Rinkēvičs: Ir jāsaņemas pašiem

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 08.07.2024. 13.00

“arī Rail Baltica krīzes pārvarēšanai”
——————
Piebildei: Vienotības radītās krīzes. Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma atkal bija iznāca būt Rīgas lidostā un man mute palika vaļā redzot vareno būvi. Vairākās vietās pasaulē ir gadījies redzēt, ka vilciens iet garām lidostai, ja lidosta būvēta blakus dzelzceļam, vai jauna vilciena līnija palaista gar lidostu, bet kaut ko tādu, ka ātrvilciens speciāli taisa līkumu, lai lidostā uztaisītu papildus pieturu, kas būtiski mazina ātrvilciena jēgu, tā jau ir diagnoze. Rīgas stacija, caur kuru uz Eiropu brauks labi ja 3 , bet drīzāk jau 2 vilcieni, kas jau sāk atgādināt Berlīnes vai vismaz Varšavas staciju un būve lidostā, liek domāt, ka apzināti tiek izvazāti valsts līdzekļi.
Uz tādu know-how laikam jau spējīgi tikai tādi, kas patērētājiem liek maksāt OIK par elektrību no gāzes un koksnes, bet ne par elektrību no saules.
.
“Kādēļ gan Tramps ar jums runātu, ja būtu kļuvis par prezidentu un sācis nojaukt NATO?”
————-
Esmu spiests atgādināt visiem fiziskiem, garīgiem un morāliem kropļiem, ka Tramps ES valstu vadītājus, kuri uzskatīja par vajadzību labāk tērēt līdzekļus “bēgļu” rekrutēšanai transportēšanai un uzturēšanai un Hamas raķetēm un tuneļu būvēm, bet ne aizsardzībai, piespieda NATO vajadzībām tērēt iepriekš sarunātos 2% no valsts budžeta.
.
“Taču Trampa padomnieki jau esot izstrādājuši arī miera plānu Ukrainai – ka ieroču piegādāšana Ukrainai būšot atkarīga no tās gatavības pārtraukt karot un sēsties pie sarunu galda ar Krieviju, un, ja nepiekritīs, ieroču, nebūs.”
—————
Katrs nelietis: siles lops, propagandons, vai sabiedriskais darbinieks, kurš spējīgs ietekmēt nedomājošo latvietīšu viedokli, tiražējot CNN, NYT , WaPo, vai citu ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķijas ruporu melus, ir atbildīgs, ir kā viņš pats tos būtu sacerējis un atsaukšanās uz melu avotiem nevar tikt uzskatīta pa vainu mīkstinošu apstākli.
Ja amēbām un tupelītēm jau aizmirsies, tad atgādināšu, ka tieši Trampa piešķirtie Javelin, Stinger un snaiperu šautenes, kam pirms tam bija uzlikusi veto Putina melnā makaka, imigrants no Kenijas, apturēja krievu uzbrukumu 2022. gada februārī – martā.
Lai arī uz kādas tualetes sienas ar sūdainu pirktu nebūtu uzrakstīts, ka Tramps gatavojas krieviem atdot Krimu, ko 2014. jau bija atdevis Obama, vai visu Ukrainu par ko vēl 2021. gada novembrī ar Putinu bija vienojies tā draugs CIP direktos Bērnss, nekad Tramps neko tamlīdzīgu nekur nav minējis.

0
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: