Kaķa peldējums

3

Komentāri (3)

Urga 19.06.2024. 12.04

Ka finansiālais trūkums ir arī lielākā radošā iespēja un tapis mākslas darbs, pateicoties fanātiskam darbam, par to prieks. Drosmei kļūt par vadošo producētāju ar lielāko teikšanu, domāju, to palīdzēja īstenot arī M.Kaža ar savu vērienu, labi, ka kopā ar G.Zilbalodi viņiem tas izdevās.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 16.06.2024. 18.13

Ļoti dīvaina situācija, kuru īsti nespēju saprast. Agrāk nepieredzētas stāvovācijas, bet balva ne viena. Straume iedvesmo Ukrainas aizstāvjus, pat pauž tiem atbalstu,bet festivālā uzvar krievu nauda. Vai tas jāsaprot – krievu filmas? Kāpēc tik sasodīti pārpolizitizēts , neskaidrs vēstījums.
Filmu veidojuši 80 cilvēki, no tiem tikai 30 latvieši…

Un pavasarī apdullušajai nacionālajai lakstīgalai pētersonu izlei – mēs esam maza tauta un kļūstam arvien mazāka un jo īpaši savā zemē.
Jā esam gudri, esam skaisti, bet esam arī stulbi un neglīti. Tāpēc aicinu orientēties uz realitāti gan IR autorus, gan lasītājus.

+1
-3
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 16.06.2024. 06.34

Skaists stāsts, kā cilvēks ar ideju, milzu darbu un neatlaidību sasniedz lielisku rezultātu. Žēl, protams, ka Kannu žūrija bija tik nožēlojama, ka galveno balvu piešķīra krievu naudai. Jācer, ka ar Oskaru tā nenotiks. Vienīgi raksta autore gan varēja iztikt bez teikumiņa, ka esam maziņi un mēdzam savus panākumus sportā un kultūrā pārspīlēt – neesam nedz maziņi, nedz pārspīlējam, mēs esam lielu talantu tauta, un tas nav pārspīlēts.

0
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam