Bērnam bērns

4

Komentāri (4)

Sskaisle 29.05.2024. 09.37

Vakar ap plkst 10 vakarā braucu trolejbusā. Man blakus stāv 3 meitenītes- es vērtēju no 12- 14 gadiem, diez vai vecākas. Visas pusplikas, izkrāsojušās. Vienai aizsmakusi balss, tas esot tapēc, ka kliegusi uz onkuli, kurš piedzēries bijis un traucējis gulēt jaunākās māsiņas. Otra stāsta, kad viņas tētis piedzeroties , vienmēr raudot, ludzot visiem piedošanu un dodot naudu, cik prasot. Ja neesot, visi ejot uz bankomātu un viņš noņemot no kartes un izdalot.
Normāli?
Bērni ar kosmētiku tiek ķīmiskoti, dārgi telefoni, bet nemazgāti zobi … man tik skumji palika par tām meitenītēm – divas tieviņas kā špickiņas, trešā , kuru par mammu sauca – tikai drusku apaļāka ….

Kas ar mums kā tautu notiek?
Rīgas Laikā lasu par bitēm, ka tās nespēj vienas dzivot, tikai saimē. Vai ar mums latviešiem nav kā ar bitēm – vieni kā tauta, nācija nepastāvēsim, bet saimē nespējam ….

labi, ko tur – jāiet un jāstrādā

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 28.05.2024. 05.01

Mans novērojums ir tāds, ka meitenes ir nenormāli seksualizētas. Un tā nav tikai vecāku vai skolas, bet tā ir sabiedrības atbildība.
Skandāls mūzikas akadēmijā parādīja nostaju, ka vīrietim jabūt kā nodrāztam kociņam, ka sievietes drīkst staigāt ar pusplikiem pupiem un pakaļām un ka tā tā jaunā līdztiesība.

rezultātā – ik pa laikam gribas kādai daiļavai – starp citu vecumā no 6 – līdz 66 gadi – pajautāt – vai neesi aizmirsusi apģērbties un vai neesi padomājusi, ka ir nepatīkami skatīties uz taviem plikumiem

es nevainoju nevienu pašu meiteni grūtnieci, bet pilnu atbildību uzlieku sarkanajiem kreisajiem un stambulas konvencijas daiļdirsējām – attiecīgi – bērnu seksualizētājām

+2
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 28.05.2024. 09.14

  Tas, ka kāda jau 15 gados izskatās pēc pieaugušas ķjotkas, vēl nenozīmē, ka arī viņas prātiņš ir ticis līdz. Cita arī pat 18 gados nav fiziski pietiekoši nobriedusi. Nevēlama agrīna grūtniecība nav marksistisko stambulētāju, bet gan vecāku un vecāko brāļu vaina. Neviens nav paskaidrojis, ka puisis, bieži gadās narkomāns, nebūs pēdējais viņas dzīvē un ka lielākai daļai jaunu meiteņu sekss ir apgrūtinājums un viņas to uztver kā pienākumu, ko varu apliecināt pēc personīgās pieredzes, bet paiet kādi gadi un viņa jau strādā kā Singer šujmašīna.
  Stambulētāju vaina ir pamudinājums uz dzimuma maiņu, kad bērniem vai pubertātes vecumā ar ķiruģiskām metodēm vai pubertāti bremzējošiem preparātiem nolaupa dzimumu. Pubertātes beigās tie nav ne vīrieši ne sievietes un vismaz reizes 30 biežāk beidz savas dzīves pašnāvībā, nekā normāli cilvēki. Patiesībā pasaulē, atķirībā no reģioniem ne savā ķermenī piedzimst tikai 1/20 000 – 1/30 000, tātad 99% upuru varēja dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi. Otrs to drausmīgais noziegums ir pederastijas apoloģētika, kas veicina zēnu un jauniešu padarīšanu uz mūžu par fiziskiem, garīgiem un morāliem kropļiem.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Uldis.M42 28.05.2024. 12.16

  Vispār jau ja tā padomā par pederastu upuriem ir vainīgi arī viņu vecāki, kas nav autoritātes, kuri savus dēlus neaudzināja par pašpietiekamām personībām un tie savu vienaudžu vietā meklēja draudzību ar krietni vecākiem. Birkava un Sončika līdzdalībnieki: tūni un eisaki, nevienu ar varu nevelk pagrabos un nevaktē vēlās vakara stundās parkos. Kā liecina daudzo krimināllietu materiāli, upuri, kam glaimo gados vecāku, kas uzcienā ar končām un alkoholu, uzmanība, parasti tiek sazāļoti un pēc tam, kad ar tiem ir veikta dzimumtieksmes apmierināšana netiklā formā, tos šantažē. Tikai galēji deģenerāti, kas sacerējušies, ka ar savu anālu “gūs panākumus žurnālistikā” nopelnīs ārlietu ministra vai preža amatu, varbūt kādi 5%, nebija noziegumu upuri. Jauniešu, kuri nodarbojas ar sportu, kuriem ir intereses, kas aizņemti ar mācībām, kuri ir materiāli patstāvīgi, anāli paliek veseli.
  Atceros, kā Kaspars Dimiters 16 – 17 gados mēdza apzagt savus vecākus, lai restorānā Rostok varētu uzcienāt īstos večus, nu tas jau nu neteikti bija riska grupā. Ne jau velti tas ir pieņēmis, krievu sātanismu, aprecēja vājprātīgo fekāliju maisiņu metēju un vēl savu māti neilgi pirms nāves nolēma ellei.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam