Īsi par EP: Kāda ir Eiropas Parlamenta loma?

2

Komentāri (2)

Uldis.M42 24.05.2024. 18.55

Ja EP sastāvs netiks nomainīts vismaz par 40%, aizejošos aizsūtot uz Gazas provinci pamācīt arābus pareizi dzīvot, ar krietniem eiropiešiem, savu valstu patriotiem, eiropeisko tradīciju turpinātājiem, tad scenāriju es jau iepriekš uzrakstīju:
Pirmkārt palīdzēt Hamas atjaunot Izraēlas iznīcināto metropolitēnu Gazas joslā, šim nolūkam Baltais nams jau ir uzsācis vai drīz uzsāks būvēt Hamasam ostu, lai viņu “humānās” kravas vairs nevarētu kontrolēt Izraēla, vai tās ar risku nebūtu caur tuneļiem jānogādā no Ēģiptes. Nākošais varētu būt palielināt atbalstu Dzihāda pabalstu migrantiem, ieviest pastāvīgo tiešo kuģu satiksmi ar Tunisiju, lai ar nēģeru un arābu pārvadāšanu nedrošos kuģos nebūtu vairs jānodarbojas Sorosa algotiem volontieriem, vēl vairāk izvērst “bēgļu” rekrutēšanu visā Āfrikā.
Daudz nopietnāk cīnīties pret homofobiju, rasismu, nacionālismu, ieviest skolās obligāto pederastijas mācību un kritisko rasu teoriju. Jau no pirmās klases skolēniem stāstīt par dzimuma maiņas labumiem. Visās jomās īstenot progresīvo diskrimināciju, kas nozīmē, ka aziāta, kura IQ ir 150, vietā izvēlēties nēģeri ar IQ zem 70, ko apliecina pasaulē agrāk drošāko Boeing biežās ķibeles, kas neizbēgami novedīs pie neskaitāmām avārijām ar lieliem cilvēku upuriem.
Pamazām piespiest eiropiešus atteikties no gaļas, kuras jau tā knapi pietiks bēgļiem, tās vietā eiropiešus barot ar BSF kāpuriem, sliekām, siseņiem un citiem ar olbaltumvielām bagātiem veselīgiem produktiem. Lai apturētu globālo sasilšanu, censties pēc iespējas ātrāk atteikties no privātā transporta, vieglās mašīnas atstāt tikai tautas kalpiem un lielo sociālistisko uzņēmumu vadītājiem. Pēc miljardieru: Sorosa, Cukerberga, Geitsa, Beizosa, lielo masu mediju, universitāšu profesoru un Švāba ieceras likvidēt kapitālismu un beigās vispār atteikties no privātīpašuma, kā vēl divdesmitajos gados bija plānojuši: Vilhelms Mincenbergs, Herberts Markuze, Antonio Gramši, Frankfurtes skola, kā to, gatavojot globālo imperiālistisko karu, bija iecerējuši fiziskie un morālie invalīdi: Staļins un Rūzvelts, kuru plānus ar savu nodevīgo uzbrukumu 1941. gada 22. jūnija rītā aplauca nacistu vadonis Hitlers.
Pirmo nopietno soli, nupat jau spēra Brisele, izsakot Irānas tautai līdzjūtību par “Teherānas miesnieka” Ebrahima Raisi, uz kura rokām ir 30 000 Irānas iedzīvotāju asinis. Neviens no tiem laikam neskatās televizoru un nav redzējis, kā Irānā gaisā šauj raķetes un kā pasaules lielās pilsētās jūsmo no Irānas aizbēgušie, dziedot: Eli Hopter, pēc melodijas https://www.youtube.com/watch?v=u23TojwmtsE . Kad pēc Trampa kunga rīkojuma tika likvidēts vēl daudz bīstamāks, ģenerālis Kasems Soleimani, arī pretendents uz ajatolas amatu, daudzo terora aktu autors, neviena padla ne ES, ne ASV, ne ANO neatļāvās izteikt līdzjūtību. Obama, Pelosi, Baidens un daži marksistiskie izdevumi pasmirdēja, Streips ar Kariņu pieraudāja savus spilvenus un tas arī bija viss.

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 25.05.2024. 19.51

  Pavisa aizmirsu. Izraēlas vietā izveidot 22. vai 23. arābu valsti, Hamāsu arābu republiku.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam