Ticot uzvarai.* Starp dzīvajiem un mirušajiem

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 01.07.2024. 11.53

“Pēc tam noskaidrojās, ka četri no šiem kritušajiem ir krievu karavīri.”
—————-
Vēl 2022. gadā Ukraina daudzos saldētājvagonos glabāja krievu žmurikus ar nodomu tos atdot iebrucējiem, bet tie izrādījās nevienam nav vajadzīgi. Tikai humānām tautām ir ierasts gādāt par savu aizgājēju mirstīgām atliekām, bet ne negatīvai selekcijai, homo russicus. Tos beigtos krievus pat tuviniekiem nevajadzēja, jo kāda no tiem vairs jēga. Vēl pirms gadiem 10 google bija daudzi raksti, kā Piemaskavas Himkos ar ekskavatoru izraka apglabāto krievu lidotāju “varoņu” kaulus, sabēra tos gruzovikā un aizveda nezināmā virzienā, tagad atrodu vairs tikai jaunuzceptus rakstus, ka notikusi svinīga “varoņu” pārapbēdīšana.
Ja krievu komandieris aiz žēlastības nav nošāvis savu ievainoto kareivi un tas vēl nav paguvis nosprāgt, tad Ukraina to ārstē, tērējot resursus, kas akūti nepieciešami pašiem.
Būdams racionāls, ieteiktu Ukrainai visus krievu līķus un nekur vairs neizmantojamos ievainotos deponēt kādās no tukšām ogļu šahtām un pieliet tās ar ūdeni, lai bezskābekļa vidē anareobās baktērijas to miesas pārvērstu metānā, kas nepieciešams Ukrainas tautsaimniecībai un pāri paliktu tikai kauli. Tas ir nepieciešams arī no epidemioloģiskās drošības viedokļa un lai pār mēru nesavairotos žurkas.
Ja Ukraina pret absolūtā ļaunuma nesējiem izturēsies, kā pret sev līdzīgiem, viņi ar to zaudē absolūtam ļaunumam un vēl, nemitīgi salīdzinājumā ar Putinu pieminot dižo Austrijas vācieti, kurš izglāba Eiropas civilizāciju no pilnīgas iznīcināšanas pēc fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, planētas paverdzināšanas plāna, viņi savus spēkus, tā vietā, lai tērētu pret visas cilvēces lielāko ienaidnieku, izlieto karojot pret neesošu Trešo reihu un tā jau sen aizgājušiem varoņiem.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam