Simboliskajā balsojumā ASV prezidenta vēlēšanās – neizšķirts 40

Komentāri (40)

nefratete 06.11.2012. 14.21

Šinīs vēlēšanās noteicošie priekš ASV ir ekonomikas jautājumi un iekšpolitika, kuri arī izšķirs vēlētāja balsi. Āroplitikai šobrīd nav īpaši lielas nozīmes, jo vispirms vēlētājs domā par savu labklājību un tikai tad par tādām netveramām lietām, kā valsts ārpolitiku. Turklāt šobrīd zārku imports no Irākas un Afganistānas ir apsīcis, sekojoši arī jautājumi kas saistīti ar ASV karadarbību un kuri varētu būt jājamzirdziņš kādam no kandidātiem izpaliek. Būtībā vēlētājiem ir grūta izšķiršanās – par Obamu, kurš neko īpašu nav parādījis situācijā, kad viņa likumdošanas iniciatīvas bloķē republikāņu Senāts (tai pat laikā praktiskā Sendijas seku novēršana ir pat ļoti veiksmīga). Vai Romniju, kurš kritizē visu pēc kārtas, bet savu viedokli maina biežāk nekā vējrādis tās pašas Sendijas laikā.

+2
-1
Atbildēt

0

Sandris Maziks 06.11.2012. 13.20

nulle
Logiski, par Pirmo ASV Geju prezidentu.

“Tajā skaitā es klātienē redzēju ceremoniju, kurā otrreiz ASV prezidenta amatā stājās bēdīgi slavenais Ričards Niksons.”
“Bet tad es pieaugu un sapratu, ka ar republikāņiem kaut kas nav īsti kārtībā, sākot jau ar Ronaldu Reiganu.”

Kadam gan jabut naida parnemtam planpratinam, lai tadus vardus rakstitu? Aizvien vairak parliecinos, ka sodomiti apdraud cilveces un ipasi latviesu tautas pastavesanu.

+1
-2
Atbildēt

1

  Sandris Maziks > Sandris Maziks 06.11.2012. 13.57

  nulle
  “Tā kā neesmu fanātisks geju nīdējs, tad ar to Obama vēl vairāk izpelnās manu cieņu…”

  Protams ne, tu vienkarsi esi pidrilla.
  Es ari neesmu “geju”(kas par milvardinu) nidejs, tikai man nav pienemams, ka tadi mazakuma esosi sub-human, ka tu, visai sabiedribai uzspiez savu viedokli. Neizradi demonstrativi, savu kroplibu un parejie izliksies to neieverojam.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Sandris Maziks 06.11.2012. 11.30

Balitis
“Ja republikāņi, būtu atraduši kādu drusku jaunāku un mērenāku kandidātu”

Jaunaku? Bija Makkeina kungs ar kuru salidzinot melnadainis ka vecs marasmatikis.
Merenaku? Tad jau nav vajadziga divpartiju sistema, pietiek ar demokratiem. Galvenais nekaitinat Maskavu un nodrosinat katram negerim savu majokli.

+1
-5
Atbildēt

0

mariam 06.11.2012. 10.12

Nav jau jābūt ASV vēstniekam, lai to prognozētu. It kā jau tā atškirība nav liela – uzvarēs viens vai otrs, valsts kurss jau būtiski no tā nemainīsies. Taču tomēr arvien izbrīna, cik ļoti daudzi atdod savas balsis par to svētulīgo mormoni. Bet nu – pēdējo Bušu taču arī vi’ni ievēlēja. Acīmredzot Obama nokaitinājis un vilšanās, ka tās iepriekš solītās pārmaiņas nav tik lielas kā gaidītas.

+3
-5
Atbildēt

1

  ingus > mariam 06.11.2012. 11.06

  Mani nepārsteidz Romnija popularitātes kāpums, krīze visā pasaulē ir likusi cilvēkiem padomāt par to, ka ka tieši tāpat, kā ģimenei arī valstij vajadzētu tērēt tik cik tā nopelna, nevis bezgalīgi aizņemties uzkraujot parādu nākamajām paaudzēm.
  Nesimpatizēju Romnijam, taču jāsaka, ka amerikāņiem šoreiz ir ļoti grūta izvēle, jo jāizvēlās starp diviem populistiem, kur abi sola ļoti daudz ko neīstenojamu. Ja republikāņi, būtu atraduši kādu drusku jaunāku un mērenāku kandidātu, viņiem uzvara būtu garantēta.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam