esat pārdevuši, par lēcu virumu no rietumu un euro bļodas. Un atgūt to būs ai cik grūti.

+1
-9
Atbildēt

0

dro 14.04.2013. 23.19

Kārtējā vētra ūdens glāzē. Būt Buiķa dēlam pats par sevi jau ir noziegums:)

+15
-9
Atbildēt

6

  piziks > dro 14.04.2013. 23.37

  Un Dūklava meitai? Dūklavs meitas dēl sekretares vietu no jauna neizgudroja un arī takse bija 3 x niecīgāka. Ko nu?

  +5
  -8
  Atbildēt

  0

  dro > dro 14.04.2013. 23.39

  OT. Nesaprotu, es kādreiz esmu kritizējis Duklavu vai viņa meitu?

  +5
  -8
  Atbildēt

  0

  Egitazz > dro 14.04.2013. 23.50

  neesmu pamanījis tādus teikumus rakstos par Dolgopolova dēlu (vai mazdēlu):)))

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > dro 14.04.2013. 23.55

  …Kolpants….par Dolgopolova dēlu un mazdēlu – īstos latviešus tas neinteresē – sīka vienība, sveša vara, kā saka Jānis Iesalnieks….
  ….savējie – tur pavisam cits smeķis!….:)

  +12
  -7
  Atbildēt

  0

  austrisv > dro 15.04.2013. 08.58

  Cik zinu, tad Dūklava meitu pieņēma darbā Dūklava(tēva) vadītā ministrijā un te varētu būt interešu konflikts, jo meita ir tiešā tēva pakļautībā atšķirībā no Buiķa jaunākā, kurš taču nestrādā tēva tiešā pakļautībā, vai ne!
  Kā zināms, tad Buiķis ir tikai deputāts un nekas vairāk. Kā zināms deputātam nav tādu tiesību kā ministram. Cita lieta būtu, ja Buiķis jaunākais būtu pieņemts tēvam par padomnieku. Citādi jau sanāk, ka Buiķi jaunāko nekur Latvijā nedrīkst pieņemt darbā, ja jau tēvs ir deputāts Vai tāda pat attieksme ir uz citu deputātu bērniem? Viai tie visi ir bezdarbnieki?
  Žurnālisti, lūdzu, paskaidrojiet arī par pārējo deputātu lielajiem bērniem!

  +13
  -5
  Atbildēt

  0

  Egitazz > dro 15.04.2013. 12.47

  zanE
  o, nē, zanE, es nepamanīju par viņiem tādus teikumus, ka “vētrā glāzē, kaut kas nenozīmīgs”:)) tur jau secinājumi sita austu vilni

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Sanšains 14.04.2013. 22.48

Ir daudz drošāk un patīkamāk, ja šaustāmais iznirelis ir letiņš – kaut arī tikai 700 Ls mēnesī saņemošs.

Par Karginu, Krasovicki, Zaharjinu, Segalu un citiem žīdu krāpniekiem toleranti klusēsim, jo paradoksālā kārtā taču arī šajos gadījumos vainīgi noteikti ir latvieši, vai ne?:)

Ja krāpjas un zog latvietis, vainīgs ir latvietis. Ja krāpjas un zog žīds, tad arī vainīgs ir latvietis, jo latvietis taču ir tas, kurš žīdam ĻAUJ krāpties.

(1) Liepājas metalurgs vadība, visticamāk, tiks nomainīta; milzu kredīts nu jāatmaksā valstij.
http://www.diena.lv/latvija/zinas/liepajas-metalurgs-vadiba-visticamak-tiks-nomainita-milzu-kredits-nu-jaatmaksa-valstij-14003253

(2) Kopš 2008.gada Parex bijušie īpašnieki no valsts procentos saņēmuši 12 miljonus latu. Un turpinās saņemt vēl
http://www.diena.lv/latvija/zinas/kops-2008-gada-parex-bijusie-ipasnieki-no-valsts-procentos-sanemusi-12-miljonus-latu-un-turpinas-san-14003254

Muļķis dabūs pērienu gan baznīcā, gan arī ateistiskā sabiedrībā. Pavisam centīgs muļķis nemaz negaidīs pēriena – starplaikos starp pērieniem ar baudu šaustīs pats sevi.

+18
-12
Atbildēt

9

  Una Grinberga > Sanšains 14.04.2013. 23.16

  @Haris
  Tā viņš ir, bet tas, ka kāds ir vēl lielāks nelietis, nenozīmē, ka jāstaigā pievērtām acīm uz mazajām nelietībām. Es katrai ziņai pielieku savu relatīvo nozīmīgumu. Šij nav vērts daudz laika kavēt, bet pilnīgi ignorēt arī nevajag, it sevišķi reizē, kad V vai Buiķis runās par partiju ielikteņiem.

  +8
  -8
  Atbildēt

  0

  dro > Sanšains 14.04.2013. 23.21

  Nasing Spešal. Uz Zatlera fona šis gan ir gadsimta noziegums. Izcila objektivitāte:)

  +12
  -7
  Atbildēt

  0

  dro > Sanšains 14.04.2013. 23.33

  Haris. Zaglis ir zaglis neatkarīgi no tautības, bet IR prioritātes ļoti amizantas, es pat teiktu bābiskas – tirgus līmenī.

  +12
  -5
  Atbildēt

  0

  austrisv > Sanšains 15.04.2013. 08.55

  Jā, laikam Buiķa dēlam vajadzētu sēdēt bezdarbniekos, tad LTV un pērkamie NA un Dienas žurnālisti būtu apmierināti. Elksne jau laikam amatā?
  Kādas šausmas, it kā jau jaunais Buiķis saņemtu 700 Ls uz rokas . Varbūt vajadzēja maksāt aploksnē? paošņājiet de Facto, vai kāds no deputātu bērniem nesaņem algu aploksnē, it seviski no Vienotības.

  +6
  -9
  Atbildēt

  0

  gliters > Sanšains 15.04.2013. 09.26

  Tas viss atkal ir no sērijas “atgūsim parexā u.c. krievžīdu blēžu kantoros iegrūsto valsts naudu, sodot bļitkotājus”. Te atkal kārtējais “nelietderīgās budžeta naudas izlietojuma novēršanas centieni”…
  Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami…

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  andris902 > Sanšains 15.04.2013. 09.34

  ….Šeloba….Tu par sižeta veidošanā nelietderīgi iztērēto naudu?…..

  …nav!…nav nelietderīgi iztērēta!….redz’, melnais PR, kurā iesaistījusies sabiedriskā TV ir nostrādājis….īstos ļautiņus īstā ziņa ir sasniegusi….priecājies, draudze!…..:))

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  Ojārs > Sanšains 15.04.2013. 09.45

  Ceru, ka par šo tēmu IR būs vismaz tikpat daudz rakstu kā par Grendes drausmīgi dārgo komandējumu… :)

  +5
  -5
  Atbildēt

  0

  gliters > Sanšains 15.04.2013. 09.49

  “Pēc gandrīz trīs gadu ilgas izmeklēšanas prokuratūra secinājusi, ka nav iegūti pietiekami pierādījumi, lai bijušos Parex bankas īpašniekus Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki vainotu apzinātā bankas novešanā līdz sabrukumam. Tikmēr bijušie bankas īpašnieki par saviem noguldījumiem turpina saņemt dāsnus procentus.”
  http://financenet.tvnet.lv/zinas/460636-kops_2008gada_parex_bijusajiem_ipasniekiem_un_vinu_radiniekiem_valsts_samaksajusi_12_miljonus_latu

  Toties publikai pamet apgraušanai tādus “kaulus” kā Buiķa dēls vai Parādnieka māte un bļitkotāji kā ļaunprātīgie budžeta naudas izšķērdētāji.
  Visi tik apgalvo, ka “jāsakārto gan lielās, gan mazās lietas”, taču sakārtot “lielās lietas”, izskatās, ka netaisās neviens – vai nu bail, vai personiski neizdevīgi, bet “mazās” tiek kārtotas vien tad, ja tas rada iespēju papildus noslaukt piķi vai uztaisīt melno PR priekšvēlēšanu cīņas ietvaros. Failed state, diemžēl…

  +12
  -3
  Atbildēt

  0

  efeja60 > Sanšains 15.04.2013. 10.29

  .redz’, melnais PR, kurā iesaistījusies sabiedriskā TV ir nostrādājis….īstos ļautiņus īstā ziņa ir sasniegusi…
  ====================
  Vienotībai melno PR nevajag, viņi paši ir melnais PR.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

Vineta Ungailo 14.04.2013. 21.58

grūti saprast, vai tas ir vienkārši žurnālistu stulbums un situācijas pilnīga neizpratne, vai apzināta kampaņa pret vienu partiju.
ja cilvēkam ir vecāki, kas ar kaut ko valstī kaut cik pazīstamu nodarbojas, tad viņiem visa dzīve būtu jāpavada bezdarbniekos? un 700 bruto alga tādā līmenī tiešām ir salīdzinoši ļoti zema. par tādu algu uz tādu darbu pretendenti bariem nelaužas. tiešām domājat, ka, ja šo vietu uztaisītu kādam speciāli, alga nebūtu noteikta vismaz valsts pārvaldei pieklājīgā līmenī – tas ir vismaz ap 1500 bruto? un painteresēties kāpēc tieši airBaltic šāds amats izveidots, arī nevarēja? cerēt, ka žurnālisti varētu būt dzirdējuši par šī uzņēmuma finanšu problēmām un spētu to sasaistīt ar speciāla amata izveidošanu, jau būtu pilnīgi naivi.

+17
-15
Atbildēt

19

  Una Grinberga > Vineta Ungailo 14.04.2013. 22.39

  @angry
  Žurnālisti ir acīmredzami parādījuši argumentus, ka tā nav vis nejaušība:
  1) neatbilstoša izglītība (tas nav kritērijs, bet starp dzejošanu un transporta jomu ir diezgan liela atšķirība!)
  2) ministrija, kas ir zem attiecīgas partijas pārraudzības (nekas aizdomīgs nebūtu, ja viņš būtu ticis piem. IZM, ko pārrauga RP, vai zem KM ko pārrauga NA un kas varētu būt tuvāka sirdij)
  3) apstākļos, kad valsts pārvaldi turpina samazināt un optimizēt, tiek radīta neskaidru funkciju pozīcija tieši jaunam kandidātam (es vēl saprastu, ja esošam, neaizstājamam kadram tas tiktu darīts)
  4) un protams Buiķa iepriekšējā pieredze – partijas jauniešu vadītājs, deputātu palīgs utt. – partijas savējais (pat ne tikai kāda deputāta dēls)

  +15
  -10
  Atbildēt

  0

  piziks > Vineta Ungailo 14.04.2013. 22.40

  Vienotībniekiem savējo bīdīšanā izdomas reti kad pietrūkst.

  Angry, vai tāpat runāsi, kad Vienotibas vietā būs cita partija, ar citiem mate-mātišķas utml. izcelsmes jaundzejniekiem? :)

  Šos LLapsa laikam vēl nav avīzē “iemelnojis”? Nepaspēja/nepieķēra?

  +6
  -9
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.00

  Nasing spešal! – kur tu redzi neatbilstošu izglītību? tavuprāt universitātē diplomdarbu par ostu perspektīvām raksta specialitātē, kas saucas dzejošana?! un SM nekad nav bijusi Vienotības pārziņā. Ronis bija no Reformu partijas un Matīss nav no partijām.

  Optiskais Tēmekli – tieši tāpat runāju un runāšu. DeFacto sižets par Dūklava (ZZS) meitu bija tieši tikpat stulbs.
  http://www.ir.lv/2013/3/13/labvakar-etera-de-facto/viedokli#viedoklis_301471

  +10
  -7
  Atbildēt

  0

  piziks > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.08

  Angry, par Dūklava meitu Defecato sižets bija vēl stulbāks: Dūklavs savai meitai jaunu amatu neizdomāja.

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  Una Grinberga > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.11

  @angry
  Lidosta jau ir tā pati osta, ja noņem “lido”. :) SM ir vistīrākā V ministrija – Roni un Matīsu izvēlējās V. Ronis nekad nav bijis saistīts ar RP.

  +8
  -9
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.20

  Nasing spešal! – universitātē transportam un loģistikai ieviest atsevišķas studiju programmas ostām un lidostām būtu mazliet tā kā par daudz prasīts:)

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.29

  Pirmkārt, kāda tāda līmenī? pēc amata nosaukuma “koordinators” absolūti nevar pateikt, ka tas ir nu tāds līmenis, ka stūrē Airbaltic bosus.

  Otrkārt, neskatoties uz to, ka par Airbaltic nedienām rakstīts ļoti daudz, tikai šajā ziņā pirmo reizi tauta dzird, ka ir šāds koordinators. vai nav dīvaini, ka līdz šim “tādā līmenī” strādājošs koordinators nekur nebija redzams publiski?

  Treškārt, kur teikts, ka tie 700 ir bruto? Bet pat tie ir bruto, ir zināms, ka pastāv vesela virkne paņēmienu, ka no bruta algas X LVL mēnesī veidojas tīrie ieņēmumi 2X LVL mēnesī caur dažādām piemaksām, prēmijām, bonusiem utt.

  Ceturtkārt, līdzšinēja darba pieredze ir visnotaļ skaidra, lai ar ļoti lielu varbūtību teikt, ka šis amats ir tieši veidots tam “speciālistam”.

  Un beidzot, pieckārt, absolūti skaidrs, ka tas ir sāpīgs sitiens Vienotībai, jo pēc tādiem faktiem kritizēt citus būs grūti.

  Tāpat ir skaidrs, ka kāds no SM vienkārši iegāza V, nopludinot tādu informāciju.

  +9
  -8
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.38

  kolpants – 1. un 2. tāda līmeņa nozīmē salīdzinājumā ar citiem tāda paša līmeņa amatiem tādās paša līmeņa iestādēs. un šī alga salīdzinājumā ar citiem tāda pašā līmeņa amatiem ir zema.
  3. to, ka tā ir bruto alga, SM pārstāve skaidri pateica.
  4. ar algām ls700 bruto līmenī darbiniekus ar pieredzi praktiski dabūt nav iespējams. bet par konkrēti šī cilvēka pieredzi vai tās tās trūkumu nekas netika minēts.
  5. šādi sižeti ir sāpīgs sitiens žurnālistiem, pret kuru arodu cieņa tikai mazinās.

  +11
  -8
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.40

  S&M – oficiālā vidējā alga Latvijā ir 500 ar kapeikām un arī tikai tāpēc tik zema, ka privātajā sektorā pusi algas samaksā aploksnē.

  +8
  -6
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.48

  angry
  pirmkārt, būtu interesanti uzzināt par citiem šā līmeņa amatiem, ja saka, ka citās ministrijās tādu amatu nav:)))

  otrkārt, par kādu pieredzi iet runa? deputāta palīgs-tas ir kādas superaugstas profesionalitātes piemērs? Un kurās jomās bija viņš palīgs, kas ļāva viņam uzkrāt tik ievērojamu pieredzi tieši šim amatam?
  Nevar būs, ka viņš pats no sabiedrības slēpj šo pieredzi, jo redz http://lv.linkedin.com/pub/em%C4%ABls-bui%C4%B7is/40/2a6/6b4
  Current Koordinators “AirBaltic” valsts kapitāldaļu pārvaldības organizēšanai un uzraudzībai at Latvijas Republikas Satiksmes ministrija
  Past Deputy assistant at Parliament of Latvia
  Pie tam tā pieredze palīga amatā tikai vienu gadu.

  treškārt, smags uzdevums ir tagad mēģināt uz ātro roku šo amizanto faktu attaisnot:)

  +8
  -9
  Atbildēt

  0

  andris902 > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.51

  …..Angry….priekrītu!….par “žurnālistiem” – kārtējo reizi – aplauziens!….paši degradē savas profesijas vārdu līdz pērkamu sieviešu līmenim…..ja šis amats jau ir veselu gadu, Buiķis tajā strādā, bet pēkšņi pamanīts tikai tāpēc, ka kandidē RD vēlēšanu listē – nu, piedodiet, mīlīši!….grauziet to pamesto kauliņu tālāk….

  +10
  -13
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.54

  zanE
  ak šausmas, Vienotība cerēja, ka tikai SC un GKR kandidātus žurnālisti pētīs īpaši uzmanīgi, bet šie maitas atļāvās mest aizdomu ēnu arī uz V kandidātiem! Nekā svētā šiem žurnaļugam nepalika :(

  +10
  -8
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > Vineta Ungailo 14.04.2013. 23.56

  kolpants – citās ministrijās varbūt nav tieši TĀDU amatu,bet TĀDA LĪMEŅA amatu gan ir papilnam. un uz TĀDA LĪMEŅA (vecākie referenti, eksperti) amatiem parasti tiek ņemti cilvēki bez vispār bez jebkādas pieredzes, jo pieredzējušie uz tik zemām algām nenāk.

  +9
  -6
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Vineta Ungailo 15.04.2013. 00.05

  angry
  Nu tad sāksim vēlreiz no sākuma. ir citāts “un 700 bruto alga tādā līmenī tiešām ir salīdzinoši ļoti zema. par tādu algu uz tādu darbu pretendenti bariem nelaužas.”

  Un cik alga ir referentam? cik dzirdēts, kādi 500-600 bruto. No kurienes secinājums “ļoti zema tādam līmenim”? No kurienes tādi secinājums, ka šitais amats ir kaut kas ļoti augsts? tik ļoti augsts, ka pietiek ar viena gada pieredzi deputāta palīga amata?

  Bet cik saprotu, jautājumu par iepriekšējo pieredzi vairs nav? :)

  +8
  -7
  Atbildēt

  0

  andris902 > Vineta Ungailo 15.04.2013. 00.33

  ….Kolpants…. “Bet cik saprotu, jautājumu par iepriekšējo pieredzi vairs nav?”
  —————————

  …nu-ū, E.Buiķa specialitāte ir starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija….bet dzejnieka vārds ir pilnskanīgāks….pavisam cita rezonanse…. :)

  +12
  -6
  Atbildēt

  0

  Ieva Priedenfelde > Vineta Ungailo 15.04.2013. 02.24

  angry S&M – oficiālā vidējā alga Latvijā ir 500 ar kapeikām un arī tikai tāpēc tik zema, ka privātajā sektorā pusi algas samaksā aploksnē.
  ——-
  šis izklausās pēc viņķeles

  +6
  -7
  Atbildēt

  0

  Vineta Ungailo > Vineta Ungailo 15.04.2013. 08.30

  DikembeSakamoto – nē, tas izklausās pēc statistikas.

  +6
  -5
  Atbildēt

  0

  efeja60 > Vineta Ungailo 15.04.2013. 10.26

  Zinām valdošās kliķes statistiku – Latvijā nabadzības nav, visi bērni mācās ārzemēs.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Vineta Ungailo 15.04.2013. 12.45

  nu-ū, E.Buiķa specialitāte ir starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija
  ========
  nu-ū, no kura laika specialitāte ir sinonīms pieredzei? un specialitāte ekonomikā jau nozīmē cilvēka spējas koordinēt juridiskās lietas? viņš taču pateica, ka ir vairākas tiesvedības un koordinē darbu ar konsultantiem.
  Kaut gan es līdz šim biju domājis, ka ar tiesvedībām nodarbojas advokāti un juristi.

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

Sandris Maziks 14.04.2013. 21.43

Par savējiem!!!

+8
-9
Atbildēt

0

Una Grinberga 14.04.2013. 21.36

Drīz jāgaida dzejoļu krājums “Lidmašīnas” :) “Koordinējot” airBaltic droši vien rodas ne tādas dzejas rindas vien!

+10
-8
Atbildēt

0

ilmisimo 14.04.2013. 21.35

Tad jau labi- beidzot atbalsts dzejai.

Būt”‘ priecājušies, āži…

+12
-7
Atbildēt

1

  dace_ampermane > ilmisimo 14.04.2013. 22.33

  lama Tad jau labi- beidzot atbalsts dzejai.

  Satiksmes ministrija,

  Tik pa taku, bliku-blaku :))

  +10
  -4
  Atbildēt

  0

Janka, Janic 14.04.2013. 21.27

šitos , kuri dabuu amatus pa blatu , iipaši deputaatu radinieki , buutu metami aiz resteem , deputaatam pilnvaras atņemaamas un liegt jebkad ņemt daliibu veeleešanaas…lopi

+12
-12
Atbildēt

1

  Aivars Krauklis > Janka, Janic 15.04.2013. 10.17

  Ko piesienaties – papus Buiķis skaidri raksta (IEVA, 31.10.2012), ka apokalipse jāuztver mierīgi un jāpiestrādā pie sevis (nevis jākasās par dēliņa maizītes vietu)! Viņa piesauktais „jaunais laikmets” taču jau ir sācies 19.februārī!
  „Tiem, kas nav mantkārīgi un naudas dēļ gatavi darīt nelietības, viss būs labi”! Ir arī.
  Brīdināja, ka – „Mums jābūt gataviem brīnumainiem notikumiem. Pavisam drīz”. Nu ir brīnums klāt, tikai tumsonīgā un savtīgā tauta nespēj to novērtēt.

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

peerku 14.04.2013. 21.21

Ak šie šoferu un dzejnieku dēli…

+10
-11
Atbildēt

3

  Timurs Čuntonovs > peerku 14.04.2013. 21.50

  Ne jau dzejnieku, bet matemātiķu dēli. Torsionu lauki, tā sakot …hahahah

  +7
  -5
  Atbildēt

  0

  peerku > peerku 15.04.2013. 08.41

  Ar dzejnieku dēli, ja atceramies Petera dēlu – avioācijas dižspeciālistu.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

  peerku > peerku 15.04.2013. 08.49

  Vēl viena dzejnieka Čaklā dēls deva savu nenovērtējamo ieguldījumu Latviešu biedrības nolaišanā uz grunti, kamēr tika deputātos, pa ceļam “pastrādājot” juristes sievas uzņēmumā, lai tā varētu “optimizēt” nodokļus.

  +8
  -5
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam