Miljonāru saraksta līderi – Fiļs, Bernis un Zaharjins

25

Komentāri (25)

austrisv 20.11.2012. 18.29

Bet jancīgi, ka šie uzskaitītie ir paši bagātākie Latvijā, bet Lemberga, Šķēles ģimenes lūk ar visiem ģimenes locekļiem ir bagātību klēpī! Lūk, cik daži latvieši ir “jauki cilvēki” tomēr dalās bagātībā ar ģimenes locekļiem.
Tie trīs uzskaitītie ir laikam brīvi vecpuiši?

+4
-1
Atbildēt

1

  marmed > austrisv 20.11.2012. 19.25

  Neceri Bet, manliekas ka viņi visi ir precējušies :)

  +4
  0
  Atbildēt

  0

Sandris Maziks 20.11.2012. 15.05

Ja puse no “Baltic Screen” saraksta šodien barotu tārpus, miljonāru Latvijā būtu desmit reizes vairāk un arī mūsu pensionāri varētu baudīt cilvēka cienīgas vecumdienas.

+6
0
Atbildēt

2

  inesite15 > Sandris Maziks 20.11.2012. 17.57

  Ja “mūsu pensionariem” galvas no pēcpuses neaugtu un attiecīgi, ja nebūtu ar visu rodņu kopā uzāķējušies uz visprimitīvākās – nacionalās ēsmas, tādejādi sirdsmājiņas mēslus sakuļot PA VISU TERITORIJU, tad varētu domāt par to, ko īsti tautočka baudītu,
  bet, ja par miljonariem – kaut miljardieriem, kaut triljardieriem, va kas tur vēl – KĀDA STARPīBA, KAM TAS KAK BI PIEDER – CIK VIŅI VAR IERīT ?!? -… un, ja nu pa globusu nobruks i-nets va elektrība – PRIMITIVIZĒJOT, BET TOMĒR –
  – un visi cipari …. pļurkt – Rock ist weg, Stock ist weg, Augustin liegt im Dreck ….
  – ko ta šie darīs ? – n., cik to tanku utml. bus iepirkuši … va, piem. pēc, zeltapodaandris vecajā palogonā par saviem mio caur-eju uz paradis izracis būtu ?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Sandris Maziks > Sandris Maziks 20.11.2012. 21.04

  salamandrs
  Ja “mūsu pensionariem” galvas no pēcpuses neaugtu un attiecīgi, ja nebūtu ar visu rodņu kopā uzāķējušies uz visprimitīvākās – nacionalās ēsmas”

  Cik atceros, pensionāri draudzīgi nobalsoja par Gorbunova smuko frizūru, savēlot Saeimā “latvijas ceļa” komunistu cūkas, čekas pederastus, zagļus un krievmīļus, kas desmitiem miljardu vērtos valsts īpašumus atdeva komuņagām, čekistiem un bandītiem, bet no barakām izlīdušos sub-human aplaimoja ar dzīvokļiem, denacionalizētos namos mītošos cilvēkus, atstājot uz ielas.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

oktaavs 20.11.2012. 14.38

Ļoti godīgi un strādīgi cilvēki, kas savus īpašumus nopelnījuši ar savu godīgo darbu. Ofšoros nobēdzinatā nauda ir nekrietni meli. Mūsu Bili Geitsi. Nevienam taču šaubu nav ?

+8
0
Atbildēt

0

Pēterītis 20.11.2012. 13.59

Ar šādu miljonāru sarakstu uz latviešu mākslu mecenātiem maza cerība. Ar savējo apriešanu vienu esam panākuši – spiediens uz nodokļu maksātāju kabatu caur kultūras ministriju tikai pieaugs. Situācija varētu mainīties, ja savējos balstītu, bet vērstos ne pret ienācējiem, bet pret ienākošo Krievijas politisko un biznesa kultūru.

+6
-1
Atbildēt

1

  Sanšains > Pēterītis 20.11.2012. 14.33

  Bet kultūra taču viena pati bez tās nesējiem neienāk.:)

  1. Kad beidzot “Vienotība” un RP beidzot atbalstīs NA rosināto uzturēšanās atļauju tirgošanas aizliegšanu?
  Miljonāru sarakstā minētie Fiļs, Bernis un Esterkins darbojas “AB.lv” un “Rietumu bankā”, kas ir uzturēšanās atļauju tirgošanā NVS “uzņēmējiem” bijušas visaktīvākās.

  2. Kāpēc, piemēram, “Ir” nekādu uzmanību un kritiku nevērsa pret Saeimā ar valdošo piekrišanu (acīmredzot arī ar NA piekrišanu) klusi izmainītiem likumiem, kas turpmāk nerezidentu dividendes vairs neapgrūtinās ar ienākumu nodokli?!
  (Ceru, ka “Ir” nostājas izpausmes neesmu vienkārši palaidis garām)

  “Dienas biznesam” tāds jauninājums ļāva rakstīt šādi –

  LATVIJU CER PIELĪDZINĀT KIPRAI

  == Dividenžu neaplikšana ar nodokli sola pievilināt trešo valstu investorus; birokrātija joprojām var atbaidīt ==

  Fakts, ka no nākamā gada ar uzņēmumu ienākuma nodokli netiks apliktas nerezidentiem (kapitālsabiedrībām) izmaksātās un no nerezidentiem saņemtās dividendes, varētu pamazām pievilināt ārvalstu holdingus veidot administratīvos centrus Latvijā, nevis Kiprā, Maltā vai kādā citā ārvalstī, norāda DB aptaujātie nodokļu un loģistikas eksperti.

  Pievilcīgāku Latviju padara arī ar Krieviju noslēgtā konvencija par dubulto neaplikšanu ar nodokļiem. Konvencijas parakstīšana viennozīmīgi samazinās gan Krievijas, gan Latvijas uzņēmēju nodokļu slogu, iepriekš DB izdevumā Saldo secināja finanšu un nodokļu konsultante Marina Bičkovska. Ar atsevišķiem izņēmumiem ieguvēji būs dividenžu, procentu un autoratlīdzību saņēmēji.

  Turpretī smagnējā grāmatvedība, kā arī augstāka uzņēmumu ienākumu nodokļa (UIN) likme joprojām ir šķērslis investoru ienākšanai. Finanšu ministrija gan cer, ka šīs izmaiņas veicinās uzņēmumu reģionālo vadības biroju, uzņēmumu grupu finanšu vadības centru, uzņēmumu grupu autortiesību centru un holdinga sabiedrību izvietošanu Latvijā.

  «Gaidāmās izmaiņas UIN likumā ir solis atvieglojumu virzienā nerezidentiem, ka Latvija ir zemu nodokļu valsts,» norāda biznesa konsultants Ainis Dābols, piebilstot, ka, piemēram, Krievijas biznesmeņi jau tāpat nāk uz Latviju dibināt uzņēmumus.
  http://www.db.lv/nodokli/latviju-cer-pielidzinat-kiprai-381863

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

gstrazds 20.11.2012. 13.23

Aiziet! Ideāls raksts, kur antisemītiem komentāros izpausties.

+2
-8
Atbildēt

3

  Pēterītis > gstrazds 20.11.2012. 14.06

  No semītiem derētu daudz ko pamācīties. Protams, ne jau to, kā pasaulē iemantot nelabvēļus.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > gstrazds 20.11.2012. 15.08

  Fiļs, Bernis un Zaharjins sevi noteikti uzskata par latviešiem :)

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > gstrazds 20.11.2012. 15.25

  Protams, protams. Tikai “nulle” mums ir tas īstais latvietis :)

  +3
  0
  Atbildēt

  0

austrisv 20.11.2012. 13.12

Tālāk sarakstā jau tāpat vienas veiklas nācijas personāžs, vienīgi kaut kāds bāleliņš iemaldījies .

+4
-2
Atbildēt

0

Sanšains 20.11.2012. 12.48

Miljonāru saraksta līderi – Fiļs, Bernis un Zaharjins.
=====================================
Beidzot arī pie mums ir tāpat kā visā brīvajā pasaulē.:)

+5
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam