Absolventa piezīmes par augstāko izglītību un to, ka Latvija VAR!

1

Komentāri (1)

Uldis.M42 11.06.2024. 12.04

“Ja gribi kļūt par inženieri, jābūt gudram un cītīgi jāmācās. Lai kļūtu par autosportistu, tev vajadzēs daudz naudas un disciplīnu. Lai kļūtu par aktieri, jābūt harizmātiskam un talantīgam. Visbeidzot, ja gribi kļūt par prezidentu, tev jābūt visam iepriekšminētajam.”
—————–
Nu par prezidentu, tas bija nepareizs orientieris. Latvijā tās īpašības noteikti neder un ASV, ja ģem-parķija 2025. gadā saglabās varu un ja tur nenotiks Pilsoņu karš, tad uz visiem laikiem, noteikti arī ne. Laba valsts būtu Argentīna, bet ja ASV pie varas būs ģem-parķija, tad tāpat, kā Afganistānā 1978. un Irākā un Irānā 1979. ar tās atbalstu kremlis sarīkos asiņainu apvērsumu. Atliek Japāna, Taivāna, Koreja, Vjetnama, tikai ņemot vērā, ka tās ir nacionālas valstis, svešiniekam tur nebūtu iespējas, tātad jauneklim no sapņa kļūt par prezidentu jāatsakās uz visiem laikiem.
Atliek bizness, tikai ja civilizācijas vektors radikāli neizmainīsies, švābi, geitsi, sorosi, cukerbergi, beizosi un ASV ģem-parķijas kaku stūmdītāji likvidēs kapitālismu, pašiem, saprotama lieta, paliekot Olimpā, arī iegūtām zināšanām nebūs nekāda vērtība.
Vienīgais veids, kā nepalikt intelektuāli augsti attīstītam plebejam, tāpat kā pirms 40 gadiem uzsākt darboties komjaunatnē, skat: Čevers, Kaže, Ameriks, Riekstiņš, Vaivars, Rimševičs, Reirs, Piebalgs (Latvijas gadījumā JV/Progresīvo jaunatnes organizācijā). Ja vien seksuālās orientācijas maiņa nesagādās neērtības, tad bradājot pa konkurentu galvām, uzsākt ceļu pie patriciešiem, ne uz mirkli neaizmirstot galveno principu: “nekādu principu” un morāli: “nekādas morāles”

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: