Kam vilkt plusu?

6

Komentāri (6)

Sskaisle 07.06.2024. 08.30

vakar vēlu vakarā iekāpu 22. autobusā, nogurusi saplakusi pusmūža sieviete un … tur viņi sēdēja – sengrieķu dievi, tieši no Olimpa, pārģērbušies par skandināvu pilotiem. Es nevarēju nesmaidīt. Tas bija tik skaisti – tik stalti, tik cēli,iznesīgi , inteliģenti , seksīgi. Tik nereāli tai sabiedriskā transporta ikdienas cilvēku pelēkajā nomāktajā pūlī ieraudzīt tādus pārcilvēkus. Uzreiz domāju, eh, jāsaņemās un jāpiesakās lidostā vismaz par apkalpotāju pilotu ģērbtuvēs. Par stjuarti jau vairs nespīd. Es atplauku kā veldzi saņēmis zieds, cik nu mani resursi ļāva …

tagad klausos veco labo čelentāno un domāju – vai tas vēl ir spēkā , ka skaistums glābs pasauli, jeb tomēr arī tas ir atcelts ?

seksīgu visiem dieniņu – i patriotiem i kremliniem i Ir redakcijai

+3
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.06.2024. 08.23

ha – IR izvietojis riga waterfront reklāmu un viedokļrakstu, ka imigrācija uz Latviju ir laba , jo veicinās ekonomiku – eh semjon semjonič …. cik skumji tas viss

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.06.2024. 07.05

Vēl – es neesmu lasījusi, jo patiesībā, nevar vairs paspēt visu izlasīt. Sagaidīju savu rindu grāmatai bibliotēkā, bet nu nevaru saprast, vai verts to ņemt, jo nav laika lasīt.

Bet ne par to runa, runa par vēlēšanu likumu. Par to, ka eiroparlamenta velēšanu likums nosaka, ka ļoti ātri un viegli pie varas var nākt mazas partijas – ždanokas, grevcovas, kiršteina utt. Tad jautājums – kāpēc netiek mainīts likums, kas novērš šādu, manuprāt, nepareizību?

Es joprojām nezinu, vai iešu uz vēlēšanām, jo es vienkārši neticu neviena kandidāta, nevienam pašam vārdiņam un neba nu alkatīgi, bezatbildīgi , amorāli politiķi izlems Ukrainas likteni, Par to lems citi onkuļi, citos līmeņos un citās pilīs.

Ja mūsu ierēdņi drīkst sūtīt uz ES-EK viltotu , nepatiesu informāciju, ja drīkst īstenot politiku , kura tikai uztur nabadzību un beztiesiskumu Latvijā – tad kāda jēga balsot un justies pēc tam vainīgai un dusmīgai, ka tam kretīnam uzticējies

0
-3
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 06.06.2024. 14.04

  Jūs rakstījāt –‘’..kāda jēga balsot un justies pēc tam vainīgai un dusmīgai, ka tam kretīnam uzticējies’’- . …. … Nebalsojiet par sliktajiem (‘’kretīniem’’), nebalsojiet par Stepaņenko, Grevcovu, Djeri, Grostiņu utt. … Balsojiet par tādām partijām, kuru pirmie trīs līderi pārvalda vismaz TRĪS ES valodas, kuri sevi apliecinājuši kā zinoši, aktīvi ES politiķi. … Ja tādi ‘’gudrīši un taisnības aizstāvji’’ kā Jūs sēdēs mājās, tad –‘’ viegli pie varas var nākt mazas partijas – ždanokas, grevcovas, kiršteina utt. ’’- … … Ja būsim aktīvi, tad ‘’mazās’’ partijas netiks ievēlētas – tik vienkārši. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 07.06.2024. 11.14

  Valodu zināšanas nav iedevušas kripatiņas godaprāta ne Freibergai, ne Zatļeram, ne Dombrovskim, ne Kariņam un nedomāju, ka tie Briseles parazīti un fekāliju stumdītāji, kuri balso par Hamas teroristu finansēšanu, slikti zin valodas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.06.2024. 06.59

Iztrūkst , t.i. man ļoooooti pietrūkst viena komentāra – proti, ka vēlētājam jābūt zinošam, izglītotam. Ka Latvijā izglītības sistēma šobrīd ražo lumpeņu manipulējamu ļaužu pūļus un tam ir neparedzmas sekas. Diemžēl. Jūs te šai numurā rakstat par jaunajiem un gudrajiem, bet kā ar tiem jauniešiem, kuriem pietrūkst dzīvei, uzdzīvei un dāsni politiķi gatavi solīt un pat maksāt par balsīm ? Politiķi aicina ļaut balsot jauniešiem, lai jaunieši ietekmētu politiķu lēmumus, vai tas ir normāli, ka jaunieši, kuri paši vēl nepelna, kuri nav beiguši skolas, lai izprastu, saprastu lietu kārtību drīkstēs vēlēt? Es domāju, ka nē.

Otra lieta – kad piemin sievietes politiķes, man uzreiz asociācija ar pašmāju izrādīties kāro lielpupu mariju petraviču. Ja dažreiz ir nepatīkami politikā redzēt pārmaskulinizētus vīriešus , tad vēl pretīgāk ir redzēt tādas sievietes, kuras kā Bībelē rakstīts kā ezeļmātes stāv krustcelēs savus gurnus atvērušas katram gribētājam.

Noteikti nē jebkādām kvotām – sieviešu, bēgļu, minoritāšu. Piemērs, AK – tur sievietes tik šmuces valdībā sataisīja un vīrieši nāca un vāca pēc viņām.
Arī Latvijā ne jau sievietes ir labas politiķes tāpēc, ka sievietes, bet kāda ir viņas izglītība, vide, partija kuru tā pārstāv, kāda ir tās personība.

+2
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam