Rīgas centrā parakstu vākšanā pagaidām visaktīvākie ir jaunieši 26

Komentāri (26)

safe track call taxi 31.05.2020. 07.28

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: ir.lv/2011/05/11/rigas-centra-parakstu-vaksana-pagaidam-visaktivakie-ir-jauniesi/ […]

0
0
Atbildēt

0

https://twoje-zdrowie.edu.pl/ 16.04.2020. 20.47

… [Trackback]

[…] There you can find 7100 more Info to that Topic: ir.lv/2011/05/11/rigas-centra-parakstu-vaksana-pagaidam-visaktivakie-ir-jauniesi/ […]

0
0
Atbildēt

0

CBD Loans 21.03.2020. 18.59

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: ir.lv/2011/05/11/rigas-centra-parakstu-vaksana-pagaidam-visaktivakie-ir-jauniesi/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Here you can find 21213 more Information to that Topic: ir.lv/2011/05/11/rigas-centra-parakstu-vaksana-pagaidam-visaktivakie-ir-jauniesi/ […]

0
0
Atbildēt

0

astra_ozo 12.05.2011. 12.30

parakstījos jau iepriekšējā parakstu vākšanas laikā pie notāra, bet drošības pēc aiziešu vēlreiz. Ja nu mans parakstiņš kaut kur noklīdis vai atzīts par nederīgu.

+1
-1
Atbildēt

0

Sanšains 12.05.2011. 09.48

Vakar gadījās dzirdēt LR1 “Krustpunktā” – Aida Tomsona interviju ar Raivi Dzintaru.
http://www.latvijasradio.lv/program/1/2011/05/20110511.htm

Raivis bija ļoti pārliecinošs, sakarīgs, mierīgs, nosvērts. Un, protams, nebūt ne “ekstrēms” un “radikāls”, atšķirībā no daža laba iekaisuša, histēriska un agresīva hiperliberāļa.:)

Līdz šim domāju, ka neparakstīšos/nebalsošu, jo esmu no tiem dažiem:), kuriem nepatīk varbūtība, ka latviešu skolās masveidīgi sāktu ieplūst krievu skolēni – ko nevar celt, to nevar nest (ko nevar absorbēt, tas par skādi).

Bet pēc šīs intervijas noklausīšanās laikam gan vēlreiz pārlasīšu visus argumentus un šķiet, ka parakstīšos gan.

Zīmīgi, ka pēc intervijas komentēt uzaicinātais Sergejs “Ņegreždaņin po ubežģeņijam” Kruks savā ierasti žultainajā manierē pilnīgi sagrozīja Dzintara teikto (jau 20 minūtes pēc intervijas!), paziņojot, ka Raivis pats atzīstot, ka “Visu Latvijai!” to visu dara tāpēc, ka citādi viņiem nepievērš uzmanību.
(Īstenībā – Raivis, atbildot klausītājas pārmetumam par nepievēršanos citām problēmām, paskaidroja, ka tas, protams, nav tiesa, un praktiski viss “publiskās izskanēšanas skaļums” ir atkarīgs no mediju izvēles un akcentiem, noklusējot VL iniciatīvas ekonomiskās un sociālās politikas jomās, bet īpaši izceļot šo “valodas referenduma” tēmu.)

Kruka “pērle” bija izteikums, ka Dzintars ir “radikālis”, jo… atsacījies radio tiešraidē diskutēt ar Lindermanu.:) Jo diskutēt – tā esot politiķa profesija.

Un, tātad, ja Dzintars atsakās iekļauties kruku, ozoliņu, ījabu un citu latviešu nacionālistu apkarotāju uztieptajā ideoloģiskajā shēmā “vislatvieši=osipovieši – vienādi un margināli radikāļi”, tad secinājums ir… ka Dzintars tieši tāpēc ir “radikālis”.
Izcili pretīga demagoģija, biedri Kruk! Turklāt primitīva un caurspīdīga.

Un tad rodas jautājums, kurš izvēlas uzaicināt šādu “ekspertu” Kruku?
Aidis Tomsons? Dzintris Kolāts?
Vai varbūt “prosto ķeļeviģiņije” (Pro100 TV) ieviesējs Ābrams Kļockins – stabils Latvijas nacionālās (ne)politikas kursa “status quo” atbalstītājs un tā aktīvs izmantotājs?

+11
-1
Atbildēt

10

  raimonds_bossltd > Sanšains 12.05.2011. 10.07

  to Haris
  Kā vilku nebaro, vienmēr uz mežu skatās. Lai arī Kruks reizēm cenšās izlikties Latvijai lojāls, tomēr pa visām šķirbām tam spiežas laukā agonējošās parašas šovinistiki fašistiskā ideoloģija.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  marčiks > Sanšains 12.05.2011. 11.02

  …Īstenībā – Raivis, atbildot klausītājas pārmetumam par nepievēršanos citām problēmām, paskaidroja, ka tas, protams, nav tiesa, un praktiski viss “publiskās izskanēšanas skaļums” ir atkarīgs no mediju izvēles un akcentiem, noklusējot VL iniciatīvas ekonomiskās un sociālās politikas jomās, bet īpaši izceļot šo “valodas referenduma” tēmu…

  ________________________________________________________________________

  Nu kā lai netic tik gudram un godīgam latviešu jaunietim, kāds ir Raivis! Ja Raivis tā saka, tad tā arī, protams, ir.

  Tikai… pietiek atvērt http://www.visulatvijai.lv, lai saprastu, ka…

  Lūk, 6(!) jaunākie mājas lapā publicētie raksti:

  Parakstu vākšanas vietas, darba laiki Satversmes grozījumiem
  Parakstu vākšana par grozījumiem Satversmes 112. pantā
  Aicinājums parakstu vākšanai
  Par izglītību valsts valodā visaktīvāk parakstās jaunieši
  Jautājumi un atbildes par parakstu vākšanu
  Neesiet vienaldzīgi! Saruna ar Raivi Dzintaru

  Pēdējais ir LA intervija, kura galvenokārt ir par to pašu – parakstīšangeitu. Pārējie raksti galvenajā lapā – par 9.maiju, sveicieni Māmiņu dienā, leģionāriem un gaidāmo valsts apvērsuma gadadienas svinēšanu.

  Nu tiešām stulbi tie mediji, kas nez kāpēc neredz neskaitāmās VL! “iniciatīvas ekonomiskās un sociālās politikas jomās”…

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  Sanšains > Sanšains 12.05.2011. 11.13

  Alejandro:
  Lūk, 6(!) jaunākie mājas lapā publicētie raksti:

  Parakstu vākšanas vietas, darba laiki Satversmes grozījumiem
  Parakstu vākšana par grozījumiem Satversmes 112. pantā
  Aicinājums parakstu vākšanai
  Par izglītību valsts valodā visaktīvāk parakstās jaunieši
  Jautājumi un atbildes par parakstu vākšanu
  Neesiet vienaldzīgi! Saruna ar Raivi Dzintaru
  ============================
  Vakar, 11. maijā, sākās Nacionālās apvienības PAŠAS ierosinātā parakstu vākšana.
  Vai Jūsuprāt viņiem tagad – vakar, šodien, rīt – VĒLREIZ vajadzēja rakstīt, piemēram, par ierosinājumiem azartspēļu aplikšanā ar lielākiem nodokļiem, ko Saeima nesen NORAIDĪJA?:)
  OBJEKTĪVU un DAUDZPUSĪGU informēšanu par referenduma tēmu atstājot “Iras” ziņā.:)

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  marčiks > Sanšains 12.05.2011. 11.37

  Protams, ka “īstenie latvieši” PAŠI ierosināja parakstu vākšanu un, protams, jebkura partija PATI nosaka savu politisko programmu un PATI izvēlas, kurus tās aspektus tā vēlas īstenot pastiprināti un vairāk uzsvērt publiskajā telpā. Un fakts ir tāds, ka VL! PATI ir izvēlējusies attiecību aptuveni 20:1 – proti, 20 gadījumos runājam, ierosinām priekšlikumus, saceļam ažiotāžu (nekāda “sausā atlikuma” tam visam, skaidra lieta, nav) par “nacionālo” lietu un 1 gadījumā skata pēc, negribīgi iestarpinām kaut ko no “ekonomikas”.

  Tad ko Jūs īsti gribat – lai IR rediģē VL! mājas lapu, raksta VL! preses relīzes vai varbūt VL! vārdā iesniedz likumprojektus Saeimā, lai šo 20:1 attiecību kaut kā nebūt pamainītu???

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > Sanšains 12.05.2011. 11.40

  to Alejandro
  http://www.youtube.com/watch?v=Qx50L9ptH8c&feature=player_embedded
  Cik vienkārši un saprotami. Vēl piebildīšu, ka VL izrāda tēvišķas rūpes par t.s. krievvalodīgo populāciju, piedāvājot tai privilēģiju integrēties civilizētā sabiedrībā, jo “krievu pasaule” ir nolemta. To sagaida psrs nožēlojamais liktenis.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  Sanšains > Sanšains 12.05.2011. 12.04

  Alejandro –

  Arī es varētu vēlēties, lai vislatvieši vairāk pievērstos ekonomikas problēmām. Tomēr līdzīgi viņiem uzskatu, ka nacionālo problēmu risināšana ir daudz būtiskāka.
  Jāatzīst, arī es daudz labāk orientējos kultūras un valodas, nevis ekonomikas vai, piemēram, rūpniecības problēmās.

  Galu galā arī komentāru skaits internetā publicētajiem rakstiem liecina gluži to pašu – sabiedrības VAIRĀKUMS jebkādā “griezumā” interesējas par ideoloģiski akūtām problēmām, nevis par nogurdinoši sarežģītām ekonomiku regulējošu likumu niansēm. Tātad nav arī īpaši jābrīnās, ka mediji izvēlas neatspoguļot Jūsuprāt ļoti retās VL iniciatīvas šajās jomās. Bet tomēr tādas ir, un tas ir tieši tas, ko vakar intervijā paskaidroja Dzintars, atspēkojot nihilistisko “nav nekā cita”. Un, protams, nav arī tā, kā apgalvojat Jūs, ka it kā kaut kas tiek “negribīgi iestarpināts no ekonomikas”.

  Bet neaizmirsīsim, ka, piemēram, “Vienotības” kritiķi arī nebeidz skandināt, ka “valūtas fonda kalpi” un “grāmatveži” neko nepiedāvājot un nerisinot.:) Varbūt piebiedrosities Zalānam un Šleseram?

  Savukārt, Jums, ja atmiņa mani neviļ, īpaši izceļamas šķistu pediņu un citu “ar īpašajām vajadzībām” problēmas, kas manā skatījumā nebūtu pat proporcijas 1:2000 vērtas.

  Un vēl par Jūsu teikumu: “nekāda “sausā atlikuma” tam visam, skaidra lieta, nav”.
  Gribu atgādināt, ka nesen Saeimā tika balsots par to, lai darba devēji nedrīkstētu nepamatoti pieprasīt krievu valodas zināšanas. BEIDZOT arī “Vienotība” balsoja “par”. Un… kopā ar Nacionālo apvienību palika mazākumā. Kas tad šeit – “Vienotības” populisms, kam nav nekāda sausā atlikuma?
  Vai arī agrāk, kad JL un PS sēdēja “dziļā opozīcijā” un Kalvīša valdība konsekventi noraidīja visus opozīcijas priekšlikumus – ko tad Jūs domājāt par tagadējās “Vienotības” politiķu iniciatīvām? Fui, pē, nekāda “sausā atlikuma”?:)

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  astra_ozo > Sanšains 12.05.2011. 12.36

  Nu tiešām stulbi tie mediji, kas nez kāpēc neredz neskaitāmās VL! “iniciatīvas ekonomiskās un sociālās politikas jomās”…

  Nu tā kā tāds joks… Vai tad Tu nezini Latvijas parlamentāro praksi – visas opozīcijas iniciatīvas noairēt?
  Starp citu, bija VL daudzi priekšlikumi budžetam, bet visi tika noraidīti.
  Vai varbūt VL/TB būtu jāstrādā par Vienotības bezmaksas konsultantiem ekonomikas jomā?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  krisjanis_sondors > Sanšains 12.05.2011. 13.58

  “Galu galā arī komentāru skaits internetā publicētajiem rakstiem liecina gluži to pašu – sabiedrības VAIRĀKUMS.”

  Interneta komentētāji nepavisam nav sabiedrības vairākums, bet gan tikai tie, kam darbs ir birojā pie datora un komentēšana ir kafijas pauzes sastāvdaļa, vai kas citu iemeslu dēļ var atļauties sēdēt internetā un komentēt.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > Sanšains 12.05.2011. 14.21

  to Krišjānis Liepiņš
  Vēl ir tādi, kas uzskata par savu pilsoņpienākumu informēt tautu par tās “varoņiem”, dot akliem acu gaismu un kurliem skaņas sajūtu. Vēl ir arī Antonijas ielas nama algoti skribenti, kā arī Rīgas Domes valdošās koalīcijas biroju liekēži.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sanšains > Sanšains 12.05.2011. 16.13

  Krišjānis Liepiņš:
  Interneta komentētāji nepavisam nav sabiedrības vairākums
  ============================
  Piekrītu.
  Bet tomēr diez vai ir tā, ka rakstu par kādu ekonomikas problēmu izlasa “nerakstošais vairākums”, bet rakstu par valodas “cīņām” – “komentējošais mazākums”.:)

  0
  0
  Atbildēt

  0

Aldīna 12.05.2011. 09.22

Pilniibaa piekriitu lietuvieshu skolas direktorei! Sen jau vajadzeeja!

+4
-1
Atbildēt

0

anita_meistere 12.05.2011. 09.20

ja plānotās izmaiņas stātos spēkā ar kādu 2013. gadu, nevis pēc 1 gada, tad nobalsotu. savādāk, viens liels bardaks vien sanāks. nevar tik neapdomīgi un vieglprātigi izturēties pret labām idejām. grāmatu tik daudz nav, skolotāju arī…bet ja merķis ir tiaki ieriebt, tad tik uz priekšu. pretreakcija būs. pagaidām slāvi tik vārdos mūs nīst…

+3
-8
Atbildēt

2

  Aldīna > anita_meistere 12.05.2011. 09.24

  Esi savā valstī un baidies no krieviem?

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  anita_meistere > anita_meistere 12.05.2011. 11.36

  laikam mani nesaprati. es uzskatu, ka objektīvu iemeslu dēļ, pusgada laikā nevar izglītības sistēmu pielāgot. ir taču elementāras lietas, kā grāmatas, kaut kādi uzskates materiāli, kas krievu skolās ir svešvalodā.
  es esmu notiekti par latviskām valsts skolām, bet terminī ir absolūti un totāli nereāli. šadi nepardomāti un sasteigi rīkojoties, mēŗkis netisks sasniegs. būs likums vietā…kuru skolas būs spiestas parkāpt…tad ar laiku pieradīs, un nekas nemainīsies.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

briede_karosta 12.05.2011. 00.34

Prieks to dzirdēt! 🙂 Pats arī tuvākajās dienās ar visu ģimeni un draugiem iesim parakstīties! Patīkama sajūta, ka vismaz kaut kas tiek padarīts Latvijas labā! 😉

+9
-2
Atbildēt

1

  raimonds_bossltd > briede_karosta 12.05.2011. 10.01

  to Kashins DaWeeD
  Tiem par Latviju domājošiem pilsoņiem, kuri jau izmantoja savas pilsoņtiesības un izpildīja pilsoņpienākumu pirmajā parakstu vākšanas reizē, otro reizi tas nav jādara.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

u_r_a_p_r_i_v_e_t_d_ 12.05.2011. 00.10

Mēs jau esam uzvarējuši!

+6
-3
Atbildēt

0

Aija Neļķe 12.05.2011. 00.06

Mani nepārsteidz, ka grozījumus visaktīvāk atbalsta progresīvākā no sabiedrības daļām – jaunatne. Tas atspoguļo kopējās tendences Eiropā nacionālismam pieaugt spēkā. Tie, kas vakar vēl sludināja nacionālisma “atpalicību”, paši var nonākt atpalikušo lomā jau rīt.

+10
-4
Atbildēt

2

  marčiks > Aija Neļķe 12.05.2011. 10.22

  Kāda sagadīšanās! Vakar kak raz gadījās palasīties vēstures grāmatu, kurā secināts, ka nacistu valsti “uzcēla” tieši jaunieši, proti, tie, kam zem 30. Un tieši šai grupai arī nacisma ideologi pievērsa vislielāko uzmanību. Varbūt tāpēc, ka “progresīvākā” sabiedrības daļa, a varbūt tāpēc, ka vismazāk nobriedusī un visvieglāk manipulējamā.

  Vēl. Tu vienreiz vari izlemt, kas Tev svarīgāks – Latvija vai nacionālisms kā ideoloģija? Citādi nesaprotu, kāds tiem mūžīgajiem priekiem par citu Eiropas valstu atsaldētajiem sakars ar latvisku Latviju? Par somisku Latviju, v*ttu!

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > Aija Neļķe 12.05.2011. 10.48

  to Alejandro
  “ka nacistu valsti “uzcēla” tieši jaunieši, proti, tie, kam zem 30″
  ————-
  oooooh yeah
  Un aplauza nolādētā fašistiskā izdzimteņa, sātana sūtņa, Staļina un viņa jebkādas cilvēcības pazīmes zaudējušo vergu plānus noslīcināt visu pasauli asiņu jūrā.

  atgādinājumam:

  Мы на горе всем буржуям
  Мировой пожар раздуем
  Мировой пожар в крови
  Господи благослови

  (Aleksandrs Bloks)

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: