Karš būs ilgs

3

Komentāri (3)

Finegans 31.05.2024. 21.03

Piekrītu -Ir jābombardē Kremlis. Citādi būs ilgi jāgaidai, kamēr viņi paši sev kaut ko uzmetīs uz galvas.

+1
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 30.05.2024. 11.31

Ir jābūt garīgi slimam, lai sapņotu par absolūto ļaunumu kā normālu demokrātisku valsti. Putins ne jau tikai sev, bet tāpat kā savulaik Koļans II Asiņainais un Staļins, sarīkoja drausmīgo karu, lai krievi dabūtu pierīties cilvēku asinis, jo savādāk tie sāk viens otru slaktēt. Ne Putins radīja krievu necilvēkus, bet krievu necilvēki sev izbaroja Putinu.
Karš var beigties jau novembrī un tas neprasīs pat Trampa apsolītās 24h. Ja ASV marksistu, koprumpantu un pederastu parķijai neizdosies atkal nozagt vēlēšanas, jau nākamā dienā Putina “opričņiki” izlūgsies audienci pie Zalužnija, atvedīs viņam vēl siltu Putina galvu un centīsies izkaulēt sev apžēlošanu un atstāt nedaudz no salaupītā, lai nevajadzētu iet strādāt par sētniekiem.
Kā teica Rīcības Prezidents Trampa kungs, par ko protams nerakstīja NYT un WaPo:
https://www.la.lv/donalds-tramps-esam-uz-tresa-pasaules-kara-slieksna-mums-nekavejoties-jaatgriezas-pie-miera-ar-speku
Pakaļās drāztiem plānprātiņiem, kas par Trampa kungu visu uzzin tikai no Tomsona, kas savukārt no CNN un RT, ieteiktu paklausīties ar visu tulkojumu krievu valodā:
https://www.youtube.com/watch?v=Uq_7GwucRdA&t=134s
Pirms tam bija līdzīga tikšanās Wildwood New Jersey, kur sanāca ap 100 000 reģistrētu dalībnieku.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.05.2024. 10.08

No IR redakcija – partija Jauna vienotība jau sen grozās pa dubļu bedri kā vienlīdzīgākā no visām vienlīdzīgajām cūkām un tagad rakstīt, ka iznākšana atklātībā ierobežojot demokrātiju varētu būt kļūda , ir klajš medija IR ētikas un godaprāta pārkāpums. Tik kretīniski paužot atbalstu vienai no partijām IR tikai zaudē lasītāju uzticību

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam