Paldies, Baiden, bet ASV vajag enerģiskāku demokrātu prezidentu!

4

Komentāri (4)

ahinson90572 10.07.2024. 10.39

Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm 3% apmērā no 1 gada līdz 50 gadu atmaksas termiņam visā pasaulē. Izsniedzam aizdevumus no €10 000.00 līdz €10.000.000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, kas ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām pusēm ir jāsazinās ar mani, izmantojot tālāk norādīto e-pasta adresi.

Aizdevēja e-pasts: [email protected]

INFORMĀCIJA PAR AIZDEVUMU, LAI PIETEIKTIES:-

AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
TĀLRUŅA Nr.:
VALSTS:
OKUPĀCIJA:

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 06.07.2024. 11.56

Bars lauvu, ko vada auns, var zaudēt aunu baram, ko vada lauva. Šos vārdus teica Napoleons Bonaparts. Par šiem vārdiem atceros ik reizi, kad dzirdu jaunumus par Baidena administrācijas rekciju uz notiekošo pasaulē. Piemēram, husīdi nogremdē kārtējo kuģi Sarkanā jūrā, tā nobloķējot satiksmi, Baidens: “mēs aicinām uz deskalāciju”, Ķīna sagrābj kārtējo Taivānas zvejas kuģi, Baidens: “mēs aicinām uz deskalāciju”, Ziemeļkoreja palaiž kārtējo balistisko raķeti: Baidens: “šie izmēģinājumi neapdraud ASV un tās sabiedrotos: mēs aicinām uz deskalāciju”. Trampa laikā nevienam pat prātā nevarēja ienākt, ka Somālijas pirāti vēl kādam varētu uzbrukt, bet pēc viņa draudzīgās parunāšanas ar mandu Kim, Ziemeļkoreja pārtrauca kodolizmēģinājumus un šaut raķetes pāri Japānai.
No 60 miljardiem “palīdzības Ukrainai”, 10 saņems Hamas, 5 tiks nelegālās imigrācijas veicināšanai ASV. Ukrainai paliks tikai 4 miljardi un arī tos tā nevarēs saņemt uzreiz, tā palīdzība tiks izstiepta pus gada laikā vai pat ilgāk. Visu laiku tika melots, ka ASV apakšpalātas republikāņu vairākums, vēloties noskaidrot, kā tiks izlietoti 60 miljardi, bloķē palīdzību Ukrainai, kaut arī tai sen pirms tam jau bija piešķirti 4,8 miljardi, kuru tai neatdod Baltais nams, turklāt Baidenam ir tiesības personīgi piešķirt Ukrainai vienu miljardu, kam nevar “traucēt” ne Tramps, ne republikāņu partija.
Par CIP direktoru Viljamu Bērnsu, kurš 2021, gada novembrī Maskavā vienojās ar Putinu par krievu uzbrukumu Ukrainā, bet vēl 2008. nosūtīja telegrammu, ka ASV administrācija nevar pieļaut sarunu uzsākšanu par Ukrainas un Gruzijas, iestāšanos NATO, ļoti atzinīgi ir izteikušies visi karu atbalstošie krievijas mediji, ko tas ir aprakstījis savos memuāros. Kā teica viens neizdevies 2014. gada vēlēšanu Ukrainas prezidenta kandidāts Oļegs Carjovs: “Pievienošu tam, ko vienmēr esmu sacījis, šodienas CIP direktors, kādreizējais vēstnieks Maskavā, vienmēr simpatizēja krievijai, viņa pozīcija konfliktā lielā mērā ietekmē ASV pozīciju krievijas labā, tas ir vienīgais CIP direktors, kurš vienlaikus ir arī prezidenta administrācijas loceklis. Viņš mīl krievu kultūru un tradīcijas, pēc viņa vēstnieka amata atstāšanas, to pavadīja ar dziesmām uz dejās un asarām acīs, kā krievijas draugu un tās ierēdņu un politiķu vidū, viņam krievijā palika daudz draugu”.
Tādu godu līdz tam nebija pieredzējos neviens cits vēstnieks, ka to pavada pats valsts galva. Tātad Putina, krievijas un krievu draugs un cik tādu vēl ir Baltā nama administrācijā?
Atgriežoties pie lauvām un auniem, ko darīt visai pārējai faunai un florai, ja pret to ir hiēnu bars, ko vada hiēna un tās pārstāvji ir dziļi iefiltrēti visā flora un faunā?

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 05.07.2024. 07.58

Kas nogalināja visvairāk amerikāņu?: https://www.youtube.com/watch?v=V_LZ7-ZHIf4

0
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 04.07.2024. 12.34

Maz zinu par ASV un visu pasauli nīstošās šmaras Pelosi radinieku Gevinu Ņūsomu, bet amerikāņiem jau nu visiem vajadzēja zināt, ka tas nodzīto padauzu mīlulis Panikas pandēmijas laikā no Ķīnas transporta uzņēmuma (ne ražotāja) par nodokļu maksātāju 5 miljardiem dolāru iegādājās vienu miljardu masku, kas Latvijā maksāja 40 centus gabalā mazumtirdzniecībā. Ja kādreiz, kad Kaliforniju vadīja Reigans un Švarcenegers, tas bija plaukstošs štats un visa ASV bija šausmās, kad izskanēja, ka Kalifornija varētu izstāties, tad šodien no turienes mūk biznesi un cilvēki.
Droši vien arī Putina kājslauķu: Obamas un Baidena, fanāti būs dzirdējuši par tādu Elon Musk un Teslu. Viņš savu rūpnīcu no Kalifornijas pārcēla Teksasu, kur netiek grauti biznesi un izpostītas cilvēku dzīves.
Šodien Kalifornijā par zādzību veikalos, arī atklātu zādzību, kas būtu pielīdzināma laupīšanai, par summu līdz 1000 dolāriem, nevienu nesoda, ja noziedznieks apgalvo, ka mantas, kaut vai 5 reizes dienā, ņēmis savām vajadzībām, bet ja apsargs, aizturot noziedznieku pielietojis spēku, tad pret viņu ar visu bardzību vēršas Sorosa algotā prokuratūra un tiesa. Lai kaut kā cīnītos pret Ņūsoma lobētiem noziedzniekiem, veikala īpašnieki precēm liek cenu vismaz 1000 dolāru un dod pircējiem pat 99,9% atlaides. Tādas viltībiņas protams nepasargā tirgotājus no pilnīgas izputināšanas un veikali masveidā tiek aizvērti. Lai barotu milzīgo parazītu: ierēdņu un melnādaiņu, armiju, tur ir visaugstākie, vai vieni no visaugstākiem nodokļiem valstī un visdārgākais benzīns. Kalifornija jau sāk atgādināt DĀR, kad tur visu varu pārņēma melnādaiņi.
Ja ar Baidenu apsēstam autoram būs gadījies dzirdēt par tādu politieslodzīto, vēlāk politemigrantu Bukovski, tas aprakstīja, kā pēc privātās tikšanās ar Baidenu, kurš vēl Brežņeva laikā vienmēr tika uzņemts ar pompu, ne mazāku, kā Bokasa un citi Āfrikas cilvēkēdāji un apmeklēja tas kremli ne retāk kā Ērihs honekers, vairāki naivie disidenti nonāca aiz restēm. Jeļcina laikos, kad bija pavērti arhīvi, Bukovskim tika dota iespēja ar daļu no tiem iepazīties un viņš slepus ar pārnēsājamo skaneri noskanēja visus pieejamos dokumentus. Tad lūk, Bukovskis, par kura godaprātu nevienam normālam cilvēkam nevarētu būt šaubas, apgalvoja, ka Baidens strādāja uz KGB.
Tas izskaidro to, ka tiklīdz Baidens nonāca Baltā namā, uzreiz uzlika sankcijas ASV naftas un gāzes nozarei, tā paceļot naftas cenas 3-4 reizes, dodot iespējas krievijai pēc Trampa 4 gadiem, kad Putins klusi kā pelīte bija aiz virtuves slotas paslēpusies, atkopties un sagatavoties Ukrainas kara eskalācijai un atcēla Trampa uzliktās sankcijas Nord Stream II un naftas vada no Kanādas “Keystone XL” būves turpināšanu.
Vēl 2021. gada beigās pēc kārtējās slepenās vizītes pie drauga Putina CIP direktors Bērnss pārveda mājās prieka vēsti par Kijivu 3 dienās un Obama, Soross un Baidens jau pasūtīja sev jaunus uzvalciņus gaidāmai Putina Uzvaras parādei Kreščatikā. Kad visai pasaulei vēl nebija zināms par gaidāmo iebrukumu, Baidens jau pārveda ASV vēstniecību uz Ļvivu, ieteica visiem ASV pilsoņiem pamest Ukrainu un aizsūtīja Zeļenskim lidmašīnu evakuācijai.
Apdirsās Ukrainas ienaidnieki kremlī un Baltā namā, jo neparedzēja Trampa iedototo Javelin, Stinger un snaipera šauteņu milzīgo nozīmi valsts nosargāšanu februārī – martā, ukraiņu kategorisko nevēlēšanos kļūt par krieviem, Zalužnija, kuram vēlāk Obamas – Sorosa administrācija atriebās, viņa vietā ieliekot stipri dzerošu krievu militāristu Sirski, talantu, bet pats galvenais ASV un visas pasaules sabiedrības nostāšanos Ukrainas pusē. Lai Ukraina nevarētu nosargāt savas debesis, Baltais nams aizliedza Polijai piešķirt ukraiņiem Mig-29, bet Slovākijai S-300 un tikai pakļaujoties ASV sabiedrības milzu spiedienam, ASV sāka nelielā daudzumā 1 miljarda apmērā mēnesī piegādāt Ukrainai bruņojumu (atgādināšu, ka ASV Afganistānā pret ar AK 47 bruņotiem bārdaiņiem tērēja 300 000 000 dienā), bet kad saprata, ka Ukraina karā uzvar, būtiski samazināja piegādes.
Senāta pieņemto un kongresa ar novilcināšanos, kad Pelosi likumprojektu iebāza atvilknē un kongress aizgāja atvaļinājumā, likumu par LendLease Baidenam tā parakstīšanu novilcināšanu līdz 9. maijam, tā arī visi ir aizmirsuši, izņemot ukraiņus un krietnos amerikāņus, kas nedēļas nogalēs lasās pie Baltā nama, lai par to atgādinātu. Atgādināšu, ka lai Staļins varētu sagraut ierasto pasaules kārtību, nogalināt desmitiem miljonu skaistu, talantīgu un labsirdīgu eiropiešu un pusi Austrumeiropas un Vāciju pārvērst gruvešos, fiziskā un morālā kropļa Rūzvelta vadītā ASV tērēja 10% no valsts budžeta un piespieda amerikāņus 24/7 vergot Staļina kara mašīnai.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: