Konkursa “Arctic15” laikā noteiks “Ziemeļeiropas Silīcija ieleju” 3

Komentāri (3)

Aivars Krauklis 03.10.2012. 09.28

Dzirdēts, ka Silīcija ielejas rašanos (nevis – veidošanu vai, pasarg Dievs, noteikšanu) ietekmējusi arī dažu īstu (!) universitāšu klātbūtne un būtiski brīvāka darbaspēka kustība (tai skaitā mazāka arodbiedrību ietekme uz slaistu aizsargātību). Eiropā tādas idejas nav pieņemamas, mūsu kreisajiem vispirms „jādomā par tautu”. Un no budžetiem labi algotiem „lietpratējiem” jārīko konkursi. Tūtiņu dreijēšanā, pīlīšu pūšanā, silīcija ieleju rakšanā u.t.t.

0
0
Atbildēt

0

oskaar 03.10.2012. 00.12

Cik saprotu, tad ASV šis apzīmējums izveidojās pats no sevis. Nevis tādēļ, ka šo vietu kāds būtu speciāli veidojis un atbalstījis, bet tāpēc- ka tur bija izveidojušies ideāli nodokļu, telpu nomas maksu, attiecīgās kvalifikācijas speciālistu koncentrācijas u.t.t. u.t.j.p. apstākļi.
Tad, kad un kur kāds radīs pietiekoši pateicīgus apstākļus kaut kam tādam izveidoties arī Eiropā (vai jebkurā citā pasaules vietā)- tad tur arī radīsies kaut kas līdzīgs. Deklaratīvi nozīmēt tādu vietu, manuprāt, ir pilnīgas muļķības.
Tuvākajā nākotnē varēsim novērot, kā attīstīsies šāda Krievijā pasludinātā zinātnes oāze Skolkovo- kur zāle būs zaļāka, debesis zilākas, policisti TIK TEŠĀM rūpēsies par sabiedrisko kārtību, un kur par politiskajām simpātijām vai antipātijām zinātniekus nebāzīs cietumā. :).

+4
0
Atbildēt

0

Anna Gaigule 02.10.2012. 22.14

Protams, katrs var taisīt tādu “skaistumkonkursu”, kādu vēlas. Bet kāpēc “vēl viens” sociālais tīkls kvalificējas kā “inovatīva tehnoloģija”?
Es, ja nav labāku ideju, drīzāk balsotu par Zabbix vai SAF tehnika.

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: