Jāmostas!

3

Komentāri (3)

WunderGe 24.05.2024. 18.01

Frāze “var būt sarežģīti atrast finansējumu, bet ir iespēja būt veikliem un gudriem, lai atrastu risinājumu” — no Ilfa un Petrova vai Buratīno piedzīvojumiem?

+2
-1
Atbildēt

0

Uldis.M42 23.05.2024. 21.21

Vēl nemaz nav skaidrs, vai vilciens ies cauri Rīgai, bet jau tiek būvēta stacija, kas varētu līdzināties ja ne Berlīnes tad vismaz Varšavas stacijai, bet Rīga nekad nebūs Hub, to es gribētu pavēstīt tiem prokremliskiem fekāliju stumdītājiem, kas cer, ka krievija izķepurosies. Ja vilciens ies cauri Rīgai un, pieņemsim, ka būtu 3 reisi dienā, pilnībā pietiktu jau ar esošo staciju, to nedaudz pārbūvējot, bet izskatās, ka mērķis bija iztērēt maksimāli daudz naudas.
Katram fiziskam, garīgam un morālam, kroplim, kas pieņēma lēmumu par megabūvi Rīgas lidostā, kad tas karātos aiz pautiem, es gribētu pavaicāt, kāpēc? Šobrīd centram ar lidostu ir normāla satiksme, ko nodrošina 22. autobuss. Pasažieru ērtībām varētu palaist expresi, kam būtu 3-4 pieturvietas, kas samazinātu laiku vismaz par 10 minūtēm.
Ne saldais – zilais pārītis: Ušakovs – Ameriks, ne saldais zilais pārītis: Staķis – Ķirsis pirkstiņu nav pakustinājuši, lai palaistu vilcienu uz Bolderāju un izbūvētu Park & Ride un vienoties ar Latvijas dzelzceļu par iespējām RS klientiem, vienlaicīgi izmantot vilcienu pakalpojumus, kas atvieglotu satiksmi Rīgā, tai skaitā uz Daugavas tiltiem, bet pēdējie izdzimteņi vēl salika ceļa stabiņus, lai sarežģītu dzīvi autovadītājiem, velosipēdistiem un gājējiem.

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 23.05.2024. 15.33

mūs tautu baida ar šleseru un putinu, bet paši baidītāji rīkojas kā šļesers un putins kopā ņemot

+3
-4
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam