Deviņdesmito smārds

7

Komentāri (7)

Sskaisle 03.06.2024. 00.20

neskatos un neklausos nevienu pašu eiroparlamenta priekšvēlēšanu debati , jo tā kandidātu muldēšana ir līdz vēmienam pretīga

piemēram, lasu virsrakstus – Kariņš sakot, ka nevienam nepatīkot maksāt nodokļus, bet visiem patīkot saņemt labumus, kas nāk no nodokļiem –
ja to vēl teiktu kāds pie varas un kampšanas neesošs politiķis – nu kaut vai sirsnīgais Smiltēns – es vēl piedotu , bet ja to saka poltiķis kariņš , kurš bez jēgas un apdomas notriecis miljonus mūsu visu kopējo naudu – vienalga , kurā makā tā bijusi mūsu vai Briseles, jā, ja tā var muldēt, tik ciniski zemiski , tad dūša aptekas .

tas trakākais , ka es neredzu izeju , es neredzu varantus – pēdējās saeimas vēlēšanās balsoju par Apvienoto sarakstu, bet esmu arī viņos vilusies, nerunājot nemaz par vecpartiju blēžiem

+2
0
Atbildēt

0

Uldis.M42 30.05.2024. 13.24

Slepkavību bandīti demonstratīvi pastrādāja pie IeM, lai atgādinātu Kazlovskim, ka viņš ir sūc uz kociņa un neregulēs noziedzību Latvijā un tam jāapmierinās ar konfiscētā alkohola un tabakas tirgošanu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.05.2024. 08.12

ja un vēl – vai čakšas piešķirtā nauda golferiem viltojot statisku nav bandītisms?
vai klimata krīzes apstakļos izcērtot mežus un pārpludinot laukus ar ķīmiju nav bandītisms
vai kara draudu priekšvakarā padziļināt, būtiski padziļināt sociālo nevienlīdzību valstī palielinot lumpeņu barus – nav bandītisms, kas noved pie valsts bojāejas?

manā sapratnē tāds uļmans ir daudzkārt mazāk bīstam bandīts valstij, kā visi tie daiļdirsēji, kuri no tv ekrāniem – trekni paēdušies , savus kontus pārpildījuši , tad mutes un rokas nomazgājuši klārē kā cīnās par demokrātiju , kādi demokrāti ir

nu labi, ko tur – okupācijas laikos izdzīvoju, kas to zin kā šos laikus sanāks izdzīvot – tad bija vieni komunisti ādu dīrītāji – tagad maucēji rindā stāv – nespēj vienam atdoties, kad jau nākamie klāt

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 30.05.2024. 08.07

jā piekrītu, bandītisms tā smird, ka nav ko elpot. Cita lieta, ka man ir pilnīgi cits budžets.
TET aboslūti bandītiskā stilā palielina rēķinu par 2.60 eur , es rakstu pretenziju, ka tā nedrikst, ka par rēķinu pieuagumu klients ir laicīgi jāinformē un klientam jādod iespēja lemt vai turpināt izmantot paaugstinātas maksas pakalpojumus. Man atbild, ka esot mājas lapā bijis ziņojums. Es gan redzēju tikai tv ziņojumu, ka palielināsies pakalpojumu kvalitāte un apjoms un tas – bez maksas. Bet nu labi – 2,62 eur , atnāk rēķins par maiju un jau papildus jāmaksā 5 .62 eur. Ptac kā parasti iesaka tiesāties. Nu ja adminstratoriem un uzņēmējiem ir miljoni par ko tiesāties vai nolīgt slepkavas, tad mums – parastajiem cilvēkiem ir tikai no algas lidz algai variants un absolūts jēru beztiesiskums.
ozoliņš apdirš šļeseru – kremlins esot – un atkal piekrītu par 101% – šļesers ir kremlins, bet – piedodiet – jaunā vienotība, zzs, na , progresīvie, att/par – kas tie ir? demokrāti? labie? godīgie? Manuprāt, tie ir par 101% tādi paši kremlini kā šļesers. Ja tā nebūtu, tad arī man būtu elementāras cilvēktiesības. Kaut vai nepalikt valstij parādā naudu tikai tāpēc, ka valsts nabagiem paaugstināja minimālo algu par 100 eiro un ierēdņiem un politiķiem par 2 un 5 tūkstošiem eiro.

Cilvēki daudz spriež par karu. Baidās no nāves, no iznīcības , bet tikpat daudz baidās no mūsu pašu bāleliņu nu jau neierobežotā bandītisma un tukšās daudzvārdibas par demokrātiju.

Es neattaisnoju slepkavību, nekādā gadījumā un jo īpaši, ja to pastrādā apšaubāmas reputācijas cilvēki, nevis izmisumā novests nabags.
Tomēr apskaužu tos, kuriem ir nauda nodrošināt elementāras tiesības netikt valsts varas izdrāztam visos veidos un variantos kaut vai aizbraucot no šīs bandīteļu valsts.

+1
-3
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 30.05.2024. 15.41

  Tas Tet arī man pielika maksu par to, ko man nevajag, ko netiku lūdzis (int.ātrumu, kaut kādām citām iespējām…). … Ar visu atlaidi (pēc ilgas sarunas) tagad būs jāmaksā virs 30 eiro mēnesī (jaunais rēķins vēl nebija). … Konkurents uz diviem gadiem dod lielāku atlaidi (mēnesī maksa ap 15 eiro). … Vispār Tet jau brīdināja par izmaiņām mēnesi iepriekš, bet es ieraduma pēc paliku pie tet. … Pats vainīgs – tā sanāk? … Ja ir kas maksā vairāk, tad arī pieprasa vairāk… no citiem arī. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 03.06.2024. 00.07

  Mani tet nebrīdināja un melo, ka esot izsūtījuši pa e-pastu informāciju. Es rūpīgi pārbaudīju visas inbox mapes, tāds epasts nav. Lūdzu tet atsūtīt to info vēlreiz , lai es varu palūgt kādam IT speciālistam, lai pārbauda, kāpēc neesmu šādu e pastu saņēmusi. TET nesūta un atrunājas, ka laikam bijusi tehniska kļūda, nevis, ka vienkārši nav klienti brīdināti. Otra lieta, kāpēc tv ekrānos bija informācija, ka būs uzlabojumi un ka tie būs bezmaksas? Un trešais – tet saka, ka mājas lapā ir bijusi ļoti laicīgi ievietota informācija – vai tas ir normāli, ka man katru dienu jālasa visu pakalpojumu sniedzēju mājas lapas, lai uzzinātu , vai tikai nebūs dārgāks pakalpojums?
  Pie tam, es ielogojos mans tet un arī tur informācija ir maldinoša – vispirms, ka pakalpojuma uzlabojums neko nemaksās, tad ejot tālāk – nākamo soli – tomēr maksāšot gan.
  Skolotājus piemēram, atlaiž no darba , kaunina un noved līdz nervu sabrukumam , ja skolēniem netiek skaidri formulēti mērķi , kritēriji un rezultāts, bet te – pakalpojuma sniedzējs var dirsināt sabiedrību ar informācijas sniegšanas labririntiem , lai tikai klients nesaprastu tad ir jāmaksā vai nav un izjustu vainas apziņu, ka nesaprot.
  Vai tas ir normāli, ka soda nauda par līguma laušanu ir 140 eur?
  Vai tas ir normāli, ka tet ir monopolstāvoklis tik daudzos objektos ?
  Un gala rezultātā – vai tas ir normāli, ka var tā vienkārši celt pakalpojuma cenu , jo kompānijai vajag naudu un Latvijā to visvieglāk paņemt no klientiem, kuri ir visnabadzīgākie un attiecīgi visbeztiesiskākie.

  Tas ir viens no iemesliem, kas man liek šaubīties, vai ir vērts iet uz vēlēšanām vispār. Kā var politķi tā muldēt par demokrātiju, par tiesībām,ja viss, ko viņi spējuši gan sēžot Briselē, gan tepat Latvijā ir saraust sev bagātības un tautu nodzīt beztiesiskumā un nabadzībā!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 03.06.2024. 00.14

  kaut kur lasīju, ka teleokomunikāciju cenas Latvijā ir augstas jo esot jāiegulda attīstībā.
  Tieši to pašu mums sabiedrībai stāstīja, kad lētās elektribas vietā saņēmām superlielus rēķinus – sadales tīkli esot bijuši par velti un tā turpināt nevarot, esot par visu jāmaksā un tā no mums plēš , lai sev nodrošinātu superlielas algas un skaistu dzīvi.

  Un es varu tikai atkārtoties – manā sapratnē par lietu kārtību -sociāli, etniski, tiesiski sašķelta sabiedrība ar milzīgu nabadzigās daļa īpatsvaru ir superizdevīga agresīvam kaimiņam ar impērijas atjaunošanas tieksmēm

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam