Miljonu vērts jautājums

4

Komentāri (4)

Sskaisle 16.05.2024. 22.19

būtu jau tikai godīgi , ja tiktu pateikts, ka šis miljonīgais jautājums attiektos praktiski uz visām partijām – t.sk. jauno vienotību, šļesera partiju, a/par utt. Ik pa laikam ir EP vēlēšanu reklāmas – vai ir normāli, ja mūs Briselē pārstāvētu petravica vai piem., sprindžuks , par rosļikovu vai grevcova tipa politiķiem pat nerunājot. ja pašu mājas nespējam sakārtot, tad tagad dosies uz Briseli kopējo Eiropas māju nojaukt? Es šitādus politiķus uz Eiropu nelaistu

Latviju partijas ir nolaidušas līdz kliņķim – nu sāk rosīties, ka ekonomika jāattīsta, jo vienkārši nav vairs kur naudu ņemt – visu notriekuši , vēl tik ādu atliek nabagiem novilkt, bet tai laikam nav laba cena šobrīd

es tiešām uzskatu ,ka levits ir pilnībā atbildīgs par šo brāķi – partiju finansēšanas likumu un tā bēdīgajām sekām

0
0
Atbildēt

1

  Uldis.M42 > Sskaisle 20.05.2024. 14.06

  Tas jau sāk atgādināt tūkstošo ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķijas iniciēto tiesas procesu pret Trampa kungu. Pirmo ierosināja Sorosa algotā kuce no Havaju salām uzreiz kā viņš stājās amatā.
  Tas ir unikums, ka pretīgais pēdējo padibeņu ievēlētais melnādainis vēl nebija paguvis piedalīties Ukrainas un Sīrijas kara rīkošanā, uz tā rokām vēl nebija simtu tūkstošu nevainīgu cilvēku asinis, bet tam jau piešķīra Nobela Miera prēmiju, bet Tramps vēl tikai spēra pirmos soļus, lai īstenotu apsolīto MAGA un tam jau sāka nākt tiesas pavēstes!
  Ja kādam interesē, ko teicis Trampa kungs, nevajag klausīties čekas algoto propagandonu atkārtotos CNN, NYT, WaPo no konteksta izrautus citātus, bet paklausīties viņu pašu: https://www.youtube.com/watch?v=hSgN4qnb034
  p.s. Varbūt cienījamie Streipa un Raudsepa kungi varētu to visu pārtulkot un ierunāt, lai latvietīši uzzinātu no pirmavota un bijušais komjaunatnes aktīvists, padumjās armijas kaujas un politisko mācību teicamnieks ar kļičku Andris Vītols nebruģētu sev ceļu uz elli?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Uldis.M42 21.05.2024. 02.58

  Lūdzu izbeidziet manu vārdu un uzvārdu nepamatoti nomelnot savos ķengu rakstos, ja pats vēlaties palikt anonīms lasītājiem. … … Nākošajā reizē pakonsultēšos ar ”IR” redakciju…. … … Ja tam nesekos reāla rīcība, tad pakonsultēšos ar ”Latvijas politisko policiju” ( Jūs pats to slavējāt !) . … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Uldis.M42 > Andris Vītols 21.05.2024. 13.43

  Politiskā policija būs atjaunotā Latvijā, pagaidām mums ir uz Valdības apsardzes dienesta bāzes izveidotā DP. Demences skārtiem večukiem zināšanai atgādināšu ka Valdības apsardzes dienestu speciāli priekš čekistiem, kuriem vēl nebija izdevies iesaistīties organizētās noziedzības grupējumos, vai uzsākt biznesu, nodibināja toreizējais iekšlietu ministrs Čevers, lai tiem būtu ienākumi, nevajadzētu doties mātes krievijas apskāvienos un tie varētu turpināt savu graujošo darbību Latvijā. Pat ja šodien DP vairs nav neviena krievijas FSB kadru oficiera, tie ir izaudzējuši sev cienīgu maiņu, kas nepagurstoši raujas, lai Latvijas ienaidnieki netiktu izmesti no savām silēm.
  Vienu lietu nesaprotu, kāpēc viņiem ievajadzējās savu kantori Ropažu ielā tieši blakus lielākam mobilo sakaru operatoram? Laikam jau blakus ASV, vai Britu vēstniecībām to valdības nebūtu ļāvuši iekārtoties?
  https://www.rezekneszinas.lv/userfiles/news/2016/07/03c1c922003b02d599c71c471326637251.jpg
  Piedāvāju variantu Jums iznākt no skapja un pārtraukt būt tādam pašam anonīmam kā es, pie “vārda un uzvārda” pievienojot personas kodu, vai arī reģistrēt trade-mark (TM) “Andris Vītols”.
  p.s. par draudiem man. Atgriezīšos pie sava iepriekš rakstītā komentāra: “Es pagaidām vēl neesmu anonīms, jo DP, SAB un tātad arī krievijas FSB zin, kas es esmu, kur atrodos, vienkārši man negribētos lai krievmīļi un JV/Progresīvo fanāti durtu riepas manai mašīnai un smērētu manu durvju rokturi ar fekālijām. Varbūt specdienesti neuzskata par racionālu mani nogalināt, jo visi manis rakstītie komentāri glabājas daudzās drošās vietās un manas nāves gadījumā tiem uzrastos liela publicitātes vērtība.”

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam