Mākslīgais intelekts – noderīgs tikmēr, kamēr spēsim to kontrolēt

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 11.06.2024. 10.58

Mākslīgais intelekts ir ļoti bīstams, jo balstās uz sausiem faktiem. Ja valdības to nepakļaus savai stingrai kontrolei, tas ietiepīgi apgalvos, ka divreizdivi ir četri.
Piemēri: morālie kropļi, koprofāgi, kovidafēristi – kovidmarodieri: Kariņš ar Pavļutu, ievieš komandantstundu, bet mākslīgais intelekts apgalvos, ka tas neko nedod un, ka pareizāk vispār būtu pensionārus, kuri var no rītiem ilgāk gulēt, pēc 10 vakarā kaut uz pusstundu izdzīt no mājām, lai tie paelpo svaigu gaisu, kas būtu labi to imūnsistēmām.
Mākslīgais intelekts, kuram būs pieejama visa informācija, jau pēc nanosekundes būs pārliecināts, ka sabiedrībai uzspiestās maskas vīrusus neaiztur, gluži otrādi, maskas ir vietas, kur labi iedzīvojas un vairojas mikrobi, piemēram tuberkulozes nūjiņa, ka maskas fiziski un emocionāli nogurdina, kas padara nēsātāju uzņēmīgāku ne tikai pret Covid, bet arī pret pārējām kaitēm.
Tā kā no mākslīgā intelekta nevar neko noslēpt, tas atklās, ka saprātīgi pārvaldītās ASV pavalstīs, kur cilvēkiem netika uzmaukti uzpurņi, kur vakcinēšanās bija brīvprātīga, kur neviens nedrīkstēja pieprasīt apliecināt, ka cilvēks ir vakcinēts, mirušo skaits no Covid nepārsniedza mirušo skaitu marksistu, korumpantu un pederastu parķijas pārvaldītos štatos, kuros būtiski pieauga noziedzība, pašnāvību skaits, nāves gadījumi no citām slimībām, tika izjauktas ģimenes un izpostīti biznesi. Tas noteikti zinās, ka nēģeru zemēs, kurās vispār neviens netika vakcināts, kurās netiek ievērotas nekādas higiēnas prasības, nomira ne vairāk, kā parasti no epidēmijām.
Tātad, atgriežoties pie riskiem, ko nes mākslīgais intelekts, tas apgalvos, ka Latviju pārvalda vai nu plānprātiņi, vai ienaidnieki. Pēc IQ testa un vispārīgas veselības pārbaudes, tas nekļūdīgi atšķirs vienus no otriem. Pret pirmiem tas ieteiks tos līdz mūža galam atturēt no visa, kur tie varētu pieņemt jebkādus lēmumus, nu bet pret ienaidniekiem, būdams racionāls, tas ieteiks soda mērus, kas kļūtu hrestomātiski par biedinājumu pārējiem izdzimteņiem, kuri raujas pie silēm.
Tas bija tikai triljonā daļa, uz ko būtu spējīgs mākslīgais intelekts. Saprotama lieta, ka tik vienkāršām lietām pietiks arī ar parasto intelektu, tikai par mākslīgo neviens neapgalvos, ka tas ir kremļa uzpirkts.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: